Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 18:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 148  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 0:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 cze 2005, 21:32
Posty: 127
Lokalizacja: Zgorzelec
To raczej nie ma sensu żebyś wracał na rano do Zgorzelca. Tylko troche dalej masz Wrocław.
A do Wrocka to ja lubie autostradą jechać a nie krętymi drogami w okolicach Jeleniej :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 10:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
mike1006 pisze:
Yello gratki za moda;> :smt050


Dzięki ;)

mike1006 pisze:
W piątek wybywam to Jeleniej Góry na impreze pożegnalną koleżanki,

mike1006 pisze:
Kolejna sprawa - nie wracam z wami w sobote.


Skontaktuj się z Golą z FK - ona jedzie busem chyba przez Jelenią Górę. Bo szczerze mówiąc w tym układzie to nie bardzo widzę szansę zabrania Ciebie. A jak jeszcze nam Faja wypadnie to jedziemy jednym autem w 5 osób.

Widzę to tak , że spotykamy się na miejscu i tam :smt030

btw - nie masz za dużo tych koleżanek? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 22:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:

btw - nie masz za dużo tych koleżanek? ;)


a co zazdrosny?:D hehe

Dobra, to ja w takim razie autobahnem sie kulnę:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 17:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Lista zamknięta - kierowca Ajron , pilot - ja , z lewej tylnej flanki Turek , z prawej Belushi , na środku (polewacz drinków - do każdego ma taką samą odległość ;) ) yARO_81 :smt026

Sobota 8.45. pod moim blokiem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 18:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Dobra, wiadomo o której przepowiadany jest koniec imprezy? Bo jednak wracam do domu:) I musze sobie autobusisko jakies obczaić.
Ah i podtawowe pytanie - gdzie to wogole jest, jak tam trafic z PKSu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 21:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
No cóż mike1006...żałuj :|
Wiesz gdzie szukać fotek zapewne... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 21:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
No cóż mike1006...żałuj :|
Wiesz gdzie szukać fotek zapewne... :)


Aj przestań... Wkurw...ny jestem na siebie jak diabeł.... Nie wiem jakim cudem zaspałem... chociaz cholera wie - kladac sie o 3 a wstajac o 6 kazdy moze zaspac ale bez jaj... :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Wstyd, po prostu wstyd.. I flaszke nawet kupiłem.... dobrą...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2009, 18:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
The Great Escape - Żagań 28 marca - gratka dla fotoamatorów - i nie tylko :smt026

Niezwykła rocznica niezwykłego wydarzenia !!!

Szczegóły macie TUTAJ

Imprezą towarzyszącą jest RAJD TERENOWY organizowany przez Alberta Gryszczuka , którego już pewnie znacie ;)

Dobra okazja do spotkania się i zrobienia dobrego reportażu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2009, 5:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
klik klik

Zapraszam chętnych :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2009, 12:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Witam
Walsnie nosze sie z zamiarem kupna mojej pierwszej cyfrowej lustrzanki.Moj wybor padl na sony alpha a 350. Co o tym sadzicie ? Czy jest to dobry aparat na poczatek ?Jezeli nie to jaki? Prosze o pomoc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2009, 22:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Czesio pisze:
Witam
Walsnie nosze sie z zamiarem kupna mojej pierwszej cyfrowej lustrzanki.Moj wybor padl na sony alpha a 350. Co o tym sadzicie ? Czy jest to dobry aparat na poczatek ?Jezeli nie to jaki? Prosze o pomoc.


Drogi Kolego jest nam niezmiernie miło, że Zwracasz się z tym pytaniem tu na forum do swoich lokalnych "czasowstrzymywaczy" ;) Na początek może Określ nam budżet jaki możesz przeznaczyć na zakup aparatu, a my postaramy się dobrać Ci coś najbardziej optymalnego... ;) Na dzień dzisiejszy jest dość ciekawa promocja w naszym Media Expert na Sony A200 z kitowym obiektywem za nie spełna 1500 PLNów w stosunku do wymarzonego przez Ciebie A350 różni się głównie tym, że nie ma Live Wiew, które jest czasami bardzo przydatne, ale można bez niego żyć ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2009, 8:28 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
jest dość ciekawa promocja w naszym Media Expert na Sony A200 z kitowym obiektywem za nie spełna 1500 PLNów


I pasujący do tego zestawu teleobiektyw w Carrefourze za 599PLN.
I to tyle plusów tego wyboru ;)

Kupując lustrzankę wybierasz system w jakim się rozwijać będziesz. Albo i nie będziesz ;) W przypadku lustrzanek Sony decydujesz się na system byłej Minolty - czyli niezbyt rozbudowany pod względem obiektywów. Nie bez powodu tyle ludzi kupuje Canony i Nikony - duży wybór szkieł i choćby fleszy dedykowanych , które w przypadku Sony są wyjątkowo drogie.

