Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 9:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
daj znać jak poszło


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 10:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:23
Posty: 453
Lokalizacja: Zgolek -> Ujazd
tak jak mowiłem - wszystkie konkretne informacje zamieszczane są na forum :)

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=1309


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 11:42 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
zmiana tematu chłopaki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 12:20 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
yes, sir :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 12:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 sie 2006, 14:10
Posty: 42
Niniejsze forum "Program, stanowiska - konkretnie bez ściemy” poświęcone jest programowi.
MAM WIĘC PRZYJEMNOŚĆ PRZEDSTAWIĆ PROGRAM MÓJ I PLATFORMY OBYWATELSKIEJ DLA ZGORZELCA. Jest dostępny na stronie www.gronicz.pl oraz niebawem na www.po.zgorzelec.org
ZAPRASZAM I CZEKAM NA OPINIE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 13:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Hmm...a gdzie oferta dla jakby się wydawało naturalnej bazy wyborczej PO - małych i średnich przedsiębiorców ? A może coś przeoczyłem...[/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2006, 13:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Rafał Gronicz pisze:
ZAPRASZAM I CZEKAM NA OPINIE


Zaciekawił mnie ten bezpłatny internet. Czy są znane koszty tego przedsięwzięcia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2006, 6:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 sie 2006, 14:10
Posty: 42
Krytyczny napisał:
Cytuj:
Hmm...a gdzie oferta dla jakby się wydawało naturalnej bazy wyborczej PO - małych i średnich przedsiębiorców ? A może coś przeoczyłem...[/url]


Krytyczny!
Myślę, że Tobie nie muszę tłumaczyć teorii ekonomicznych dotyczących rozwoju różnych sektorów gospodarki. Za to w znacznej części odpowiada państwo. Nie chcieliśmy w programie stosować łopatologii, ani wymienienia wszystkich elementów z życia mieszkańców, które nadają się do zmiany. Mam nadzieję, że uda mi się dokonać znacznie więcej niż to wynika z wyborczego zobowiązania.
Ale, żeby nie brzmiało to wymijająco.
Większość z przyjętych zobowiązań łączy się z szeregiem inwestycji. Utworzenie centrum miejskiego, takiego z prawdziwego zdarzenia, wszystkie inwestycje w infrastrukturę, budownictwo, szkoły, parki i tereny zielone, itd…, to koło zamachowe dalszego rozwoju. Promocja Zgorzelca na targach międzynarodowych w sposób nowoczesny, szybciej przyciągnie inwestorów. Bierzmy przykład choćby z nieodległego Wrocławia. Przecież do realizacji wszystkich zamierzeń, potrzeba wielu firm usługowych, do prowadzenia usług gastronomicznych, hotelowych turystycznych, itd. potrzeba kolejnych przedsiębiorstw.
Cały nasz program oparty jest na rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Ratunkiem dla naszego miasta i powiatu jest zmiana monokulturowości przemysłowej na dynamiczny rozwój wielu branż, niekoniecznie o potencjale dorównującym kopalni i elektrowni.
Nowoczesne placówki oświatowe przyciągać z czasem zaczną młodzież spoza powiatu. Dlaczego rodzice zastanawiają się nad wysyłaniem dzieci do szkół w Lubaniu, Jeleniej Górze, Wrocławiu. Musimy odwrócić tą tendencję. Są w Zgorzelcu ludzie do tego zdolni. Za uczniami idą pieniądze. Jak są pieniądze, mogą być inwestycje np. w różnego rodzaju projekty oświatowe. Dlaczego nie ma być u nas szkoły typu Viadrina. Wokół studentów może rozwinąć się kolejny sektor usług, od małej poligrafii zaczynając, po dyskoteki, puby, kafejki, i bary szybkiej obsługi. Mam pisać jeszcze? Pomysłów mi nie brakuje. A że nie ma tego w programie? Przeczytaj jeszcze raz i daj szansę swojej wyobraźni. Czekam na dalsze pytania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2006, 7:27 
Rafał Gronicz pisze:
Dlaczego nie ma być u nas szkoły typu Viadrina.


