Dzisiaj jest 19 maja 2024, 6:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 wrz 2015, 22:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
Problem w tym, że rząd ich ochroni a nas wsadzi do tych obozów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 0:02 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
zubek pisze:
Ilu było Polaków w latach 70-tych w Wielkiej Brytanii? Ilu jest teraz? oczywiście - my jesteśmy wyższa kulturą, bardziej pracowici, nie dyszymy nienawiścią blebleblebleb;le.....


Skąd tu gościu się urwałeś chyba z kosmosu ???!! Czy Polacy podkładają bomby w metrze?? Czy zabijają czy napadają w biały dzień na ulicach?? Nie, bo ciężko pracują. Naprawdę porównanie nas z tą dziczą uważam za mało stosowne, a wręcz za obraźliwe dla mnie i większości naszego narodu, społeczeństwa. Uważaj się dalej za Europejczyka II-kategorii, bo ja tam uważam się za dumnego Polaka.
Jak ci tak ich szkoda to droga wolna weź sobie na chatę kilka rodzin tych biednych uchodźców. Nie, bo co?
Rzucasz sobie cyframi typu 20tys.,siedząc sobie na kanapie w domku, a przypomnij sobie jak niedawno Polska miała trudności żeby 200 osób naszej narodowości ściągnąć z Donbasu, teraz cisza w reżimowych mediach o Polakach z Mariupola, gdzie toczy się regularna wojna. Na koniec jako jedyne państwo nie zrobiliśmy nic z naszymi repatriantami z Kazachstanu, a to są dalej Polacy, potomkowie tych którzy przeżyli gehennę w 1939-40 roku. Co mi odpowiesz dalej blebleble...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 7:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO - proszę Cię - nie w tym tonie :smt021

Nie idź tą drogą - przynajmniej na tym forum :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 7:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
MARUNIO pisze:
Przecież mamy ich gdzie zakwaterować
Hahahaha

MARUNIO pisze:
Drewniane domy, piętrowe łóżka i piece - jak chłodno.
Prysznice żeby się umyć tez są, a w lecie to nawet ostatnio postawili kurtyny wodne co by ciało w upale schłodzić.

YELLO_35 pisze:
Nie idź tą drogą
Oj YELLO_35, Marunio czerpie przykład z Niemiec. Ci już zakwaterowali uchodźców w KL Dachau.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 8:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
ja piszę o strachu przed islamizacją, Ty o strachu przed wydymaniem - i to są dwa rożne strachy.
piszemy o tym samym. Ci ludzie przyjeżdżają tu w poszukiwaniu lepszego bytu, który obiecała im Angela Merkel, oni nie uciekają, oni szukają lepszego.
zubek pisze:
wziąłbym dzieciaki i żonę i zwiał do bogatej Europy, i na prawdę w d.u.p.i.e bym miał (...)
dokładnie tak by było. Miałbyś w d.u.p.i.e gdzie Cię przyjmą, cieszyłbyś się, żę udało Ci się uciec. Wręcz śmiem twierdzić, że uciekłbyś najbliżej jak się da, by móc wrócić kiedy sytuacja się zmieni. Ja kiedyś miałem wątpliwoą przyjemność uciekać. I zapewniam Cię, nie kręciłem nosem, że brama, do której wbiegłem była oszczana. Przywarłem do śmierdzącej ściany i czekałem aż ci, co mnie gonili, sobie pójdą.
zubek pisze:
a jeśli jeszcze dałoby się Ciebie wydymać to zrobiłbym to bez mrugnięcia okiem. bo ja nie miałbym nic - a Ty w moim mniemaniu miałbyś wszystko.
i tu jest koza pogrzebana! oni nie mają nic - Ty masz wszystko. Oni są rozgoryczeni, sfrustrowani, wygnani, inni, gorsi i biedniejsi. Łączy ich tylko Allach, który jedynie na płaszczyźnie religijnej stawia ich wyżej od Ciebie. Więc skupiają się wokół radykalnych islamistów, bo nieradykalni rozwijają swoje dywaniki i modlą się o pokój na świecie w zaciszu własnego domu. Radykalni islamiści werbują biednych, głupich, naiwnych i sfrustrowanych uciekinierów by przekonać ich, że ich krzywda nie jest spowodowana ich własną głupotą i lenistwem tylko tym, że Ty i ja żyjemy po "zachodniemu", że zaprzeczamy jedynie słusznej filozofii islamu, że Allach cieszy się widząc ich jak oni naprawiają zgniły zachodni świat. Naprawdę polecam wycieką do Francji czy Niemiec do jednej z dzielnic imigranckich, gdzie nikt nie kryje się, ze tam panuje szariat. Nie w Aleppo ale we Frankfurcie, Kolonii, Duisburgu, Paryżu. Ja osobiście mam trudności z dochowaniem 10 przykazań, nie są mi potrzebne kolejne... tego się boje. Takiej islamizacji się boję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 8:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
YELLO_35 pisze:
MARUNIO - proszę Cię - nie w tym tonie :smt021

