Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 3:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 16:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lut 2007, 16:37
Posty: 52
Lokalizacja: z krzesełka :)))
Aaggusia: POPIERAM!!! Prawie za każdym razem gdy widzę samochód SM widzę go zaparkowanego na.......... zakazie!!! :smt044
Raczej udają, że coś robią, bo po mieście to prawie wogóle nie widać, żeby mieli piesze patrole..... Hmmm...... czyżby tylko za siedzenie im płacili.....? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 17:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Chyba tak musi być. Nic nie zwojujemy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 19:42 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
no to róbcie zdjęcia, będziemy oceniać czy mieli prawo czy nie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 21:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pomysł zrobimy zdjęcia i podamy ich na policję :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 22:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
Niech Zgorzelec będzie MIASTEM, to może i Straż będzie MIEJSKA:...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2009, 21:16 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Prywata służbowym samochodem

Dzisiaj około godziny 15:00 na teren Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu wjechał samochód Straży Miejskiej, z którego wysiadł strażnik i wszedł do budynku. Po chwili wyszedł w towarzystwie dwójki dzieci trzymając w ręce szkolny tornister. Wszyscy wsiedli do samochodu i odjechali. Kilka minut później samochód zatrzymał się przy Domu Kultury. Dzieci wysiadły, a auto odjechało w kierunku komendy Straży Miejskiej. Tak nasz czytelnik opisuje sytuację, której był świadkiem. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wjeżdżając na teren szkoły kierowca złamał zakaz wjazdu. Jutro na ręce komendanta Straży Miejskiej zostanie złożone oficjalne zawiadomienie w tej sprawie oraz prośba o wyjaśnienie całego zajścia. Przypomnijmy, że to nie pierwszy przypadek nadużywania uprawnień przez strażników miejskich. Poprzednim razem przyłapano samochód służbowy jeżdżący alejkami parku oraz po trawniku. Wszystkich, którzy są świadkami podobnych zdarzeń zachęcamy do wysyłania zdjęć lub filmów na adres naszej redakcji. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. W "więcej" mini galeria zdjęć.

13299


Ostatnio zmieniony 25 mar 2009, 21:25 przez aleksander, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2009, 22:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2005, 21:33
Posty: 115
Lokalizacja: Langenau
aleksander pisze:
Prywata służbowym samochodem



To zjawisko nie jest obce chyba żadnemu mieszkańcowi Zgorzelca. Doskonale widać, jak wykorzystywane jest auto. O dziwo "prywata" trwa już od lat, a Komendant i Burmistrz - jakby nie widzieli problemu.

W związku z poruszonym tematem, może Pan Komendant raczy odpowiedzieć na pytanie:
"Dlaczego służbowe auto (prawie) codziennie ok godz. 7 rano stoi przy jednym z bloków na ulicy Lubańskiej?


Z obserwacji wynika, że ktoś z mieszkańców zasłużył na darmową taksówkę do pracy.... :roll:
A na marginesie - to próżno oczekiwać interwencji SM w godzinach wyjazdu i powrotu do i z pracy. No bo niby jak... przecież pojazd w terenie...

