Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lip 2005, 23:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2005, 10:05
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
dzisiaj bylem na basenie. basen jak basen ale co tam sie dzieje przebilo mnie totalnie. tyle sie mowi o tym ze po kielichu nie wchodzi sie do wody. ok. ale kurde malolaty po 13 lat sie raczyly wodeczka i browarkami. byl pan ze strazy miejskiej. taki mlody przypakowany czesto go widze jak chodzi na silownie i na to nie zareagowal. kolezanki tych panien prowadzaly je do wody zeby ochlonely troche a ratownicy na to nie reagowaly. moje zdanie jest takie. niech straz miejska z policja sie przespaceruja jutro na basen a zobacza co tam sie dzieje. mysle ze akcja pana burmistrza ktora mowi o tym ze sklepy nieletnim nie sprzedaja alkocholu jest do d.! nie wiem jak zrobic cos zeby to zmienic? co dzwonic na policje i informowac o takich rzeczach? jak myslicie przyjada?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2005, 0:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
no super... a pozniej bedzie na rodzicow :shock: ze dzieci zle wychowane, ale sama wladza i podlegle jej organy nie potrafia zareagowac :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2005, 1:12 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
letis, jezeli bedziesz w stanie to udowodnic to nie tylko mozesz sie przyczynic do utraty pracy przez stroza prawa, ale takze podwazenia autorytetu Strazy Miejskiej, o ile jeszcze jakies resztki im zostaly.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2005, 7:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
A czy Straż Miejska na tym łez padole, ma jeszcze wogóle jakiś autorytet.
Przecież to śmiech na sali, ludzie się z nich śmieją. Po co oni wogóle są? I to za nasze pieniądze. Może by tak wystosować jakąś petycję do UM o odwołanie instytucji Straży Miejskiej w Zgorzelcu? A z pieniędzy zaoszczędzonych na tych nieudacznikach spróbować zrobić coś rozsądniejszego, np. patrole obywatelskie (sponsorowane przez instytucje i firmy ubezpieczeniowe) takie jakie już funkcjonują w wielu miastach i na wielu osiedlach w Polsce. Byłoby to wiele skuteczniejsze i z całą pewnością przyniosłoby wymierne rezultaty w bardzo krótkim czasie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2005, 8:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2005, 10:05
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
bylbym za. firma ochroniarska na bank by o wiele wiecej zadzialala niz panowie ze strazy miejskiej. a teraz tak na powaznie. panie alku moze zorganizowac konferencje ew czat z komendantem strazy miejskiej i moze komendantem policji i panem burmistrzem? mial bym wiele pytan do tych jegomosciow!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2005, 8:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Już to widzę. Oni juz po chwili ze wstydu we własne buty by się pochowali.
Jestem za zorganizowaniem takiej konferencji, o ile oczywiscie byłoby to możliwe. Zakładam że większa liczba mieszkańców Zgorzelca byłaby zainteresowana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2005, 5:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 sty 2005, 22:37
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam
Moi drodzy podziele sie z wami moim doswiadczenie ze straza miejska i policja Zgorzelecka .
Tak wiec mieszkam na umicy ogrodowej , jest ulica jedno kierunkowa , w jednym z domow gospodarze wynajeli pietro i wprowadzila sie tam niby jakas pani "UZDROWICIELKA" (taka z niej uzdrowicielka jak ze mnie TEWRORYSTA:) no i zjezdzaja sie tam do niej ludzie i staja na ulicy (jezeli nie zapomnialem dodac ze na ulicy obowiazuje bezwzgledny ZXAKAZ PARKOWANIA ) . Ulica jest waska i z trudem sie mijaja 2 auta , moje pierwsze kontakty ze straza miejska mialo miejsce wlasnie w zwiazku z lamaniem tego zakazu , zadzwonilem czekam i czekam i cezkam , mija 30 minut i nic drugi telefon Pan informuje ze wyjechali 20 minut temu oki mogli zlapac gume :), auto ktore zlamalo zakaz zbiera sie do odjazdu .Łapie za cyfrowke i wale fotki , wszystko zgrywam na dyskietke , czekam jeszcze 15 minut i zjawiaja sie , z wielkimi pretensjami ze nic takiego nie ma miejsce co zglaszalem i jak bede dalej robil takie jaja to zaplace za interwencje , myslalem ze mnie szlak trafi .To ja do kontrataku , przedstawilem zdjecia i panow zamorowalo , pytam kiedy auto zostanie ukarane jak tylko ustala wlasciciela dostanie mandat , dzwonie po miesiacu i pytam czy auto o takich numerach zostalo ukarane , i co " NIE GDYZ ZGUBIONO DOWODY WINY " i badz tu dobrym obywatelem .
Za co im placa , za jedzenie bułek słodkich na służbie ??????

Usunąc Straż miejska ze zgorzelca

Teraz przygoda z policja ktora sie dosc czesto powtarza ide do pracy przez park zaczynajacy sie na ulicy kosciuszki , z wieczora zazwyczaj napotykam na Osoby pod wpływem Alkocholu telefon do strazy miejskiej zglaszma zdarzenie przyjmuja i odpowiedz pana z dyzurki "wysyłam partol" oki czekam

Dzwonie na 112 zglasza sie policja , zglaszam ta samo zdarzenie , przyjeto i wysylaja patrol , czekam .