Nie idź tą drogą - przynajmniej na tym forum :smt075


Ten cyrk co się dzieje, tak działa mi na nerwy że aż zmusza do śmiechu, a Ty wziąłeś to zbyt poważnie :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 12:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:
zubek pisze:
Ilu było Polaków w latach 70-tych w Wielkiej Brytanii? Ilu jest teraz? oczywiście - my jesteśmy wyższa kulturą, bardziej pracowici, nie dyszymy nienawiścią blebleblebleb;le.....


Skąd tu gościu się urwałeś chyba z kosmosu ???!! Czy Polacy podkładają bomby w metrze?? Czy zabijają czy napadają w biały dzień na ulicach?? Nie, bo ciężko pracują. Naprawdę porównanie nas z tą dziczą uważam za mało stosowne, a wręcz za obraźliwe dla mnie i większości naszego narodu, społeczeństwa. Uważaj się dalej za Europejczyka II-kategorii, bo ja tam uważam się za dumnego Polaka.
Jak ci tak ich szkoda to droga wolna weź sobie na chatę kilka rodzin tych biednych uchodźców. Nie, bo co?
Rzucasz sobie cyframi typu 20tys.,siedząc sobie na kanapie w domku, a przypomnij sobie jak niedawno Polska miała trudności żeby 200 osób naszej narodowości ściągnąć z Donbasu, teraz cisza w reżimowych mediach o Polakach z Mariupola, gdzie toczy się regularna wojna. Na koniec jako jedyne państwo nie zrobiliśmy nic z naszymi repatriantami z Kazachstanu, a to są dalej Polacy, potomkowie tych którzy przeżyli gehennę w 1939-40 roku. Co mi odpowiesz dalej blebleble...

