Dzisiaj jest 07 maja 2024, 23:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2008, 8:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczoraj założyłam nowy temat:
-Kto w Zgorzelcu robi w miare tanio strony internetowe.
Prosiłam o polecenie kogoś kto dla stowarzyszenia kulturalnego ( nie dla firmy tylko dla organizacji pożytku publicznego) zrobiłby tanio stronę internetową.
Dzisiaj temat jest już wycięty przez admina, w priv admin mi to w ten sposób wyjaśnił:

Cytuj:
na przyszłość proszę nie zamieszczać tego typu ogłoszeń drobnych, gdyż od tego jest katalog firm, a "tanie" strony godzą w interes naszych reklamodawców, a więc firm, które płacą w Zgorzelcu podatki.

admin,

Uczciwiej by było gdybyś adminie taką informacje podał w wątku i zamknął go, a nie wycinał go i poza plecami sprawę wyjaśniał.
Rzetelność dziennikarska wymaga należytej staranności. Prawda?

PYTAM się w takim razie ?
Jak się ma do tego temat:
1. DOBRY GINEKOLOG W ZGORZELCU
I opisywanie po nazwiskach lekarzy np.
Cytuj:
Korchutowa to baba, której życzę tyle samo stresu , ile moja żona przeżyła po wizycie u niej. Przecież ona u wszystkich kobiet widzi tylko raka i nic więcej.


Cytuj:
Dr Pawełkiewicz też jest specjalistą i dobrym człowiekiem ,a jeżeli można mieć zastrzeżenia ,to właściwie tylko do jego wyglądu.Nie polecam natomiast dr Korchutowej ,wystrzegajcie się jej kobietki ,bo ona w swym zawodzie ani człowieczeństwem ,ani powołaniem nie grzeszy.


Cytuj:
a więc do doktora Zosika więcej nie zawitam [b]gdyż czułam się jak zarzynana świnia na taśmociągu, nie będę wyjaśniać o co chodzi bo nie jest to miejsce na wyjaśnienie.


Cytuj:
Na sam wyglad Pawelkiewicza mozna dostac odruchu wymiotnego heh. Zdazylo mi sie go widziec w szpitalu jak szedl do pacjentki w fartuchu umazanym krwia. Bleee. Od razu wyobraznia dziala! Opinie na jego temat slyszalam rozne, jedne kobiety chwala, inne nie. Ostatnio jakos slysze same negatywy.
Ankieta : Którego ginekologa polecasz?

2.AGROWCZASY:
Cytuj:
Zakładając ten temat mam nadzieję dowiedzieć się gdzie można spędzić czas obcując z przyrodą z dala od miejskiego zgiełku i tysięcy ludzi. Czas wydaje się odpowiedni, aby zastanowić się nad miejscem letniego, a może wiosennego wypoczynku na łonie natury


3.INTERNET W ZGORZELCU I OKOLICACH
Cytuj:
czy ma ktos internet w tomkowie?jestem krotko przed tym zeby sobie u nich podlaczyc neta ale niewiem czy sie oplaca.mam zamiar wziasc predkosc 128.moze ktos mi powie jak wyglada ta predkosc w rzeczywistosci!?szybko sie sciaga/szybko sie strony buduja?
i ankieta
Cytuj:
Który zgorzelecki dostawca Internetu jest wg Ciebie najlepszy ?


4.Ślub i wesele...
...czyli polecane przez Was lokale, kamerzyści i wszystko co związane z tematem

5.Najlepsze restauracje
Cytuj:
Piszcie o ulubionych restauracjach, ich specjałach, no i o cenach, rzecz jasna.

itd.
No to jak to jest ? Można pytać jw. a nie można zapytać o kogoś kto robi strony internetowe ,bo można taka informację znaleźć w katalogu firm, a czy podawane ceny wyżej wymienionych wątkach to nie godzą w interes firm, lekarzy itp.? Gdzie tu sens i logika?
A może zrobić ankietę - KOGO POLECASZ DO ZROBIENIA STRONY INTERNETOWEJ ]:->

Równi i równiejsi. Normalnie fowark.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 8:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 paź 2007, 19:44
Posty: 31
Lokalizacja: kosmos
Jaką wystawić ocenę ? A może znowu ankieta ?? :D

joasia proponuję zajrzyj tam http://www.luban.fora.pl/
może tam Cię nikt nie wytnie
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:02 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Nooo, argumenty logiczne, choć z drugiej strony dziękuj Joasiu Adminowi wszechmocnemu, ze Ci nie wlepił ostrzeżenia, jak mnie za ogłoszenie : 'oddam gumofilce' :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Tez uwazam, ze to bylo nie fair. Zreszta zaobserwowalem to nie pierwszy raz.
Kiedys ktos pytal o grote solna. Podalem adres jaki znalem i zostal on wyciety. Pozostal jedynie adres groty, ktora miala na zgorzelec.info wykupiona reklame. Po prostu Alex wycial konkurencje. Uwazam, ze to troszke amatorszczyzna i nie powinno miec to miejsca. Rozumie, ze kazdy chce dbac o swoje interesy, Alex jest wlascicielem portalu, chce by reklamodawcy do niego wracali itp. Dla mnie jako obserwatora z zewnatrz taka sytuacja swiadczy mimo wszystko o strachu przed konkurencja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzięki za stronę, bardzo fajna i ciekawa. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
to ja jeszcze dorzucę piec groszy.
ktoś niedawno pytał o zapotrzebowanie na mini żłobek... wycięto jak te gumofilce bombasa :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Jest to portal i forum Pana Pitury, może z nim i na nim robić co mu się tylko spodoba.

