Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 11:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18 sie 2009, 18:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
jesli dla KK karnety po 300, to boje sie po ile beda dla "zwyklych" kibicow :(


Ostatnio zmieniony 18 sie 2009, 18:30 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2009, 14:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Cytuj:
Dla zainteresowanych wstąpieniem do KK TUR informacja ukaże się po odbyciu spotkania organizacyjnego, czyli 01.09.2009.
I jak tam spotkanie wiadomo coś na temat naboru do KK ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2009, 17:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
mobilek32 pisze:
Cytuj:
Dla zainteresowanych wstąpieniem do KK TUR informacja ukaże się po odbyciu spotkania organizacyjnego, czyli 01.09.2009.
I jak tam spotkanie wiadomo coś na temat naboru do KK ??


Na dzien dzisiejszy
niema mozliwosci przyjecia kogokolwiek z prostej przyczyny brak miejsc
poniewaz podjeto decyje iz na dzien dzisiejszy nikt z KK z zeszlorocznego skladu nie zostaje usuniety
jednakze bedzie taka mozliwosc jesli ktorys z czlonkow nie odbieze karnetu w nieprzekraczalnym terminie 31.09.2009 i beda wolne miejsca


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2009, 20:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
marcinp007 pisze:
Na dzien dzisiejszy
niema mozliwosci przyjecia kogokolwiek z prostej przyczyny brak miejsc
poniewaz podjeto decyje iz na dzien dzisiejszy nikt z KK z zeszlorocznego skladu nie zostaje usuniety

To wasze wewnętrzne sprawy, ale pamiętam zeszłosezonową dyskusję, m.in. wypowiedzi grengo. Widzę jednak, że wszystko pod względem dopingu było ok i kazdy został pozytywnie oceniony. Ja osobiście patrzą na KK przez cały ubiegły sezon mam co do tego duże wątpliwości. Tak więc jak nie było tak nie ma oczyszczenia i progresu w KK. Może kiedyś, a może zawiąże się jakaś nowa grupa kibicowska? Byłoby to pozytywne i stymulujące dla coraz słabszego i siermiężnego KK Tur.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 1:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
niema mozliwosci przyjecia kogokolwiek z prostej przyczyny brak miejsc
poniewaz podjeto decyje iz na dzien dzisiejszy nikt z KK z zeszlorocznego skladu nie zostaje usuniety


Prawie jak sejm.
Rób ta co chce ta. Jednak osób chetnych jest wiele zapewne , warto się nad tym zastanowić.
Zamiast konserwować ( lub pomniejszać) nie lepiej poszerzyć grono??
Chcecie "strajkować" przeciwko Śląskowi Turów to pokażcie ze jaja macie , stwórzcie wpierw mocny , solidny NAPRAWDĘ SOLIDNY klub. Z nowa i stara krwią. Z tymi co chcą kibicować z całego serca. Którzy chcą wykrzyczeć radość wygranej i przecierpieć wspólnie gorycz porażki.
Wiem jestem świeżak i gówno wiem , ale k*** lepiej gdy jest więcej niż mniej.A jeszcze lepiej gdy jest więcej dobrej jakości. Nie każdy chce być w KK dla karnetu ( a i zapewne są tam i tacy). Macie przykład Bremka , młody , młodszy ode mnie a ile serca wkłada w Klub i kibicowanie? Warto przemyśleć kilka spraw. Warto brać pod uwagę tą młodszą krew.
Tak wiem prowadzenie takiego klubu to dużo odpowiedzialności, jednak po tylu latach można zaryzykować.Tak wiem 144 miejsca , jednak to nie jest przeszkodą , nie taka której nie da się obejść.

Jednym z rozwiązan uzyskania większej liczby miejsc dla Klubu może byc wymóg dla zakupu karnetu

-Członkostwo w klubie 75% uczestnictwa w meczach
-Uzyskanie karnetu 1 rok działalności dla klubu i 90-95% uczestnictwa w meczach.


