Dzisiaj jest 05 maja 2024, 13:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 28 mar 2009, 11:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 mar 2009, 7:53
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Mozart_WA pisze:
Moim zdaniem, Straż miejska to swoista "przechowalnia" różnego autoramentu ludzi. Są co prawda mili, grzeczni - ale emerytowi nie dadzą upomnienia za zaparkowanie 8 m od skrzyżowania. Wiem, przepis złamano - ale jak sie to zrobi pierwszy raz? Pan nr sł. 005 był nieubłagany. 100 zł i kropka.
Ale nie zauważyłem by się czepiali różnych łysych i z szybkimi wozami...Chyba się boją.
Reasumując, zadania tej straży lepiej by spełniała Policja - a oni, młodzi nieraz ludzie, powinni pójść do prawdziwej pracy, ciężkiej - a nie wyżywać się na emerytach, za nasze zresztą podatki.
Ja zapraszam redakcje zgorzelec.info pod budynek gerdy 2 armi wp i prosze sprowac wyjechac z bydynku tbs ktory miesci sie naprzeciwko jest tam nagminnie lamane prawo ktore mowi ze nie wolno parkowac mniej niz 10 m od skrzyzowania krzyzowka zastawiona i trzeba wyjechac na srodek drogi aby zobaczyc czy wolne i w tym momecie ma sie przed soba auto ktore nie zdazy juz wychamowac... tyle razy dzwonilem na straz miejska i oni nie widza w tym nic zlego, dopuki nikt tam nie zginie nic nie bedzie tam dzialane, a po slynej kostce ktora jest przy starostwie zadko kto jedzie 50km lecz 80 - 90km. pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 14:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
"Tonący brzytwy sie chwyta".
Ja twierdzę,że Straż Miejska w Zgorzelcu to prywata zrządzajacych Naszym Miastem.
Pomijam fakt,że widziałem wielokrotnie ,jak to Strażnicy Miejscy moralizują społeczństwo i jak stoją na straży prawa,a sami łamią je jeżdżąc sam.służbowym i swoimi prywatnymi pojazdami bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Są osobami strasznie przeczulonymi na swoim punkcie( powinno się im robić badania psychiatryczne).
Normalny "szary obywatel" jest dla nich "mięsem armatnim" a ludzie z tzw.śmietanki towarzyskiej to dla nich święte krowy.
Fakt! Po co kopać sie z koniem.
Uważam ,że Straż Miejska jest instytucją całkowicie niepotrzebną.
Lepiej aby było kilku wiecej Policjantów,którzy nie byliby chłopczykami na posyłki w służbowych pojazdach jeżdżących za pieniądze podatników.
Przecież to jest chore,gdy pokazuje się nieprawidłowość w jakimś działaniu funkcjonariusza i zamiast wyciagnąć konsekwencję wobec niego to stara się dotrzeć do kogoś, kto zareagował w sposób właściwy na takie działanie .W jakim celu P.Burmistrzu???
Ukarzcie tego typka ,który robi sobie prywatę a nie szukacie haka na zdrowo myślącego człowieka.
Wstyd. :oops: :oops: :oops:


Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 14:47 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2009, 12:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
prosty przykład z ulicy wzięty.za mostami na łużyckiej po prawej sklep ABC tuz po 17-tej a przed nim żuliki z piwkami w ręku (kilka sztuk-osobników) .żadnych obaw,że ktoś zrobi nalot.
piwko prosto z ABC.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2009, 19:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Strażnicy miejscy ukarali mandatem kolegów z pracy

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,tit ... omosc.html

Przyklad idzie z gory, wiec moze teraz czas na Zgorzelec?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 8:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Mozart_WA pisze:
Moim zdaniem, Straż miejska to swoista "przechowalnia" różnego autoramentu ludzi. Są co prawda mili, grzeczni - ale emerytowi nie dadzą upomnienia za zaparkowanie 8 m od skrzyżowania. Wiem, przepis złamano - ale jak sie to zrobi pierwszy raz? Pan nr sł. 005 był nieubłagany. 100 zł i kropka.


