Dzisiaj jest 20 maja 2024, 13:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 sie 2014, 19:08 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Witajcie, ponownie. Pozwólcie, że i ja znów się dołączę do tej ciekawej dyskusji. Zrobię to w punktach, żeby nie przynudzać, bo dobra wypowiedź to krótka wypowiedź.
Azali po 1.
Prześledziłem wszystkie wpisy w tym temacie naszej koleżanki Martyw33 i stawiam dolary przeciwko orzechom, że nie jest to osoba, za którą się podaje. Ba! Jestem też pewien, że nie jest nawet kobietą. Prawda Czarek?
Po 2. przeczytałem uważnie tekst Anisia o smrodzie przy domu samotnej matki i nasuwają mi się dwa wnioski. Pierwszy jest taki, że ów nie kandydat na burmistrza, który wcale to a wcale nie prowadzi żadnej kampanii wyborczej, naprawdę cierpi na amnezję!! Czyżby zapomniał, że kiedy on był wiceburmistrzem problem z fekaliami z budynku dawnego LOK-u już był, a on przez 8 lat rządzenia miastem nic z tym nie zrobił??!! Drugie moje spostrzeżenie na temat tego tekstu jest takie, że Aniszkiewicz sam go nie napisał. Nie ten język, nie ten styl. Aniszkiewicz, chociaż rzekomo prawnik, to poczciwina. Ona tak nie pisze, on tak nie mówi. Cóż, spójrzmy prawdzie w oczy... po prostu nie umie. Niestety, nie jest to równoznaczne z tym, że ten ostatni tekst, przez kogokolwiek by on był napisany, jest dobry. Proszę koleżeństwa to jakaś nowomowa jest. Bełkot jakiś podrasowany pustą retoryką i frazesami. Pusta wydmuszka. A to by znaczyło niestety ni mniej, ni więcej, że nasz oszczędny niekandydat... hi hi... nie ma jaj :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 21:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Tam mamy do czynienia z oczyszczalnią ścieków. Najprawdopodobniej źle zainstalowaną. Ale podejrzewam również, że źle obsługiwaną - bo gdyby odpowiednie chemikalia tam sypano to nie wytwarzałoby takiego zapachu... No ale jak się tnie koszta to potem tak wychodzi... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 22:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
bartekz pisze:
Gronicz zlecił firmie jednego z radnych wykonanie szamba, i od tego czasu jest prawdziwy problem z tym szambem

Ciekawe ile z tego miał ?
Co z tego pan radny miał ?
Co to za dziwne układy (PO)
Co na to p. Burmistrz z (PO), co z dziwne układy ?(PO)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 23:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
To teraz napiszę coś dla otrzeźwienia.
Jeśli piszecie o zarzutach, o korupcji, o sprzyjaniu przedsiębiorcom to przedstawicie na to jakieś dowody. Na razie jesteście tak wiarygodni jak Antoni Macierewicz z tą różnicą, że nie chroni Was immunitet. Pamiętajcie, że jeśli rzucacie oskarżenia, to możecie skończyć na ławie oskarżonych. Zza monitora każdy jest silny, jednak po otrzymaniu wezwania na przesłuchanie w roli świadka ta siła zanika. To tyle na dziś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 23:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Nie wiem jak mam udowodnić że nie jestem wielbłądem (wielbłądzicą :grin: ) nie jestem żadnym Czarkiem, najlepiej będzie jak Czarek się odezwie i skończymy z tym moim podszywaniem pod Czarka
Po kolejne Zulus
Wychodzi na to że Czarek jest KOBIETĄ lecz sie Zulusie. Trudno wam zrozumieć że wasz KWA-i pęka i trolowanie przeciw Aniszkiewiczowi nie jest już cool.
gobo007 pisze:
To teraz napiszę coś dla otrzeźwienia.

Jeśli piszecie o zarzutach, o korupcji, o sprzyjaniu przedsiębiorcom to przedstawicie na to jakieś dowody. Na razie jesteście tak wiarygodni jak Antoni Macierewicz z tą różnicą, że nie chroni Was immunitet. Pamiętajcie, że jeśli rzucacie oskarżenia, to możecie skończyć na ławie oskarżonych. Zza monitora każdy jest silny, jednak po otrzymaniu wezwania na przesłuchanie w roli świadka ta siła zanika. To tyle na dziś.

Gobo jak to ujął twój kolega jest to PIS-owska retoryka grozisz,straszysz sądem proszę cię ? Jakie usłyszałeś odemnie pomówienia ? Nie spinaj się tak dla mnie jesteś rzecznikiem burmistrza na tym forum i trzymaj fason


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 23:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lis 2009, 8:18
Posty: 66
Lokalizacja: Łagów
gobo007"]
Cytuj:
To teraz napiszę coś dla otrzeźwienia.Pamiętajcie, że jeśli rzucacie oskarżenia, to możecie skończyć na ławie oskarżonych.

Tobie coś padło na głowę, :smt023
Co Ty gadasz kolego Gronicza z ul. Tuwima, (zaprzecz !!!) ? :smt021
Piotrz Podgórniak, jak się pisze w godzinach pracy w PGE Elektrownia Turów, (co na to twoi szefowie ?)
Czekam na ławę oskarżonych !!!! :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 23:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Martaw33 pisze:
Nie wiem jak mam udowodnić że nie jestem wielbłądem (wielbłądzicą :grin: ) nie jestem żadnym Czarkiem, najlepiej będzie jak Czarek się odezwie i skończymy z tym moim podszywaniem pod Czarka
Po kolejne Zulus
Wychodzi na to że Czarek jest KOBIETĄ lecz sie Zulusie. Trudno wam zrozumieć że wasz KWA-i pęka i trolowanie przeciw Aniszkiewiczowi nie jest już cool.
gobo007 pisze:
To teraz napiszę coś dla otrzeźwienia.

