Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 7:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 15:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Myślę że jeden mecz tym bardziej z Kotwicą która raczej w naszej hali zagrożeniem wielkim nie jest można poświęcić na pokazanie naszego stosunku do prezesa i jego paczki . Poza tym na ten cel można poświęcić kwartę lub dwie a potem z całych sił pokazać zawodnikom że z NIMI jesteśmy nie podoba nam się jednak sposób prowadzenia zespołu przez OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA TEN KLUB . Jeśli ktokolwiek myśli ( tu pytanie do pana prezesa KK i jego popleczników ) że prezes wywiązuje się w sposób zadowalający z swoich zadań to ja pisać na wasz temat nie będę . Z swojej strony mam pytanie do paczki z balkonu czy MY robimy jakąś akcję bo nie wiem czy kupować bilet . POZDRO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 15:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
szamo pisze:
Właśnie to robimy

Co Ty takiego robisz?
Ty to lubisz się podpinać się pod kogoś. "... robimy...". :smt044 :smt082
Dalej jednak pasuje do Ciebie przymiotnik, którym już Cię kiedyś określiłem. No cóż chyba Cię nie zasiali i nie znaleźli w kapuście.
Tacy się po prostu rodzą.
Ale uwierz mi, że bez takich, jak Ty świat byłby szary i smutny.
Tyle radości tutaj wprowadzasz.
Dzięki :smt026 :smt026 :smt026


Ty gówno robimy w Twoim przypadku... jeszcze raz Ci wyjaśnię Ci dosłownie jedną rzecz śmieszny człowieczku stojący cały dzień w pewnej budce... Nie miałeś żadnego pojęcia o koszykówce i tym bardziej kibicowanie kojarzyło Ci się z rozróbami na stadionach piłkarskich, a MY już działaliśmy w tym Klubie Kibica, poza tym jak zajrzysz w papiery jestem jednym z jego założycieli, więc gęba w kubeł i nikt Cię o zdanie nie prosił dupowłazie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 15:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
O.o hardcore ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 15:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
tur16 napisał/a:
Tomczan napisał/a:
TJ miał jakieś problemy z kolanem
Dlatego prawie pobił się z trenerem

Kolanem miał się bić?
Co do urlopu to takowy był zagwarantowany przez Obradovica i może Urlep nie chciał tego zmieniać. Nie nam to roztrząsać.


Nie chodziło mi o to, że miał się bić kolanem -.- Wskazuję tu tylko na fakt, że robili was tam w "konia". Bo TJ miał konflikt z Urlepem a nie kontuzję kolana... przecież takie rzeczy widać!!!
Swego czasu Darian Townes zwolniony przez filipovskiego też nie pasował mu i podobno miał problemy z kolanami i miała być operacja. A 3 dni po wyjeździe ze zgorzelca zagrał w D-league i był (chyba) blisko double-double.

A co to urlopu, to to jest kpina. Jeśli Urlep traktuje ich równo, to czemu kazał polakom być wcześniej!?! To nie jest wytłumaczenie, ze saso im dał i on nie chciał zmianiać!! Saso też zatrudnił deana. To czemu urlep go zmienił??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 15:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Tomczan pisze:
Moim zdaniem, i zaznaczam, że to jest moje zdanie a nie Zarządu K.K. nie powinniśmy, jako Kibice wchodzić na pierwszą kwartę do hali. Ostatnio siedzieliśmy. Teraz pójdźmy krok dalej.


Tomczan co ty na to !! Czemu tak szybko zmieniasz zdanie , nie ważne czy prywatne , czy jako prezes KK ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Na wczorajszym zebraniu nie byłem bo spodziewałem sie że nic ciekawego nie zostanie na nim powiedziane.
W dalszym ciagu utrzymuję że miało ono na celu udobruchanie zarządu KK Tur.
I tak też się stało.
Tomczan ,określ sie krótko-Czy KK tur organizuje akcje protestacyja w stosunku do prezesa i zarządu KS Turów i czy ma zamiar w jaki kolwiek sposób pokazać solidarność z R.Witką.
Jest tak jak myślałem na lini Prezes JM i Tomczan,cukier w kostkach ,lukier i wazelina.
Pozostają Wam jeszce kwiatki,bombonierka i randka gotowa.A fee... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
panowie i panie, pozwolcie, ze skorzystam z konta mojej zgorzeleckiej girlfirend. Jako, ze jestem wroclawianinem i wydaje mi sie, naprawde niezle zorientowanym w realiach dolnoslaskiej koszykowki kibicem Slaska, nie chcialem sie mieszac w wasze problemy, bo wydawalo mi sie, ze wiekszosc z was mysli trzezwo, ale

jako kibic z Wroclawia zastanawiam sie, czy niektorzy z was nie widza, co sie dzieje, czy tylko udaja, ze nie widza, czy tez sa po prostu pieskami na posyłki prezesa Michalskiego i to jest przyczyna ich zadziwiajacej slepoty?