Jeśli ja jestem na tyle oddany klubowi że odważyłem sie wytatułowac logo przy sercu, to zapewne znajdą się tacy któży by podołali warunkom.Zapewnia to większa liczbę sprzedanych biletów ( chociaż z tym kłopotów JESZCZE nie było) i wiekszy zorganizowany doping.


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2009, 1:25 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 13:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
tak jak sie spodziewalem otworzylem tzw "puszke pandory"
czyli temat jak dostac sie do klubu kibica ano powiem tak
zgadzam sie z wami ze klub kibica powinien byc ladniejszy lepszy a najlepiej by bylo gdy klub kibica powinien liczyc cos kolo 3 tys (bo tyle wchodzi na hale ) tak
zgadza sie nie wszyscy w klubie kibica to kibice ktorzy kibicuja ale niech ktorys z was zasiadzie przed 144 osobami i powie ty ty ty i jeszcze ty w tym sezonie nie bo nie bo malao miejsc na sali bo nie kalszczesz

Avaddon18 napisal

Prawie jak sejm.
no nie bo sejm jest liczniejszy i im placa a tu my placimy :lol: no i jest ich wiecej

Rób ta co chce ta
a tu to niewiem ale Jerzy Owsiak pewnie by sie obrazil ze tak preznie dzialajaca organizacje porownujesz do takiego KK
A swoja droga bardzo nam milo na takie porownanie

Jednym z rozwiązan uzyskania większej liczby miejsc dla Klubu może byc wymóg dla zakupu karnetu

niewiem co miales na mysli ale z tegoco pamietam to chyba to juz przerabialismy

Wiem jestem świeżak i gówno wiem (to ty powiedziales) ale k*** lepiej gdy jest więcej niż mniej.A jeszcze lepiej gdy jest więcej dobrej jakości. Nie każdy chce być w KK dla karnetu ( a i zapewne są tam i tacy).
a ja wole gdy jest mniej ale solidniej
a karnet nie jest jedynym wyznacznikiem bycia czlonkiem KK

Członkostwo w klubie 75% uczestnictwa w meczach
-Uzyskanie karnetu 1 rok działalności dla klubu i 90-95% uczestnictwa w meczach.
powiem ci tak a co masz konkretnie na mysli
jesli twoj wpis mam rozumiec
ze czlonek KK ma uczestniczyc w 75% meczy to policzmy
75% z 40 to 30
po otrzymaniu karnetu 90- 95 % = 36 / 38
gwarantuje ze niema takiej mozliwosci aby spelnic te wymagania
ze wzgledow logistycznych i finansowych

paawlus napisal
To wasze wewnętrzne sprawy, ale pamiętam zeszłosezonową dyskusję, m.in. wypowiedzi grengo. Widzę jednak, że wszystko pod względem dopingu było ok i kazdy został pozytywnie oceniony. Ja osobiście patrzą na KK przez cały ubiegły sezon mam co do tego duże wątpliwości. Tak więc jak nie było tak nie ma oczyszczenia i progresu w KK. Może kiedyś, a może zawiąże się jakaś nowa grupa kibicowska? Byłoby to pozytywne i stymulujące dla coraz słabszego i siermiężnego KK Tur.

czy wszystko pod wzgledem bylo ok niewiem(tez bym pare zeczy zmienil ) jesil takie sa twoje odczucia twoja sprawa masz do tego prawo
zamiast krytkowac powiedzco bylo zle pokaz palcem tego ktory nie kibicowal i wtedy powiedz mu ze mu sie karnet nie nalezy bo on nie kibicuje

co do oczyszczania odpowiem ci tak
a jakie kryteria oczyszcaia chcesz przyjac

a co do nowej grupy kibicow cos misie wydaje ze ten temat tez kiedys sie pojawil a skonczylo sie jak zawsze duzoo mowienia malo robienia a tu cza odwrotnie najpierw trza cos zrobic a potem mowic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 14:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Marcinie jeśli uraźiłem to wybacz , wyraziłem jednak swoje zdanie i spostrzeżenia. Co do wymogu 75%-95% itd podane liczby były przykładem. Wiem ze ludzie mają pracę , rodziny , wypadki losowe. Taka liczbe ustanawiał by obecny KK. Warto się zastanowić nad jakimś rozwiązaniem. Może nie w tym roku , po prostu w przyszłości.





