Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10 gru 2008, 12:43 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
ze strony głównej:

Deficyt prądu w Zgorzelcu

W ostatnim czasie w różnych regionach Zgorzelca brakuje prądu. Najbardziej poszkodowany jest Ujazd, a dokładniej ul. Reymonta, gdzie od początku miesiąca trwają prace modernizacyjne. Jedną z osób poszkodowanych jest Jerzy Mucha prowadzący Warsztat Samochodowy. "Od początku miesiąca jestem pozbawiony możliwości zarabiania - skarży się - od pierwszego do trzeciego grudnia nie miałem prądu, potem jeszcze piątego. Teraz dowiedziałem się, że codziennie od 8:00 do 15:00 także nie będę mógł zarabiać." Problem, choć w miejszym stopniu dotyczy także ulic: Łużyckiej, Tęczowej, Słonecznej, Łódzkiej, Krótkiej, Drzymały, Krańcowej, Boh. II AWP ( nr nieparzyste od 23 do 31) oraz Słonecznej. W "więcej" publikujemy treść pisma Jerzego Muchy skierowanego do Energii Pro oraz oficjalne lokalizacje, które w najbliższych dniach mają zostać pozbawione prądu.

Treść pisma wysłana do Energii Pro przez poszkodowanego przedsiębiorcę:

Cytuj:
Warsztat Samochodowy Jerzy Mucha
ul.Reymonta 29/1
59-900 Zgorzelec
tel. 075 77 57 671, 0 603 632 603

Szanowni Państwo,

Informuję, że w dniach 01-03.12.2008r oraz 05.12.2008r mój zakład został pozbawiony energii elektrycznej, przy czym zawiadomienie o wyłączeniu energii dotyczyło tylko okresu od 01-03.12.2008r w godz.8:00-14:30, natomiast prądu nie było również dnia 02.12.2008r po godzinie 14:30 do 17:00 jak również 05.12.2008r

Tego typu postępowanie uważam za niedopuszczalne, tym bardziej, że położenie mojego zakładu niespełna 100 metrów od rozdzielni umożliwia zastosowanie zasilania obajściowego (awaryjnego) w czasie planownych wyłączeń, które zresztą zostało poprowadzone wybiórczo do kilku innych okolicznych przedsiębiorstw pomimo ich dalszej lokalizacji. Za to właśnie pobierane są opłaty na fakturze za utrzymanie sieci w gotowaści. Ponieważ poniosłem konkretne straty, a ponadto straciłem zaufanie swoich umówionych klientów w czasie wyłączeń, o których nie byłem powiadomiony, zmuszony będę do wystąpienia o odszkodowanie w trybie osobnego wniosku. Z informacji o kolejnych wyłączeniach znajdującej się na Państwa stronie internetowej wynika, że mój zakład zostanie pozbawiony energii elektrycznej we wszystkie robocze dni kolejnego tygodnia. Razem zakład pracy ma być pozbawiony prądu przez wszystkie dni robocze w kolejnych dwóch tygodniach? I to w grudniu? Tego typu działania zburzą nie tylko moje ale i okolicznych zakładów zaufanie do Państwa firmy jako dostawcy energii. Przecież w takich warunkach nie ma mowy o prowadzeniu działalności gospodarczej, szczególnie w okresie wzmożonej wymiany ogumienia, kiedy to klienci umawiani są z wyprzedzeniem ok. dwóch tygodni. Wyłączenie możliwości świadczenia usług w takim czasie to nie tylko konkretne straty, ale rónież odpływ zawiedzionych klientów w przyszłości. Nawet w czasie klęsk żywiołowych nie pozbawia się odbiorców prądu przez kolejne dwa tygodnie, stosując zasilanie awaryjne. Również sposób powiadomiania o planowanych wyłączeniach - szczegółnie zakładów pracy - pozostawia wiele do życzenia, bo z inormacji podanej w biurze obsługi wynika, że nie mają Państwo w standardzie powiadamiania o planowanych wyłączeniach i należałoby rozpoczynać pracę od studiowania Państwa strony internetowej. Wiedząc wcześniej, że może nie być prądu przez dwa tygodnie z rzędu, można zaplanować chociażby urlopy dla personelu i powiadomić swoich klientów o planowanej przerwie w działalności. Ale taka wiedza może mieć wartość z dużym wyprzedzeniem a nie z dnia na dzień.
Apeluję o poważne potraktowanie odbiorców prądu z ul. Reymonta w Zgorzelcu. Liczę na rozsądek i profesjonalizm osób podejmujących decyzje, bo przecież nie musimy być przez kolejny tydzień pozbawieni energi elektrycznej. Wystarczy odrobina dobrej woli i fachowe podejście do problemu.



lokalizacje bez prądu:

ZGORZELEC
Od - Do: 2008-12-08 - 2008-12-12
Godziny: 8.00 - 15.00
Ulice / miejscowości: Rejmonta od Hotelu "Pawłowski" do ul. Łużyckiej, Tęczowej, Słonecznej

ZGORZELEC
Od - Do: 2008-12-08 - 2008-12-12
Godziny: 8.00 - 16.00
Ulice / miejscowości: Łódzka, Krótka, Drzymały, Krańcowa, Boh. II AWP ( nr nieparzyste od 23 do 31)

ZGORZELEC
Od - Do: 2008-12-11 - 2008-12-12
Godziny: 8.00 - 15.00
Ulice / miejscowości: Słoneczna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..