I tak na prawdę poza małą grupą zapaleńców historycznych tworzących małą grupkę znajomych, i jeszcze kilku nawiedzonych politykierów, nie ma tu osób które z chęcią chcą pisać na każdy temat.No może kilka osób.

Cenzura , wycinanie tematów i użytkowników jest tu normalne.

Ja specjalnie piszę czasem bzdury , tak dla zabicia czasu, i jakoś jeszcze mnie nie usunął.
Kilka razy co najmniej sam bym to zrobił ,ale jak widać gorszy adres firmy, bez opłaconej reklamy, niż pisanie bzdur i nieprawdziwych informacji na rózne tematy.

Zgorzelec jest za mały na to żeby miały szanse powodzenia fora internetowe w liczbie większej niż jedno.

Gdyby przed Panem Piturą, ktoś był szybszy i utworzył forum ogólne miasta Zgorzelca, wtedy ta prywatna amatorszczyzna nie miałaby racji bytu.

Ale teraz jak to się mówi już po ptakach

Nie pozostaje nam nic innego , jak powielanie nudnych i mdłych tematów, może nie pod dyktando administracji, ale pod jej bacznym cenzorskim okiem.


Jeśli ktoś uważa ,że to forum mimo tego jakie zasady i obyczaje tu panują , jest ciekawe i mozna określać to coś mianem forum internetowe, to niech wejdzie na fora miast Bolesławca, Bogatyni czy Lubania.

U nas jak zawsze prawie na każdej linii prowizorka.


I uwaga podam telefon do majstra Henryka od glazury i remontów jest najlepszy,ale jeszcze nie zapłacił za 3cm2 reklamy na zgorzelec.info


Pan Henryk Remonty 0500 600 700

Proponuje założenie ankiety: Jak długo ten temat bedzie wisiał na "forum".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 9:44 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
manipulacja?
należałoby zapytać, czy forum jest rzeczywiście miejscem, na którym nie ma ograniczeń tematycznych poryszanych spraw. Bo że są ograniczenia techniczne, netykieta etc, to wiadome i akceptowane przez wiekszość. Ale żeby Admin wykazywał brak poszanowania dla forumowiczów, na co skarg jest już do tej pory sporo, to być może jego prawo /jest u siebie, a my nie :-? /, ale my zawsze mamy możliwość przenieść się w bardziej przyjazne środowisko. I to powinno być brane pod uwagę :grin:
Choć z drugiej strony, szkoda byłoby, i kiedy ja taki licznik nabiję? :smt111

[ Dodano: Pią Lut 22, 2008 9:47 am ]
Ernesto:
Cytuj:
Ja specjalnie piszę czasem bzdury , tak dla zabicia czasu

to miło z twojej strony, że się do tego przyznajesz :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 11:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
bombas3 pisze:
Ernesto:
Cytuj:
Ja specjalnie piszę czasem bzdury , tak dla zabicia czasu

to miło z twojej strony, że się do tego przyznajesz :grin:


Ja do tego podchodzę z dużym dystansem, czasem potrzeba jakieś małej prowokacji żeby ożywić użytkowników, ale to wszystko dla zabawy , a nie z wrodzonej durnoty :)

W rzeczywistości jestem bardzo miły, i nawet zdarzyło się ,że przepuściłem Cię na pasach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 11:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Witam poszkodowanych i innych użytkowników.

Na wstępie zaznaczę, że na tym forum pełnię rolę admina, którego często można określić jako "ten zły", który kasuje posty i wprowadza "cenzurę".

Po raz kolejny napiszę coś co już kilka razy opisywałem jednak bardzo proszę "poszkodowanych" moimi działaniami o uważne i w miarę obiektywne ocenienie tego co napiszę:

www.zgorzelec.info, forum dyskusyjne, galeria zdjęć itp są własnością mojej firmy. Firmy, która płaci podatki oraz ponosi przeróżne koszty związane z prowadzeniem strony. Oczywiście Was użytkowników to nie interesuje i słusznie bo to moje zmartwienie. Jednak musicie wziąć pod uwagę to, że zawsze będę dbał o to z czego "jem chleb" oraz to, że dzięki temu, że moja firma posiada przychód z reklam to istnieje to forum i całe zgorzelec.info

Zatem jeżeli ktoś reklamuje firmy nie będące klientami www.zgorzelec.info, a które stanowią konkurencję dla tych będących to musi się liczyć z tym, że takie coś zostanie usunięte. Dlatego niezależnie od tego ile tematów pojawi się na stronie pt. "admin jest zły" to nadal będę miał takie podejście w zakresie reklamowania firm nie będących naszymi klientami.