patalogiczny uklad, zwał, jak zwał, z ktorym macie do czynienia w klubie jest kopia tego, co sie dzialo we Wro, kiedy ci sami ludzie zaczeli kopac grób dla Slaska. ostatnie gwozdzie do tumny wbil wprawdzie Sieminski i to on tez ja zakopal, ale za czasow kadencji wlascicielskiej pewnego Pana, ktory tlumaczyl sie ostatnio przed pewna komisja, obserwowano we Wro ta sama degrengolade, ktora w sportowy niebyt prowadzi niechybnie wasz klub

dyr. sportowy, o ktorym mowicie, na codzien pracuje we Wro w zupelnie innym charakterze, na innym etacie, wiec nie wiem, czym tak naprawde zajmuje sie w Zgorzelcu, bo mimo, ze zyjemy w dobie internetu, rozdwoic sie przy pewnych czynnosciach chyba nie da. Nalezaloby zadac tez chyba pytanie, kto namowil Zarzad na Urlepa, czy to nie przypadkiem starzy znajomi z Wro, ten wlasnie dyr. sportowy i pismak, bo biorac to nawet na prosta logike odpowiedz rysuje sie grubymi liniami sama, kto mogl wydeptac sciezke dla Lysego w Zgorzelcu? a wiedza pozostaje wiedza i jest bardo wymowna. zastanowcie sie wiec, komu za ta sodome i gomore nalezy dziekowac? podobnie pismak, ktory jest przeciez tez dyrektorem PR i wiceprezesem w firmie, jaka dzierzawi klubowi bandy i jaka organizowala dla klubu mecze we Wroclawiu. Dodatkowo klub kupuje tez u pismaka w jego periodyku reklamy, bo wystarczy ten periodyk kupic, zeby sie przekonac, ale to juz akurat maly pikus. nikomu nie trzeba chyba tlumaczyc, jaka to firma i byli pracownicy ktorego koszykarskiego klubu Dolnego Śląska w niej pracuja, a takze kto byl wlascicielem tego klubu, kiedy w tam pracowali. czyja marionetka jest wiec wasz janek? czy wy jestescie slepi?

proponuje jeszcze troche biernosci, a na koszykowke jezdzic bedziecie do Wroclawia, oklaskiwac klub PGE Slask Wroclaw. nikt z was nie wpadl na pomysl, ze przy tak skonstruowanych zapisach ustawy, kiedy sponsoring przez spolki skarbu panstwa musi przynosic wymierne wyniki, bardzo latwo wyjsc z przygranicznego miasta tylnimi drzwiami i podreptac w strone Wro, ktory bije Zgorzelec marketingowo na glowe, ma marke, historie i tak dalej? zwlaszcza, ze ludzie w PGE maja parcie na wyniki i to na wyniki w europejskich pucharach zwlaszcza, bo to wpisuje sie w strategie marketingowa spolki, promocja na rynku europejskim. a gdzie puchary beda atrakcyjniejsze? gdzie jest hala na kilka tysiecy widzow dostepna od reki? gdzie beda pelne trybuny, kiedy odrodzi sie ukochany klub stolicy wojewodztwa? Kiedy slyszycie SA SZANSE, to chyba jednym uchem wam wlatuje, a drugim wylatuje bez wyciagania wnioskow, bo moze na cos sie kibicow w Zgo krok po kroku sie delikatnie przygotowuje?

spojrzcie poza tym, od jakiego agenta Lysy kupuje graczy, od kiedy objal zespol? Johnson, Wallace, Lloyd, Rindin, wszyscy sa ze stajni agencji Interperfomances, ktorej przedstawicielem w Polsce jest byly kierownik zespolu Lysego z czasow Slaska. Wiec nie jest z pewnoscia tak, jak tu upiera sie ktoras kolezanka, ze nie bylo lepszych, tylko nie bylo lepszych od danego agenta. wam do oceny powinno sie pozostawic fakt, czy ot tak kupuje sie graczy od tego samego managera? Nic wam sie jeszcze nie uklada w logiczna calosc? Tak ciezko poskladac puzzle w ukladanke? myslicie, ze musieliby sie obawiac, ze zatopili Turow, chcac pracowac potem we Wro? Nic bardziej mylnego, bo kto rozdaje karty? PGE i jeden, czy dwa artykuly w prasie tego nie zmienia. poza tym, jakos wymienia sie tylko nazwisko Janka i to on wtedy najpewniej bedzie kozlem ofiarnym, a swita wroci do siebie w gestach triumfu z perspektywa zarobku duzo wygodniejszego, bo na miejscu, w stolicy regionu

