Dzisiaj jest 04 maja 2024, 21:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 8:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
A ja sobie tak myślę - po co nam Cinema City? Ile osób chodziłoby tam na filmy? Markety i inne takie powstają m.in. pod kątem klienta niemieckiego i czeskiego. Kino nie może na to liczyć. Wg mnie nie będzie tu tej inwestycji , bo byłoby to bez sensu i efektu finansowego.

Podoba mi się lokalizacja - świątynie obok siebie ;) Wybór niedzielnego piechura będzie trudny ;) Jak dziś pamiętam , gdy nie miałem gdzie iść podczas mszy w latach 80-tych - teraz nawet ta kwestia stała się o wiele prostsza ;)

ja też tak myślę. bezsens
p.s też nie miałem gdzie chodzić podczas mszy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 8:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
heh.. oj zdziwilibyscie sie ile osob poszlo by do Cinema City... wiele osob sie nudzi nie raz to zamiast domowej nudy wybrałoby kino, pozatym ogladanie filmow w porzadnym kinie przyciaga ludzi.. Grunwaldu niepowinno nazywac sie kinem dlatego nie dziwcie sie ze nie ma tam tłumów ale 100% ze Cinema City przyciagaloby ludzi, zarówno z miasta jak i z okolic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 8:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
heh.. oj zdziwilibyscie sie ile osob poszlo by do Cinema City.


Wrocław, Korona Cinema City, wakacje. Przedpremierowy pokaz filmu WALL-E, oczekiwanej nowości Disneya, na którą powinny pójść całe rodziny. Obłożenie sali? 6 osób. Słownie: sześć.

QED.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 8:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
mrbyte pisze:
gregor-85 pisze:
heh.. oj zdziwilibyscie sie ile osob poszlo by do Cinema City.


Wrocław, Korona Cinema City, wakacje. Przedpremierowy pokaz filmu WALL-E, oczekiwanej nowości Disneya, na którą powinny pójść całe rodziny. Obłożenie sali? 6 osób. Słownie: sześć.

QED.




Widocznie tak oczekiwany i tak fajny ten film .Byłeś??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 9:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernesto pisze:
Widocznie tak oczekiwany i tak fajny ten film .Byłeś??


Byłeś z rodziną, więc z Wrocławia były dwie osoby.

Według IMDb WALL-E to najlepszy film Pixara, oceny krytyków amerykańskich na poziomie 97%. Nie może być lepiej.

Tyle że w Polsce do kin się generalnie nie chodzi, choćby dlatego że bilety dla 4-osobowej rodziny kosztują 70 zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 9:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
to akurat na tym filmie moze.. ale na dobrych produkcjach jest zawsze duzo osob... pozatym zawsze mozna to wykorzystywac takze w inny sposob, jak np we wspomnianym Wrocławiu, gdzie w kinie były puszczane mecze Polski, 2zł za wejscie a efekt ogladania nieporównywalny... pojechał chłop raz do wrocławia i sie zraził do kina :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 10:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
ale tak z trzeciej strony o to czy będzie publiczność czy nie, głowa powinna chyba raczej boleć inwestora a nie publiczność?
mnie ta inwestycja pasuje, jeżeli tylko nie oznacza angażowania pieniędzy miejskich. jeżeli nie angażuje to niech se te plaze budują - nawet dwie, szczerze mówiąc w miejscu w którym ją zaplanowano nie widze i tak możliwości aby powstało coś ciekawszego;)

P.S.y
ja w czasie mszy chodziłem do parku/sadu w okolicy późniejszego "dużego rynku". ale ja mieszkałem wtedy na Tuwima i wyganiano mnie na msze do Bonifacego, czasy się zmieniają - teraz łebki będą mogły se do kina chodzić - w sumie może to też jakiś plus tej inwestycji?
kurde swoją drogą jakie to nasze miasto kulawe, okreslenia "duży rynek" i "mały rynek" i miejsca do nich przywiązane chyba najlepiej oddają brak w tym organizmie miejskim prawdziwego rynku... choć dla obcego mogą w pierwszej chwili oznaczać, że w Zgorzelcu tez mamy coś w rodzaju dolnego i górnego rynku;)
a swoją drogą wiecie, że ten park/sad na przeciwko dawnych koszar Kleista przed wojną też istniał? nawet na widokówkach się zachował, nazywał się Hanneberg Garten i podobno był dziełem jakiegoś szwajcarskiego biznesmena zakochanego w Goerlitz - te stawy które tam są do dziś też są jeszcze z tamtego okresu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 10:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
to akurat na tym filmie moze.. ale na dobrych produkcjach jest zawsze duzo osob...


Nie wiem co jeszcze muszę napisać, żeby udowodnić ŻE TO JEST WŁAŚNIE DOBRA PRODUKCJA? O IMDb się nie słyszało, czy jak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 11:00 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
teraz łebki będą mogły se do kina chodzić

no, nie wiem :|
inwestor raczej sobie ceni dobre stosunki z parafią
Cytuj:
Budowa naszego centrum nic nie zmieni, jeśli chodzi o znajdujący się obok Kościół. Możemy zapewnić, że z lokalną parafią mamy bardzo przyjazne kontakty.
:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 11:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
mrbyte pisze:
gregor-85 pisze:
to akurat na tym filmie moze.. ale na dobrych produkcjach jest zawsze duzo osob...


