Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 1:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lis 2006, 20:58 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Zaskakująco wysoka statystyka w wyborach przyniosła wielkie zaskoczenie. Nie potwierdziły się słowa Mirosława Fiedorowicza, który w trakcie debaty burmistrzowskiej stwierdził, że drugiej tury w Zgorzelcu nie będzie. Teraz wszystko zależy od przekazania elektoratu przez innych kandydatów. Jeżeli Woroniak i Radomski oficjalnie poprą Gronicza, to szanse obu kandydatów w drugiej turze będą praktycznie wyrównane. Oczywiście to tylko teoria, bo jak będzie naprawdę okaże się już niebawem. Janusz Burysz i Piotr Woroniak zapowiedzieli, że jutro wieczorem przekażą nam swoje stanowiska w sprawie poparcia. Ryszard Radomski, stwierdził, że jest jeszcze zbyt wcześnie na podanie takiej informacji, która jednak na pewno zostanie przekazana.

Jedno jest pewne. W drugiej turze będzie się liczył każdy głos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 21:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 paź 2006, 15:30
Posty: 21
Oczywiście - kto kogo poprze ma znaczenie. Nie oznacza jednak, że wszyscy zwolennicy np. Pana Woroniaka poprą Pana Gronicza, jeśli P. Woroniak udzieli stosownego "namaszczenia". Tak więc z tym liczeniem byłbym ostrożny. Faktem jest tylko to, że walka może być zacięta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 21:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Aleks z tego co kojarze debate, to Fiedorowicz powiedzial ze nie bedzie drugiej tury, a Gronicz w podobnym stylu sie wypowiedzial, ze on wygrywa juz w I turze... wiec to takie zdeka poronione, bo zaden z nich nie jest dla mnie jakims mega pasujacym kandydatem na burmistrza, ale w Twoich wypowiedziach czuc z daleka na kilometr to jak chcesz dokopac w inteligentny sposob Fiedorowiczowi

pohamuj sie troche bo dziennikarz powinien byc osoba bezstronna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 21:41 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Nie zgadzam się. Z tą wypowiedzią Gronicza nie pamiętam tego, jezeli tak było to tu się zgadza. Celem tego newsa jest jedynie stwierdzenie faktu, że bardzo silny kandydat jakim jest Fiedorowicz, może mieć problem z młodym i jeszcze nie tak bardzo zaprawionym w bojach politycznych Groniczem, jeżeli teoretyczni sojusznicy poprą tego drugiego.

Staram się zachować dystans zwłaszcza w tej chwili, więc jeżeli tak to odczułeś to oświadczam, ze nie miałem intencji w deprymowaniu kogokolwiek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 22:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
re


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 18:25 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 22:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
mieszczuch, możliwe, ale na pewno powiedział coś w ten sam deseń co Fiedorowicz. Zresztą takich porównań jeszcze ze dwa czy trzy udałoby się wychwycić, gdzie Gronicz powtarza coś - w praktycznie identyczny sposób - za Fiedorowiczem :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2006, 22:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
ja


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 18:25 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 0:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 10:48
Posty: 184
Lokalizacja: Zielona Góra
z dwojga zlego lepszy bylby pan Gronicz...Chociaz moj wybor byl nieco inny ;) miejmy nadzieje, ze druga tura sie nie skorumpuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ad. debata
Post: 14 lis 2006, 2:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2005, 22:18
Posty: 18
Lokalizacja: Zgorzelec
Oglądam właśnie debatę, która odbyła się w MDK. Gronicz ma odwagę, jako jedna z niewielu osób w tym zapchlonym mieście, wytknąć błędy Fiedi, który tak się zacietrzewił na tym stanowisku, że nie widzi, co się dzieje poza jego własnym pokoikiem na Domańskiego. Po tej debacie widać wyraźnie, że Fiedorowicz siedzi na swoim krześle, a jego świat zaczyna się i kończy na oknach wychodzących na drzewka ponad dachami domów. Gronicz ma o wiele zdrowsze podejście. Widać tu młodszy umysł.

Poza tym widzę tu ogromny paradoks w wypowiedzi Fiedi. Jakim cudem SP 5, gim 1 i gim 2 są w czołówce województwa?! Kto to liczy?! Chyba Fiederowicz sam robi te badania! Skończyłam SP 5 i gim 1, to, co się dzieje w tych szkołach, to jest hańba! Nie było mowy o zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez nauczycieli, bo nie było na to pieniędzy! Gdyby nie zajęcia indywidualne pozalekcyjne, za które musiałam płacić z własnej kieszeni, z pewnością umiałabym dzisiaj o 60% mniej! Dziwi mnie nieżyciowe podejście naszego burmistrza....

Ale cóż... niech w II turze wygra lepszy!! [/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 9:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a ja z kolei przyznaję jednak rację krytycznemu w sprawie znaczków partyjnych i zastanawiam się czy Gronicz mialby takie samo poparcie społeczne gdyby w tych wyborach wystartował nie pod szyldem PO tylko np z jakiegoś komietu TAK czy w ogóle jako niezależny? podobnie zastanawiam się czy Woroniak zdobyłby poparcie jakie zdobył gdyby wystartował bez znaczka PiS za plecami?
a podobno głosujemy na ludzi - nie na partie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 10:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
I ja myślę podobnie, M.F można Dużo zarzucić bo nie każdemu można dogodzić , ale jedno jest pewne –posiada wiedzę do prowadzenia miasta i doświadczenie a wydaje misię że z całym szacunkiem dla R.G nie stać nas na eksperymenty i naukę kosztem naszych pieniędzy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ad. debata
Post: 14 lis 2006, 10:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
dathepellow pisze:
w tym zapchlonym mieście, wytknąć błędy



Skończyłam SP 5 i gim 1, to, co się dzieje w tych szkołach, to jest hańba! Nie było mowy o zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez nauczycieli, bo nie było na to pieniędzy! Gdyby nie zajęcia indywidualne pozalekcyjne, za które musiałam płacić z własnej kieszeni, z pewnością umiałabym dzisiaj o 60% mniej! Dziwi mnie nieżyciowe podejście naszego burmistrza....

Ale cóż... niech w II turze wygra lepszy!


Zapchlona może jesteś Ty,miasto z pewnością nie.
Ciekawa sprawa,że jako uczennica podstawówki płaciłaś za zajęcia pozalekcyjne z własnej kieszeni.
Rodzice Ci tego nie opłacali?
Swoją drogą mimo,że zapchlona to jednak zaradna jesteś ucząc się w podstawówce ,pracując i jednocześnie uczęszczając na zajęcia pozalekcyjne,które dały Ci 60% wiedzy.
To w szkole albo nie uwazałaś,albo zmęczona pracą przespałaś 60% informacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 10:57 
Nie jąkaj się Ernesto ;).


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 11:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
dathepellow - szkole podstawowa skonczylem juz dawno, srednia z 7 lat temu, studia 2 lata temu - wszedzie zdarzalo sie,ze trzeba bylo placic za zajecia dodatkowe. Nigdy jakos nie obwinialem o to burmistrza Zgorzelca...
Jak wyliczylas,ze Twoje umiejetnosc by byly o 60% mniejsze? Masz jakies wzory albo sprawdzone metody? Z checia bym sie dowiedzial ile stracilem nie chodzac na najnudniejsze wyklady i czy powinienem miec z tego powodu wyrzuty sumienia, no i o ile mniej inteligentny jestem teraz:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2006, 11:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
cube pisze:
Nie jąkaj się Ernesto ;).


Dobrze.
Dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 109 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..