Wstyd!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 mar 2009, 23:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
To że Straż Wiejska robi prywatę to normalne. Raz byłem świadkiem jak na ulicy Traugutta przy ryneczku na drodze stało auto strażników. Nic w tym by nie było dziwnego , gdyby nie fakt iż ów strażnik jadł sobie kurczaka w budce właśnie z kurczakami. Jedząc nic sobie nie robił z faktu iż przez jego obiadek i stojące auto na ulicy zrobił sie dość długi korek, a była wtedy godzina jak mnie pamięć nie myli 15. Ale co zrobić , jak znam życie komendant pomacha tylko palcem i przez chwile będzie porządek. A później wszystko wróci do normy.
Wg mnie powinni zmniejszyć im patrole samochodowe a zwiększyć piesze. Mogliby sobie pochodzić po parkach i i innych zaułkach gdzie by sie przydali, a nie teraz kozakują bo mają fotoradar. Niech sie wezmą za swoją robotę a piratów drogowych niech zostawią Policji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 11:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
przy okazji - poruszono niechcący inny ciekawy problem. Zakaz wjazdu na teren sp2 jest nagminnie łamany każdego dnia przez rodziców przywożących swoje pociechy do szkoły. Ciekawe, że nie interesuje ich parking 50 m dalej- zrobiony sporym kosztem specjalnie dla nich. Nie interesuje ich też, że blokują dojazd na miejsca parkingowe pracownikom szkoły. I na koniec - mam wrażenie, ze jedynie schody przeszkadzają im w podwiezieniu dziecka pod same drzwi klasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 11:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
ja też przy okazji z innej beczki: ten znak na zdjęciu oznacza chyba wyjazd z ulicy jednokierunkowej... którędy można tam wjechać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 17:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2008, 12:49
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
ja tez tak przy okazji z innej beczki: zatanwiam się czy panowi taksowkarze znaja przepisy ruchu drogowego , ktore namiętnie łamią. Moze trzeba sprawdzić Ich wiedze.Przy ul.Kościuszki stoi dziesięcipiętrowiec , gdzie po przebudowie parkingu droga stała się jednokierunkowa .Od strony Norwida stoi znak zakazu wjazdu wszlkich pojazdów - nie dla panów taksowkarzy.Równolegle do tego bloku , przy ul.Wyspiańskiego stoi równiez dziesięcipietrowiec , gdzie ulica przy bloku jest rownież jednokierunkowa .Od ul.Norwida stoi znak zakazu , ktory jest ustawicznie łamany przez taksówkarzy. Panowie taksówkarze jadac pod "prąd' potrafia zatrabić na przechodniow idacych ulica.Panowie taksowkarze się spiesza na postoj taksowek zlokalizowany na ul.Wyspiańskiego , nie ważne sa znaki drogowe więc po co je stawiać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 8:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, 8:40
Posty: 47
Lokalizacja: Czekoladowo ;)
Katarzynka a co ma piernik do wiatraka. Prywata Straży miejskiej raczej nie ma nic wspólnego z taksówkarzami no może poza tym że służbowe auta tak właśnie są traktowane.
Moja droga załóż sobie inny wątek i tam się wyżalaj :P

Czasem zastanawiam się po co w naszym mieście jest instytucja Straży miejskiej. Przecież oni kompletnie nic nie robią, nigdzie ich praktycznie nie widać. No chyba że odwożą lub przywożą swoje dzieci ze szkoły a żony z pracy. Najlepiej zabrać im samochody i z buta w teren puścić może zdziałaliby więcej.

Jakby to ujął jeden z forumowiczów ŻENADA :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 15:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2008, 12:49
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Do zadań strazy miejskiej m.in.należy czuwanie nad porzadkiem i kontrolą ruchu drogowego , a wiec nie bez kozery w tym miejscu zawarłam swoje spostrzezenia i uwagi na temat łamania przez taksowkarzy przepisow drogowych . Wydaje mi sie ,iż pan komendant zgorzeleckiej Straży Miejskiej,sledzac wszystko co dotyczy Jego podwładnych , właściwie na nie zareaguje i skieruje patrole w ten rejon miasta . Nie są to moje " żale" i chyba ma coś "piernik do wiatraka"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 16:36 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2009, 8:40
Posty: 47
Lokalizacja: Czekoladowo ;)
Zgłoś lepiej swoje spostrzeżenia Drogówce nie Straży Miejskiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2009, 10:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem, Straż miejska to swoista "przechowalnia" różnego autoramentu ludzi. Są co prawda mili, grzeczni - ale emerytowi nie dadzą upomnienia za zaparkowanie 8 m od skrzyżowania. Wiem, przepis złamano - ale jak sie to zrobi pierwszy raz? Pan nr sł. 005 był nieubłagany. 100 zł i kropka.
Ale nie zauważyłem by się czepiali różnych łysych i z szybkimi wozami...Chyba się boją.
Reasumując, zadania tej straży lepiej by spełniała Policja - a oni, młodzi nieraz ludzie, powinni pójść do prawdziwej pracy, ciężkiej - a nie wyżywać się na emerytach, za nasze zresztą podatki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..