Dzisiaj jest 03 cze 2024, 20:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do Bombasa3
Post: 15 lis 2006, 19:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
Michale:

Powtórzę pytanie jeszcze raz:

Co Rafał do tej pory zrobił dla Zgorzelca i zgorzeleckie PO ?

Debata w jego wydaniu była tragiczna (zupełnie nie przygotowany),
stać go było tylko na złośliwości i to w prostej postaci.

Twoje wypowiedzi przesączone są nienawiścią.

Czy Ty znasz jakiś język, przeżyłeś w cieple i spokoju spory okres swojego życia w czerwonym zagłębiu turoszowskim jak się chwaliłeś w swojej ulotce. Ładnie przedstawiłeś swój spam wyborczy obok kaczora Tuska na tym forum. Ile dostałeś głosów ?
Faceci w okolicy 60 nie powinni przejawiać tyle nienawiści w swoich postach co Ty.
Myślałem że zależy również Tobie na dobru naszego Miasta....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 21:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Jak byś chciał Pisor tak latami popatrzeć to najwięcej dla zgorzelca od czasu kiedy jest polski zrobiła PZPR i jej działacze . Najdłużej była przy władzy. A czy zrobiła tez coś dobrego ? czy doprowadziła jak cały kraj do gospodrczego dna i ustawiła nas na peryferiach Europy. gdybyśmy chcieli iść twoim tokiem rozumowania to zmiana nigdy by nie nastąpiła a moze trzeba by wrócić do władzy dziedziczonej bo geny Fiedii to jednak gwarancja.
Lejesz świeże mleko do bańki z kwasnym, zostanie ci sam kwas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 22:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Pisiorze
co Cię upoważnia do zwracania się do mnie po imieniu :?: czy my sie znamy, bo jakos Cię nie kojarzę :?
Oskarżanie mnie o sianie nienawiści jest pomysłem wziętym z księżyca. Jeśli nie masz skali porównawczej, znajdź może proszę takową, potem porównaj i oceniaj.
Teraz dalej, staram się punktować jednego z kandydatów, może i zdarza mi się jakas złośliwość, ale w ramach przyzwoitości. Ty jednak zaczynasz od wycieczek osobistych, jakbyś odbierał mi prawo do wyrażania własnego zdania, do którego mam prawo. W tej polemice nie ma nic do rzeczy poparcie, jakie dostałem startując na radnego. Uciekanie się zaś do innych kwestii, m. in. mojego wieku dyskwalifikuje Cię jako uczciwego dyskutanta. Cieszę się, że pomimo tego mam jeszcze chęć, aby coś robić. To tyle na ten temat
A jeśli chodzi o Gronicza i PO, jego 'osiągnięcia', to może jego o to spytaj a nie mnie, ja nie jestem jego adwokatem, ani obrońcą. Piszę tylko niezmiennie od długiego już czasu, że lepszym dla mnie kandydatem jest młody Gronicz, niż starszy Fiedorowicz. Mam takie zdanie i go bronię, jeśli to nazywasz nienawiścią, to gratuluję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 22:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
bombas3 pisze:
Pisiorze
co Cię upoważnia do zwracania się do mnie po imieniu :?:


na tym forum obowiązuję ponoć:
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.

Ale dla Ciebie przepraszam dla Pana złamię tą zasadę.
Dalej nie odpowiedział mi Pan na moje proste i konkretne pytania.
Liczyłem że członkowie zgorzeleckiego PO nie maja przed sobą tajemnic i ze jesteście zgraną ekipą. Chciałem zapytać się Pana Rafała Gronicza na debacie ale się nie udało.Może ktoś z forumowiczów odpowie na moje pytania. Pan Rafał jest tutaj nieobecny !?

Panie Michale

Jestem PISorem a nie Pisiorem, choć seksualnie jestem sprawny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 23:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
pytasz co zrobiło PO i Rafał w Zgorzelcu. Nie należe do żadnej z tych organizacji ale powiedz mi czy w Zgorzelcu wogóle jest PiS a jeżeli jest to kto z nich wogóle coś zrobił. Słyszałem kiedyś ze dr Biały był pis- uarem ale coś nic o nim nie słychać . Słyszałem że Kalata miał obrońców prawa i sprawiedliwości i dlatego może bez płacenia czynszu na cudzym gruncie 15 lat handlować, ale może się myle może ten pomnik przed cmentarzem to wasza zasługa, a może macie jakąś szafe w Zgorzelcu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 23:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Bez ściemy ja głosowałem i bedę głosował na obecnego Burmistrza......... aby by ło jasne ...powiedzcie mi że ktokolwiek z was majacych normalną i dobrą pracę z szefem który pcha firmę do przodu i będzie chętny zmienić szefa bo jest ina rada ,, nadzorcza,,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2006, 23:59 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
uczciwie powiedziane :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 0:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Robert nie spodziewałem się po tobie czego innego, zreszta wszyscy ludzie , którzy maja ustalone pozycje w obecnym układzie społecznym i biznesowym łakną stabilizacji i spokoju,ja tez nie mogę obecnie narzekać ale uważam ze trzeba teę myśleć o innych którym ci którzxy sa "PONAD" nawet podziałmi nie są w stanie pomóc. podobnie jak ty myśli Fiedia" bez rewoluvcji jakoś się toczy i oby cztery lata"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 1:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 paź 2006, 12:01
Posty: 251
Robert Gruszecki pisze:
Bez ściemy ja głosowałem i bedę głosował na obecnego Burmistrza......... aby by ło jasne ...powiedzcie mi że ktokolwiek z was majacych normalną i dobrą pracę z szefem który pcha firmę do przodu i będzie chętny zmienić szefa bo jest ina rada ,, nadzorcza,,

