Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 19:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2006, 23:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2006, 15:08
Posty: 2
Ludzie!!! Przepraszam Pitera!

Ja wiem, że posłanka Renata B. zdała maturę celująco, anonimowo i samodzielnie,
ponadto eks-prezydent Aleksander K. był magistrem,
i jeszcze wiem,, że syn jeszcze innego eks-prezydenta Jarosław W. chorował na pomroczność jasną,

Już teraz wiem, że kandydat do rady samorządowej Zgorzelca Piotr G. ma WYŁĄCZNIE WŁASNE pomysły!

A ponadto widzę, że połowa forumowiczów zdała celująco egzamin z etyki dla początkujących. Widzę, że za kradzież własności intelektualnej w polskich sądach grozi 5 lat więzienia, a w polskich wyborach - 5 lat na urzędzie.

Wstydzę się za Ciebie Piter![/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2006, 12:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
e.


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 1:05 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2006, 17:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Dzisiaj otrzymałem pismo od architekta miasta, :D za które chcę podziękować. Cieszę się, że UM chcę się zająć zalewem. Z chęcią będę wsierał wszelkie działania zmierzające do zmiany obecnego wizetunku zalewu.
A Ty alien, no cóż ufoludki podobno są i chcą nam, mieszkańcą ziemi, przekazać wadomość. Tylko jakoś nikt nie może tego przekazu zrozumieć. Jaka wiadomość taki nick :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2006, 19:40 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
16.11 w Starostwie organizowane jest spotkanie zawiązane z projektem rewitalizacji nabrzeża nyskiego. Ciekawe czy ktoś zechce uwzględnić poprowadzenie tam ścieżki rowerowej
możesz mi powiedzieć o której to będzie godzinie :?: , bo jestem bardzo zainteresowany. Ścieżka rowerowa przez Przedmieście Nyskie zaczyna obrastać legendą 8) , z tego co mi wiadomo, jej przebieg miał prowadzić alejką bezpośrednio nad rzeką, ale tam porobili zatoczki na ławki, więc nie bardzo się to ze sobą zgadza. Ponadto, alejka miała prowadzić w kierunku mostu Starom, ale nagle się urywa i zamiast niej jest trawnik /w ogóle, żeby dojść do przyszłych ławek z chodnika, trzeba albo podeptać trawnik, albo nadrabiać kilkadziesiątr metrów :lol: :shock: /.
Alejka ta wg projektu, który tu na forum gdzieś zamieściłem, miała prowadzić jak wyżej, a wprowadzono w projekcie kolejną bezsensowną zmianę, co dowodzi, że wykonawca robi co chce a nadzór ze strony miasta nie istnieje.
http://img267.imageshack.us/my.php?imag ... jpgfi4.jpg
/po kliknięciu na linku i pojawieniu się obrazka, trzeba na nim kliknąć drugi raz, wtedy się powiększy/
Jak już jestem przy temacie Przedmieścia: parkujące na chodnikach samochody pozostawiają na nowych granitowych płytach tłuste plamy oleju, a pan burmistrz Gierwielaniec dziwi się temu i dopatruje winy w braku wysokich krawężników :shock: :cry: .
Pytam się: gdzie jest Straż Miejska :?: :?: :!: :idea:
Dlaczego coś, co jeszcze nie zostało skończone, już jest dewastowane :?: :!: /patrz również :arrow: stadion miejski/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 9:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Dziękuje za oddane na mnie głosy, gratuluje wszystkim wybranym do Rady Miasta. Mam nadzieje, że złożone deklaracje nie pozostaną tylko deklaracjami i nasza rada wykaże się aktywnością i kreatywnością.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 11:28 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Dziękuje za oddane na mnie głosy, gratuluje wszystkim wybranym do Rady Miasta. Mam nadzieje, że złożone deklaracje nie pozostaną tylko deklaracjami i nasza rada wykaże się aktywnością i kreatywnością.
no tak, wydaje mi się jednak, że tą Radę należałoby wspomagać i jeśli nie będzie w niej zbyt wiele megalomanii, to nasza pomoc może zostać przyjęta. Nie widzę np. w Radzie jakichś napalonych cyklistów i tu bez nas ścieżki rowerowe w mieście mogą pozostać w sferze fiedorowiczowskich impresji :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lis 2006, 18:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2006, 13:04
Posty: 45
menelopa pisze:
Dziękuje za oddane na mnie głosy, gratuluje wszystkim wybranym do Rady Miasta. Mam nadzieje, że złożone deklaracje nie pozostaną tylko deklaracjami i nasza rada wykaże się aktywnością i kreatywnością.
zobaczymy.... teraz jesteście na cenzurowanym i będziemy się patrzeć na wasze ręce.... :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..