Cytuj:
Wiem jestem świeżak i gówno wiem (to ty powiedziales)


Tak ja powiedziałem bo taka prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 14:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
marcinp007 - po 1 używaj funkcji "cytuj", bo Twój post jest nieczytelny. Co do meritum Twojego stanowiska, to skwituje to tak: marazm i niemoc był, jest i na 99% będzie w tym kółku wzajemnej adoracji jakim jest obecnie kk. Zarząd jak i większość (wszyscy?) członków boi się "wychylić" i coś zrobić, coby reszta go nie skarciła i relegowała ze swego grona. Chore to, ale to wasza "broszka" i bawcie się tak dalej.

KK może liczyć więcej osób niż sektor na hali, pozwalałoby to na "konkurencje" - osoby na sektorze mogłyby stracić karnet na rzecz oczekujących. No ale widać, że bycie członkiem KK to jedynie karnet - jakby ich nie było to pewnie pozostałoby jakieś 40% stanu osobowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 18:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
paawlus pisze:
marcinp007 - KK może liczyć więcej osób niż sektor na hali, pozwalałoby to na "konkurencje" - osoby na sektorze mogłyby stracić karnet na rzecz oczekujących. No ale widać, że bycie członkiem KK to jedynie karnet - jakby ich nie było to pewnie pozostałoby jakieś 40% stanu osobowego.


mowisz i masz
ale to juz bylo sezon dwa jak mnie pamiec nie myli klub kibica liczyl no wlasnie nie wiadomo ile osob bo nikt nie mogl /niechcial powiedziec ilu czlonkow
o jakiej "konkurencji" mowisz na jakiej zasadzie kto mialby zastapic nieaktywnych czlonkow ci z nazwiskami zaczynajacymi sie na A a moze ci co siedza w sektorach na dole a moze pierwszenstwo beda mieli kibice z balkonow a moze ci co klaszcza na dwa a nie na trzy
az 40% to jest 58 osob to jestes optymista bo gdyby odemnie to zalezalo to klub kibica mial by gora 50 osob gora



Avaddon18 pisze:
Marcinie jeśli uraźiłem to wybacz , wyraziłem jednak swoje zdanie i spostrzeżenia. Co do wymogu 75%-95% itd podane liczby były przykładem. Wiem ze ludzie mają pracę , rodziny , wypadki losowe. Taka liczbe ustanawiał by obecny KK. Warto się zastanowić nad jakimś rozwiązaniem. Może nie w tym roku , po prostu w przyszłości..



Cytuj:
Wiem jestem świeżak i gówno wiem (to ty powiedziales)


Tak ja powiedziałem bo taka prawda.[/quote]

ale ja sie nie czuje urazony
jednakze nikt normalny nie zgodzi sie na okreslenie czegos co jest nie do zrealizowaia patrz problem noszenia barw czy udzialu w wszelakiego zebraniach KK

a co do "swiezaka " no coz tu pozwole sie niezgodzic z kolega bo to ze ktos jest mlody czy ma krotki staz w KK nie oznacza ze wie no wlasnie wiadomo co :lol:
bo jak ktos cos chce zrobic staz niema nic do tego

pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2009, 19:13 przez marcinp007, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 19:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Miałem się nie odzywać, ale jednak:
Paawlusku, mój przyjacielu z forum powiedz mi ile osób tak na prawdę zabiera głos w jakichkolwiek kwestiach na tym forum? 5,10,...no może 15, ale nie więcej, więc po co starasz się wywołać jakieś dziwne reakcje z naszej strony, jeżeli tak na prawdę nie znasz zasad funkcjonowania stowarzyszenia, co widać w Twoim wpisie tutaj:
paawlus pisze:
KK może liczyć więcej osób niż sektor na hali, pozwalałoby to na "konkurencje" - osoby na sektorze mogłyby stracić karnet na rzecz oczekujących.


