Dzisiaj jest 04 maja 2024, 22:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: szpital
Post: 13 kwie 2005, 20:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:26
Posty: 46
powiem ci tyle obyś nie musiał nic nigdy załatwić w szpitalu w zgorzelcu wtedy zrozumiesz o co mi chodzi to oni sa dla ludzi takie pzysięgi składali a nie trakyują nasza ludzi włsaność jak swoj prywatny biznes i zapomnieli o jednym szpital to nie fabryka pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2005, 1:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 mar 2005, 14:26
Posty: 46
witam a co powiecie na temat 4 opetrcji wyrostka u chłopca 13 lat w ciągu 3 tygodni chłopiec walczy o zycie na szczęście juz pojechał erką do wrocławia . wiecie ze sanepid w zgorzelcu odmówoł przeprowadzenia kątroli na bloku operacu a pan ordynator odrziału powiedział przy matce i dzieciaku jakby nie 3 operacja to byś juz nie zył zbieram chętnych kto temu H ........................... chciały by złamać rękę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2005, 2:26 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
:shock: zamiast szpital to jest umieralnia, co gorsza ma miec nazwe im. Jana Pawla II.... Kto pozwala na szarganie imienia tak wielkiego czlowieka ?!?! To tak samo jakby chłop nazwał swój chlew tym imieniem... Czy to wypada?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2005, 9:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2005, 8:52
Posty: 21
A czy ktoś z was drodzy narzekający forumowicze interweniował w szpitalu w swojej bądź innych spawach, czy zgłaszał gdzieś nieprawidłowości, o których piszecie? Czy znacie prawa pacjenta? Czy kiedykolwiek dopominaliście się głośno przed lekarzem o ich respektowanie? Bo często jest tak, że za plecami głośno potrafimy krzyczeć, ale w twarz powiedzieć nie specjalnie. Spuszczamy głowę no, bo przecież doktora nie można strofować.
A co do spraw czysto lekarskich – każda wymaga bardzo dokładnego rozpatrzenia. Zajmowałem się kilkoma i powiem, że różnie to bywa. Każdy zabieg jest opatrzony ryzykiem. Znajomy miał robioną biopsję /zwykłe badanie diagnostyczne/ w klinice i lekarz powiedział krótko: jeden przypadek na 100 tysięcy może być śmiertelny. Komplikacje, powikłania itp. Powiedział to przy studentach medycyny. Ci mieli wielkie oczy a on spokojnie: pacjent ma prawo to wiedzieć. Ale nie zawsze to lekarze mówią, aby nam stresu oszczędzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2005, 9:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
no jasne ze tak, kiedy moja babcia zaslala i pojechala do szpitala to "lekarze" postawili diagnoze ze to jest nieuleczalne bo jakies krwinki nie byly produkowane, panowie kekarze oswiadczyli ze pozostalo jeszcze tydzien czasu zycia, wtedy ojciec interweniowal i zalatwil miejsce w klinice w Lesznie i... szpital odmowil wydania dokumentow, na poczatku zabronil wydania pacjetki, po ostrej interwencji wydali zle za nic nie chcieli wydac dokumentow. Po przewieznieu do Leszna tamtejsi lekarze wystawili diagnoze ktora jak sie okazalo byla calkowicie inny i wyszlo na to ze nasi lekarze leczyli nie w ta strone co powinni. efektrm koncowym babcia zyla (i to aktywnie ) jeszcze przez kilka miesiecy. Stad tez niestety moje zdanie jest takie a nie inne.

-> wszyscy rozkradaja co sie da
-> kadra z ktora mielismy od czynienia jest beznadziejna i robia sobe eksperymenty na pacjentach zamiast wykorzystywac nauke
-> nadal uwazam ze ktos w koncu powinien sie im dobrac do d.... i zrobic porzadek z nieukami ktorzy zapewne na studiach uczyli sie leczyc ludzi na 3+

