Dzisiaj jest 06 maja 2024, 0:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 2:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
stary, masz jakieś zaleganie afektu? daj sobie na luz. przecież nie napisałem żadnego nazwiska. nie bardzo mogę zrozumieć, skąd u ciebie tyle agresji na ludzi, którzy myślą inaczej, niż ty? jakoś nigdy nie słyszałem tyle złego o tych, o których tu piszesz.
jeśli chodzi o sytuację ze starostą to wystarczy przeanalizować sobie wszystkie sytuacje na bip, żeby wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi.
a jeśli chodzi o shift, to używam go w wyjątkowych wypadkach, raz nawet próbowałem, ale to nie dla mnie. mam problem z jedną ręką


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 7:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
guru23

Stary, ależ ja jestem w pełni wyluzowany. Jeśli chodzi o Twoje posty, to zazwyczaj czytam je z uśmiechem,...politowania. ;-) Wszystko ma jednak swoje granice, nawet bzdurne, bezpodstawne oskarżenia które tutaj z uporem maniaka powielasz.
Wiele razy już chciałem odnieść się do Twoich zarzutów, ale powstrzymywała mnie jedynie świadomość, że Ciebie nikt i nic nie jest w stanie przekonać o braku podstaw do wyprowadzania tego typu oskarżeń, którymi tutaj miotasz.
Pisząc o rzekomym kupowaniu milczenia utwierdzasz mnie jedynie w przekonaniu,...że sięgasz po GW niezmiernie rzadko,...by nie rzec wcale.
W przeciwnym wypadku nie mógłbyś nie dostrzec, że periodyk ten dość często nie zostawia na Staroście suchej nitki.

Cytuj:
jakoś nigdy nie słyszałem tyle złego o tych, o których tu piszesz.


Jak widzę Twoja ocena bazuje na plotach i pomówieniach.... ]:->
Jeśli się mylę,..udowodnij mi to. Przedstaw dowody na swoje dziwaczne teorie.
To, że o czymś nie słyszałeś, nie jest dowodem na to, że czegoś nie ma.

Cytuj:
jeśli chodzi o sytuację ze starostą to wystarczy przeanalizować sobie wszystkie sytuacje na bip, żeby wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi.


Rozwiń tą swoją światłą myśl, bo przyznam szczerze, że choć wpatrywałem się w to zdanie dość długo,...nie wiem o co chodzi. :smt058
Cytuj:
przecież nie napisałem żadnego nazwiska.


Nie napisałeś teraz, w tym poście. Napisałeś w innym....

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?p=63135#63135

Wpychasz tą swoją teorię wszędzie, gdzie tylko się da. :smt030

ps. Swoje nazwisko również piszesz z małej litery, czy siebie traktujesz wyjątkowo, z racji przekonania o swojej nieomylności??? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 12:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
No to co typujemy nowego Starostę? Im szybciej, chyba tym lepiej. Chciałoby się rzec, kończ Waść wstydu oszczędź.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 13:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Z tego co wiem nastepne glosowanie moze byc dopiero za dwa miesiace. Musi minac jakis czas pomiedzy glosowaniami, stad ta zwloka :(


update:
znalazlem taka informacje:
"w myśl ustawy o samorządzie powiatowym kolejny wniosek o odwołanie starosty może być zgłoszony nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od poprzedniego głosowania."

[ Dodano: Wto Gru 16, 2008 8:05 pm ]
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/wydarzenia/936035.html

i cytat:
"Ja i moja rodzina już ponieśliśmy konsekwencje. Zostaliśmy napiętnowani. Nie ma właściwie dnia, by na mój temat nie pojawiały się publikacje prasowe i internetowe przypominające tamto zdarzenie z maja."

Czy komus rowniez zakrecila sie lezka na sama mysl o biednym staroscie?:)