Jakbys byl kobieta to pewnie zrobilbys maslane oczy do Pana Straznika i dostalbys pouczenie. Moja znajoma tak zrobila juz 3 razy, ale facet jest bez szans...


xr3i pisze:
Ja zapraszam redakcje zgorzelec.info pod budynek gerdy 2 armi wp i prosze sprowac wyjechac z bydynku tbs ktory miesci sie naprzeciwko jest tam nagminnie lamane prawo ktore mowi ze nie wolno parkowac mniej niz 10 m od skrzyzowania krzyzowka zastawiona i trzeba wyjechac na srodek drogi aby zobaczyc czy wolne i w tym momecie ma sie przed soba auto ktore nie zdazy juz wychamowac... tyle razy dzwonilem na straz miejska i oni nie widza w tym nic zlego, dopuki nikt tam nie zginie nic nie bedzie tam dzialane, a po slynej kostce ktora jest przy starostwie zadko kto jedzie 50km lecz 80 - 90km. pozdrawiam


Ja tam wlasnie stowke zaplacilem bo stalem za blisko skrzyzowania - teraz wiem kto podkablowal :-P


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2009, 8:26 przez Gero, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2009, 20:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja dzisiaj postaram się pochwalić Straż Miejską w Zgorzelcu.Co prawda to najpierw zadzwoniłem z komórki na 112 i odezwał się funkcjonariusz Policji.Jemu przekazałem informację,że przy ul.Armii Krajowej ,między skrzyżowaniem ulic Batorego a Armii Krajowej ,na wprost ścieżki dla pieszych, wychodzących z terenu "Kauflandu" ,wisi sporych rozmiarów suchy konar drzewa zagrażający przechodzącym pod nim chodnikiem.Jak każdy wie jest to ścieżka,którą maszerują dzieci do "McDonalda" .Po około 15 minutach zjawił się samochód SM i zabezpieczył teren obserwując teren "zdarzenia-zgłoszenia".Potem nadjechała Straż Pożarna i uwolniła naszych Milusińskich od zagrożenia ściągając konar na ziemię.Po słowach krytyki należą się także brawa,że każdy nie czekał na wynik ale przyczynę wyniku zlikwidowano podchodząc do tematu w sposób,że "lepiej zapobiegać niż leczyć". :smt026 :smt026 :smt026

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 7:45 pm ]
Chwaliłem.
A teraz gonię.
Dwa dni temu dzwoniłem na nr 112 i powiadomiłem Dyżurnego KPP w Z-cu ,że przy bloku na ul. Batorego jest dziura w studzience komunikacyjnej Dialog ,która stwarza zagrożenie dla zdrowia osób tam przechodzących ,jak i dla samochodów .
Po około 1 godzinie przyjechali funkcjonariusze SM.Jak zrelacjonowała mi córcia to podjechali ,popatrzyli i odjechali.
Interwencja sięgnęła także Urzędu Miasta ,bo to podobno droga miejska ,ale w UM nikt nie wiedział o nieudanej interwencji SM, która nawet nie powiadomiła odpowiedzialnego sektora UM.
A dziura nadal jest.
Niezabezpieczona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 18:49 przez Tomczan, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 20:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
No i dzisiaj znowu panowie pokazali co robią... Wracałem wieczorem z pracy i przejeżdżałem obok parafii prawosławnej. Auto SM stało "na kogutach", panowie w mundurach targali kosiarkę do trawy. Tylko nie jestem pewien czy z auta czy do niego. Obok panów mundurowych stał proboszcz czy jak on się tam nazywa w prawosławiu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2009, 20:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 9:54 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 9:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
Obok panów mundurowych stał proboszcz czy jak on się tam nazywa w prawosławiu...
nigdy nie widziałem w Zgorzelcu popa, prawdopodobnie jest 'dojezdny', jak i Architekt Miejski :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 9:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 9:54 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 10:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
pewnie tam fpg przeniosą :grin:
swoją drogą, jak go rozpoznać, tego popa, chodzi incognito?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 10:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 9:55 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 11:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Cytuj:
taki ksiądz z brodą

mundur jakiś nosi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 11:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 9:56 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2009, 11:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2006, 12:03
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Takie mundury noszą ..............i dajcie spokój Popu.


Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 11:47 przez akitu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..