Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 9:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
cc


Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, 18:04 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 9:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Hehehehe. Brawo, brawo. Myślę że warto przypomnieć, jak to przewodniczącym Rady Miejskiej był pan Dobrzyński, który jest znanym i uczciwym (szczególnie jeśli chodzi o spłacanie zaległości) obywatelem miasta Zgorzelca. Sam na tym stanowisku się nie pojawił, tylko koledzy "czerwoni" go wynieśli-takich rzeczy się nie zapomina, oj nie. Znam ten temat dobrze, ponieważ musiałem pikietę pod UM zrobić, aby swoje pieniądze odzyskać i długi pospłacać, w które wpadłem przez tego pana powiązanego z klubem spod czerwonej gwiazdy. I teraz jak widzę, że dalej to się toleruje, to chcę zmian.

LEPSZY KONONOWICZ NIż FEDOROWICZ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: s1wy
Post: 16 lis 2006, 16:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
s1wy pisze:
Pisior zaczyna mnie zastanawiać. Facet mówi , że chce iść do przodu, że nienawidzi komuny, a z jego postów wynika coś zupełnie innego. Niech powie szczerze że jest za obecnym "czerwonym" burmistrzem, po co non stop bluzgać Gronicza. Mam dosyć Dobrzyńskich, Wursztów i innych czerwonych lizydupów, których toleruje MF. Tak jak pisałem wcześniej, teraz też powtórzę : SPIEPRZAJ DZIADU!!!


Nie jestem Pisiorem a PISorem.

Zadałem kilka pytań dot. Rafała, nie uzyskałem odpowiedzi, jedynie podwórkowe slogany typu " ..czerwony, lizydup...".
Słów które używasz typu "bluzgać" ja nie używam.
Te forum służy m. in. do wymiany poglądów i niech tak zostanie.

Czerwoni są też w PIS-ie i w PO i to Ci z tamtej epoki, dlatego pisałem że dość mam czerwonych, zielonych itd,, to nie jest ważne dzisiaj. Dal mnie to śmieszne argumenty.
Utożsamiam się z ludźmi którzy coś zrobili i jeszcze zrobią dla mojego miasta.
Często jestem poza miejscem zamieszkania i dlatego wyraźniej widzę zmiany które dokonują się w moim mieście.
W żaden sposób nie jestem powiązany ani ze starostwem ani z UM.
Będę głosował na MF bo nie widzę póki co lepszego kandydata, a Twoje podwórkowe wypowiedzi jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają.



A teraz coś w Twoim stylu:

"5 minut rozmowy z durniem wystarczy by zidiocieć na rok."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 17:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
PISor - za pisiora sorki z głebi serca.

Ale przynajmniej teraz już wiem dlaczego zagłosujesz na MF, te 5 minut rozmowy ze mną załatwiło sprawę. Mogę sobie pogratulować.

A tak na marginesie, czyżbyś był tak blisko MF, że ten "lizudup" tak Cię zabolał? - z Twojej wypowiedzi jasno wynika dlaczego będziesz głosować na obecnego, po prostu ciężko oderwać się od koryta.

Pozdrawiam i i mam nadzieję że jeszcze pogadamy następne 5 minut (tak na kolejny rok)

PS. Jeżeli poczułeś się urażony, to przepraszam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 17:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
s1wy ma wyrazne zastrzezenia co do MF, jak nie wymyslasz jakies plotki o jego rzekomych romansach to ublizasz jego zwolennikom, i ludziom którzy jednak mają inny pogląd niz Ty. wiecej tolerancji.
Gronicz cos Ci daje ze tak go bronisz za wszelka cene??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 18:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Z Groniczem mam romans, dlatego tak go bronię. I wszystko stało się jasne. :)

A tak na poważnie - nie wierzę, żeby kolejne 4 lata w wykonaniu MF zaowocowały czymś nadzwyczajnym, tak od serca to mówię. Póki są koleżkowie wokół niego to nic się nie zmieni - to jest prawda oczywista, że człowiek najlepiej czuje się w towarzystwie pochlebców i obraz naszego UM jest tego najlepszym przykładem. Niejednokrotnie poruszano na tym forum fakt, że nie zatrudnia się młodych, dynamicznych ludzi.

NIE WIERZĘ W ŻADNE ZMIANY SENSOWNE ZMIANY POD RZĄDAMI MF.

Dlatego nie popieram go i chcę dać szansę innym.

I jeszcze raz przepraszam, za wszystkie teksty, którymi mogliście poczuć się urażeni. Naprawdę wolałbym napić się z Wami piwa niż bić tutaj pianę. Szanuje każdego wybór, a to co piszę jest tylko moim zdaniem.

Wygra ten komu ludzie uwierzą na słowo, bo nie ma lepszego wyboru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 18:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
i dlatego wygra Mirek :D:D:D
tak juz musi byc ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 19:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Do Gregor-85, tak na marginesie to nie ja zapodałem plotkę o romansie pana MF, ale fakt wypowiedziałem się na ten temat. Tak więc nie przyklejaj komuś obcej kupy. Niech każdy siedzi w swojej. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 21:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2006, 23:21
Posty: 91
Lokalizacja: Lubań
s1wy pisze:
PISor - za pisiora sorki z głebi serca.

A tak na marginesie, czyżbyś był tak blisko MF, że ten "lizudup" tak Cię zabolał? - z Twojej wypowiedzi jasno wynika dlaczego będziesz głosować na obecnego, po prostu ciężko oderwać się od koryta.



Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najsilniejszą stroną.
Pracuję w Lubaniu w prywatnej firmie i nie muszę nikomu w d... włazić.

Wyraziłem własne zdanie, tak jak wielu innych

Jeżeli dowartościowujesz się pisząc głupawe posty, to pisz dalej.
-------------------------------------
Z osła konia nie zrobisz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2006, 22:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Z tym zrozumieniem to też czasem masz problemy, więc jest to bolączka ogółu rasy ludzkiej. Nic na to nie poradzimy.

Ps 1. W sumie to nawet nie wiedziałem że pracujesz w Lubaniu... Szczerze mnie poruszyłeś tym stwierdzeniem.

ps 2. Czekam na kolejny oryginalny dopisek na koniec Twego postu...




Zając stary wywodzi w pole ogary ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2006, 9:41 
...i "baba z wozu, koniom lżej" hej ;).


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2006, 11:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
gregor-85
Cytuj:
Gronicz cos Ci daje ze tak go bronisz za wszelka cene??
no pewnie nie tyle, co Tobie Fiedia :lol: myślenie takimi kategoriami dowodzi tego, że są Ci one bardzo bliskie
Cytuj:
i dlatego wygra Mirek
musicie być z tej samej piaskownicy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lis 2006, 18:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
a zebys wiedział, to moj sąsiad :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 gru 2009, 12:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Tak sobie dla przypomnienia poczytałem i stwierdzam, że teksty są b. pouczające.
Dobrze jest czasem sobie przypomnieć, co się kiedyś mówiło (pisało) i co mówili (pisali) inni. Może jakaś refleksja z tym związana, pomoże dokonać lepszego niż kiedyś wyboru, może ta lektura pozwoli zachować jakąś ciągłość i logikę, pozwoli na krok do przodu w budowaniu lokalnej demokracji.
Może.. :|
Tak, czy inaczej, wydaje mi się, że poziom dyskusji i jej kultura jakby była wyższa, niż obecna. Co może przeczyć nadziejom zawartym wyżej.
Sam już nie wiem, może ktoś ma inne wnioski?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..