Dzisiaj jest 07 maja 2024, 8:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 gru 2006, 13:51 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Ten dział powstał na życzenie Adama Cebuli, który w dniu dzisiejszym zdecydował się na oficjalne systematyczne uczestnistwo w forum, na którym będzie odpowiadał na pytania, będzie informował o ciekawostkach architektonicznych naszego miasta oraz przyszłych planach dotyczących wyglądu, koncepcji itp.

W związku z tym proszę nie zadawać pytań dotyczących jego osoby w innych działach, bo z uwagi na pracę może nie mieć czasu na aktywne uczestnictwo w innych tematach.

Przede wszystkim przestrzegam Ball Kaniego i namawiam do zadawania pytań, a nie oskarżeń.

W mieście szykuje się dużo inwestycji, o których nie wiecie, tak samo zostało podjętych dużo decyzji, których kulisów nie znacie, ale na podstawie decyzji końcowej wydajecie opinie dot. pracy Adama.

Dlatego proponuję wykorzystać szansę rozmowy z nim, bo w wielu rzeczach jest ekspertem i posiada dużą wiedzę, ktorą może się z nami podzielić.

Dodam jeszcze jedną informację, o którą prosił Adam. Jak poznacie zakres jego obowiązków i codziennej pracy, zrozumiecie ile ma pracy na co dzień, stąd prośba o wyrozumiałość jeżeli chodzi o czas odpowiedzi.

//admin


Ostatnio zmieniony 27 lis 2007, 23:53 przez aleksander, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: znak zapytania
Post: 15 gru 2006, 16:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2006, 15:21
Posty: 113
Lokalizacja: se Zgorzelca
Przestrogę Admina przyjąłem całym sercem do siebie.

Uważam, że moje wypowiedzi pod adresem niejakiego Cebuli były niewłaściwe.
Właściwych wypowiedzi ze względu na punkt 5 regulaminu nie przytoczę już tutaj.

Uważam, że zakaz krytyki osób odpowiedzialnych za stan rzeczy przypomina mi sytuację z okresu stanu wojennego i przesławnego rzecznika prasowego rządu, jakim był Jerzy Urban, hołubiony przeze mnie człowiek o niezwykle wysokiej inteligencji, błyskotliwości i humorze, który podobno kazał sobie wcześniej przygotowywać pytania aby błyskotliwie mógł odpowiadać przed kamerami.
Admin dobre wzorce bierzesz. Trzymaj z mądrymi, bo z nimi nawet zgubić warto.

Czyli nie wolno mi oskarżać.

Rozumiem, że nie wolno mi napisać słów:
architekt miejski jest winny tego, że 70 % części energii oświetlenia miejskiego idzie w niebo i jest marnotrawiona.

Wolno mi w takim razie napisać pytanie:
Dlaczego 70 % energii oświetlenia jest marnotrawione?

Lub inne pytanie:
Czy ktoś wziął kasę za to że takie badziewiate oświetlenie mamy w parku i w mieście?

Nieeeeeeeee
To już wolę bana …… lub przestanę pisać na tym portalu.

Z pewnością nie będę głaskał architekta po głowie, jeśli z jego powodu mamy coraz gorszy Zgorzelec.

Admin … piszesz, że inwestycji będzie więcej ……

BOŻE CHROŃ ZGORZELEC I NAS OD TYCH INWESTYCJI

Wybacz Admin, ale słowo ekspert ma jeszcze chyba jakieś znaczenie. W żaden sposób nie widzę tego określenia przy Cebuli. No bardzo staram się …. Ale nie widzę.
A na pewno nie jest ekspertem w dziedzinie architektury.
No jeśli Tobie wolno napisać ekspert, to mnie wolno napisać, że nie zgadzam się z tym określenie bo człowiek ten jest [******] [*******] [ *******] w swojej dziedzinie.
O czym przekonasz się już beze mnie po czasie. Będziesz mnie wtedy szukał po necie, żeby zaprosić i przeprosić i pozwolić mi się wypowiadać tutaj, ale ja będę daleko i nie wiem, czy będzie mi się chciało znowu tutaj przychodzić, gdzie zieje adminototalitaryzmem.

Tłumaczenie się Cebuli o braku czasu przypomina mi kawał chodzący jeszcze za czasów komunizmu, kiedy to facet biegał w pustą taczką w te i z powrotem. Na pytanie dlaczego to robi odpowiedział:
Jest taki zapierdziel, że nie ma czasu załadować taczki.

Nie przyjmuję tłumaczenia o braku czasu.

A jak ma szeroki zakres obowiązków i nie może im podołać, to niech się zwolni.

