Dzisiaj jest 16 maja 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Czy jestes chetny do czlonkostwa w SFZ
TAK 61%  61%  [ 14 ]
NIE 39%  39%  [ 9 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lut 2011, 11:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2005, 10:52
Posty: 195
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?
cholera, chetnie bym sie stawil na spotkaniu dzisiaj, ale niestety przeprowadzka mi dzisiaj wypadla :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2011, 13:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:46
Posty: 284
Lokalizacja: Zgorzelec
SanChin pisze:
cholera, chetnie bym sie stawil na spotkaniu dzisiaj, ale niestety przeprowadzka mi dzisiaj wypadla :(


Pewnie będzie jakieś sprawozdanko :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2011, 16:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Regulamin to nic strasznego. Bedziesz jutro to sam zobaczysz


Nie będzie mnie - poproszę o formę pisemną na maila :)

gobo007 pisze:
Najważniejszy jest wybór Prezesa, którego trzeba będzie całować w pierścień na powitanie:)


Najpierw trzeba będzie prezesowi go kupić... :smt044 :smt082


Z ankiety wynika , że chętnych mamy 13 - nawet jeśli to faktyczna ilość to szału nima ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2011, 17:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Z ankiety wynika , że chętnych mamy 13 - nawet jeśli to faktyczna ilość to szału nima


Zle tez nie jest. Potrzeba 3 jest 13. Nawet jesli zrobimy z tego stowarzyszenie KRS-owe to potrzeba jeszcze tylko 2 osoby. Znajda sie bez problemu :)

[ Dodano: Czw Lut 24, 2011 5:30 pm ]
YELLO_35 pisze:
Najpierw trzeba będzie prezesowi go kupić... :smt044 :smt082


Prezesa nie bedzie. Co najwyzej Przewodniczacy ]:->


Ostatnio zmieniony 24 lut 2011, 17:08 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 8:58 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2005, 10:52
Posty: 195
Lokalizacja: ja mam to wiedzieć?
simon__75 pisze:
SanChin pisze:
cholera, chetnie bym sie stawil na spotkaniu dzisiaj, ale niestety przeprowadzka mi dzisiaj wypadla :(


Pewnie będzie jakieś sprawozdanko :)


no to czekam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 11:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Spoko. Spotkałem Was wczoraj idących grupowo do afirmacji, ktoś krzyknął "idziesz z nami?", a ja w ogóle nie wiedziałem o co chodzi, nie wiedziałem że jest jakieś spotkanie. Dopiero dziś się dowiedziałem czytając forum. Chętnie bym się przyłączył do stowarzyszenia, ale jeśli nowi członkowie są tak przyjmowani... Wystarczyło zatrzymać się i w dosłownie 5, góra 10 sekund wyjaśnić mi co jest grane - dołączył bym i poszedł bym z wielką chęcią, ale rozumiem, że taka akcja to zbyt wielkie poświęcenie dla kogokolwiek, tak?
W ogóle nie wiedziałem o co biega i dziś dopiero wyczytałem na forumie że jest, a raczej było takowe spotkanie :|
Dzięki :smt023


Ostatnio zmieniony 25 lut 2011, 11:48 przez ibanezbass, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 11:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej!
To ja się pytałem, czy idziesz na piwo - spotkania odbywają się w każdy czwartek, więc założyłem, że każdy o nich wie. Zobacz od ilu tygodni jest o nich mowa.