W zakresie wolności słowa i wyrażania opinii ograniczeń nie ma o ile ktoś ewidentnie i umyślnie nie narusza dóbr moralnych osób trzecich jednak z reklamą ograniczenia są i będą.

ps. w przypadku ginekologów uznałem, że sprawa jest ważna dla wszystkich kobiet, które potrzebują fachowej pomocy w sprawach kobiecych. To był bezpośredni powód dla którego nic nie zostało skasowane.

ps2. bombas: czy jeżeli kaktus pozwalałby klientom na wnoszenie alkoholu do ex-besta to byłby w stanie zapłacić Tobie czynsz, a tym bardziej zarobić na swoje utrzymanie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 12:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ok, ale w przypadku o pytanie o strone internetowa i jej wykonanie moim zdaniem takie dzialanie bylo niezbyt w porzadku.
Ktos pytal o rade, o polecenie kogos dobrego i taniego.
Jaka ten ktos ma gwarancje, ze wybierajac kogos z listy firm, ktora Ci zaplacila nie wybierze partacza, czy beznadziejnego webmastera? Co z tego,ze firma widnieje w katalogu? Nie swiadczy to wcale o tym, ze placi podatki, albo ze robi dobre strony. Swiadczy to tylko o tym, ze Ci zaplacono, bo umiesciles wpis.
Sugerowanie firmy jedynej slusznej (z wykupiona reklama) to Twoim zdaniem jeszcze wolny rynek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 12:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
aleksander pisze:
że dzięki temu, że moja firma posiada przychód z reklam to istnieje to forum

to jest sprzężenie zwrotne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 13:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
To może ktoś otworzy drugie forum, gdzie będzie można bez obaw polecić Pana Henryka czy bez ograniczeń wymieniać się informacjami na każdy temat.

Może trzeba oddzielić forum od portalu, niech to będą dwa osobne i niezależne twory.

Likwidacja tego i powstanie nowego forum, z jednym banerem pracującym na serwer.

Wtedy nie będzie tzw. cenzury, i nikt nie będzie musiał wycinać niepożądanych informacji żeby mieć na chleb i paliwo do Mercedesa:)):):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 13:34 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Ernesto, jak znam admina to on na to nie pójdzie. ;)

Co do strony dla stowarzyszenia to nie zauważyłem (może nie doczytałem) aby było napisane o taniej stronie dla stowarzyszenia. Dla obu osób które wówczas napisały w tym temacie wysłałem informacje kontaktowe do osoby, która została wymieniona jako twórca. Zatem moim zdaniem postąpiłem fair. W związku z tym, ze ta forma godziła w interesy naszych klientów to temat został usunięty. Jednak jak już powiedziałem dane, które były podane zostały przekazane osobie zadającej pytanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lut 2008, 14:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
Zatem jeżeli ktoś reklamuje firmy nie będące klientami www.zgorzelec.info, a które stanowią konkurencję dla tych będących to musi się liczyć z tym, że takie coś zostanie usunięte


Po pierwsze Aleks w katalogu, w kategorii internet-usługi, nie ma żadnej firmy zajmującej się webmasterką. Więc wpis nie naruszał w niczyich interesów. Po drugie ogłaszała się instytucja non-profit, nikt na realizacji takiego zamówienia kokosów nikt nie zbije, a już na pewno nie uszczupli przychodów ani Twoich ani Twoich klientów. Zabrakło wyczucia.


Cytuj:
I tak na prawdę poza małą grupą zapaleńców historycznych tworzących małą grupkę znajomych, i jeszcze kilku nawiedzonych politykierów, nie ma tu osób które z chęcią chcą pisać na każdy temat.No może kilka osób.


Drogi Ernesto, i o co Ty masz pretensję? Że mieszkańcy Zgorzelca są mało aktywni, nie udzielają się i gremialnie nie pisują na forum ? Masz żal do mnie i innych że nie piszę "o wszystkim" ? Nie pisze bo "wszystko" mnie nie interesuję. Proste.

Cytuj:
Cenzura , wycinanie tematów i użytkowników jest tu normalne.


Jak wszędzie, codziennie przeglądam kilka różnych for i na każdym co jakiś czas wybucha awantura, że ktoś kogoś wyciął. Więc nie jesteś w powyższym stwierdzeniu odkrywczy.

Cytuj:
Nie pozostaje nam nic innego , jak powielanie nudnych i mdłych tematów, może nie pod dyktando administracji, ale pod jej bacznym cenzorskim okiem.


Zaskocz nas, wnieś coś świeżego. Na ponad 800 postów, a jedynie 19 rozpoczętych tematów, część w dziale humor. Wszystko w Twoich rękach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..