Dzisiaj jest 06 maja 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 mar 2009, 17:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Może Starosta postąpi podobnie: szef LPR przyłapany za jazdę po pijaku 0,97 mg alkoholu złożył rezygnację z pełnionej funkcji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2009, 18:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
Może Starosta postąpi podobnie: szef LPR przyłapany za jazdę po pijaku 0,97 mg alkoholu złożył rezygnację z pełnionej funkcji.


... może i by złożył, ale czy mu pozwolą ? ... to ne je take proste pane HAWRANEK !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2009, 12:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
czytając informację na stronie głównej dotyczącej łamania prawa w starostwie, uwagę moją zwróciło zdanie"Tak czy inaczej sugestie Wojewody Dolnośląskiego nie zostały wzięte pod uwagę, a jak zapowiada sam Woroniak w najbliższym czasie osobiście wyrusza przekonywać zwierzchnika o swoim stanowisku."
ja mógłbym zapytać się, co ten człowiek robi jeszcze w starostwie? jak to jest, że procedury prawne pozwalają na takie lekceważenie prawa?
tak czy inaczej chciałbym wierzyć, że wojewoda nie podda się żadnym naciskom, w tym również starosty zgorzeleckiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 10:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarze ... 2a7357d1cc

Facet nie ma za grosz honoru. Tylko to jedno nasuwa sie po przeczytaniu kolejnego artykulu ze starosta w roli glownej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 10:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Czyżby tylko starosta???
Wg mnie to radni też są po części temu winni. No cóż nie chcą "pomóc" starosćie w odejsciu no to powinni być z tego rozliczeni w najbliższych wyborach. Sprawa jest w naszych rękach tylko czy wszyscy będą io tym pamietać przy najblizszych wyborach samorządowych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 11:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Całkowicie się zgadzam z tym. Opublikowana lista radnych, którzy byli za lub przeciw jest doskonałym wskaźnikiem jak przy następnych wyborach głosować. Ja będę o tym na pewno pamiętał. Nigdy już nie zagłosuję na dr Sośniak, jestem zaskoczony jej postawą. Wg mnie dotychczas była tak mi się wydawało odpowiedzialna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 14:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
jendrzej pisze:
Całkowicie się zgadzam z tym. Opublikowana lista radnych, którzy byli za lub przeciw jest doskonałym wskaźnikiem jak przy następnych wyborach głosować. Ja będę o tym na pewno pamiętał. Nigdy już nie zagłosuję na dr Sośniak, jestem zaskoczony jej postawą. Wg mnie dotychczas była tak mi się wydawało odpowiedzialna.

Witam
Jak podałem listę radnych którzy skreślili na sesji w głosowaniu Festiwal Grecki to wielu osobom było nie w smak.O tym zawsze będę przypominał wyborcom , nie zależnie z jakiej strony politycznej pochodzą.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 15:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Chłop jeszcze chce wyciągnąc ile się da, tam wszyscy przecież koledzy, swojemu nie dadzą zginąć. Żenua. Prawi i sprawiedliwi co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 16:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
xionc pisze:
Chłop jeszcze chce wyciągnąc ile się da, tam wszyscy przecież koledzy, swojemu nie dadzą zginąć. Żenua. Prawi i sprawiedliwi co?

Tak się kończy poufałość z łysymi. ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 3:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
z tego raczej wynika, że "poufałość z łysymi" skutkuje nietykalnością. radni powiatu związani z "łysymi" nie dadzą ruszyć swoich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 8:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Poseł PiS za jazdę po pijaku /zjadł kilka jabłek/ wyrzucony z partii i klubu parlamentarnego. Ponadto prokurator domaga się pozbawienia go mandatu poselskiego. Nie ma taryfy ulgowej.
A u nas nic nie można zrobić, bo Starostę broni grupa 11" wiernych" radnych / lista opublikowana/. Jak długo to będzie trwało?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 8:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
jendrzej pisze:
Starostę broni grupa 11" wiernych" radnych / lista opublikowana/

gdzie jest ta lista? - jakoś przegapiłem :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 9:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Na stronie głównej 26 marca 2009 r. "Owsik zostaje w Zarządzie" jest wynik głosowania. Ta grupa, która była za Owsikiem, jest za Starostą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 14:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
A u nas nic nie można zrobić, bo Starostę broni grupa 11" wiernych" radnych


Już tylko niecałe dwa lata.
Nie będzie Ci się podobała władza, to jej nie wybierzesz w teraźniejszym kształcie.
Mam wyraźne wizje, że wybory do jednostek samorządu terytorialnego będą albo rewolucyjne względem aktualnie panujących władz, albo społeczeństwu pasują rządzenie ... .

P
G

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 3:05 pm ]
guru23 pisze:
z tego raczej wynika, że "poufałość z łysymi" skutkuje nietykalnością. radni powiatu związani z "łysymi" nie dadzą ruszyć swoich

Patrzę na telewizję i nie dziwię się.
Przykład idzie z góry.

P
G


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2009, 6:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 wrz 2006, 19:43
Posty: 148
Trudno normalnemu człowiekowi zrozumieć, że inteligentny, dobrze wychowany dorosły człowiek weźmie z góry przykład co najmniej niepoprawnego zachowania.
Jeżeli profesor czy inny wykładowca zachowuje się źle, czy to znaczy, że ja muszę tak samo robić w przyszłości?
Od polityków wszelkiej maści wymagać powinniśmy zachowania norm społecznych. W lokalnej polityce to jest najprostsze, bo zna się tych ludzi.
To, co wyprawiają radni w powiecie zgorzeleckim według mnie jest przykładem ignorowania prawa i mieszkańców oraz zwykłego tchórzostwa.
Jak to może być, że rada czeka na końcowe rozstrzygnięcia przez sąd w tak oczywistej sprawie?
Radni, od których powinno się więcej wymagać - czy to z racji profesji czy np.związku z kościołem- udają uczciwość. Dla świętego spokoju?
Piszesz Grzegorz "już tylko dwa lata". To, sądzę, w Zgorzelcu o trzy lata za dużo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..