czy ktos z was uwaza, ze te polityczno-pijarowe sztampy, jakimi nakarmiono was na spotkaniu z kibicami sa w calej rozciaglosci prawda? naiwnosc ludzka nie zna chyba granic. a coz mieli powiedziec, zeby poprawic sytuacje wokol klubu? to spotkanie to nic innego, jak tylko propagandowy gniot, ktory mial na celu tylko i wylacznie wyciszenie larum wokol Turowa. i to bynajmniej zapewne nie z inicjatywy samego zarzadu, a pod przymusem wlodarzy PGE, ktorzy bali sie negatywnego wydzwieku calego zamieszania wokol klubu. nie wybrano innych graczy, a przegladano ich wielu, bo byli za slabi? nie wybrano, bo byli z niewlasciwej agencji, wroccie do rzeczywistosci, zejdzcie na zimie

najbardziej groteskowo wygladaja wzniosle hasla pod tytulem, kibicujmy, zebysmy znalezli sie z Asseco w finale. w jakim finale? czym szybciej zaczniecie sie uwalniac od tego tokszycznego koleczka wzajemnej adoracji, tym szybciej zaczniecie sie dzwigac ze sportowego i organizacyjnego regresu. jak widac, niektorzy maja klapki na oczach, wiec wypada tylko spuscic na taka postawe zaslone milczenia. tak bardzo jest cukierkowo, kiedy w klubie rozgardiasz, jakiego koszykarska polska jeszcze nie widziala, bo o dobro Slaska przynajmniej troche sie chociaz obawiali?

tu sie panowie i panie doi krowe skarbu panstwa, a jak mowia politycy opozycyjni, kto doi, kiedy dana partia jest przy wladzy? ocknijcie sie, bo szkoda byloby drugiego silnego osrodka koszykarskiego na Dolnym Slasku.

za to wszystko wskazuje, ze zarzad klubu ma tube w waszym KK. w osobie Tomczana rzecz jasna


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 16:59 przez szpileczka, łącznie zmieniany 9 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
szpileczka pisze:
za to wszystko wskazuje, ze zarzad klubu ma tube w waszym KK. w osobie Tomczana rzecz jasna

Niestety masz rację. Nie ma Zgorzelec szczęścia do prezesików.
To jakaś klatwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomski pisze:
szpileczka napisał/a:

za to wszystko wskazuje, ze zarzad klubu ma tube w waszym KK. w osobie Tomczana rzecz jasna

Niestety masz rację. Nie ma Zgorzelec szczęścia do prezesików.
To jakaś klatwa.


to hasło kończące sie "..więcej z wami nie ugramy" i Tomczana sie tyczy..

Hakeem pisze:
Tomczan napisał/a:
Moim zdaniem, i zaznaczam, że to jest moje zdanie a nie Zarządu K.K. nie powinniśmy, jako Kibice wchodzić na pierwszą kwartę do hali. Ostatnio siedzieliśmy. Teraz pójdźmy krok dalej.


Tomczan co ty na to !! Czemu tak szybko zmieniasz zdanie , nie ważne czy prywatne , czy jako prezes KK ??


hipokryta i tyle. chorągiewka co wieje tam gdzie MU wygodniej

Tomczan pisze:
Ich nie było na spotkaniu


a czy trzeba byc na spotkaniu by zaobserwować twoje zachowanie?
Tomczan pisze:
Ale uwierz mi, że bez takich, jak Ty świat byłby szary i smutny.
Tyle radości tutaj wprowadzasz.
Dzięki


i tu jest zasadnicza róznica bo twojego braku nikt by nie odczuł i nie zauważył ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 sty 2010, 8:52
Posty: 15
Lokalizacja: Zgorzelec
szpileczka :smt023 pieknie napisane to jest lektura dla kk a szczegolnie dla tych co go prowadza tylko pewnie Tomczan i tak to wezmie na swoj stoicki sposob :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 16:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Znalezione TUTAJ

