Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 7:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2014, 10:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
bog180 pisze:
a czy bez RADNI powiatowi lub miejscy nie mogliby zamiast gadać o oszcędnościach zmusić swoich pryncypałów do działania


Mogliby i powinni stanowią jednak klub wzajemnej nazwijmy to ADORACJI są całkowicie spolegliwi burmistrzowi. Popatrz proszę na wyniki głosowań w Radzie - zastanowią Ciebie wyniki - obiecuje

bog180 pisze:
A czemu w niewygodnym temacie FAMAGO nie ma z Waszej strony żadnego komentarza


Nie ma Waszej czy Naszej strony jesteśmy mieszkańcami różnimy się mamy inne poglądy, ale łączy nas jedno "NASZE PODWÓRKO"

Dlaczego sądzisz że temat jest niewygodny?

Wręcz przeciwnie, gdyż Władze Miasta nie zrobiły nic wychodząc z założenia iż firma jest podmiotem prywatnym i nic im do tego.
Pozornie tak, nie można jednak zapomnieć o pracownikach w większości mieszkańcach Zgorzelca i okolic, którzy z tego zakładu żyją.
Za chwilę pewnie "zarzucą mi zarzut" co Miasto może
Od razu odpowiem MOŻE i POWINNO.
Przykład PKS-u jest tutaj odpowiedni, na szczęście PKS świadczył usługi dla ludności dzięki temu wiele osób znalazło szybko pracę bo rynek nie znosi pustki. W przypadku FAKOSU/FAMAGO sytuacja jest zgoła inna bo produkcja może uciec z naszego rynku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2014, 12:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 wrz 2014, 18:40
Posty: 2
Jeśi trafnie rozpoznał temat Wywiad Nacjonalistyczny że sławek i pitek to jedno wiem już kim jesteś oszczerco. Na początku przyszłego tygodnia egzekutor odwiedzi Centrum Sportowe w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2014, 15:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Coś dziwnie cicho się zrobiło w temacie Aniszkiewicza, :smt027
Gobo nie ma nic do powiedzenia, zinfoid oniemiał, a burmistrz głupoty jakieś na głównej pisze o tym jak to zadłużył miasto na grubo ponad 35 mln nie wskazując skąd weźmie na spłatę kredytów.
Z drugiej strony, co go to obchodzi niech inni się martwią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2014, 22:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
Martaw33 pisze:
Cytuj:
Coś dziwnie cicho się zrobiło w temacie Aniszkiewicza, :smt027

Cytuj:
Gobo nie ma nic do powiedzenia,

Bo pisał głupoty, coś bredził i zamilkł. :smt021
Cytuj:
zinfoid oniemiał
,
Skończyły mu sie tematy :lol:
Cytuj:
a burmistrz głupoty jakieś na głównej pisze o tym jak to zadłużył miasto

Na grube miliony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2014, 22:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Sam piszesz głupoty buraku.
Powiedziałem kiedyś, że nie będę dyskutował z Martą.
To samo stwierdził Bog180 i jeszcze kilka osób.
Czekamy na sensowniejsze wpisy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2014, 8:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
gobo007 pisze:
Sam piszesz głupoty buraku.

Moderatorze !!!
Frustracja przez Ciebie przemawia, a stanowisko moderatora zobowiązuje.WSTYD

gobo007 pisze:
Powiedziałem kiedyś, że nie będę dyskutował z Martą.
To samo stwierdził Bog180 i jeszcze kilka osób.


Rozumiem, brak rzeczowych argumentów nadrabiasz poprzez nieudolną próbę zdyskredytowanie mnie.

Jeżeli chodzi o Bog180 i tu wycinek z jego twórczości:

bog180 pisze:
te Marta 33 czy jesteś dziewczyną czy chłopaliem to już mało istotne tępoa przerasta każdą płeć zdajesz sobie sprawy tępa istoto......


Mała strata dla mnie naprawdę dyskusja z takimi typami jest bezcelowa, Tobie się jednak dziwię, że dajesz go jako przykład popierający Twoją tezę.

