Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 2:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 gru 2015, 18:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 gru 2015, 20:07
Posty: 1
Warto składać jeszcze CV do borbetu ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2015, 21:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2015, 14:27
Posty: 9
Co do rozmowy to niewiem mi tylko po niemiecku kazali rozmawiac moze zalezy to od tego na jaki dział masz trafic masz papiery to jakas sensowna robota cie czeka niewiem. Sie okaze . W innych zakladach borbetu praca jest normalna a nawet maja ciekawy system to wiem od pewnych osób. Nawet najmniejsza stawka to lepsze niz dybac z pijakami po 10godzin x6dni w tygodniu zeby pod 2500podejsc. Proste jak ktos bedzie chcial pracowac to bedzie robic.

To ze polakow do pracy biora to logiczne ale na niemczech tez ogloszenia ofert pracy widnieja wiec nie tylko polacy będa w tym kołchozie. Wiadomo jedni beda miec lepiej inni gorzej ale jakis punkt zaczepienia jest.


Dla tych co chca sprubowac szczescia niech wysylaja cv .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2015, 21:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Nie mniej jednak ja życzę Wam wszystkim, żeby moje przeczucia się nie sprawdziły i żebyście mieli naprawdę świetny zakład pracy, z dobrą atmosferą i równym traktowaniem. To tyle jeśli o mój offtop chodzi ; )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2015, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2015, 14:30
Posty: 16
´Dobrej atmosfery nie bedzie to moge wam powiedziec. Od ponad 4 lat robie w fabryce (nie powiem gdzie i za ile) System 4 zmianowy 7 dni robisz 2x dniowka, 2x popoludniu i np 3x nocka. Tylko 1 Weekend w miesiacu wolny. Dla ludzi z rodzinami to porazka . Mysle ze w Borbecie bedzie podobnie bo produkcja ciagla. A kasa z penoscia duzo mniejsza. Ale ja chce tam pracowac tylko dlatego by meszkac w Polsce a pracowac w DE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2015, 22:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2015, 14:30
Posty: 16
zwierzak1282 pisze:
HOHLIK pisze:
Nie bylo latwo ale sie udalo bede miec prace cos sie dla mnie znalazlo jak rozmowy nie przeprowadzisz po niemiecku nawet kaleczac to nie masz szans .
i tu się mylisz HOHLIK ponieważ nie znam niemieckiego i rozmowę przeprowadziłem po polsku i przeszedłem rekrutacje , także jak ktoś nie gada po niemiecku niech się nie zraża .Powodzenia i pozdrawiam

Po polsku?? Bardzo dziwne. A z kim tam po polsku rozmawiales? :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 gru 2015, 9:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2015, 14:27
Posty: 9
Fabryka to fabryka praca ciagla napewno nie obijanie sie . Kazdy chce robic w de a mieszkac w pl z wiadomego powodu ...a co do rozmowy to kazdy rekruter byl polskojezyczny tylko o tym nie mowil heh wiem bo slyszalem . Oficialnie uznajmy ze rozmawiano tylko w jezyku niemieckim. A jak bedzie to sie okaze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 gru 2015, 15:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 gru 2015, 15:39
Posty: 1
Witam, od dłuższego czasu myślę o przeprowadzce do Zgorzelca wraz z narzeczoną. Oboje jesteśmy rehabilitantami z kilkuletnim stażem. Mój język niemiecki jest raczej słaby, natomiast kobiety już trochę lepszy. Czy moglibyście Nam opowiedzieć jak wygląda sprawa w Zgorzelcu oraz Goerlitz? Czy dużo jest prywatnych gabinetów oraz państwowych placówek? Pomocne byłyby również spostrzeżenia odnośnie życia w mieście. Jeśli ktoś ma pomocne informację prosiłbym o wiadomość PW. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2016, 14:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 sty 2016, 14:43
Posty: 30
Witam i życzę wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Mam kilka pytań dotyczących pracy w Teleperformance, może ktoś kto jest w temacie odpowie.

Czy są przyjęcia? Jak najlepiej aplikować - zadzwonić (do kogo?), przyjść osobiście, a może aplikować przez agencję (którą?).
Jakie są zarobki? TP słynęła z nędznych stawek, czy coś się zmieniło z wprowadzeniem Mindestlohn?
Jak wygląda praca, czy jest to tylko odbieranie telefonów (8 godz. ze słuchawkami na uszach jest nieco męczące) czy także obsługa e-maili/czatu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2016, 23:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2015, 14:27
Posty: 9
Pamietaa ktos daty tych kursow borbetu ? Bo nie zapisalem sobie ... jak ktos pamieta niech poda .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2016, 8:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
aadamski pisze:
Jakie są zarobki?
1500EUR brutto

aadamski pisze:
Jak wygląda praca, czy jest to tylko odbieranie telefonów
Zależy na jaki projekt trafisz.

aadamski pisze:
8 godz. ze słuchawkami na uszach jest nieco męczące
Zawsze możesz starać się o stanowisko BUMa czy nawet CEO :smt028 Niestety najczęściej jest to 7:35 (bo taki jest czas pracy netto) ze słuchawkami.

aadamski pisze:
Jak najlepiej aplikować - zadzwonić (do kogo?), przyjść osobiście, a może aplikować przez agencję (którą?).
Moim zdaniem najlepiej złożyć dokumenty osobiście. Przez agencje tez nie jest złe ale prawdopodobieństwo utrzymania stanowiska zdecydowanie większe przy zatrudnieniu bezpośrednio w TP


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2016, 16:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2015, 14:30
Posty: 16
HOHLIK pisze:
Pamietaa ktos daty tych kursow borbetu ? Bo nie zapisalem sobie ... jak ktos pamieta niech poda .

A o jakie kursy chodzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2016, 2:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2015, 14:27
Posty: 9
Chodzilo mi o szkolenie na ktore sie jedzie jezeli tego wymaga twoja praca. Ja akurat na szkolenie mial bym jechac tak powiedzial rekruter ktory zabral moje podanie do pracy. Wylecialo mi z glowy cz to polowa lutego czy dalej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2016, 9:06 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2014, 11:08
Posty: 90
Cytuj:
Wylecialo mi z glowy cz to polowa lutego czy dalej...


Mój komentarz to oczywista dygresja, ale z takim podejściem nie wróżę Ci sukcesu. Tym bardziej, że znam parę osób, które także próbowały się tam dostać do pracy i niestety narazie im się to nie udało, a jestem pewien, że w tak banalnych sprawach nie dałyby ciała i nie szukały ratunku na forum :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2016, 9:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Dobrze słyszałem że będzie tam system czterozmianowy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2016, 22:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2015, 14:30
Posty: 16
No kolega ma racje. Jesli mialbys jechac na jakies szkolenie to wiedzialbys gdzie, kiedy i po co:). Mysle, ze System bedzie czterobrygadowy jesli jest to produkcja ciagla. Nie wiem komu juz wierzyc. Kto byl i kiedy na rozmowach. Zadzwonilem dzisiaj osobisci do Pana Hermana i spytalem czy sa juz rekrutacje do Borbeta bo ja tez skladalem papiery i cisza. Odpowiedzial mi ze bylo kilka rozmow ale beda jeszcze pod koniec marca i wtedy zostane zaproszony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..