Dzisiaj jest 12 maja 2024, 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 wrz 2007, 11:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Andrus takiego samego znaku używała też inna " znamienita" postać - Adolf razem z swoim wojskiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 wrz 2007, 15:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Renegat pisze:
Andrus takiego samego znaku używała też inna " znamienita" postać - Adolf razem z swoim wojskiem.

Tyle że Adolf był socjalistą a Grabski konserwatywnym liberałem :)
Zresztą nie wiem dlaczego wymiar sprawiedliwości czy policja nie reaguje na propagowanie komunizmu ( sierpy i młoty na koszulkach czy Che Guevara) przecież ten system zabił 2 miliony polaków a cały socjalizm 10 milionów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2007, 10:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Cytuj:
Tyle że Adolf był socjalistą a Grabski konserwatywnym liberałem


Grabski jak był młody był związany z ruchem socjalistycznym. Ale później zrozumiał, że lepiej przyłączyć się się do endecji i w imię idei nacjonalistycznych spuszczać żydom łomot. Patrząc na to wszystko z punktu widzenia przedstawiciela narodu żydowskiego - czy spotkać "endeka" czy spotkać neofaszystę i tu :smt062 i tu :smt062
...ale Andrus widzi tylko reformę walutową przeprowadzoną przez Grabskiego. Hitler też wyciągnął gospodarkę niemiecką z kryzysu... :-? Czy to jest temat tego postu? Chyba nie, więc proponuje wrócić do spraw związanych z posłem z naszego powiatu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2007, 15:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Alex tupnij nogą!! temat brzmi Poseł z naszego powiatu" To co ma nim byc Grabski , Hitler czy Młodzieżówka LPR jako symbol. Panowie do tematu bo czas kampanii krótki.
A ja w temacie : Obecne partie nie dają szans na wybór poprzez POPISOWE zamkniecie sie w kregu ludzi o cechach które nie nadaja sie do opisania na forum a dyskwalifikuja ich z wybieranych przynajmniej przeze mnie list.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2007, 15:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
No posłem z naszego powiatu może byc ktoś z LPR, zaś co do Grabskiego to bazuje na tym co mówił i pisał oraz to co robił choć nie podobają mi się wysokie podatki jakie wprowadził jego rząd :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2007, 16:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Andrus pisze:
No posłem z naszego powiatu może byc ktoś z LPR,

Jesli jakims cudem Liga prawicy realnej przekroczy prog wyborczy, oby nie bo znowu bedzie wstyd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 8:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
wstyd to już był - i to nie tylko przez ostatnie 2 lata. Ja preferuje co jakiś czas odkurzenie salonu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 9:48 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
z dyskusji rozumiem, że wszyscy wybieracie się do urn :grin:
ja po raz pierwszy zastanawiam się, czy sobie nie odpuścić :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 12:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
bombas3 pisze:
z dyskusji rozumiem, że wszyscy wybieracie się do urn :grin:
ja po raz pierwszy zastanawiam się, czy sobie nie odpuścić :|


Wstydź się, że też takie myślisz przez głowę Ci przechodzą ;).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 13:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Bombas kto jak kto ale ty powinieneś pójść - chciałeś żeby na Ciebie głosowali teraz ty zagłosuj na kogoś :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 14:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
LPR bez problemu przekroczy próg, z liberalnym i wolnościowym programem na gospodarke, tradycjonalistycznym i katolickim programem na sprawy społeczne,demokratycznym na sprawy samorządu i narodowo radykalnym na sprawy UE,imigracji i komunistów przejdzie bez trudu. Idealna partia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 wrz 2007, 18:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Wstydź się, że też takie myślisz przez głowę Ci przechodzą ;) .

wstydzę się :oops: , ale kto dziś rozumie, co znaczy wstyd? :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 wrz 2007, 6:34 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 mar 2006, 8:30
Posty: 65
Lokalizacja: Zgorzelec
Andrus pisze:
LPR bez problemu przekroczy próg, z liberalnym i wolnościowym programem na gospodarke,

Dziecko co Ty piszesz - liberalny, wolościowych program gospodarczy?!?!?
Jeżeli chcesz liberalny program to przeczytaj program UPR, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to proszę parę przykładów:
Prywatyzacja majątku produkcyjnego będzie dokonana możliwie szybko i bez żadnych ograniczeń” (UPR);
jesteśmy przeciwni prywatyzacji sektorów strategicznych dla Państwa (…), nie godzimy się na dalszą wyprzedaż pozostałego majątku państwowego” (LPR)
Banki: „będą prywatyzowane w pierwszej kolejności, na rynek polski dopuszczone zostaną wszelkie stabilne banki zachodnie” (UPR); „należy koncentrować polskie przedsiębiorstwa i polski kapitał bankowy (…) polityka NBP musi być koordynowana przez Rząd” (LPR)
„szkolnictwo zostanie sprywatyzowane od razu (…) nauka będzie płatna” (UPR), „zapewnimy wszystkim dzieciom bezpłatne, ogólnodostępne, obowiązkowe 12-klasowe wykształcenie, (…) zwiększymy wydatki ze środków publicznych działu "Oświata i wychowanie" - na każde uczące się dziecko” (LPR).
UPR chce prywatyzować służbę zdrowia, znieść wszelkie subwencje, dotacje i podatki szczególne oraz zasiłki dla bezrobotnych. Opiekę społeczną zamierza przekazać prywatnym organizacjom.
LPR natomiast dąży do zapewnienia każdej rodzinie mieszkania, a każdemu dorosłemu – pracy za godziwe wynagrodzenie. „Będziemy wspierać polskie rodziny, szczególnie wielodzietne poprzez system podatkowy, pomoc finansową i działania socjalne - czysty socjalizm, nawet Lenin by sie nie powstydził
Tak więc Młody poczytaj jeszcze trochę, postaraj się ZROZUMIEĆ co czytasz i PRZEMYŚL (to nie boli) pewne rzeczy i wtedy mam nadzieje zaczniesz pisać z sensem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 wrz 2007, 14:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Cytujesz stary program Ligi Polskich Rodzin, zaś Liga Prawicy RP przejeła program gospodarczy UPR to tak na marginesie ( LPR to skrót od ligi prawicy RP), zaś ja jestem liberalny i należę do organizacji promującej wolny rynek, mającej wolnośc gospodarczą w statucie :)

[ Dodano: Czw Wrz 13, 2007 3:56 pm ]
widze że nie orientujesz się w polityce :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 wrz 2007, 17:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
No! Nie ma to jak zmiana pogladow o 180 stopni, z narodowych socjalistow na skrajnych liberalow. A w ogole co to jest Liga Prawicy Rzeczypospolitej? Czy cos w stylu Ligi i Samoobrony? Zdechl lis.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..