To smutne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2005, 13:11 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
słyszałem, że podobno zgorzelecki szpital już kiedyś nazwali czyimś imieniem i nikt o tym nie pamietał nazywając go niedawno im. Jana Pawła II. :o
no to by niezłe jaja były, po różnych takich, wierzę, że tak mogło być :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2005, 13:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak to prawda. Czytałem o tym i to niezłe jajki wyszły w tej pogoni za nazywaniem wszystkiego co popadni im. JP II. Wstyd :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2005, 6:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2005, 8:52
Posty: 21
Szpital nie miał imienia. Miał kiedy jeszcze wlatach 60 był szpitalem powiatowym. Potem po kolejnym przekształceniu - gdzieś w latach 70 - nie zostało ono zachowane. MOzna jedynie teraz zastanawiac sięczy dobrze sioę stało, zenie zachowano tego imienia. A swoją droga fajny cyrk - mamy już trzy rzeczy imienia Jana Pawła, brakuje nam jeszcz ulicy, ronda, placu, przedszkola i może wystarczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2005, 23:02 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
jakie trzy :?:
ja wiem o moście i szpitalu, co jeszcze :?: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2005, 7:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2005, 8:52
Posty: 21
A Gimnazjum nr 2? Ono ma to imie już od kilku lat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 cze 2005, 20:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 mar 2005, 21:01
Posty: 1
A czy ktoś z was drodzy narzekający forumowicze interweniował w szpitalu w swojej bądź innych spawach, czy zgłaszał gdzieś nieprawidłowości, o których piszecie?
Masz racje, kazdy narzeka ale nie pofatyguje sie aby zadzwonic do rzecznika praw pacjenta
Czy znacie prawa pacjenta?
Tak znam te prawa, ale wiem ze nieliczni lekarze je przestrzegaja, szczegolnie u Nas w Zgorzelcu

Czy kiedykolwiek dopominaliście się głośno przed lekarzem o ich respektowanie?
Tak i spotkalam sie z jeszcze gorszym traktowaniem mnie jako czlowiek i wiem jedno co zreszta wikszosc potwierdzi.
Masz ulkady znajomosci to beda Ciebie dobrze traktowac, jesli tego nie masz niestety zapominaja ze jestes czlowiekiem:((( To bardzo smutne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 wrz 2005, 21:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 wrz 2005, 20:31
Posty: 27
Miałem okazję mieć kontakt z zgorzeleckim szpitalem . Co prawda tylko z jednym oddzialem ( dziecięcy ) , ale slowo daję jestem nim mile zaskoczony . Szczególnie zachowaniem personelu . Mimo że pracy mają naprawdę dużo i to tak bardzo odpowiedzialnej ( nawet z racji , ze w grę wchodzą dzieci ) cały personel zaówno lekarski jak i pielęgniarski daje z siebie wszystko . Podziwiałem siostrzyczki , ktore robiły co tylko w ich mocy , by ulżyć małym pacjentom . Jest ich za malo jak na specyfikę takiego oddzialu , bo dwie pielęgniarki na tyle dzieci to naprawdę minimum . Mimo to , wszystko bylo zrobione na czas . Te dziewczęta nie miały czasu nawet chwili na odpoczynek . Sam zastanawialem sie czy bym potrafił sprostać temu co one robią i to jeszcze z uśmiechem . Podziwiam je za to . Nie wiem jak jest na innych oddziałach , ale na tym naprawdę pracują ludzie ktorzy wiedzą co to etyka i zrozumienie potrzeb dzieci . Mogę jeszcze powiedzieć , że oddzial naprawdę potrzebuje remontu . Ale myślę , że to drugoplanowy problem . Najważniejsi są ludzie tam zatrudnieni i ich stosunek do pacjentów . Szczególnie jest to ważne , ponieważ dzieci nie potrafią się upomnieć o swoje . Tutaj należy polegać jedynie na wiedzy i sumienności personelu .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 wrz 2005, 22:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Ja osobiście w zgorzeleckim szpitalu nie mam zamiaru się leczyć.NIGDY!!! Dlatego też zawsze jeżdze do Lubania.I faktem jest że najlepsi pracownicy naszego szpitala właśnie tam uciekają.Dr.Trent super lekarz operował mnie właśnie w Lubaniu!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 wrz 2005, 22:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 wrz 2005, 20:31
Posty: 27
Jagno , pisałem tylko o oddziale dziecięcym . Z innymi oddziałami nie mialem kontaktu . Nie mogę więc wyrazić swojej opini na temat innych oddzialów . Być może masz rację . Może ktoś rozwinie temat . Dobrze jest wiedzieć na co sie przygotować w razie konieczności .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2005, 8:30 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:55
Posty: 164
Lokalizacja: Zgorzelec
Moje dziecko niedawno też leżało na dziecięcym i jestem też bardzo zadowolona .Podzielam wcześniejszy pogląd o tym oddziale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..