Dzisiaj jest 06 maja 2024, 2:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 11:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
paawlus pisze:
grengo napisał/a:
"prawo" powinno być jednakowe dla wszystkich

Ależ tak jest, tylko jego stosowanie/egzekucja jest dla co niektórych "równiejsza" 8)


właśnie to napisałem tutaj:
grengo pisze:
nie mamy złego prawa - mamy tylko ludzi, którzy tego prawa nie potrafią w należyty sposób egzekwować


jaro28 pisze:
Ale Cię poniosło...... :D


:smt082 :smt082 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 12:29 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nie mamy złego prawa
?? :roll: :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 wrz 2008, 13:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
tylko kiepskich prawników ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 14:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 16:53
Posty: 89
Jeden z forumowiczów na forum opisał jakieś zajście w Palace, gdzie Pan Pacyniak uderzył dziewczynę szkłem. Przyznał się też, że razem z Pankiem, Owsikiem i Pacyniakiem łamał prawo. Więc nie zdecydował się na pełnienie funkcji publicznej.
Pewnie, gdyby miał tyle tupetu co ten tercet, znalazłby możliwości na to, żeby wejść do polityki. Nie oceniam tego człowieka, ale to , co napisał, jest zastanawiające.
Byłam na otwarciu oddziału kardiologii, i kiedy zobaczyłam tam brylującego Pana Pacyniaka i Woroniaka, pomyślałam, że teraz to już nie tercet tylko kwartet, który doskonale się rozumie i popiera. Patrzyłam na tych ludzi z niesmakiem, pomyślałam, że to naprawdę odrażające mieć takich ludzi we władzach powiatu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 14:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Judyta - mialem podobne odczucia przegladajac zdjecia z otwarcia nowego oddzialu w szpitalu. Te same geby od lat, glupie usmieszki i wstydliwa przeszlosc wiekszosci "zgorzeleckiej smietanki". Reka reke myje, mam wrecz wrazenie ze na przestrzeni ostatnich lat Ci ludzie urosli tylko w sile i fakt, iz zmienia sie wladza nie robi na nich zadnego wrazenia i splywa jak po kaczce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2008, 15:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 16:53
Posty: 89
Popatrzyłam na te zdjęcia. Miałam takie pierwsze skojarzenie : Woroniak wybrał sobie dobrego ochroniarza. W razie czego butelką w twarz i wszyscy pouciekają.
I jak mówisz, te same gęby klakierów. Masakra

[ Dodano: Wto Paź 07, 2008 7:07 am ]
gobo007, to samo towarzystwo w Castoramie. Może tam można kupić cięższe szkło do rzucania w lokalach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 8:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
judyta pisze:
to samo towarzystwo w Castoramie

Ale za to jakie zascne!
A tak w ogóle, to co się dzieje w starostwie? Kto tam rządzi? Ostatnio nic na ten temat nie słychać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: bez komentarza?
Post: 23 paź 2008, 14:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Kilkanaście stron sie tu wałkuje o wybryku starosty. I nic się nie dzieje. Facet dalej pracuje, kolesie go nie odwołali, prokuratura ,bodaj kamiennogórska ,śpi. Czytam Wasze PT. posty i nic z nich nie wynika. Wpłyńcie na Prokuraturę by wreszcie skończyła sprawę. To jest proste jak świński ogon.
Nasuwa się wniosek, że LEX jest dla nas, szaraków - np. dla mnie, gdzie za złe parkowanie se 100 zabuliłem Strażnikom Miejskim. I jakakolwiek władzę nie wybierzecie, czy Pacyniaków, Stemlerów,Panków czy Owsików - dalej będzie to samo. Więc zamknijże temat adminie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2008, 14:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Mozart_WA pisze:
Nasuwa się wniosek, że LEX jest dla nas, szaraków

dobrze Ci się nasuwa :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2008, 15:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Tutaj mamy kolejny przypadek starosty jadacego po pijaku:
http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255, ... oscie.html

Mysle,ze smialo moze sie on kontaktowac z Woroniakiem, by ten udzielil mu rad jak dobrze przykleic tylek do stolka i byc nie do ruszenia mimo oczywistego zlamania prawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 paź 2008, 16:34 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Mozart_WA pisze:
Czytam Wasze PT. posty i nic z nich nie wynika. Wpłyńcie na Prokuraturę by wreszcie skończyła sprawę. To jest proste jak świński ogon.
czyli, że mamy brać swoje sprawy w swoje ręce? :grin:
Niektórzy twierdzą, że takim właśnie przykładem jest planowane referendum :|
Ja myślę, że, nie przeceniając siły sprawczej tego forum, jest ono w jakiejś mierze opiniotwórcze i każdy, kto tutaj próbuje coś naprostować, spełnia swój tzw 'obywatelski obowiązek'. Tu się jednak nasza rola kończym chyba że ktoś ma większe ambicje i bardzo lubi politykę w jej dzisiejszym wydaniu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 paź 2008, 10:28 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Podobny przypadek do naszego:
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751 ... okiem.html

