Dzisiaj jest 08 maja 2024, 16:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 paź 2009, 21:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Z przymrużeniem oka ! Dokładnie ;D Jak dla mnie to jakby lekko pod monopolowym coś gulneli i zachciało im sie kibicować ]:->

Dla tego proponuje coś porządniejszego !

http://www.youtube.com/watch?v=nE7oMGFqVG4
http://www.youtube.com/watch?v=fECpp2U0 ... re=related

Co wy na to ?! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 20:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.ksturow.pl/turow.php?str=1&news=371

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 10:12 pm ]
Witam.
Pragnę powiadomić wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd do Kołobrzegu, ze wystąpiły trudności organizacyjne z wyjazdem.
Po rozmowie z P.Prezesem Michalskim w dniu dzisiejszym okazało się, że mecz może być przesunięty na niedzielę ,tj.22.11.2009. :cry:
Władze "Kotwicy" mają niejako prawo do tego (są gospodarzami,czas antenowy oraz ciężki mecz środowy(18.11.2009.) z "Anwilem").
Ale zauważmy wszyscy,że my także nie mamy lekko:
1.Mecz z "POLPHARMĄ"-18.11.2009.;
2.Wspomniany mecz z "KOTWICĄ"-21./22.11.2009.
3.Mecz pucharowy-24.11.2009.
Każdy pewnie zauważył "napięty" terminarz w tym czasie Naszej Drużyny.
Może się okazać,że mecz z "Kotwicą" zostanie odłożony w czasie i dlatego wszystkich ,którzy zapisali się do tej pory na ten wyjazd zachęcam za "zaklepania" sobie miejsca wpłatą na wyjazd.
Termin nie jest jeszcze do końca ustalony.
Zależy wiele od wylosowania przeciwników pucharowych .
Może się zdarzyć,że nie będzie żadnych przesunięć czasowych.
Czekamy do 30.10.2009..Do losowania.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 7:29 pm ]
Ważne!!!
http://www.ksturow.pl/turow.php?str=1&news=372


Ostatnio zmieniony 27 paź 2009, 22:14 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 20:25 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
jak można wstąpić do kk, jakie są składki i obowiązki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 21:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
kubi0207 pisze:
jak można wstąpić do kk, jakie są składki i obowiązki


Można wyrazić na początek chęć wstąpienia do Naszego Stowarzyszenia,jakim jest KK"TUR", poprzez złożenie deklaracji.

Ale chcę się zapytać:dlaczego chcesz wstąpić do KK i co zamierzasz wnieść "świeżego" Swoją Osobą???
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 21:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
chcem wstąpić ponieważ chcem być bliżej drużyny. kibicuje im od lat i chciałbym wkońcu stać się prawdziwym kibicem.
A wnieść chciałbym do klubu młodość bo jestem młodym człowiekie a co zatym idzie mam wielki zapał do kibicowania a między czasie chciałbym wnieść jakieś nowe pomysły do klubu.
Niedawno poruszyłem wątek maskotki bo naprawde uważam że to wnieśsie dużo pozytywu wsród kibiców...
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 21:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
kubi0207 pisze:
chcem wstąpić ponieważ chcem być bliżej drużyny


Zostań Trenerem lub Kierownikiem Drużyny.

kubi0207 pisze:
A wnieść chciałbym do klubu młodość bo jestem młodym człowiekie a co zatym idzie mam wielki zapał


Mamy ludzi młodych i starszych też, za którymi też jest wielki zapał do kibicowania.

kubi0207 pisze:
a między czasie


Jakim???


kubi0207 pisze:
chciałbym wnieść jakieś nowe pomysły do klubu.


Jakie???

kubi0207 pisze:
chcem


Rzeczywiście musisz być młody.
A ja akurat chcę średnią wiekową utrzymać na dotychczasowym poziomie.


Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 22:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Tomczan robisz sie na tym forum wielkim prezesem a kibicem jesteś może od dwóch lat pewnie nie wiesz nawet w jakich strojach grają nasi zawodnicy a co dopiero wymienic ich nazwiska ale pomijając już ten fakt wypytujesz chłopaka dlaczego chce wstąpić chłopak ci odpowiedział co by chciał wnieść nowego do klubu kibica, chłopak znowu ci odpowiedział a ty mu piszesz żeby został trenerem lub kierownikiem (dobrze że nie kazał ci pokazać palcem który to trener a który kierownik bo pewnie też byś nie wiedział ) iloraz inteligencji równy zero jak KK rządzą tacy ludzie to boje się że nie będzie dobrze a co do kibicowania to poziom strasznie spadł nie słychać was panowie i panie . :smt084 Prezes popraw się i postaw do pionu swoich wspólników bo to wy jako zarząd powinniście dawać przykład a tu jeden członek zarządu pijany na meczu drugi stoi obok niego jakby za karę trzeci wraz ze swoją kobietą byli bardziej zajęci sobą niż meczem .Panowie i panie jesteście nowym zarządem wszyscy was obserwują a ja w szczególności starajcie się bo narazie nic wam nie wychodzi .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 23:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
marek77 pisze:
Tomczan robisz sie na tym forum wielkim prezesem a kibicem jesteś może od dwóch lat


Po 1. To jakim jest sie kibicem nie określa czas spędzony w KK!

marek77 pisze:
trzeci wraz ze swoją kobietą byli bardziej zajęci sobą niż meczem


Jeśli mi pokażesz podczas meczu - nie podczas czasów i przerw, że jestem bardziej zajęty moją kobietą niż meczem to możesz tak pisać! Ale na razie wstydził byś się tak pisać bo na meczu ja jak i moja kobieta dajemy z siebie wszystko kibicując więc zbastuj i nara!

marek77 pisze:
Panowie i panie jesteście nowym zarządem wszyscy was obserwują a ja w szczególności starajcie się bo narazie nic wam nie wychodzi .


A co Ty za przeproszeniem jakiś obserwator jesteś z CBŚ itp?! Nie wychodzi nam?? Napisz mi prosze co nam nie wychodzi o czym Ty wiesz?! A jak chcesz się dowiedzieć czegokolwiek to zapraszem na zebranie 03.11.2009r zobaczysz co nowy zarząd od czasu wybrania zrobił i wtedy będziesz nam mógł powiedzieć prosto co Ci się nie podoba :/

marek77 pisze:
jak KK rządzą tacy ludzie


Jacy ludzie a co Ty możesz o nas wiedzieć?! To co ktoś Ci powie lub usłyszysz na boku?!

Nie tłumacze wypowiedzi Tomczana ponieważ nie wiem czym się kierował pisząc to ale napewno nie napisał tego bez powodu!!

PoZdRo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 23:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Wiecie ludzie prowadzicie jalowa dyskusje moim zdaniem.
Zwlaszcza ty Tomczan , wiesz ze nie kazdego da sie zadowolic wiec po prostu odpowiadaj im zwiezle jednakze bez szlacheckiego uniesienia i ironii.
Fakt ze odpowiedz co?? kto?? jak?? kiedy?? mogla by zdenerwowac.
Ale niech ona denerwuje osobe do ktorej jest kierowana drogi Marku.

Czepiles sie Bremka i jego panny?
To powiem tobie ze bardzo zly przyklad bo Bremek akurat "drze ryja" na meczu.
Widzialem z bliska , widzialem w TV i widzialem jak czesto i z zyciem dopinguje.

I tak jak sobie pogadauje z nim czasem na przerwach to dziwnym trafem ja BEDACY POZA KK mam takie samo zdanie o dopingu jak on. I nie chodzi tylko o KK ale i cala nasza hale.