Słuchaj dumny Polaku - słowo dzicz, którego użyłeś ma tę właściwość, że pasuje do każdego - zależy tylko od punktu siedzenia.
Powtórzę Ci powoli i w skrócie to co napisałem - uważaj - w czasach gdy byliśmy biedni i dobijaliśmy się do Europy przyjęliśmy ponad 80 tysięcy muzułmanów z Kaukazu i nawet tego nie zauważyłeś. a tylko z takiego powodu, że nikt nie uczynił z tego broni w walce politycznej. i nie były to potulne baranki jak pisze Tadam tylko ludzie, którzy jak czas pokazał - z bojowników o niepodległość przeistoczyli się dość masowo w dżihadystów.
teraz wniosek - przeżyliśmy już coś takiego i nic się nie stało.
sprawa kolejna - to, że ja staram się zrozumieć pobudki tych ludzi - a Ty nie - świadczy o Tobie. nie znaczy też, ze jestem szczęśliwy z tego co się dzieje. tez mi się dobrze żyje w dostatniej i spokojnej Europie i myślę z niepokojem o tym co będzie. i strasznie martwi mnie to, że my Polacy, w takich właśnie dyskusjach pokazujemy obrzydliwą - ciemną, zaściankową i histeryczną stronę naszej duszy. niewykluczone, że jak tak dalej pójdzie, to słowo Solidarnośc zniknie z naszego słownika i kojarzyć się już tylko będzie z pieskiem Kacperkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 13:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Tadam - rozumiem obawy - i ja tez takie mam. nie sądzę jednak, by islam miał w Polsce jakieś szanse. z wielu powodów, wśród których jest "otwartość" naszego społeczeństwa na obcych. sytuacja w Niemczech a w szczególności we Francji jest pochodną wielu dziesięcioleci złej polityki asymilacyjnej oraz przeszłości kolonialnej a nie jednorazowego napływu ( nawet kilku etapowego) ludzi, których tymczasowość pobytu w naszym pięknym kraju jest bardziej niż stuprocentowa.
warto tez pomyśleć, że ruch ludzi ze wschodu na zachód był zawsze, od tysiącleci, i nigdy w dziejach nie udało się go powstrzymać ani militarnie, ani instytucjonalnie. to jest siła żywiołu, którego żadne państwo nie jest w stanie zatrzymać. mam wrażenie, że Merkel to właśnie rozumie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 13:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Marunio - takimi celnymi żartami bardzo interesuje się prokuratura.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 13:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
to jest siła żywiołu, którego żadne państwo nie jest w stanie zatrzymać. mam wrażenie, że Merkel to właśnie rozumie.
Dokładnie! Niemcy rozdmuchali żar! Merkel sprosiła imigrantów, ci przyjęli zaproszenie, Merkel się wystraszyła, że niczym na facebook-party przyszli wszyscy i dobrodusznie rozdziela nimi po sąsiadach. Toż nawet Merkel wie, że za dużo imigrantów to niezdrowo. Ale ona zamiast zamknąć granicę, to pierniczy coś o "Willkomenskultur" rękami swoich kondominiów.
zubek pisze:
my Polacy, w takich właśnie dyskusjach pokazujemy obrzydliwą - ciemną, zaściankową i histeryczną stronę naszej duszy. niewykluczone, że jak tak dalej pójdzie, to słowo Solidarnośc zniknie z naszego słownika i kojarzyć się już tylko będzie z pieskiem Kacperkiem.
o jakiej solidarności mówisz? Oni nie chcą do nas, my ich nie chcemy... w czym problem?? Tego naprawdę nie kumam. Z resztą sam sobie przeczysz - przyjęliśmy Czeczenów? przyjęliśmy? jesteśmy solidarni? jesteśmy! więc co jest nie tak teraz? Może problem nie leży w nas tylko w nich?

A przy okazji, pochwalę się historyjką z wczoraj. Moja żona przejęta losem uchodźców, pojechała z pełnym bagażnikiem ubranek do punktu zbiórki darów dla uchodźców (ja jak przystało na imigranta mam całkiem sporo dzieci więc i sporo dziecięcych ubranek się znalazło :smt003 ) a tam niespodzianka :shock: Pani z żalem powiedziała, że nie przyjmują ubranek dziecięcych tylko męskie ubrania w małych rozmiarach :cry: ... i dodała ze zgrozą, że niefirmowe ciuchy i tak nie idą :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 14:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Tadam
- czy "zdjęcie z klaty" Niemców, Francji Dani Szwecji i innych krajów trochę tego żywiołu nie jest aktem solidarności? ja się źle z tym czuje że tylko wyciągamy rękę. a kiedy mamy przyjąć 6 tys. ( co jest garstką) zaczynamy się zaperzać, pieprzyć o dumie, pracowitości, brudasach i islamistach i jak to nas zdradzili o świcie w 39, a potem mordowali w Katyniu, a my przecież przedmurzem chrześcijaństwa jesteśmy i każdy powinien nas podziwiać z otwartą gęba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Eksterminacja
Post: 24 wrz 2015, 14:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2011, 6:52
Posty: 195
Lokalizacja: Gdynia/Zgorzelec
W przeciwieństwie do wielu z Was, nie mam obaw. Mam pewność, że to o się dzieje jest destrukcją porządku europejskiego, destrukcją potencjału jaki wypracowała Stara Europa.
Uczestniczę w ok. 20 zamkniętych grupach obserwujących islam. Bez cenzury, choć sam ją stosuję, bo w sieci jest bezpardonowy hejt z każdej strony. Ciężko o wiarogodne źródła. Ludzie obeznani z tematem, na całym świecie ostrzegają na każdy możliwy sposób, że Europa powinna jak najszybciej izolować się od islamu ZA KAŻDĄ CENĘ. Najlepiej murem betonowym na 5 metrów wysokim jak Izrael i na każdy najmniejszy atak odpowiadać 3 dniową wojną.

