Dzisiaj jest 05 maja 2024, 5:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 10:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
temat wyjątkowo nie zostanie usunięty.
dla mnie plama


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 11:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 16:53
Posty: 89
hmmmmm, aleksander, wygląda to na cichy sponsoring, tylko nie wiadomo, czy admin swoją prywatną firmą sponsoruje ten pub, czy pub w jakiś nieznany forumowiczom sposób sponsoruje forum, czy masz jakiś inny cel pozostawienia tego wątku na forum a nie w ogłoszeniach płatnych.
Oczywiście, to jest prywatny dziennik i właściciel może robić, co chce, ale, jak widać, reguły gry nie obowiązują wszystkich na tym forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 11:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Cytuj:
dla mnie plama

nowy pub to wydarzenie w mieście.
Wolę przeczytać o nowym pubie niż o tym, która kapela lepiej gra na weselu a w tamtym wątku nikt nie zająknął się nawet o kryptoreklamie.
Ja widzę u admina pozytywne wyluzowanie... :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 11:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
aleksander pisze:
2Brothers: temat wyjątkowo nie zostanie usunięty. Wczoraj ubawiłem się czytając posty i Twoje prośby o samo ukaranie :) Użytkownikom dziękuję za szybką interwencję (nie tylko na forum) i za wzorowe podejście do użytkownika łamiącego regulamin.


Dziękuję ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 12:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2006, 10:57
Posty: 56
Lokalizacja: Zgorzelec
A jaka muzyka będzie serwowana w tym pubie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 12:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
judyta pisze:
hmmmmm, aleksander, wygląda to na cichy sponsoring, tylko nie wiadomo, czy admin swoją prywatną firmą sponsoruje ten pub, czy pub w jakiś nieznany forumowiczom sposób sponsoruje forum, czy masz jakiś inny cel pozostawienia tego wątku na forum a nie w ogłoszeniach płatnych.
Oczywiście, to jest prywatny dziennik i właściciel może robić, co chce, ale, jak widać, reguły gry nie obowiązują wszystkich na tym forum.


Ech... to nasze polskie podejście do życia. Co bym nie napisał i jak się nie tłumaczył to zawsze będą jakieś podejrzenia.....

Mam prośbę do Admina, aby po prostu usunął ten temat.

W tekście rozpoczynającym , poprosiłem również o uwagi, propozycje, sugestie, co chcielibyście, aby działo się w pubie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 12:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
2Brothers pisze:

Ech... to nasze polskie podejście do życia. Co bym nie napisał i jak się nie tłumaczył to zawsze będą jakieś podejrzenia.....

Mam prośbę do Admina, aby po prostu usunął ten temat.


te! co Ty taki skruszony :shock:
jak Ci judyta powie, że pub jest do bani to też go zamkniesz? :shock: :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 12:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
heh;). Żeby to tylko judyta... Nie jestem stałym forumowiczem i widzę że zburzyłem tu jakis porządek i odbija się to na adminie....

A judyta powie, że pub jest super jak tylko tu do nas zajrzy ;-)

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 13:05 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Pub na chwilę obecną nie jest klientem dziennika www.zgorzelec.info, nie mniej jednak autor posta zreflektował się jeszcze przed moją interwencją stąd moje łagodniejsze podejście. Firmy, które zamieszczają reklamę i czekają, aż zostanie usunięta nie mają żadnej taryfy ulgowej. Tymczasem obecny przypadek jest pierwszy w historii tego forum, bo autor przeprosił, usunął posta i zgodnie z regulaminem poprosił o usunięcie tematu. Doceniam to, że ktoś kra fair, więc tematu nie usuwam. Nie znaczy to oczywiście, że podobne sytuacje będą traktowane w taki sam łagodny sposób.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 15:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Może zacznijmy od tego ,że już jest spór o to co jeszcze faktycznie nie funkcjonuje.
Jeden z Braci(bo chyba na cztery ręce nie pisaliście??!!) przyznał się do błędu kryptoreklamy (świadomie czy nie to jego problem) i Admin to przyjął ,jako dobry akt woli (zapewne będzie zniżka na reklamę :smt026 -gratulacje za sposób negocjacji ).Uważam,że ludzie ,którzy zdecydowali sie na otwarcie takiego pubu (w promieniu stu metrów ich nie brakuje) mają super odwagę na starcie (porażki się zdarzają :cry: ) i z całego serducha życzę im powodzenia.Aczkolwiek "braciszkowie" zmienić przyzwyczajenia ludzi(kibiców) jest chyba ciężko.Czym Wy tą "linę" przeciągniecie na swoją stronę to już chyba tylko Wy wiecie,choć na koniec przyznam,że o podobnym pomyśle z pubem tego typu już jakiś czas temu słyszałem.
Pozdrawiam i do zobaczenia w Waszych progach. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 16:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
W założeniach PUB ma być taki jakiego jeszcze nie ma i nie było w Zgorzelcu. Po rekacjach osob które już go widziały myślę, że to założenie udało nam się zrealizować.

Co do przyzwyczajeń gości... mamy kilka pomysłow i będziemy nad tym pracować ;-).

A porażki ? Kto nie ryzykuje ten nie zyje...;).

Ale jakie macie propozycje? Niekoniecznie sportowe... Może profesjonalne KARAOKE?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 17:04 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Mam prośbę do Admina, aby po prostu usunął ten temat.
nie chodzi o usuwanie tematów, które wzbudzają zainteresowanie, to byłoby nielogiczne. Jednak obowiązujące /albo i nie?../ reguły tego miejsca powinny być stosowane dla wszystkich w jednakowej mierze. Chyba że dodana zostanie dodatkowa reguła zmieniająca te dotychczas obowiązujące.
Nowemu pubowi życzę na starcie powodzenia i klientów, szczególnie że mam naprawdę blisko :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 17:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
2Brothers pisze:
Ale jakie macie propozycje? Niekoniecznie sportowe... Może profesjonalne KARAOKE?

Przy tylu monitorach miałoby to sens (...cała sala śpiewa z nami...) ale tak szczerze to byłem pewien ,że to Wy na starcie wszystkich czymś zaskoczycie,a wygląda na to,że czekacie na propozycje-czyli na początku ,wynika z tego, nie będziecie "...takim jedynym PUBem w mieście. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 17:27 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Ale jakie macie propozycje? Niekoniecznie sportowe...
też mi się wydaje, że pomysły powinny wyjść od właścicieli, jeśli je mają /i dobre/, to ludzie przyjdą, jeśli nie, to co najwyżej po meczach będzie ciasno. Trochę znam specyfikę i zgorzeleckie puby, dlatego mogę powiedzieć, że wcale niełatwo jest zgromadzić stałą klientelę i stworzyć klimat przyciągający dobrego klienta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2008, 17:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Wychodzę z założenia, że nie jestem wszystowiedzący.
Pomysłów jest mnóstwo, ale nie wszystkie od razu da się wprowadzić w życie choćby ze względów technicznych.
Czasem prosta sugestia któregoś z Was może wprowadzić coś ciekawego.

Zapewniam mimo to, że będziemy "jedynym takim PUBem w mieście";-).

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..