Błąd rozumowania:
nie- "inna rada", tylko "obecny szef' to staruszek, który pozwolil na to, by INNE firmy poszły ostro do przodu.
Kto sie nie posuwa RÓWNIE szybko, co inni, ten zostaje z tyłu.....
relatywnie, z tyłu. A tego nie chcemy,nie?
Jesli twoja firma sie rozwija, ale sasiad zdązył wybudować w tym czasie pałac, daje ci to chyba cos do myslenia,nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 1:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
bog180 pisze:
pytasz co zrobiło PO i Rafał w Zgorzelcu. Nie należe do żadnej z tych organizacji ale powiedz mi czy w Zgorzelcu wogóle jest PiS a jeżeli jest to kto z nich wogóle coś zrobił. Słyszałem kiedyś ze dr Biały był pis- uarem ale coś nic o nim nie słychać . Słyszałem że Kalata miał obrońców prawa i sprawiedliwości i dlatego może bez płacenia czynszu na cudzym gruncie 15 lat handlować, ale może się myle może ten pomnik przed cmentarzem to wasza zasługa, a może macie jakąś szafe w Zgorzelcu


Zgadzam się z Tobą, ale to samo dotyczy PO.
Mnóstwo postaci ze zgorzeleckiego PO czy z PIS-u ma rodowody lewicowe, obudzili się i nagle są prawicowi....(I.O z PP ISO również)
Kto to jest prawica jest taka u nas?
Czy są jakieś "czyste postacie"?
Ja cenię osoby które nie zmieniają poglądów koniunkturalnie.
Jeżeli ktoś jest zielony to niech zostanie zielonym i chwała takiemu.
I takich będę popierał.


Odnośnie Twojego poprzedniego postu nie pamiętam czasów PZPR.
Dosyć mam szaf Lesiaka, lustracji, upiorów z tamtych czasów.
Chcę iść do przodu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 2:08 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Chcę iść do przodu
byle w dobrym kierunku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 2:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Jedynie dobry kierunek działania, to konsekwencja i skuteczność. Gwarantuje to MF


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 2:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Pisior zaczyna mnie zastanawiać. Facet mówi , że chce iść do przodu, że nienawidzi komuny, a z jego postów wynika coś zupełnie innego. Niech powie szczerze że jest za obecnym "czerwonym" burmistrzem, po co non stop bluzgać Gronicza, który jeszcze nia miał okazji się wykazać na tym polu. A zresztą, przecież burmistrz sam nie pełni władzy w mieście, ma swoich fachowców, którzy mu w tym pomagają. I dlatego warto iść głosować na Gronicza, ponieważ jest szansa na nowy, całkiem inny Urząd. Mam dosyć Dobrzyńskich, Wursztów i innych czerwonych lizydupów, których toleruje MF. Tak jak pisałem wcześniej, teraz też powtórzę : SPIEPRZAJ DZIADU!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 2:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Siwy, jeśli dobrze pamiętam, to Ty jeszcze za czasów Gazety Zgorzeleckiej inaczej podchodziłeś do aktualnej władzy. Choć przyznaję zawsze miałeś ochotę na coś nowego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 8:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Witaj Marku-pozdrawiam serdecznie i gratuluje dobrego wyniku w wyborach.

Powiem tyle że to co wtedy (za Gazeaty Zgorzeleckiej-kto jeszcze pamięta :) ) było aktualne teraz jest przeżytkiem. To jest tak jak z samochodami, szybko się starzeją , a jeszcze szybciej tracą na wartości. Dlatego ludzie zmieniają modele na nowsze - wiadomo nowy jest zrywniejszy, mniej pali, zapewnia większe bezpieczeństwo, spełnia nowoczesne certyfikaty. I tak samo jest z MF, czas na zmiany - ani to limuzyna, ani mało pali, a oprócz tego żaden reprezentacyjny wygląd. Wartburgi odchodzą do lamusa.

ps. Gdybyś to Ty starał się o burmistrza, to z racji tego że Cię znam z czynów - oddałbym głos na Ciebie. Ty przynajmniej jesteś Trabant ale z silnikiem Polo. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..