Nie tak dawno pisaliśmy o sfinalizowaniu zakupu sieci Real przez francuski Auchan. Tym samym i nasz zgorzelecki hipermarket trafił pod nowe skrzydła, jak się jednak okazuje, ewentualna zmiana marki nie nastąpi szybko. Nowy właściciel docenia to, jak bardzo lubiany przez klientów jest ten zgorzelecki sklep.
Wielu spodziewało się istnej rewolucji z natychmiastowa zmianą szyldów i nie tylko. Jak się okazuje Auchan do sprawy podchodzi bardzo spokojnie:
-W pierwszym etapie integracji skupiamy się przede wszystkim na poznaniu ludzi i komunikacji między naszymi firmami. – opowiada Dorota Patejko Dyrektor ds. Komunikacji Auchan Polska - Szybkość ewolucji handlowej w sklepach Real zależy od negocjacji z właścicielami galerii - obecnie trudno jest mi określić kiedy ona nastąpi. Na pewno nie będzie to żadna gwałtowna zmiana, wiemy, że Klienci lubią ten sklep i chcemy ich przede wszystkim utrzymać oraz przekonać nowych, że jeśli już ewolucja będzie - to powoli i zawsze wcześniej o tym będziemy informować.