Jeśli piszecie o zarzutach, o korupcji, o sprzyjaniu przedsiębiorcom to przedstawicie na to jakieś dowody. Na razie jesteście tak wiarygodni jak Antoni Macierewicz z tą różnicą, że nie chroni Was immunitet. Pamiętajcie, że jeśli rzucacie oskarżenia, to możecie skończyć na ławie oskarżonych. Zza monitora każdy jest silny, jednak po otrzymaniu wezwania na przesłuchanie w roli świadka ta siła zanika. To tyle na dziś.

Gobo jak to ujął twój kolega jest to PIS-owska retoryka grozisz,straszysz sądem proszę cię ? Jakie usłyszałeś ode mnie pomówienia ? Nie spinaj się tak dla mnie jesteś rzecznikiem burmistrza na tym forum i trzymaj fason


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sie 2014, 23:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Ups Gobo a kreowałeś się na pracującego po kilkanaście godzin zarobionego prywaciarza a ty masz ciepłą posadkę w Elektrowni? .??? To prawda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Olek - jestem na urlopie, a jutro zaczynam służbową, kilkudniową delegację. O co Ci chodzi?
Nie mam zamiaru zaprzeczać faktom. Większość ludzi z forum mnie zna, a Ci co nie znają mogą mnie poznać z facebooka. Ulżyło Ci?:) Nigdy nie ukrywałem swoich personaliów. Może Ty dla równowagi ujawnisz swoje? A może brakuje Ci odwagi, by to zrobić?

Gronicza znam, nasze dzieci chodzą razem do szkoły, ale co to ma do rzeczy? Jesteśmy na "cześć", ale nie jesteśmy kolegami. Raczej znajomymi. To chyba nie jest karalne?

W godzinach pracy mogę pisać choćby i z toalety. Jeśli wypełniam swoje obowiązki, to gdzie tkwi problem? Jedni chodzą na kawkę na ploty, inni na papierosa, a jeszcze inni - jak choćby ja piszą na forum. Gdzie masz problem i co to ma wspólnego z tym wątkiem? Grunt się pali pod stopami? Brakuje argumentów?
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Marta - pracuję na etacie 8h, a oprócz tego prowadzę firmę. Uwierz mi, że na brak roboty nie narzekam. Po znajomości dam Ci jakiś rabat na wywoływanie zdjęć.
Co do ilości godzin pracy: wczoraj, na urlopie było to 11h, 2 dni temu jakieś 12, dziś około 9h. Też tak odpoczywasz na urlopie?
Zapraszam na firma.gov.pl
Mój NIP: 615-178-45-05
Pozdrowienia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Martaw33 pisze:
Ups Gobo a kreowałeś się na pracującego po kilkanaście godzin zarobionego prywaciarza a ty masz ciepłą posadkę w Elektrowni? .??? To prawda?


Nie odpowiadasz? Teraz rozumiem dlaczego jesteś tak bardzo ZAWZIĘTy na ANISZKIEWICZA
Szkoda że mój pracodawca nie jest tak wyrozumiały jak twój oj szkoda, szkoda są więc równi i równiejsi dlatego tak bronisz pozycji za idiotów nas wszystkich masz ? Do sądu mnie podaj !!! Ale się wkurzyłam hrrrrrrrrr dzieci w prywatnej szkole z dziećmi burmistrza razem i ty jako moderator takie tematy zaczynasz? WSTYD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kobieto, weź coś na uspokojenie, to przyblokuję Ci konto za brednie.
Jestem od blisko miesiąca na urlopie - proszę się ode mnie od..dolić.
Za co mam się wstydzić? Za pracę po tyle godzin na dobę na dwa etaty? Za płacenie podatków dochodowych i VATu? Za uczciwość? To też jest karalne?
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Olek - post usunąłem - nie wnosił nic do tematu.
Jeśli masz problemy z Twoim zdaniem tendencyjnym administrowaniem zgłoś to Alexowi. Może wskoczysz na moje miejsce.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Sorry ja byłam w pracy dzisiaj 8 godzin i mam dość sorki ale nie chodziłam na wasze spotkania i to na kogo kreowałeś się wcześniej powoduje że straciłeś mandat do krytyki oponętôw pana Burmistrza
Zablokujesz mi konto ? Za brednie ?
Prawie jak za Stalina lał no teraz to chyba przeginasz moderatorze
Zablokujesz mi konto. To mnie pewnie poznasz, a napewno pozna mnie właściciel tego portalu
Ty mi grozisz poprostu , masz miesiąc urlopu ? No to gratuluje niewiele osób ma tak dobrze jak ty


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2014, 0:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A Ty nie masz miesiąca urlopu? Po kilku latach pracy każdy ma 26 dni. W połączeniu z weekendami daje to sporo ponad miesiąc.
O jakim kreowaniu się Ty mówisz - każdy, kto mnie zna wie, że od razu po pracy jadę do firmy i siedzę tam do późnych godzin nocnych. Masz wątpliwości? Zapraszam na Tuwima - zobaczysz u kogo najdłużej pali się światło - wtedy pakuję przesyłki dla Klientów.
Poza tym mam wrażenie, że odeszliśmy od tematu Aniszkiewicza.
Nie wiem jak było za Stalina i w sumie guzik mnie to interesuje. Wiem o czym bym ten wątek i wiem o czym będzie. Chcesz dyskusji poza tematem załóż swój wątek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..