Było ok, ale jeśli chodzi o stowarzyszenie nie zapadły jeszcze żadne konkrety. Było ciekawie, bo dopisała frekwencja.
Wpadnij za tydzień, może wtedy coś ustalimy.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 13:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystko fajnie. Tylko, że właśnie przeczytałem dokładnie cały wątek i nigdzie nie ma konkretnej informacji o spotkaniu. Niepewną wzmiankę o czwartku znalazłem, ale w życiu nie odebrał bym tego jako oficjalne info o spotkaniu. A jeśli gdzieś w wątku jest jasno napisane takie info to niech mi ktoś to wskaże, jeśli można. Sorry, jeśli się unoszę ale naprawdę zależało mi żeby w tym uczestniczyć jakoś, a tu lipa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 13:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
ibanezbass, tu Masz link http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=96976#96976 pod którym zawsze umawiamy na spotkania ;) Nazywa się to spotkaniami forowiczów, ale nic nie szkodzi by przy tej okazji, porozmawiać na tematy nas szczególnie dotyczące ;) Nic się nie martw żadne wiążące decyzje jeszcze nie zapadły, bo trzeba tu rozwagi i spokoju - pośpiech jest złym doradcą :) a z pewnością będziesz miał nie jedną okazję by na ten temat szerzej z nami porozmawiać ot, chociażby w przyszły czwartek - tylko nie zapomnij śledzić podanego przeze mnie wątku ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 13:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
No i wszystko jasne - do tamtego wątku w ogóle nigdy nawet nie zajrzałem ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lut 2011, 13:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Kuba jesli chcesz wiedziec to jestes umieszczony na liscie chetnych do wstapienia do SZEFa.
Chlopaki moga potwierdzic. Tak samo jak i SanChin i Kasia. Stwierdziliscie na forum, ze chcecie i ja to pamietam.
A faktycznie o spotkaniu bylo sporo pisane... Miedzy innymi ja pisalem, ze przyniose propozycje regulaminu na spotkanie czwartkowe.

Nie fochuj sie tylko czekaj na info kiedy odbedzie sie spotkanie zalozycielskie SZEFa. Tutaj na pewno ta informacja sie pojawi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2011, 23:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
...tylko nie zapomnij śledzić podanego przeze mnie wątku...


Ustalmy jedno - jeśli spotkania forumowiczów dotyczą również ustaleń dotyczący SZEF-a to dobrym zwyczajem jest informowanie również w tym wątku o tych spotkaniach :roll: Nie doszłoby do sytuacji z Kubą... (notabene lekko zirytowanym ;) )
Informować powinna osoba zakładająca wątek - a zarazem najbardziej zaangażowana w rozwój Stowarzyszenia - czyli Jarek.

--------------------------

Ja od siebie dodałbym , że również mile widziane byłyby osoby nie posiadające przysłowiowej "wypasionej lustrzanki". Bardziej liczy się pasja i chęć zdobycia wiedzy niż to czy kogoś stać na porzadny aparat. A , że nie tylko aparat w tym wszystkim się liczy to pewnie niejeden plener pokaże 8)
Bo przyznam szczerze , że gadanie tylko i wyłącznie o sprzęcie mnie nieco męczy... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 0:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Ustalmy jedno - jeśli spotkania forumowiczów dotyczą również ustaleń dotyczący SZEF-a to dobrym zwyczajem jest informowanie również w tym wątku o tych spotkaniach Nie doszłoby do sytuacji z Kubą... (notabene lekko zirytowanym )
Z pewnością, po ostatniej sytuacji z lekko "podirytowanym" Kubą nie omieszkamy i tu o tym wspomnieć :roll: Swoją drogą, nic się nie stanie jak Kuba i inni zajrzą czasem do innych wątków na forum ;)
YELLO_35 pisze:
Informować powinna osoba zakładająca wątek - a zarazem najbardziej zaangażowana w rozwój Stowarzyszenia - czyli Jarek
i nie musi to być Jarek, bo jest on zaangażowany na równi z innymi zainteresowanymi w powstanie i ew. późniejszy rozwój stowarzyszenia ;)
YELLO_35 pisze:
Ja od siebie dodałbym , że również mile widziane byłyby osoby nie posiadające przysłowiowej "wypasionej lustrzanki"
Mój ulubiony Modersie! A czy gdziekolwiek jest wspomniane, że osoby bez "przysłowiowej, "wypasionej lustrzanki" nie będą mile widziane??? :roll:
YELLO_35 pisze:
Bardziej liczy się pasja i chęć zdobycia wiedzy niż to czy kogoś stać na porzadny aparat
Przecież nikt nigdzie tego nie zanegował, ani nie próbował w ten sposób tego ująć... :roll:
YELLO_35 pisze:
A , że nie tylko aparat w tym wszystkim się liczy to pewnie niejeden plener pokaże
Zdajemy sobie z tego sprawę i liczymy, że nam to udowodnisz ]:-> (Swoją drogą Belushi nie posiada lustrzanki i jakoś nie widzi przeszkód, by przystąpić do stowarzyszenia... :roll:
YELLO_35 pisze:
Bo przyznam szczerze , że gadanie tylko i wyłącznie o sprzęcie mnie nieco męczy...
No, tak... Ty w swoim sprzęcie nie bardzo Masz co wymienić, czy dodać toteż rozumiem, że może to Cię nużyć... Jednak, znakomita większość, która o tym rozmawia zawsze coś nowego "dla siebie" wynosi... ]:-> Zrzędliwy się ostatnio robisz Modersie ]:-> :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 0:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Informować powinna osoba zakładająca wątek - a zarazem najbardziej zaangażowana w rozwój Stowarzyszenia - czyli Jarek.


