Dzisiaj jest 08 maja 2024, 23:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 107  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 15:24 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
oto Qba:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 15:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
PROSZE O CISZE :!: :!: :!: :D

Juz jest po konkursie... ani Kaśce nie wyrwiecie tytułu (chcciaz wolalabym zeby wygrala zgorzelczanka) Alexa tez nie zabijecie,ze ma kolezanki bolesławianki,a konkurs hmm obejrzałam na fotkach i jak dla mnie klapa. To TYle po co sie klocic :?: juz po wszystkim...


:!: :!: :!: BEZNADZIEJA :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 16:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Dochodzę do wniosku , że w tym kraju, województwie , powiecie i mieście najlepiej jest NIC nie robić ! Co by sie nie działo jest be . Wszyscy potrafią krytykować , mieszać z błotem , kłócić się i fochy strzelać . Ale może by tak ktoś coś zorganizował , powyślał , zrobił - NIC . Bo po co się męczyć , trudzić , wysilać . Po co biegać i prosić się choćby złamanego grosza od sponsorów. Po co m,arnować swój cenny czas by wyjść z jakąkolwiek inicjatywą . I tak wszyscy to w d... mają. I tak będą pretensje , fochy i niezadowolenie. Można na rzęsach stanąć a i tak będzie źle ! Ja wiem doskonale , że zaraz mi się zbierze . Zaraz się coponiektórzy oburzą , że mają prawo do wyrażania własnego zdania. Tylko szkoda , że to zdanie nic nie wnosi ! Napisz co Ci się dokładnie nie podobało , zaproponuj pomoc , nakreśl swoją wizję . Ale nie siedzieć na du... w ciepłym pokoiku i zrzedzić jest o wiele łatwiej , prościej i przyjemniej. Ten konkurs to były pierwsze wybory. Nigdy wcześniej nikt nie zorganizował czegoś podobnego , dlatego było tak a nie inaczej. Człowiek uczy się całe życie . gdybym była na miejscu podczas przygotowań ( ale niestety z przyczyn niezależnych odemnie mnie nie było ) na pewno zaoferowałabym swoją pomoc przy konkursie( choreografi czy choćby noszeni kabli) . Więc może zamiast marudzić pomóc ? Tak dla odmiany .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 17:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Tak tak Asiu widzimy Twoje wielkie zaangazowanie w poglaskaniu Alexa po glowie juz bez takiej wazelinki dla organizatorow okeeeyyy :wink:

A jesli chodzi o noszenie kabli to mysle,ze bez dwoch zdan dalabys rade :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 17:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
Asiek_Isia pisze:
Zaraz się coponiektórzy oburzą , że mają prawo do wyrażania własnego zdania. Tylko szkoda , że to zdanie nic nie wnosi ! Napisz co Ci się dokładnie nie podobało , zaproponuj pomoc , nakreśl swoją wizję . Ale nie siedzieć na du... w ciepłym pokoiku i zrzedzić jest o wiele łatwiej , prościej i przyjemniej.


Zaliczam sie do "coponiektórych" :P więc się wypowiem:
-mają prawo do wyrażania swojego zdania, bo od tego Asiu właśnie jest forum dyskusyjne :P
według Wikipedii: Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, które służy do wymiany informacji, poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

-skoro dla Ciebie nic nie wnosi, to trudno. wydaje mi się, iż np wskazówka dotycząca liczenia głosów, a raczej ich zbierania mogłaby być bardzo cenna, bo chociaż nie uważam, że organizatorzy chcieliby oszukiwać (osobiście uważam Alexa za uczciwego gościa), to jednak można byłoby w przyszłości to troszkę inaczej rozwiązać, warto nad tym pomyśleć. Ale skoro dla Ciebie jest wszytsko super i nie interesuje Cię opinia innych, bo "nic nie wnosi" to po co tu jesteś? od przygłaskiwania?

- a co do siedzenia na d.... niektórzy nie mogli przyjść na imprezę, bo ciężko harują, żeby zarobić pieniądze i odbyć praktyki zawodowe...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 17:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Acha i jeszcze jedno jesli wlasnie mowa o "siedzeniu na d... " Asiu nie kazdy moze rzutem beretu ze wsi do Zgorzelca dojechac 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 17:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Beciu kochanie moje bardzo mi przykro ale wspomniana przez Ciebie "WIKIPEDIA" nie posiada terminu "coponiektorzy" :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 17:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
madzia_zgc pisze:
Beciu kochanie moje bardzo mi przykro ale wspomniana przez Ciebie "WIKIPEDIA" nie posiada terminu "coponiektorzy" :wink:

Skoro sie juz , (przemiłe (!) dziewczyny),"szczypiecie", to dobrze jest czytać dokładnie, co która napisała, a czego inna nie napisała :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 18:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
uwaga była skierowana do Asia_Isia :) Madzia to po prostu tak napisała, że można było źle zrozumieć :) prawdę mówiąc też nie znam słowa "coponiektórzy" dlatego zacytowałam. :D miłego wieczoru, ja idę pojedździć po Zgc na rowerku :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 18:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Chcialam zwrocic uwage na wyraz "coponiektorzy" a ze Becia wspomniala o WIKIPEDII to rowniez zastosowalam te strone :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 20:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Wiedziałam , że tak będzie . Nie zamierzam sie z wami kłócić bo mnie to nie bawi . Zresztą gdy pisze sie szybko czasem robi sie literówki. Pozatym w porzednim poście chyba jasno się wyraziłam i nie zamierzam go nikomu tłumaczyć . Jak ktoś nie zna się na przenośniach i czyta tylko to co mu pasuje - to ok -jego sprawa. A inna rzecz , że co ja nie napisze to pewnym panią nie odpowiada . Ale cóż .

Pozdrawiam :D

Ps. nikogo nie zamierzam ,, głaskać po głowie" . A nawet jak będę chciała posłodzić Aleksowi to raczej nie powinno to nikogo interesować . Zresztą mam kpgp ,, głaskać "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 21:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:52
Posty: 211
Lokalizacja: Struga 22
Pewnym paniom.
Ale dobra, nie czepiajmy sie gramatyki. i nadal twierdze, ze forum jest po to, by wyrazic swoje zdanie. Jeśli Ty uważasz inaczej, zgłoś swoją regułkę wyrażenia FORUM do Wikipedii. Nie wiem, gdzie tu przenośnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 21:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Asia :!:

Udzielasz sie w drazliwym i wręcz toksycznym temacie, wiesz,że po Twojej wypowiedzi będzie odzew,a później nie potrafisz się z tego wybronić. To po jaką cholerę to robisz :?: Mnie przestają bawic Twoje przemadrzałe posty, z których w późniejszym czasie nie potrafisz pociągnąć dyskuji. Kończę i "głaskam" wszystkich no może tylko "coponiektórych" :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lip 2006, 22:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Asiu skoncz już z tym że zamiast narzekać można było pomóc!! Jakby ktoś chciał pomocy poprosiłby o nią i tyle. "Coponiektórych" traktujesz jak wrogów bo mają odmienne zdanie. Bez sensu w ogóle, że jak jest jakiś malutki spór w tym temacie bądź ktoś ma inne zdanie(a zwłaszcza krytykując, bo Ty zawsze chwalisz) to potrafisz zrobic z tego wielką awanturę. Weź na wstrzymanie i nie bądź taką obrończynią "coponiektórych"
:twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lip 2006, 7:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
postrafiam nasze miłe panie :oops: :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1594 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 107  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..