Dzisiaj jest 02 maja 2024, 3:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 maja 2010, 15:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 sty 2005, 21:14
Posty: 264
Lokalizacja: Zgorzelec
zadyma była i w piatek i w sobote. Zreszta teraz nie ma dyskotek bez zadym, nie tylko u nas, ale wszedzie.

Ochrona zrobiłą swoje, czyli doprowadziła do tego, aby nikt w lokalu, kto nie wdał się w bójkę nie ucierpiał. Osiłki zostali wyprowadzenia na zewnątrz, później zajęła się nimi policja.

W każdym bądź razie, mimo zadym - ochrona reaguje zawsze, nawet na najmniejsze "wybryki".
Osoby, które zasypiają na sofach, krzesłach z niewiadomych powodów (być może środki odużające, zbyt duża ilość alkoholi itp) - są również wyprowadzane z lokalu.

To, że zawsze znajdzie się ktoś, komu szajba odbije do głowy po zbyt dużej ilości :smt030 nie jest ich winą. Oni robią swoje, czyli to, co powinni robić.

A na takich osiłków nic nie poradzisz... niestety


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2010, 13:20 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zawsze można rozpylić gaz rozweselający na parkiecie. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2010, 13:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Znaleźć zawsze sie ktoś znajdzie do zadymy, chętnych u nas nie brakuje. Fakt że ochrona nie pozwala aby zadyma odbywała sie w środku lokalu. A co sie dzieje poza nim to już ich nie obchodzi.
Ale ogólnie patrząc , samo to że coś tam sie dzieje nieustannie od otwarcia jest lekko przerażające. 2 Brothers jest jakie jest ale tam jednak jest przyjemniej, mimo tego że jest naprawdę mało miejsca w porównaniu do Fantasy , można sobie potańczyć , porozmawiać. A jeżeli ktoś chce grać w kręgle itp... to spokojnie radzę tam sie wybrać w tygodniu. Mniej ludzi i lepsze ceny !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2010, 18:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2008, 16:33
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam.Generalnie to ochrona w tym imprezowym miejscu w Plazie działa w miarę dobrze, choć według mnie jest ich za mało.Powinno ich być conajmniej 6 i to np z Wrocławia czy Legnicy.2 na bramce i 4 "patrolujących" dyskretnie wnętrze. Jak dymi 5 osób a w klubie jest dajmy na to 400 osób to tych 5 należy usunąć a mimo to zagwarantować pozostałym 395 osobom spokój.A nietak jak w piątek gdzie 2 ochroniarzy z bramki wdało się w przepychankę na korytarzu a wnętrza już n ie miał kto pilnować.
Na przestrzeni kilku lat byłem w wielu klubach Poznania, Wrocławia i Szczecina i tam awantur widziałem naprawdę może 5. Wszystkie zgrzyty są natychmiastowo tępione i uczestnicy są przeważnie dyskretnie wyprowadzani by nie przyszło im do pustych łbów znowu coś wykęcać. A to co się dzieje poza lokalem to już ochrony interesować niepowinno bo ona ma pilnować porządku wewnątrz.Jak coś to przecież po Policję zadzwonić można bo jak wiemy bójki są karalne.Pozatym ja naprawdę nierozumiem po co ktoś "nerwowy" idzie na imprezę. Jak chce wrażeń to niech pojedzie do Krakowa pójdzie na dzielnicę opanowaną przez np Wisłę i krzyknie Cracovia. Napewno dostarczony mu zostanie potężny zastrzyk adrenaliny i rozrywki. Tyle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2010, 14:00
Posty: 39
Lokalizacja: Zgorzelec
scream pisze:
Jak chce wrażeń to niech pojedzie do Krakowa pójdzie na dzielnicę opanowaną przez np Wisłę i krzyknie Cracovia. Napewno dostarczony mu zostanie potężny zastrzyk adrenaliny i rozrywki.
no wtedy to wrażenia z pewnością niezapomniane :D :smt082

A wracając do Plazy bardzo dobrze, że akcji nie było w lokalu tylko na zewnątrz, a jeśli ktoś pod wpływem % skacze do ochroniarzy z łapami bo nie zostaję wpuszczony do Plazy to już inna bajka. Jak dla mnie ochrona jest ok i ich praca także, szybciej tylko powinna przyjechać policja i rozgonić towarzystwo. Byłam w piątek w Plazie i panowie strasznie skakali do ochrony, ale czas się nauczyć kultury jak robią taki lokal i dyskotekę. Mam nadzieję, że nie zamkną interesu przez głupotę takich ludzi ;/

Pozdrawiam i witam po mojej dłuuugiej nieobecności :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 8:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Aha czyli jak ktoś dostanie w jape na parkingu to pretensje może mieć tylko do siebie bo ochrona ma gdzieś co się tam dzieje, słodko. Na pewno przyczyni sie to do wzrostu liczby klientów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 9:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Aha czyli jak ktoś dostanie w jape na parkingu to pretensje może mieć tylko do siebie bo ochrona ma gdzieś co się tam dzieje, słodko


Podobnie jest z każdą ochroną - banku czy zakładu pracy. Działa na terenie , a nie poza. Mało tego - ochroniarz "uszkodzony" w czasie pracy poza terenem pracy nie dostanie odszkodowania , a "zyska" kupę kłopotów... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 12:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie no jasne rozumiem, tylko ja jako potencjalny klient nie lubie sie zastanawiać czy tym razem mnie okopią czy może sie uda wyjść bez uszczerbku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2010, 21:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
xionc pisze:
Nie no jasne rozumiem, tylko ja jako potencjalny klient nie lubie sie zastanawiać czy tym razem mnie okopią czy może sie uda wyjść bez uszczerbku.


I się nie zastanawiaj. Teraz na to jest czas, czy zagłosować na sPiSkowców , czy na kogoś innego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 12:03 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
MARUNIO pisze:
I się nie zastanawiaj. Teraz na to jest czas, czy zagłosować na sPiSkowców , czy na kogoś innego.


Nie wiedziałem, że sPISkowcy bija pod Plazą. Kurczę ale ta kampania wyborcza się zaostrzyła. Dochodzi do bujek na tle politycznym ? W dodatku pod Plazą? Ale jaja :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 16:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Dr. Dre pisze:
bujek
bójek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 18:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Dr. Dre pisze:
Dochodzi do bujek na tle politycznym ? W dodatku pod Plazą?


Taak? A napisz coś więcej napisz, napisz... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 maja 2010, 18:21 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Na razie płonę ze wstydu. :oops:


Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, 7:42 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..