Arski przeginasz pale. I wpierdziel mi nawet bana za tego posta bo Twoje dopieprzanie sie juz jest poza skala!!

Nie dosc, ze staram sie opanowac papierzyska i prawo o stowarzyszeniach tracac swoj prywatny czas to Ty jeszcze dopier****sz mi, ze moja wina, ze ktos czegos nie zczail.

TUTAJ jest cholera jasno napisane, ze na slynnym spotkaniu forumowiczow w slynnej Afirmacji w slynny czwartek moga odbywac sie rozmowy nt. stowarzyszenia.

Kolega SanChin jakos zlapal temat.

YELLO_35 pisze:
osoby nie posiadające przysłowiowej "wypasionej lustrzanki"


W regulaminie stowarzyszenia jest punkt mowiacy o tym, ze czlonkami moga byc tylko "wypasieni lustrzankowcy" posiadajacy minimum 6 obiektywow przy czym minimum dwa to staloogniskowe o max. F1,2.

YELLO_35 pisze:
Bo przyznam szczerze , że gadanie tylko i wyłącznie o sprzęcie mnie nieco męczy... :-?


Przed kupnem swojego aparatu nie miales problemu z rozmowami o sprzecie.

Nauka fotografii to rowniez rozmowy o sprzecie i jego wykorzystywaniu o czym chyba zapomniales.
Bo nie tylko mi chyba sie wydaje, ze zaczynasz delikatnie pic do posiadajacych lustrzanki.

Tyle w temacie. Jesli ktos mysli, ze post powstal pod wplywem emocji, chwili i ma ton dosyc agresywny - NIE MYLI SIE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2011, 0:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Jesli ktos mysli, ze post powstal pod wplywem emocji, chwili i ma ton dosyc agresywny - NIE MYLI SIE.
i ja Cię akurat w pełni rozumię ;-)

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 11:35 pm ]
yARO_81 pisze:
W regulaminie stowarzyszenia jest punkt mowiacy o tym, ze czlonkami moga byc tylko "wypasieni lustrzankowcy" posiadajacy minimum 6 obiektywow przy czym minimum dwa to staloogniskowe o max. F1,2.
kobieta! to ja się nie załapię... :cry: do tego jeszcze ta moja odmienna narodowość :grin:

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 11:37 pm ]
no tak... jak piszę tu dobitnie o pierdzeniu, to dostaję ostrzeżenie, jak piszę dobitnie o prostytutce, to mi zmienia na "kobietę" - ciekawe co na to aktywistki ruchu feministycznego? :roll: :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..