I tu właśnie bardzo się mylisz, bo w statucie są jasno i wyraźnie określone zasady rekrutacji jak i usuwania członków stowarzyszenia, więc przykro mi, ale Twoje wpisy są tylko biciem piany, które niestety nie mają przełożenia na sposób postępowania poszczególnych organów w stowarzyszeniu. Poza tym zgodnie ze statutem i zasadą demokracji każdemu członkowi stowarzyszenia należą się takie same prawa, przywileje i obowiązki, więc jak chcesz to spełnić zapewniając możliwość otrzymania karnetu jednym, a pomijając drugich? I nie jest tak jak napisałeś, że Zarząd boi się wychylić, ale Zarząd może korzystać jedynie z takich instrumentów do rekrutacji i usuwania członków, jakie określa statut stowarzyszenia uchwalony na walnym zebraniu jego członków. I uprzedzając Twoje kolejne pytanie powiem Ci, że tak, można zmienić statut, tylko kto przy zdrowych zmysłach poprze zapis niewygodny dla niego? (pytanie raczej retoryczne).
Tak więc jak napisał Marcin sprawa rekrutacji zależy od tego, czy po 31.09 będą wolne miejsca, czy też nie. ;)
Enter.

Dodano: Sro Wrz 02, 2009 9:33 pm
Wiadomość z ostatniej chwili dla wszystkich członków KK TUR:

W związku z rozpoczynającymi się 7 września Mistrzostwami Europy właściciel Pubu 2Brother's złożył nam świetną propozycję dotyczącą ME. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do Świstaka celem uzyskania szczegółowych informacji.


Ostatnio zmieniony 02 wrz 2009, 20:39 przez grengo, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 20:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
paawlus pisze:
Ja osobiście patrzą na KK przez cały ubiegły sezon mam co do tego duże wątpliwości

nie "patrz"tylko działaj chyba że klawiatura Ci przeszkadza. :P
paawlus pisze:
Może kiedyś, a może zawiąże się jakaś nowa grupa kibicowska?

Witamy ojca dyrektora. Daj sobie szansę. Do tej pory tylko piszesz. :lol:
Avaddon18 pisze:
Chcecie "strajkować" przeciwko Śląskowi Turów to pokażcie ze jaja macie , stwórzcie wpierw mocny , solidny NAPRAWDĘ SOLIDNY klub. Z nowa i stara krwią. Z tymi co chcą kibicować z całego serca. Którzy chcą wykrzyczeć radość wygranej i przecierpieć wspólnie gorycz porażki.
Wiem jestem świeżak i gówno wiem , ale k*** lepiej gdy jest więcej niż mniej

A gdy był nabór to gdzie się chłopie podziewałeś. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2009, 22:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Cytuj:
A gdy był nabór to gdzie się chłopie podziewałeś


Nie zapisywałem się ponieważ wiedziałem ze nie będe miał możliwości uczestnictwa w meczach zbyt często, a karnetowcem nie jestem.Sytuacja jednak sie zmieniła i z wielka chęcia dołączył bym do klubu i nadrobił stracony czas. Ale cóż inni zapierdzieli miejsca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 wrz 2009, 7:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo pierdolisz. wiecznie jakiś statut , jakieś regulaminy. Ten klub kibica trzeba odśweżyć , wnieść nową krew , w innym przypadku będziemy stali w miejscu, a jak się stoi w miejscu to się cofa. Jestem w KK ale deklaruję, że pomimo, że jestem już we Wrocławiu a nie w Poznaniu oddaję swoje miejsce osobie młodszej i bardziej kreatywnej. Myślę, że osoby z KK ( "starsze" ) spokojnie załatwią sobie karnet w elektrowni badź w kopalni. Nie chodzi o polemikę.