Moje zdziwuienie przybywa POLICJA mila pani funkcjonariusz , mila atmosfera , zabieraja pana na pogotowie bo ma rozcieta glowe okazuje sie cale zdarzenie trwalo od mometu zgloszenia na policje 8 minut , lacznie z zabraniem delikweta na pogotowie . Policjantka podziekowal za informacje i pojechali po 25 minutach przyjezdza "STRAŻ MIEJSKA " ich przyjazd juz obserwuje dochodzac do konca parku po 28 minutach ,
PARODIA DO POTEGI , PO CO ONI SA LEPIEJ JUZ DAC TE FUNDUSZE NA POLICJE CHOCIASZ DOBRZE JE WYKORZYSTAJA .

TAKIE JEST MOJE ZDANIE

POZDROWIENIA dla Miłej pani POLICJANTKI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2005, 12:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2005, 0:14
Posty: 161
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mowcie ze straz miejska zla bo ostatio dostalem opieprz za to ze stalem na lawce 8) Znaczy chcialem zeskoczyc z niej :P Powtarzam jeszcze raz NIE MA SKATEPARKU!

Dzis zmierzam w kierunku baseno ok godziny 15-16 wiec bede mogl poobserwowac co sie dzieje :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2005, 13:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Ławka jak to wiadomo, służy do siedzenia. Stawanie na niej, skakanie i inne tego typu akrobacje, są wielce karygodne i powinny zostac należycie napiętnowane. Myślę że gdyby rodzice takiego delikwenta, włażącego z butami na ławkę zapłacili mandat, powiedzmy w wysokości 500 zł, to więcej nie dopóścił by się on takiego występku, a z tych pieniędzy można by wyremontować kilka ławek zniszczonych przez jemu podobnych gnoi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2005, 14:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2005, 0:14
Posty: 161
Lokalizacja: Zgorzelec
Miło mi =] Teraz juz nie wykorzystuje lawek tylko smietnik ;] :P A jak wybuduja skatepark to miasto nie bedzie mialo poniszczonych kraweznikow, lawek, smietnikow, barierek i innych ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2005, 20:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Chemical pisze:
Miło mi =] Teraz juz nie wykorzystuje lawek tylko smietnik ;] :P A jak wybuduja skatepark to miasto nie bedzie mialo poniszczonych kraweznikow, lawek, smietnikow, barierek i innych ;]


Widzisz, wystarczyloby sie Ciebie pozbyc i tez nie bylo by tych zniszczen.
Problem nie jest w braku skateparku, tylko brakiem Twojego myslenia o tym, ze lawki, i krawezniki nie sa do tego do czeog ich uzywasz. Prezerwatywy tez rozdajesz dzieciom zamiast balonikow ?:S
Czizzz tempota siega zenitu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2005, 21:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2005, 0:14
Posty: 161
Lokalizacja: Zgorzelec
Ecchhhhh.. nie gadam z wami :P na MOIM miejscu zapewne myslelibyscie inaczej... ale juz mniejsza o to...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2005, 21:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Chemical pisze:
Ecchhhhh.. nie gadam z wami :P na MOIM miejscu zapewne myslelibyscie inaczej... ale juz mniejsza o to...


Byli kiedys naukowcy. skonstruowali bombe atomowa, ktora zabila pozniej liczac do dnia dzisiejszego wiele milionow ludzi.
Kiedys zapytali jednego takiego dlaczego to zrobil. Czemu zbudowal bombe. On odpowiedzial "Nie myslelismy o tym co z tym zrobimy. Gdyby pan redaktor (zadajacy pytanie) byl na NASZYM miejscu myslalby Pan inaczej".

Pomysl czasem o innych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2005, 21:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2005, 0:14
Posty: 161
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale czy ja tym robie komus krzywde?
A moze mi powiesz co mam robic? Jak nie jezdzic na desce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2005, 21:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Chemical pisze:
Ale czy ja tym robie komus krzywde?
A moze mi powiesz co mam robic? Jak nie jezdzic na desce?


Robisz, bo pozniej widze laweczke obdarta i wybrudzona, i nie wiem czy na niej usiasc, czy szukac dalej. To wina takiego podejscia u ludzi, ktorzymysla tak jak Ty.

Na desce jezdzic Ci nie zabraniam. Jezdzij sobie po pokoju (zart, dla wyjasnienia:P), lub wyznaczonych do tego celu miejscach, ktorych u nas nie ma :S

W takim wypadku musisz pojechac tam gdzie jest.
Wyobraz sobie ze wielbiciele strzelania sie wqrzom, bo nie ma u nas strzelnicy porzadnej. Wiec zaczna strzelac do ludzi. No bo w koncu co ? Maja nie strzelac ?
Wiem ze to zupelnie innej wagi sprawy, ale chodzmi mi o podejscie...
Skoro inni musza sie nacierpiec, to czemu Ty masz byc ten lepszy. Pokaz ze masz jaja, ze masz charakter i powiedz nie? Stac Cie na to?
Poza tym osobiscie lubie chlopakow co jezdza na desce. Wiem ze jest bardzo wiele takich osob. Dlatego wymyslilem projekt pewien, o ktorym pisalem tutaj: http://forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?t=431 .
Gdyby ze 100 skateowcow, albo i wiecej (bo jest was duzo wiecej), zebralo sie do kupy, podpisalo pod odpowiendim dokumentem i zanioslo do wladzm iasta, oraz wyzej, to byc moze by sie cos ruszylo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..