Cytuj:
Sprawdzić należy finansowanie kampanii wyborczych PO i skarbników PO. Sprawdzić wpłaty kandydatów przed wyborami do sejmu i władz samorządowych, wystawione pokwitowania itd. Sprawdzić nepotyzm we władzach i korupcję polityczną PO przejawiającą się np. w obsadzaniu stanowisk w spółkach państwowych i samorządowych. Wystarczy skojarzyć wybrane nazwiska polityków z PO w powiatach i województwach z biznesem. Weźmy z brzegu popularne nazwisko polityków PO - Kozłowski. Na Dolnym Śląsku w powiecie zgorzeleckim szef PO, pracownik KWB Turów - Dyrektor Zakładu Transportu i Sprzętu Technologicznego BOT KWB Turów S.A. Przewodniczący PO w Powiecie Zgorzelec, Członek Zarządu Koła Zgorzelec, Członek Rady i Zarządu PO w Regionie Dolnośląskim, Członek Rady Krajowej. Do tego niezastąpiony w radach nadzorczych (oświadczenie majątkowe za 2007r.): Członek rad nadzorczych ZPEC Zgorzelec sp. z o.o. i CSR sp. z o.o. w Zgorzelcu. Do tego jeszcze koszykówka i przewodniczący Rady Nadzorczej w Koszykarskim Klubie Sportowym Turów Zgorzelec oraz członek rady Nadzorczej w firmie ubezpieczeniowej Enero- Inwest- Broker w Elblągu. Żona zatrudniona w ELTUR GLOBAL spółce córce PGE BOT elektrownia Turów.
Syn, pracownik PGE BOT KWB Turów - sekretarz rady nadzorczej CSR sp. z o.o. w Zgorzelcu. Szwagier Śloderbach - informacja wg redaktora miejscowej gazety - sekretarz różnych organizacji PO w Zgorzelcu i przewodniczący Rady Nadzorczej CSR sp. z o.o. w Zgorzelcu. Syn również zatrudniony w CSR.

Jan Michalski z PO - wice-starosta powiatu Zgorzelec, wcześniej pełnił funkcję prezesa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego sp. z o.o. w Zgorzelcu, zajmował się kampania wyborczą PO, teraz prezes koszykówki PGE Turów Zgorzelec i przewodniczący Rady Nadzorczej MPGK sp. z o.o. w Zgorzelcu. Rada ta wybrała Krzysztofa Lubieńskiego z Lubania - bez konkursu - na prezesa MPGK w Zgorzelcu. Krzysztof Lubieński jest szefem rady nadzorczej Lubańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Lubaniu, a przed wyborem na prezesa spółki komunalnej w Zgorzelcu był szefem rady nadzorczej Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych sp. z o.o. w Lubaniu. Tomasz Lubieński (rodzina?) jest członkiem rady nadzorczej Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Lubaniu. Burmistrzem w Lubaniu jest Konrad Rowiński. Konrad Rowiński należy do PO i jest szwagrem Grzegorza Schetyny. Chyba w tym okręgu Schetyna kandydował na posła. Kalina Rowińska-Schetyna, jak z tego wynika, jest siostrą Rowińskiego. Nazwiska te pojawiły się przy okazji prywatyzacji szpitali na Śląsku.



bezpośredniego związku nie ma, ale jednak wciąż ciekawie można sobie poczytać... szczególnie o dwóch nazwiskach Kozłowski i Michalski.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 16:55 przez szamo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
czy ktos jeszcze ma jakies watpliwosci? hipokryzja bojowek progandowych Zarzadu tego nie przykryje


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 17:08 przez szpileczka, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
szpileczka pisze:
zadna hipokryzja propagandzistow Zarzadu tego nie przykryje


ale Tomczanowi ładnie napluli w morde i bedzie siedział z tą śliną na twarzy od początku meczu, ładnie klaskał i posyłał uśmiechy w kierunku krzesełek zajmowanych przez Michalskiego z kolegami z Platformy. i nie przetłumaczysz typowi że to nie tak kolorowo jak na oficjalnych spotkaniach mu naświetlili. ehh :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
gregor-85, przestań z tą ironią bo się chłopak nie połapie o jaką ślinę Ci chodzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Widzę, że mój wpis to jak włożenie kija do mrowiska.
I dobrze. Tzn. że osiągnęłam mały sukces - możemy wymieniać poglądy nie zgadzając się ze sobą ale i nie obrażając siebie nawzajem.
do szamo: nigdy nie twierdziłam, że mam monopol na wiedzę.To co piszę to wyłącznie moje poglądy i nie twierdzę, że wszyscy muszą je podzielać. Ale mam wątpliwości czy wyzywanie od osłów jest formą wsparcia dla kogokolwiek.
Kto che to pisze na tym forum i kto che to czyta - więc daj sobie spokój z miernymi uwagami typu "nie czytaj będziesz zdrowsza". Trochę pokory by Ci się przydało.

Może z tą nienawiścią to przesadziłam, przyznaję, ale zwykłego ludzkiego szacunku dla ludzi w Twoich i Gregora - 85 wypowiedziach -nie znalazłam.

Ale to może sprawa różnicy pokoleń.

Nie było moim zamiarem nikogo pouczać na tym forum (chociaż nigdy nie wiadomo co komu by się przydało) Chciałabym tylko, abyśmy wszyscy traktowali się przyzwoicie.

Jutro jak zwykle będę gorąco kibicować mojej drużynie i zachęcam do tego wszystkich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..