Dzisiaj jest 04 maja 2024, 2:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 wrz 2014, 21:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Wtrącę swoje trzy groszę drogi Gobo
1. Nie wierzysz żadnym polityką, a zaczynasz wątek Brednie Aniszkiewicza,
jaki obiektywizm, nieporadnie starasz się wypunktować Aniszkiewicza, a złego słowa nie powiesz na w mojej ocenie zdyskredytowane władze dobrane z klucza politycznego PO.
Proszę nie używaj argumentów, że nie jesteś sympatykiem PO, w czasach gdy nawet szef jej struktur Gronicz startuje z własnego komitetu udając, że z własną partią niewiele go łączy.
Z uporem maniaka piszesz o ludziach, którzy dążą do "koryta" zapominasz o tym, że należy w pierwszej kolejności rozliczyć tych, którzy są przy korycie

Nie piszesz o inwestycjach dzisiejszej władzy, które służą tylko do tego aby zaspokoić ich głodne EGO,
Na koniec.
Postaw się na miejscu Aniszkiewicza, czy widząc taki tytuł wątku chciałbyś TU wystąpić? wątpię i rozumiem dlaczego jak to nazywasz sztab Aniszkiewicza, również na to nie ma ochoty.
2. Jeżeli więc pragniesz być transparentny rozpocznijmy nowy wątek:
- kłamstwa Gronicza
Masz odwagę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 8:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 pisze:
2. Jeżeli więc pragniesz być transparentny rozpocznijmy nowy wątek:
- kłamstwa Gronicza
Masz odwagę?


Martaw33 - przestań namawiać kogokolwiek do takich działań. Miej na tyle odwagi (bo wiedze jak mniemam masz) i załóż ten wątek sama :smt021
Wypunktuj wszystko, wytknij błędy - rób co chcesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 9:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Proszę bardzo. Ja założyłem i zapraszam do dyskusji.

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?f=61&t=5257

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i ważenie słów. Jeżeli ktoś nie panuje nad emocjami, proszę wpierw udać się do apteki lub sklepu zielarskiego, kupić melisę, walnąć szklaneczkę naparu i dopiero po tym zasiąść do klawiatury.

Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 19:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Viper - nie Ty jesteś tu od trzymania porządku, więc daruj sobie posty dyscyplinujące i inne wpisy o melisach i innych ziołach.
Takimi postami zaśmiecasz forum. Czytamy je z Yello i w razie czego reagujemy.
Nie potrzebujemy pomocy.
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 21:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Ty jesteś tu od trzymania porządku


Jako użytkownik forum, mam prawo oczekiwać kultury wypowiedzi od moich adwersarzy, a skoro admini sobie nie radzą... no cóż. Dobranoc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 wrz 2014, 23:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Viper - znasz odpowiedź - nie podoba Ci się, to znajdź inne forum. Kiedyś już się obraziłeś na zgorzelec.info
Piszesz, że masz prawo oczekiwać. A skąd ten pomysł?:)
Jesteśmy moderatorami, którzy hobbystycznie, zupełnie za darmo i bezinteresownie coś tam czasem zrobią. Dlatego z tymi oczekiwaniami to Cię lekko poniosło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 10:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Jesteśmy moderatorami, którzy hobbystycznie, zupełnie za darmo i bezinteresownie...


Otóż to :smt023
Nie siedzimy przed kompem 24h/dobę. Ponadto mamy urlopy. Dni odpoczynku m.in. od forum.
Ponarzekaj na kulturę userów może - będzie sprawiedliwiej :smt023

PS. Wątek o który prosiłeś usunąłem.

EOT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 11:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Pomimo, iż dość uważnie czytam to forum przestaje rozumieć o co chodzi. Moderator Gobo swoimi wpisami prowokuje, po to by moderator YELLO_35 userów uspokajał, bądź ostrzegał ich przed banem.
Proponuję, aby Gobo przestał prowokować bo po pierwsze źle na tym wychodzi, po drugie powoduje zbędne spięcia. Powróćmy proszę do dyskusji :
"Wtrącę swoje trzy groszę drogi Gobo
1. Nie wierzysz żadnym polityką, a zaczynasz wątek Brednie Aniszkiewicza,
jaki obiektywizm, nieporadnie starasz się wypunktować Aniszkiewicza, a złego słowa nie powiesz na w mojej ocenie zdyskredytowane władze dobrane z klucza politycznego PO.
Proszę nie używaj argumentów, że nie jesteś sympatykiem PO, w czasach gdy nawet szef jej struktur Gronicz startuje z własnego komitetu udając, że z własną partią niewiele go łączy.
Z uporem maniaka piszesz o ludziach, którzy dążą do "koryta" zapominasz o tym, że należy w pierwszej kolejności rozliczyć tych, którzy są przy korycie

Nie piszesz o inwestycjach dzisiejszej władzy, które służą tylko do tego aby zaspokoić ich głodne EGO....."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2014, 12:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie miałem na myśli złej kultury lub jej braku u moderatorów. Miałem na myśli brak kultury i spłycenie sensu wypowiedzi u innych użytkowników właśnie. Denerwuje mnie to, że po kilku wpisach większość tematów przeradza się w utarczki słowne i znacząco odbiega od przedmiotowego tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2014, 0:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Z niewiadomokąd ;) pojawia się kandydatka na burmistrza :) i tu liczę na silną kobiecą rękę :) mój głos już ma więc życzę jej powodzenia.
Żeby było w temacie to uważam, że ani Aniszkiewicz, ani Gronicz nie mają czym się pochwalić, no chyba, że w myśl zasady, że lenistwo jest motorem postępu. Czas na duże zmiany na scenie politycznej Zgorzelca. Panie G. panie A adieu, chère dame s'il vous plaît très :)
No i ten tego alleluja i do przodu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 8:16 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 - byłaś na spotkaniu?

Zamiast pisemnych deklaracji – twarzą w twarz z wyborcami!

Podobno ok. 40 ludzi było...
Dzikie tłumy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 8:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to była cała rodzina i przyjaciele :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 10:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
No to była cała rodzina i przyjaciele :lol:


Do tego goście zaproszeni... :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 11:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Niestety YELLO_35 nie byłam grypa mnie rozłożyła od prawie tygodnia ledwo dycham. Jeżeli nie było dużej frekwencji to najbardziej dziwie się oponentom Aniszkiewicza, mieli świetną okazję aby się wykazać i publicznie zadać pytania zarówno Panu Frasyniukowi - chyba, że również jego autorytet podważacie jak i panu Irkowi. Tak czytałam te odpowiedzi na pytania od ZPPZ powiem Wam tak:WODOLEJSTWO, czyli gadanie, a nie działanie wiele słów ZERO treści.
Ja osobiście kończę przygotowywać się na DEBATĘ z dzisiejszym burmistrzem mam wiele pytań BUDŻET to mój konik a pan burmistrz to bankowiec -ekonomista polemika będzie radosna. ( Jako, że ponoć czytają to forum osoby władne - to doradzam im uzupełnić BIP Brakuje wielu obowiązkowych informacji.)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2014, 11:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 lip 2014, 7:28
Posty: 20
Zinfoid pisze:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..