Dzisiaj jest 04 maja 2024, 1:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 wrz 2014, 9:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:39
Posty: 2
niedługo mam 2 tygodnie urlopu i zastanawiam się, czy jechać w Polskę, czy też wykupić coś w pewnych pogodowo miejscach typu Francja, Grecja. Chciałbym zostać w kraju, ale z tym naszym klimatem to nigdy nie wiadomo, a moi bliscy oczekują fajnych wakacji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 10:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak chcesz mieć gwarancję pogody, to tylko za granicę do ciepłych krajów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 10:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie ryzykuj - leć do Grecji. Nad Bałtyk zawsze możesz pojechać na weekend. Ja nie byłem nad nim kilka lat, pojechałem na Boże Ciało i skutecznie na kilka kolejnych lat się wyleczyłem. Chcesz ciepła i spokoju to szukaj czegoś poza granicami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 14:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Musisz jednak przyznać Piotrek że termin Bożego Ciała nie daje nadziei na ciepłą wodę i słońce. Ja pozostał bym przy naszym Bałtyku. Plaże bardziej czyste niż kiedyś i infrastruktura się poprawia.
Po drugie: wszystko co obce mi szkodzi... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 14:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Boże Ciało wypadło w tym roku 19 czerwca - można było się spodziewać już nawet upalnej pogody - czasami w maju jest cieplej niż w lipcu i sierpniu :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2014, 17:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
MARUNIO pisze:
Musisz jednak przyznać Piotrek że termin Bożego Ciała nie daje nadziei na ciepłą wodę i słońce. Ja pozostał bym przy naszym Bałtyku. Plaże bardziej czyste niż kiedyś i infrastruktura się poprawia.
Po drugie: wszystko co obce mi szkodzi... :lol:


to ja poczekam aż się wszystko poprawi a ceny spadną na ziemię a na razie to będę spędzał urlopy w krajach Afryki :grin: tanio w dobrych warunkach i pogoda gwarantowana bez względu na porę roku :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 15:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 wrz 2014, 9:57
Posty: 1
Grecja jest teraz tania jak barszcz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:26 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Warto też przejrzeć, co proponują biura podróży z lotniska w Dreźnie, oferty last minute są naprawdę tanie, no i jest to najbliższe od Zgorzelca lotnisko (zaledwie 105 km, nowoczesne i przyjazne, byłem tam jako pasażer i odbierając znajomych, nigdy nie widziałem tam tłumów i kolejek, wszystko jest tam na prawdę dobrze poukładane).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 19:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Namruf pisze:
Warto też przejrzeć, co proponują biura podróży z lotniska w Dreźnie, oferty last minute są naprawdę tanie, no i jest to najbliższe od Zgorzelca lotnisko (zaledwie 105 km, nowoczesne i przyjazne, byłem tam jako pasażer i odbierając znajomych, nigdy nie widziałem tam tłumów i kolejek, wszystko jest tam na prawdę dobrze poukładane).

tylko koszty parkingu bądź uzależnienia od czyjegoś dwu krotnego przyjazdu obniżają tą atrakcyjność :D w WRC też nie ma tłumów i nowy terminal jest w lepszym standardzie niż w Dresden ,a autko z transferem masz pilnowane za od 50 do 80zł za dwa tygodnie :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 wrz 2014, 20:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
roman77 pisze:
tylko koszty parkingu bądź uzależnienia od czyjegoś dwu krotnego przyjazdu obniżają tą atrakcyjność :D w WRC też nie ma tłumów i nowy terminal jest w lepszym standardzie niż w Dresden ,a autko z transferem masz pilnowane za od 50 do 80zł za dwa tygodnie :grin:


Zgadzam się, ale gdy planujemy wyjazd rodzinny, to ten koszt parkingu czasem nie zrobi aż tak wielkiej różnicy. No i co ważne można za parking zapłacić online wcześniej i jest dużo taniej niż na miejscu np. tydzień parkingu typu low cost (pod chmurką) to 20 euro. Także takim małym in plus na korzyść niemieckich biur podróży są często detale na miejscu, takie jak np. dobra lokalizacja hotelu, czy brak dopłat za duperele typu wifi, leżaki, czy wellness, a na te rzeczy warto bacznie zwracać uwagę analizując polskie najtańsze oferty, żeby nie trafić na przykład na pokój z widokiem na śmietniki czy coś w tym rodzaju :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2014, 21:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Zawsze można znaleźć parking oddalony od lotniska z np. transferem - wtedy wychodzi taniej.
Zasadniczo koszt parkingu w całym koszcie urlopu jest stosunkowo niewielki. Niedawno leciałem z lotniska Dusseldorf Weeze i za 8 dni zapłaciłem 55e. W sumie tydzień dłużej kosztowałby 12e więcej. Za 7 dni było 40kilka euro. We Wrocławiu pod lotniskiem parkuję często, bo stamtąd najczęściej latam i parkingów jest tam od groma. Dalsze są tańsze, ale zasadniczo cena nawet tych najbliżej położonych jest na tyle niewielka, że parkuję zawsze tam. Za tydzień wychodzi jakoś ok. 80zł.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2014, 21:06 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2014, 14:49
Posty: 48
AtanazyAli pisze:
niedługo mam 2 tygodnie urlopu i zastanawiam się, czy jechać w Polskę, czy też wykupić coś w pewnych pogodowo miejscach typu Francja, Grecja. Chciałbym zostać w kraju, ale z tym naszym klimatem to nigdy nie wiadomo, a moi bliscy oczekują fajnych wakacji

zależy ile masz pieniędzy :smt003 jeśli jesteś bogata to zostań w Polsce ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..