Admin przy takich ograniczeniach, jakie mi stawiasz, nie będę dyskutował na temat złego stanu Zgorzelca i winnych tego stanu.
Chciałem tutaj na tym forum zaświecić, oświecić poniektórych ale wynik jest taki, że wprowadza mi się ograniczenia, które uniemożliwiają mi dalsze funkcjonowanie tutaj.
W związku z powyższym nie będę podejmował dyskusji z Cebulą na tym forum.
Widzę, że zanim przyjdzie Cebula przygotowuje się mu przedpole. Usuwa się niewygodnych krzykaczy. Pozostaną tylko klakierzy i rozejdziecie się w przekonaniu dobrze spełnionego obowiązku.

Nie wiem, czy to Twoja Adminie niedoskonałość wypowiedzi, czy brak pomyślunku u Cebuli ale jeśli z jednej strony, na początku postu, zapewniłeś nas, że Cebula będzie Was systematycznie odwiedzał, a w końcowej fazie macie być wyrozumiali jeśli chodzi o czas wypowiedzi, to ja tu systematyczności nie widzę.

Internet ma to do siebie, że o tych sprawach mogę napisać w każdy sposób na innych forach internetowych bez reperkusji.
W końcu można mnie przestrzec w temacie wulgaryzowania.
Nie do końca zgodziłbym się z tym, patrząc na wybrańców narodu i ich zachowanie ale niech będzie.

W końcu ja przychodzę tutaj po pracy. Jak do 8 godzin dołożymy 2 godziny na dojazdy to wyjdzie 10 godzin dziennie związanych z pracą.
Cebula tyle nie pracuje, wiec nie może się z nami równać.
I jeszcze jedno. Ja do Cebuli, jako człowieka nic nie mam, niech sobie żyje. Uważam tylko po jego dokonaniach, że nie odpowiada kwalifikuje się na to stanowisko.

Na zakończenie chciałbym podsumować moją tutaj wypowiedź i stwierdzić, że nie wulgaryzowałem, chociaż to lubię, a uczę się tego od dzieci i młodzieży.
Admin stań pod byle jaką szkołą i posłuchaj jak kwiecistymi wulgaryzmami operują nasi młodzi ludzie. Posłuchaj jak dziewczyna z petem w zębach puszcza schab za schabem i w nosie ma to, że ją ktoś słyszy.

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2006, 17:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
re


Ostatnio zmieniony 29 sty 2012, 23:16 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 gru 2006, 2:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
re Ball Kani

-> forum to nie szkoła i wulgaryzować nie można
-> cieszę się, że ciebie forum ogranicza i nie będziesz się wypowiadał, bo a takim razie twoja wiedza merytoryczna nt. oświetlenia jest taka jak to forum

re mieszczuch

-> powiedz tylko słowo a zbawię to forum od spamu :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2007, 19:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 mar 2007, 19:19
Posty: 1
Lokalizacja: leśna
szanowny panie cebula co z ul. francuską co z mostem trzeba by już po drugiej stronie dać zakaz chodznia a jak adm będzie ustawiał ludzi na forum to zabiorę ich na swoje forum a urzędnicy i władcy i tak je będą czytali i po kątach będą komentować ja nie zabraniam i nie potrzebuję dofinansowania do strony www.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2007, 7:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 gru 2006, 8:04
Posty: 40
Kolejne pytanie kierowane nie do mnie.
Wydziałem odpowiedzialnym za infrastrukturę miejską i jej utrzymanie jest Wydział Infrastruktury Ochrony Środowiska i Spraw Mieszkaniowych. Wydziałem odpowiedzialnym za realizację wszelkich inwestycji gminnych jest Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji UM.
Zwracam na to uwagę nie bez kozery. Tak jak już wcześniej informowałem, chciałbym się wypowiadać w zakresie tematów, którymi osobiście się zajmuję lub zajmuje się wydział, którym kieruję (Wydział Gospodarki Przestrzennej i Architektury).
Nie jestem bowiem zwolennikiem "pośredniczenia" pomiedzy forumowiczami i poszczególnymi komórkami organizacyjnymi Urzędu Miasta. Istnieje podmiot powołany w celu przekazywania informacji "na zewnątrz", w osobie Rzecznika UM. Wspominam o tym poraz kolejny, ponieważ nie chce aby pytania kierowane do mnie pozostawały bez jakiejkolwiek odpowiedzi lub odpowiedź na nie obywała się z dużym opóźnieniem, w sposób nierzeczowy lub wymijający (ot tak, poprzez szacunek do wszystkich uczestników forum)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..