Dzisiaj jest 07 maja 2024, 15:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 lis 2008, 17:33 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2006, 1:03
Posty: 53
Lokalizacja: Zgorzelec
Przed chwilą wróciłeś z zakładu fryzjerskiego w Kauflandzie i chciałem podzielić się z Wami swoimi wrażeniami :)
Wchodzę sobie do pustego zakładu, wszystkie fotele są wolne, więc cieszę się, że bez czekania, bez kolejki, bez oglądania kolorowych czasopism, zostanę ostrzyżony. Wychodzi do mnie ładna fryzjerka i zadała mi sakramentalne pytanie czy jestem zapisany - przez moment nie zrozumiałem tak prostego pytania: na co zapisany? Do pustego zakładu fryzjerskiego, w którym wszystkie fotele są wolne, nic się nie dzieje, nie ma żadnego strzyżącego się lub oczekującego klienta? Jestem tylko ja i fryzjerka. Oczywiście zapisany nie byłem i nie zostałem ostrzyżony, bo "ktoś zapisany zaraz może przyjść". Może przyjdzie, a może nie... Do tej pory moja wizyta u wprawnego fryzjera trwała maksimum 15min. Ci, co mnie znają, moją potwierdzić to, że nie mam zbyt bujnej czupryny ;) Zaproponowano mi zapisanie na jutro, ale nie wiem czy następnego dnia będę miał ochotę na wizytę u fryzjera o godzinie, którą mi zaproponują. Nie wiem, może to tędy droga, żeby się wszędzie zapisywać, aby uniknąć kolejek. Może powinno się wywiesić na drzwiach informację, że zakład fryzjerski jest tak dobry, że trzeba się do niego zapisywać, a strzyżenie odbywa się tylko i wyłącznie na zapisy.
Czy w Zgorzelcu są jeszcze jakieś zakłady fryzjerskie, na wizytę w których trzeba się wcześniej zapisać? Będę wiedział z góry, że mam tam nie iść, gdyż nie chcę być niewolnikiem czasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 17:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Od lat strzygę się w zakładzie fryzjerskim na Daszyńskiego. Nie zapisują, więc czasami trzeba czekać... Ja mam swoją fryzjerkę więc problemów nie mam z kolejkami ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 18:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest taki cytat z Seksmisji, o ile sie nie myle: "w du..ach sie poprzewracalo". Ja od lat chodze do pawilonow na Poniatowskiego. Czasem trzeba poczekac, ale nigdy zapisywac.
Zaklad w Kauflandzie widocznie ma wystarczajaco klientow i nowych nie potrzebuje. Opinie o salonie slyszalem raczej srednie, glownie od pan. Narzekaly na stosunek ceny (wysokiej) do jakosci (przecietnej). Zwykle ich pierwsza wizyta byla ostatnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 18:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Byłem tam raz, ostrzyżono mnie z marszu. Poza tym, że strzygł facet (dziwne uczucie) nie mogę narzekać. Nie dość, że mnie nie pytano o żadne zapisy, to jeszcze Playboya z Kasią Figurą mogłem pooglądać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 20:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 15:58
Posty: 32
prosty_garbus pisze:
Czy w Zgorzelcu są jeszcze jakieś zakłady fryzjerskie, na wizytę w których trzeba się wcześniej zapisać?


Nie wiem jak z męskimi, ale jeśli chodzi o damskie zakłady fryzjerskie to jest tragedia - wszędzie trzeba się zapisywać i to przeważnie z tygodniowym wyprzedzeniem. Nie potrafię tego zrozumieć - za mało fryzjerów w mieście czy co? Nawet na głupie podcięcie włosów muszę czekać tydzień. Rozumiem, że na jakieś dłuższe posiedzenie typu farbowanie, trwała, pasemka, ekstra uczesanie na wielkie wyjście itp. lepiej się umawiać, ale tak samo traktowane jest zwykłe strzyżenie. Kiedyś tydzień to czekało się do tych najlepszych, wynika więc, że teraz wszystkie zakłady w mieście są najlepsze (chociaż nie - słyszałam, że do jednego super fryzjera to trzeba czekać 3 miesiące). Więc wy, Panowie, macie luzik - przyjmą was ewentualnie następnego dnia :lol: . Kobieta w ciągu tygodnia to może tysiąc razy zmienić zamiar, nie wspomnę już o tym 3-miesięcznym okresie oczekiwania... :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 21:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 paź 2008, 12:03
Posty: 5
Lokalizacja: Zgorzelec
Ada ja moge ci polecic naprawde swietna fryzjerke ktora ma swoj zaklad na ul, Reymonta (jakies 50 m za szkola) nie trzeba sie zapisywac z tygodniowym wyprzedzeniem i dziewczyna jest naprawde swietna fryzjerka.

prosty_garbus tobie tez moge polecic ten zaklad :grin: napewno nie bedziesz musial sie zapisywac :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 7:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ada__ pisze:
Nie wiem jak z męskimi, ale jeśli chodzi o damskie zakłady fryzjerskie to jest tragedia - wszędzie trzeba się zapisywać i to przeważnie z tygodniowym wyprzedzeniem.


Potwierdzam - nawet córkę muszę umawiać z wyprzedzeniem.

prosty_garbus pisze:
Jestem tylko ja i fryzjerka.


Podejrzewam , że trafiłeś na moment oczekiwania na klienta , który był umówiony. A ilość foteli nie przekłada się na ilość fryzjerek(-ów). I tyle. Wg mnie wiele hałasu o nic.

nicek pisze:
Od lat strzygę się w zakładzie fryzjerskim na Daszyńskiego. Nie zapisują, więc czasami trzeba czekać... Ja mam swoją fryzjerkę więc problemów nie mam z kolejkami


Ja też tam chodzę - do jednej miłej pani - ale problem kolejek mnie dotyczy. Chyba Twój urok osobisty Nicek zadziałał ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 9:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 kwie 2008, 10:08
Posty: 77
Lokalizacja: Zgorzelec-Centrum
Szczerze mówiąc to ja też do mojego fryzjera muszę dzien wczesniej zadzwonic i się ustawic,ale
wcale mi to nie przeszkadza...no w koncu do wszystkiego idzie przywyknąc ;)

Co do kobiet to faktycznie pod tym wględem to macie nieciekawie 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 14:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2007, 21:38
Posty: 31
Lokalizacja: Kazachstan
pozdrowienia dla Pani Gosi ...

a zapisy ... żadna nowość ... dla kogoś kto nie lubi czekać ... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 20:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Ja też tam chodzę - do jednej miłej pani - ale problem kolejek mnie dotyczy. Chyba Twój urok osobisty Nicek zadziałał ;)


E tam. Jak jest kolejka to moja fryzjerka mi mówi o której godzinie mam przyjść co by nie czekać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 21:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Czyli jednak się zapisujesz nicek :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2008, 21:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nicek pisze:
E tam. Jak jest kolejka to moja fryzjerka mi mówi o której godzinie mam przyjść co by nie czekać


No to zmienia postać rzeczy :)
Ja zazwyczaj czekam i czytam brukowce - w domu ich nie mam , a skoro je krytykuję to muszę poznać wroga ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lis 2008, 12:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
E tam. Jak jest kolejka to moja fryzjerka mi mówi o której godzinie mam przyjść co by nie czekać



Eee tam...masz 3 włosy na krzyż to nie lepiej ci samemu wydepilować? :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..