Przepis jest i byl prosty: wystarczylo przestrzegac prawa.
Jesli komus wydaje sie, ze z racji pelnionej funkcji moze robic co chce to czas zejsc na ziemie. Tak nie jest.
Nalezy sie tylko dziwic poblazliwosci sadu, bo za ucieczke przed policja powinna byc dowalona znacznie powazniejsza kara.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 16:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Jakby tego wszystkiego było mało to w dzisiejszym wydaniu Gazety Wrocławskiej dowiadujemy się, że Wicestarosta Kazimierz Sz. ma sprawę sądową za znieważenie, a radny powiatowy Wojciech L. ma sprawę za przywłaszczenie poważnej kwoty pieniędzy. Można zapytać kto następny( Starosta skazany, radny Roman P. skazany). Jak tak dalej pójdzie to może brakować radnych bez wyroku. Swoją drogą to mamy "niezłą" prasę. Wczoraj ta sama gazeta pisała o tym, jak czas "spędzają" mafijni przywódcy z lat 90 -tych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2009, 20:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
jendrzej
W każdej chwili ktokolwiek może Ci wytoczyć sprawę z powództwa cywilnego o cokolwiek, co tylko temu komuś wpadnie do głowy.
Zażąda odszkodowania, a Ty znajdziesz się na łamach mediów,...bo przecież wytoczono Ci sprawę. Ty wiesz, że niczym nie zawiniłeś, ale to przecież nieistotne,..zwłaszcza dla dziennikarzy żądnych sensacji. Sprawę cywilną Ci wytoczono,..dziennikarze podłapują temat, bo przecież w swoim mniemaniu przejawiają "rzetelność" informując o tym wszem i wobec... a Ty nagle czujesz się jak w matni. Bo jak masz przekonać wszystkich o tym, że jesteś niewinny??? Za jakiś czas sąd wprawdzie orzeka Twoją niewinność,...ale w oczach większości społeczeństwa jesteś człowiekiem któremu wytoczono proces.
Takie scenariusze często pisze życie,... niestety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2009, 9:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Na ostatniej sesji Rady Powiatu 11 radnych skierowało apel do Starosty o rezygnację z pełnionej funkcji. W odpowiedzi usłyszeli, że wszystko jest w porządku. Starosta wniósł apelację! Nie wiadomo czego ona dotyczy, przecież otrzymał najniższy z możliwych wyroków. W dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej można porównać wyrok Starosty Piotra W. z innymi samorządowcami, którzy zostali skazani przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu. I jeszcze warto zacytować Prof. L.Kieresa:".....Ale utrudnianie śledztwa, przeciąganie procesów to hańba. Każdy ślubując powinien pamiętać o honorze, bo występuje w imieniu RP....Trzeba postępować zgodnie z prawdą i głosem sumienia. Jazda po pijanemu jest zagrożeniem dla innych i o tym trzeba pamiętać przede wszystkim......"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 10:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
jendrzej pisze:
Na ostatniej sesji Rady Powiatu 11 radnych skierowało apel do Starosty o rezygnację z pełnionej funkcji. W odpowiedzi usłyszeli, że wszystko jest w porządku. Starosta wniósł apelację! Nie wiadomo czego ona dotyczy, przecież otrzymał najniższy z możliwych wyroków. W dzisiejszej Gazecie Wrocławskiej można porównać wyrok Starosty Piotra W. z innymi samorządowcami, którzy zostali skazani przez sąd za jazdę pod wpływem alkoholu. I jeszcze warto zacytować Prof. L.Kieresa:".....Ale utrudnianie śledztwa, przeciąganie procesów to hańba. Każdy ślubując powinien pamiętać o honorze, bo występuje w imieniu RP....Trzeba postępować zgodnie z prawdą i głosem sumienia. Jazda po pijanemu jest zagrożeniem dla innych i o tym trzeba pamiętać przede wszystkim......"

Można wiedzieć którzy to radni przejrzeli wreszcie na oczy. Ktoś powie lepiej pózno niż wcale. Ja nie bronię starosty bo dla mnie od dawno to był śmieszny człowiek, bezideowy karierowicz po tym jak zniszczył Pis w Zgorzelcu wspólnie z Marcinkowskim i spółką. Chodzi mi tylko o to że teraz to już jest koniec tego pana i łatwo go kopać. Gdzie ci radni byli na początku całej sprawy?
:roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 18:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2009, 17:37
Posty: 39
Lokalizacja: Moguncja
jendrzej pisze:
Starosta wniósł apelację!


Od wyroku w sprawie w której przyznał się do winy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 21:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
PATRIOTA pisze:
po tym jak zniszczył Pis w Zgorzelcu wspólnie z Marcinkowskim i spółką.


No ja osobiście to za to dałbym mu jakiś medal :smt044

Nawet nie miałem o tym pojęcia nawiasem mówiąc... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 21:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
YELLO_35 pisze:
No ja osobiście to za to dałbym mu jakiś medal

Osobiście nie jestem z pis ani za pis tylko na przykładzie tamtych działań wiem co to za człowiek śmiem twierdzić że dla osobistych korzyści zrobił by podobnie wszędzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lut 2009, 12:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak widzę, a raczej czytam, bardzo wiele osób jest zaskoczonych obrotem spraw wokół p. WORONIAKA, a to przecież jest normalne. - W końcu żyjemy w państwie prawa, no i sprawiedliwości / w skrócie PiS /, a to, że nie koniecznie - społecznej, jest już całkiem inną bajką ...

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 7:39 pm ]
... czy to, że był pijany jest prawdą ? jeśli nie, to po kiego te ponad 35 tys. postów, a jeśli był pijany i jeszcze rządzi - to już takie PRAWO, niektórzy rządzą nawet zza krat ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 11:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Z głównej strony dowiadujemy się : "Starosta w dobrej wierze wypłacił nagrodę Wicestaroście!" Co to za kryterium /a może przekonanie/ dobra wiara. Jakie zasługi trzeba mieć, aby dostać 8.000 zł /przypomnę nieudana reforma oświaty powiatowej/. Co będzie jak nie zwróci otrzymanych pieniędzy? Strasznie to wszystko dziwne. Dobrze, że Komisja Rewizyjna wyłapała to.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 13:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2006, 15:15
Posty: 69
To się nadaje do prokuratury!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2009, 21:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
p. S. zapewne bardzo by chciał, jednak chcieć a móc, to dwie różne , a może nawet wiecej spraw. Oby rychło się nie okazało, że będzie tak, jak miało to miejsce z jego kandydowaniem do Sejmiku, też chciał, ale nie mógł, a raczej nie POzwolono sobie
na kompromitację. Bardzo słusznie. POczekamy, zobaczymy, jak mawiają wschodni słowianie. Nawet, jeśli do tego blamażu dojdzie, w co nie wierzę, to zawsze spadanie
z wyższego odbywa się ze znacznie większym hukiem. Po prostu - będzie ciekawiej.

Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, p. W. nadal pozostanie na swoim stołku, ponieważ taki jest układ / ma się rozumieć gwiazd /, i tu w przyszłości również winno być bardzo ciekawie. Ps. - nie koniecznie musi pozostać jako radny !? POzdrawiam, pa, do miłe-go ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..