edit:
Z opóźnieniem (nie było mnie na forum) za przekleństwo otrzymujesz ostrzeżenie.
Paawlus


Ostatnio zmieniony 05 wrz 2009, 17:57 przez hakunamakata, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 wrz 2009, 8:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
hakunamakata pisze:
Grengo pierdolisz. wiecznie jakiś statut , jakieś regulaminy. Ten klub kibica trzeba odśweżyć , wnieść nową krew , w innym przypadku będziemy stali w miejscu, a jak się stoi w miejscu to się cofa. Jestem w KK ale deklaruję, że pomimo, że jestem już we Wrocławiu a nie w Poznaniu oddaję swoje miejsce osobie młodszej i bardziej kreatywnej. Myślę, że osoby z KK ( "starsze" ) spokojnie załatwią sobie karnet w elektrowni badź w kopalni. Nie chodzi o polemikę.


no ta ja teraz odpowiem

w odroznieniu od wielu KK w polsce nasz KK NIE JEST kolkiem rozancowym wzajemnej adoracji tylko stowarzyszeniem ktore to ma swoj statut regulamin i podlega odpowiednim przepisom tak wiec proponuje sie doksztalcic a nie siac ferment Enter

a co do osob z KK ("starszych") no coz jesli tak twierdzisz to proponuje na najblizszym zebraniu wyjsc z propozycja do tych "starszych" aby zrezygnowali na rzecz mlodszych bo i tak se zalatwia karnet w elektrowni/ kopalni Enter


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 wrz 2009, 21:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Zgorzelec, 04.09.2009
Nadzwyczajne Walne Zebranie członków KK TUR

Na dzisiejszym posiedzeniu Zarządu, na wniosek jego członków uchwalono termin Nadzwyczajnego Walnego Zebrania członków KK TUR. Tematem zebrania będzie powołanie nowego Zarządu KK TUR.

Zebranie odbędzie się 30.09.2009r. w MDK w Zgorzelcu o godz.18.00, a gdyby brakowało quorum, to drugi termin ustalono na godzinę 18.15.

Obecność członków KK TUR obowiązkowa.


hakunamakata pisze:
Grengo pierdolisz. wiecznie jakiś statut , jakieś regulaminy.


po pierwsze : nie bluźnij na forum,
po drugie : dziwne, że masz odwagę pisać pod nickiem, a na zebraniach ogonek pod dupkę, bo tak wygodnie
po trzecie : będę wnioskował do nowego Zarządu, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju spadochroniarzy, takich jak ty, bo tylko robicie zamieszanie w dokumentach, a bez nich nie da się prowadzić "normalnego" stowarzyszenia, ale co ty o tym wiesz, skoro tak twierdzisz. A skąd weźmiesz kasę na wyjazdy, jak nie będzie statutu, regulaminu, itp...? od babci? :twisted:

Jeszcze musisz trochę pożyć, aby wiele zrozumieć, a nie tak jak to czynisz tylko krytykować, doradzać a samemu gó..o robić.

Bez odbioru.


Acha, jeszcze drobna uwaga : na początek odświeżamy Zarząd i dajemy szansę innym na wykazanie się, a sami chowamy się pod nickami...

Ps. Do Admina - za bluzgi są chyba nagrody na forum?


Na dzisiejszym zebraniu Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu imprezy integracyjnej rozpoczynającej sezon 2009/10. Impreza tradycyjnie odbędzie się "U Szwagrów" w Łagowie w dniu 09.10.2009r. od godziny 18.00. Zapisy i wpłaty w wysokości 20 zł od osoby przyjmuje Świstak. Możliwe jest zabranie ze sobą osoby towarzyszącej, ale musi to być osoba płci przeciwnej.


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 21:15 przez grengo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..