Siedzicie cichutenko marniusienko od czasu do czasu podniesie sie kawalek tekturki z zielonym kolorem. A i to idzie ciezko.Co to kurwde tone wazy? Ciezko pomachac tym?


Ostatnio nie mialem mozliwosci byc na meczu i ogladalem na tvp.sport.
Dobilo mnie cos i to bardzo mocno.
Nie chce tu nikogo obrazac moimi slowami wiec drogi Tomczanie jesli chcesz cos poprawic a potrzebujesz swiezego spojzenia napisz na PW, bo zauwazylem cos co razi w oczy podczas meczow.

Pozdro

Aha i SZACUNEK DLA DZIEWCZYNY SIEDZACEJ NA PRZECIWKU KK.ONA JEDYNA ZYWO I OD SERCA DOPINGOWALA RESZTA SIEDZIALA.TAKICH LUDZI POTRZEBA


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 23:53 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 23:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan i BR3MEK właśnie bardzo ładnie pokazaliście jak otwarci jesteście na "świeżą krew" w KK i jak bardzo chcecie doprowadzić do jakichkolwiek zmian... kisicie się w tym samym gnoju i nie wiecie jak to wypić... brak Wam jakiejkolwiek kultury, a Wasze zachowanie określiłbym jednym zdaniem - ja tutaj jestem Pan i nikt z pospólstwa mi nie podskoczy...

DNO TOTALNE! Z niekłamaną chęcią pojawie się przez przypadek na zebraniu... Marek weź Piotrka ze sobą... bo niektórym trzeba dość dobitnie wytłumaczyć podstawowe zasady kultury...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 23:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
bremek nie unoś się tak bardzo wyluzuj dzieciaku na zebranie postaram się przyjść tylko nie z powodu że mnie interesuje co zrobiliście tylko żeby wam powiedzieć czego nie zrobiliście a musicie zrobić no i oczywiście drugim powodem mojej obecności na tym zebraniu będzie fakt wysłuchania nowego zarządu co mi ma do zarzucenia w związku z MPKK które odbyły się w zeszłym roku bo obserwatorzy z CBŚ poinformowali mnie że było bardzo dużo pytań skierowanych do mnie jeśli chodzi o te poprzednie mistrzostwa więc jeśli tylko znajdę czas to postaram się przyjść . :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 23:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
marek77 pisze:
bremek nie unoś się tak bardzo


Sorki ale troche mnie poniosła Twoja wypowiedź ;)

szamo pisze:
Tomczan i BR3MEK właśnie bardzo ładnie pokazaliście jak otwarci jesteście na "świeżą krew"


Yyy sorry ale ja nic nie pisałem o przyjęciach itp więc out.

Cytuj:
bo niektórym trzeba dość dobitnie wytłumaczyć podstawowe zasady kultury...


To ma być groźba czy co bo nie zrozumiałem? :D :D :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2009, 0:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
BR3MEK pisze:
szamo napisał/a:
Tomczan i BR3MEK właśnie bardzo ładnie pokazaliście jak otwarci jesteście na "świeżą krew"


Yyy sorry ale ja nic nie pisałem o przyjęciach itp więc out.

Cytat:
bo niektórym trzeba dość dobitnie wytłumaczyć podstawowe zasady kultury...


To ma być groźba czy co bo nie zrozumiałem? :D :D :smt082


BR3MEK pisze:
Nie tłumacze wypowiedzi Tomczana ponieważ nie wiem czym się kierował pisząc to ale napewno nie napisał tego bez powodu!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2009, 0:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
No właśnie napisałem wyraźnie że NIE tłumacze! Z drugiej zaś strony zapomniałem napisać też że nie popieram ale j.w. musiał mieć jakieś swoje powody skoro to napisał ;)
PoZdRo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2009, 0:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Chłopczyku przeczytaj jeszcze raz co niejaki Tomczan napisał temu chłopakowi i weź mi wytłumacz jego powody, dlaczego tak napisał, chyba że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..