Osobiście uważam, że obecny muzułmanizm, to ludzie zdziczali nie mający zdolności socjalizacji. Miejsce takich ludzi jest w domach zamkniętych dla szaleńców. Nie ma z tą społecznością absolutnie ŻADNYCH kompromisów, to jest po prostu nie możliwe. Prędzej SSman będzie współpracował z Żydem niż oni z kimkolwiek.

Jedyną odpowiedzią na rasistowski islam, jest większy radykalizm niż oni sami reprezentują i ja jestem na to gotowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 14:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
czy "zdjęcie z klaty" Niemców, Francji Dani Szwecji i innych krajów trochę tego żywiołu nie jest aktem solidarności?
trochę to taki dulszczyzm. Będziemy w chwale europejskiej solidarności ściągać z klaty Merkelowej 6 tys imigrantów a, jak pisał SeaBlade, Polaków z Mariupola to jakoś nie-da-się. Bo to tak zaściankowo brzmi, bo jak mawiała pani Dulska, w porządnej kamienicy nie ma biedaków (czy jakoś tak). Dlatego Kopacz stanie na swojej pustej głowie, żeby Merkelowej z pełnej klaty ściągać, a palcem nie kiwnie, żeby we własnej kamienicy posprzątać. Taka postawa naszych władz oraz roszczeniowa i niepokorna postawa imigrantów powoduje niechęć i do jednych i do drugich. I nie ma to nic wspólnego z polską gościnnością, otwartością i solidarnością.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 14:57 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
SeaBlade pisze:
Czy zabijają czy napadają w biały dzień na ulicach??


http://www.anglia.today/imigracja/plan-prawie-doskonaly

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytan ... eci/rnkszq

http://www.anglia.today/biezace-wydarze ... j-brytanii

http://www.polishexpress.co.uk/polak-ok ... ypil-piwo/

http://www.polishexpress.co.uk/zbrodnia ... ijal-zone/

http://www.polishexpress.co.uk/wyspy-ws ... rca-polak/

A jednak mordują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2015, 15:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
PiotrArcimowicz pisze:
A jednak mordują.

słyszałem... ale to pewnie plotka... że jeden Brytyjczyk też kiedyś zabił kogoś a inny nawet zgwałcił. Poważnie! :shock:

A teraz pokaż tekst (nie pochodzący z średniowiecza ;) ), w którym jest napisane, że Polak zabił kogoś z powodów religijnych. Nie chce mi się szukać, ale niedawno był w Niemczech proces kolesia, który wystartował z nożem do policjata i go dźgnął, za co stanął przed sądem. Oficjalną linią jego obrony było to, że obrażano Koran czy proroka - naprawdę nie pamiętam szczegółów, ale tutaj nie chodzi o zwykłych bandytów i gwałcicieli, których jest pełno nawet wśród Niemców, Polaków i Syryjczyków. Chodzi o podpuszczanie przez radykalnych islamistów biednych i rozczarowanych ludzi, by nożami naprawiali Europę!

I jeszcze jedna rzecz. Polaka w drugim pokoleniu nie odróżnisz od Niemca czy Brytyjczyka. Turcy, którzy tutaj są już trzecim pokoleniem wciąż są Turkami i mówią połamanym niemieckim. Asymilacja takiej rzeszy jest zwyczajnie nimożliwa!

Obyśmy to my nie musieli się asymilować...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..