Nie wiem co jeszcze muszę napisać, żeby udowodnić ŻE TO JEST WŁAŚNIE DOBRA PRODUKCJA? O IMDb się nie słyszało, czy jak?


dobra produkcja dla Ciebie nie oznacza dobrej produkcji dla wszystkich, to ze krytycy jacystam za oceanem ocenili film wysoko nie znaczy ze w polsce bedzie on budził niewiadomo jak wielkie zainteresowanie, pozatym nie pomyslales ze moze ludzie wola ogladac bardziej ambitne kino niz Pixar?? nie kazdy tak jak Ty ma dzieci i zabiera je do kina, a mlodziez raczej woli na cos ostrzejszego popatrzec.. nie miierz wszystkich swoją miarką... wszystkie kina w Polsce maja pozamykac bo akurat jak ty byłes to ludzi nie było?..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 11:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
pojechał chłop raz do wrocławia i sie zraził do kina


Zniżyłeś mocno poziom dyskusji tym tekstem...

gregor-85 pisze:
nie pomyslales ze moze ludzie wola ogladac bardziej ambitne kino niz Pixar??


Tak , tak , na pewno. Przykład kina POZA nam to pokazał ;)

gregor-85 pisze:
wszystkie kina w Polsce maja pozamykac bo akurat jak ty byłes to ludzi nie było?..


Dotychczas rozmawialiśmy o naszym mieście - skąd więc ogólnopolskie wnioski? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 12:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
mrbyte pisze:
gregor-85 pisze:
to akurat na tym filmie moze.. ale na dobrych produkcjach jest zawsze duzo osob...


Nie wiem co jeszcze muszę napisać, żeby udowodnić ŻE TO JEST WŁAŚNIE DOBRA PRODUKCJA? O IMDb się nie słyszało, czy jak?


dobra produkcja dla Ciebie nie oznacza dobrej produkcji dla wszystkich, to ze krytycy jacystam za oceanem ocenili film wysoko nie znaczy ze w polsce bedzie on budził niewiadomo jak wielkie zainteresowanie, pozatym nie pomyslales ze moze ludzie wola ogladac bardziej ambitne kino niz Pixar?? nie kazdy tak jak Ty ma dzieci i zabiera je do kina, a mlodziez raczej woli na cos ostrzejszego popatrzec.. nie miierz wszystkich swoją miarką... wszystkie kina w Polsce maja pozamykac bo akurat jak ty byłes to ludzi nie było?..

Gregor - proszę Cię... Pixar to pierwsza liga - uwierz. Mecz polskiej reprezentacji...- czwarta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 12:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
mrbyte pisze:
nowości Disneya, na którą powinny pójść całe rodziny. Obłożenie sali? 6 osób. Słownie: sześć.


Bo pewnie było to w godzinach porannych, wczesno-popołudniowych.
Wieczorami bywa oblężenie. Dlatego ja chodzę właśnie wcześniej, średnio na sali jest
około 5 osób w porywach do kilkunastu :) A zdarzyło mi się, że bylem sam.
I takie są realia Łodzi. W Zgorzelcu pewnie byłoby gorzej. Ciekawe ilu w Zgorzelcu
znajdzie się kinomanów gdy bilety będą po 20zł :)

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 12:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
bombas3 pisze:
Cytuj:
teraz łebki będą mogły se do kina chodzić

no, nie wiem :|
inwestor raczej sobie ceni dobre stosunki z parafią
Cytuj:
Budowa naszego centrum nic nie zmieni, jeśli chodzi o znajdujący się obok Kościół. Możemy zapewnić, że z lokalną parafią mamy bardzo przyjazne kontakty.
:)


kiedy się kręciłem po parku w czasie mszy całe miasto miało bardzo przyjazdne stosunki z parafią :-)
jedno nie wyklucza drugiego, niezależnie od tego jakie kto będzie miał stosunki z parafią myślę, że zawsze będą istniały dzieciaki wywalane z domu na mszę, które jednak do udziału w niej nie będą do końca przekonane. i w sumie fajnie, że będą sobie mogły w tym czasie pójść np. do kina.
za moich czasów w "grunwaldzie" niestety nie było seansów w godzinach południowych - że tak se pojade tekstem starego pierdziela;)
no chyba, że plaza będzie robić łapanki na mszalnych wagarowiczów - co mogłoby w sumie owe wspomnienie o "przyjazdnych stosunkach" oznaczać ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lip 2008, 14:05 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
powrót do tematu:

Dzisiaj rozmawiałem z rzecznikiem prasowym, który na jutro powinien zdobyć odpowiedzi na poniższe pytania:

Kiedy planowane jest pierwsze wbicie szpadla ?
Czy Multikino, lubi inny operator podpisał już umowę na prowadzenie działalności w Plaza Zgorzelec ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..