Ten skonczyl sie tak jak powinien, czyli wywaleniem na pysk skazanego.
Moze teraz czas na Zgorzelec?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2008, 9:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
mnie sie wydaje, że starosta niczym się nie przejmuje. ma takich opiekunów, którzy nie pozwolą mu zginąć. i nie uważam, że należy gościa zadeptać, jednak uważam, że nie powinien już pełnić jakiejkolwiek funkcji publicznej. bo fakt, że się napił i jechał, niestety, niektórym się zdarza. osobie publicznej nie wolno takich rzeczy robić. nikt nie jest ponad prawem, starosta też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 paź 2008, 11:02 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
nikt nie jest ponad prawem, starosta też.
teoretycznie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2008, 23:26 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Akt oskarżenia w sprawie Starosty Piotra Woroniaka jest już w sądzie. Od chwili jego zatrzymania powstało wiele niejasności i zarzutów, które pojawiały się na forum, w naszym dzienniku, a także w najnowszym wydaniu Gazety Wojewódzkiej. Czy w chwili zatrzymania Woroniak tłumaczył się chwilową niepoczytalnością? Czy badania psychiatryczne są plotką? Czy poda się do dymisji jeśli sąd orzeknie winę? O tym wszystkim można przeczytać w wywiadzie udzielonym przez Starostę dla naszego dziennika.

dziennik www.zgorzelec.info: Czy to prawda, że świadomie próbuje Pan przeciągać postępowanie, a co za tym idzie wydanie wyroku ?

Piotr Woroniak: Panie redaktorze w Polsce obowiązują przepisy KPK i postępowanie w mojej sprawie przebiega zgodnie z nimi. Nie unikam odpowiedzialności, ani nie powoduję spowolnienia procesu. Nie chowam się za zwolnieniami chorobowymi, odbieram wszystkie zawiadomienia i stawiam się na każde wezwanie prokuratury. Nie wiem skąd takie rewelacje podawane przez media, że nie odbieram poczty i nie stawiam się przed organem prowadzącym sprawę.

dziennik: Na pewnym etapie okazało się, że miał Pan robione badania psychitryczne, czy to prawda?

P.W.:Tak, byłem badany przez wielu specjalistów/m. in. internistę, laryngologa, okulistę, psychiatrę/. Ponadto przeprowadzono mi szereg badań diagnostycznych. Wszystkie te badania były przeprowadzone na wniosek organu prowadzącego postępowanie.

dziennik: W najnowszym wydaniu Gazety Wojewódzkiej padło stwierdzenie, że w chwili zatrzymania powoływał się Pan na chwilową niepoczytalność oraz że zgorzelecka prokuratura nie chciała zająć się sprawą. Czym może się pan odnieść do tych faktów ?

P.W.: To absurd, nigdy nic takiego nie powiedziałem. Też dowiedziałem się o tym z prasy. Co do drugiej części pytania odpowiedź jest prosta: jako starosta jestem szefem Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, w skład którego wchodzi także przedstawiciel prokuratury. Aby wykluczyć brak obiektywizmu zmieniono właściwość miejscową.

dziennik: teraz akta są już w zgorzeleckim sądzie?

P.W.: Tak w chwili obecnej prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze skierowała akt oskarżenia do Sądu w Zgorzelcu i czekam na wyznaczenie terminu sprawy. Wnioskowałem o warunkowe umorzenie postępowania, co w prawie polskim równa się pozbawieniem mnie mandatu radnego.

dziennik: Czy w razie orzeczenia przez sąd winy poda się Pan do dymisji z funkcji Starosty ?

P.W.: Teraz jeszcze nie skupiam się na tym, co będzie. Do czasu póki będę sprawował funkcję przewodniczącego zarządu powiatu będę to robił jak najlepiej potrafię. Proszę zauważyć, że cała ta sprawa nie wpłynęła negatywnie na pracę zarządu. Do tej pory oddaliśmy kilka inwestycji drogowych na ternie powiatu , sfinansowaliśmy konsolidację szpitali, uruchomiliśmy oddział kardiologii interwencyjnej, odzyskaliśmy subwencję oświatową 2,7 mln itp. Zatem pomimo mojego problemu osobistego praca całego urzędu nie została zachwiana. Moim zdaniem nie należy łączyć tych dwóch rzeczy, bo sprawa mojego ew. wykroczenia nie ma związku z wykonywaniem obowiązków na stanowisku Starosty.

W Polsce o winie rozstrzygają sądy i mam nadzieję, że postępowanie skończy się szybko, bo cała sytuacja jest dla mnie nieprzyjemna osobiście.


Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, 0:04 przez aleksander, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..