We współpracy z HS Zittau/Görlitz (tudzież Neisse Uni)? Czy zupełnie odrębny twór?
Pomysł świetny, a studenci w mieście to znaczne ożywienie życia (nie tylko tego nocnego:) ).
Powodzenia więc życzę i kciuki trzymam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2006, 8:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Rafał Gronicz pisze:
Czekam na dalsze pytania.


A moje pytanie? Jakie są przewidywane koszty tego bezpłatnego internetu? I przy okazji pytanie Zubka - co z handlem stanowiskami z PiS-em?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2006, 20:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Cytuj:
I przy okazji pytanie Zubka - co z handlem stanowiskami z PiS-em?


Chyba musimy znaleźć swoją Renatkę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 paź 2006, 8:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 sie 2006, 14:10
Posty: 42
Zubek napisał:
[quote=]Czy to prawda, że będzie Pan mial poparcie PiSu w Zgorzelcu w zamian za poparcie ich kandydata w Bogatyni?[/quote]

Przepraszam, że na odpowiedz musiałeś tak długo czekać. Z czasem zacząłem myśleć, że moja odpowiedź jest zupełnie zbędna. Bo handlować stanowiskami mogę tak samo, jak mieszać chmurkami na niebie. Jest dla mnie oczywiste, że kandydat na burmistrza musi zabiegać o poparcie różnych środowisk, w tym popierających PiS. Pominę wszelkie złośliwości osób, którym być może moje zabiegi się nie podobają. Dzisiaj mogę już poinformować, że 30 września struktury terenowe Platformy Obywatelskiej i PiS podpisały DEKLARACJĘ WSPÓŁPRACY NA TERENIE POWIATU ZGORZELECKEIGO.
Potwierdziliśmy w niej chęć współpracy zarówno przed jak i po wyborach. Dotyczy to również wystawienia na stanowisko Burmistrza wzajemnie uzgodnionych kandydatów w Bogatyni i Zgorzelcu.
Podpisaniu porozumienia patronował NSZZ „SOLIDARNOŚCI” BOT KWB TURÓW oraz prezesi kopalni i elektrowni. Świadczy to o szerokim poparciu dla tej inicjatywy i pozytywnej ocenie podjętych przez nas działań.
Chcieliśmy przekazać czytelny sygnał, że nawet w chwili obecnej, przy olbrzymich napięciach politycznych, o sprawach dotyczących lokalnych społeczności, można rozmawiać bez zbędnych emocji. Rozpoczynająca się kampania nie musi antagonizować środowisk chcących współdziałać w nowym samorządzie.
Ludzie chcą zmian w stylu rządzenia Zgorzelcem i przyspieszenia w realizacji zadań miasta. Nie ukrywam, o czym już wielokrotnie pisałem, że dużą wagę przykładamy w naszym Programie dla Zgorzelca do parku technologicznego, którego powstanie w znacznej mierze będzie zależeć od dobrej współpracy samorządu z kopalnią i elektrownią. Stąd bardzo się cieszymy, że możemy liczyć na ich wsparcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 paź 2006, 22:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Czy w ślad za deklaracją współpracy pójdzie blokowanie list ? Możemy poznać treść tej deklaracji ?

Tak wogóle to jak widać bycie prezesem dużej państwowej firmy daje gwarancję bycia "szerokim zapleczem społecznym". Pytanie, oczywiście złośliwe :twisted: : Której firmy prezes daje większe "poparcie społeczne" tej zatrudniajacej więcej ludzi czy tej bogatszej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2006, 10:03 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
bycie prezesem dużej państwowej firmy daje gwarancję bycia "szerokim zapleczem społecznym"

tradycja, tradycja.. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2006, 14:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
bombas3 pisze:
tradycja, tradycja.. :D


tia... nową jakość tworzymy starymi sprawdzonymi metodami :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 229 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..