Poza tym powiedz nam Czesio co fotografujesz - bo to też ma znaczenie odnośnie doboru szkieł właśnie. I czy faktycznie potrzebna Ci lustrzanka? Bo w tej chwili modele tzw. hybrydowe doskonale sprawdzają się jako te uniwersalne pstrykadła do wszystkiego i niczego zarazem (vide moja galeria w stopce).

I to tyle ode mnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2009, 10:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Posiadam a350 już 10 miesięcy i powiem Ci, że jestem z mojego wyboru bardzo zadowolona. To moja pierwsza lustrzanka, ale już wcześniej trochę się bawiłam fotografią. Robi on (wg mnie) świetne portrety jak i zdjęcia krajobrazów. Z trybem nocnym jest trochę gorzej jeżeli ustawisz domyślnie, jak już sam pozmieniasz ISO itd to i nocą wyjdą świetne fotki. Tak jak turek wspomniał a200 jest prawie identyczna lecz nie posiada live view, ja podglądu na żywo używam dosyć często np. na meczach jak stoi przede mną kilka wysokich osób to nie wiem jakbym się starała przez wizjer nie zobaczę obiektu... więc korzystam z ruchomego wyświetlacza... włączę live view i w ten sposób jestem w stanie zobaczyć co fotografuję... a i przy użyciu live view masz jeszcze możliwość dodatkowe przybliżenia, co nie jest możliwe gdy fotografujesz z użyciem wizjera. Ogólnie mówiąc aparat jest świetny, polecam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2009, 10:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
katrin89m pisze:
Posiadam a350 już 10 miesięcy i powiem Ci, że jestem z mojego wyboru bardzo zadowolona


Tego nie neguję - tej radości ;)
Ale ze względu na:
katrin89m pisze:
To moja pierwsza lustrzanka,

uważam , że niezbyt orientujesz się w sytuacji , a Twoja ocena od obiektywnej odbiega i to bardzo ;)

katrin89m pisze:
Z trybem nocnym jest trochę gorzej jeżeli ustawisz domyślnie, jak już sam pozmieniasz ISO itd to i nocą wyjdą świetne fotki.


Domyślnych ustawień unikaj jak ognia - nie znam aparatu w którym dawłaby one dobry efekt ;)

Niemniej jednak uważam , że ten aparat zadowoli amatora - akurat modelem 200 bawiłem się trochę. Powalić mnie nie powalił ale poprawiono ISO , które w 100-tce było marniutkie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 cze 2009, 12:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
YELLO_35, dodałam jeszcze "ale już wcześniej trochę się bawiłam fotografią"... miałam okazję popracować z Nikonem D300 i to dzięki niemu przerzuciłam się na lustrzankę. Niestety fundusze jakimi dysponowałam w tamtym czasie pozwoliły mi maksymalnie na taki zakup, którego nie żałuję. Wiadomo, że używając Canona lub Nikona nie jesteś przekonany do soniacza ale jak na start to i tak Sony jest rewelacyjny. (Lepszy rydz niż nic :P) Nie jestem całkowicie amatorem fotografii, trybów automatycznych nie używam z ustawieniami domyślnymi dlatego od razu napisałam, (na przykładzie trybu nocnego) aby ustawiać je samemu. A alpha wg mnie nadaje się nawet dla amatorów, którzy wcześniej chociaż trochę używali dobrej cyfrówki... znam osobę, która była całkowicie zielona w dziedzinie fotografii i jako pierwszy aparat kupiła sobie lustrzankę, lecz niestety nie wykorzystuje nawet 30% możliwości aparatu... w takim przypadku szkoda kasy.

Dodam jeszcze aby nie było wątpliwości co do mojego obiektywizmu, że studiuję na kierunku informatycznym, specjalizuję się w grafice i jedne z zajęć na które uczęszczam dodatkowo to właśnie fotografia. ;)


Ostatnio zmieniony 22 cze 2009, 12:39 przez katrin89m, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 148  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..