Po ostatnie założyłeś ten wątek w celu ośmieszenia Aniszkiewicza, problem masz gdyż jego pomysły same się bronią, a Wasz klub wzajemnej POlitycznej adoracji nie ma pomysłu jak się temu sensowniej przeciwstawić. :grin:
:smt026 Jestem teraz na urlopie także mam czas, zapraszam do dyskusji !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2014, 9:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Głównym powodem braku chęci dyskusji z Tobą jest to, że piszesz o wszystkim, a wątek dotyczy osoby Aniszkiewicza. Kilka razy prosiłem, byś zakładała swoje wątki, jeśli chcesz się wypowiedzieć w innym temacie. Jeśli to nie dotarło do Ciebie, to nie dziw się że nikt teraz nie chce z Tobą polemizować.
Bog180 jest mi znany, nawet kiedyś się poznaliśmy. Nie jest to żaden troll internetowy, a dorosły człowiek.
Znowu bredzisz o kole PO - czy dociera do Ciebie, że nie mam nic wspólnego z jakąkolwiek partią?
Tak, argumenty Aniszkiewicza bronią się same...Czekam z niecierpliwością do wyborów i zobaczę, czy się obronią. Aniszkiewicz to człowiek z tektury - przez kilka miesięcy kampanii reklamowej ani razu żywy się nigdzie nie pojawił, nie wypowiedział. Chyba sztab mu zabronił. Wypocin w gazetce nie liczę, bo pewnie on też tego nie pisał, a jego komitet wzajemnej adoracji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2014, 14:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Bredzisz ( posłużę się Twoją terminologią )
Wątek dotyczy "bredni Aniszkiewicza" - to jest Twój pomysł i Twoje dziecko więc dlaczego się czepiasz?
Lokalna polityka mało mnie interesowała do chwili pojawienia się wątku lekarzy w szkołach a raczej ich braku. Cokolwiek powie czy napisze Aniszkiewicz jest przez Ciebie negowane od ręki. Obawiam się że gdyby ANISZKIEWICZ poparł budowę hali sportowej też byś był przeciw, założyłbyś wątek o nikomu niepotrzebnej nowej hali sportowej itd... Jako moderator nie zareagowałeś też na ZINFOIDA I jego gebelsowski wykres z nagle rosnącą ilością mieszkańców Zgorzelca podany bez źródła ( źródłem wyobraźnia autora była :))

Jeżeli chodzi o bog180 - piszesz że go znasz,... że jest dorosły - tym gorzej to o nim świadczy, dziecku można wytłumaczyć, dziecko można wychować ..... Kwestia natomiast doboru przez Ciebie znajomych to naprawdę już Twój osobisty problem

Aniszkiewicz nigdzie się nie pojawił ?
Jesteś więc jedyną osobą , która jego nie widziała na Dniach Zgorzelca, Jakubach. Byłam tydzień temu w tym biurze społecznym na Okrzei Aniszkiewicza nie było, ale umówiłam się z nim i porozmawiałam. ( Chciałam kandydować na radną :) cóż listy ma już zamknięte :( także nie zagłosujesz Gobo na mnie :(
Szkoda może za 4 lata


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2014, 17:41 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Już raz mówiłem: nie karmcie trolla.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2014, 20:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Trollowanie - Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych......
źródło Wikipedia
adresy więc pomyliłeś chodziło Tobie o Zinfoida

Proponuje wrócić do rzeczowej rozmowy i odnieść się do mojego wcześniejszego wpisu :

Martaw33 pisze:
Bredzisz ( posłużę się Twoją terminologią )
Wątek dotyczy "bredni Aniszkiewicza" - to jest Twój pomysł i Twoje dziecko więc dlaczego się czepiasz?
Lokalna polityka mało mnie interesowała do chwili pojawienia się wątku lekarzy w szkołach a raczej ich braku. Cokolwiek powie czy napisze Aniszkiewicz jest przez Ciebie negowane od ręki. Obawiam się że gdyby ANISZKIEWICZ poparł budowę hali sportowej też byś był przeciw, założyłbyś wątek o nikomu niepotrzebnej nowej hali sportowej itd... Jako moderator nie zareagowałeś też na ZINFOIDA I jego gebelsowski wykres z nagle rosnącą ilością mieszkańców Zgorzelca podany bez źródła ( źródłem wyobraźnia autora była :))

Jeżeli chodzi o bog180 - piszesz że go znasz,... że jest dorosły - tym gorzej to o nim świadczy, dziecku można wytłumaczyć, dziecko można wychować ..... Kwestia natomiast doboru przez Ciebie znajomych to naprawdę już Twój osobisty problem

Aniszkiewicz nigdzie się nie pojawił ?
Jesteś więc jedyną osobą , która jego nie widziała na Dniach Zgorzelca, Jakubach. Byłam tydzień temu w tym biurze społecznym na Okrzei Aniszkiewicza nie było, ale umówiłam się z nim i porozmawiałam. ( Chciałam kandydować na radną :) cóż listy ma już zamknięte :( także nie zagłosujesz Gobo na mnie :(
Szkoda może za 4 lata


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 9:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Panie Aniszkiewicz! Idę i widzę pana na plakacie i wielkie zdania : Tańszy Zgorzelec. Otóż będę głosował na pana, jeśli pan zrezygnuje ze swoich diet ( o ile pan wejdzie do rady) - i przeznaczy je np. na dom brata Alberta lub stołówkę dla ubogich. Wtedy Zgorzelec będzie tańszy... Ale niech pan to ogłosi na następnym banerze. Przecież pan był już wiceburmistrzem i nic pan nie zdziałał aby było taniej.
Pisać banialuki to każdy potrafi. Widać od razu puste hasła, obietnice bez pokrycia - to jest w pana stylu. Ustąp pan pola młodszym, mądrzejszym - pan już się kiedyś (nie)wykazał w radzie Zgorzelca. Powodzenia i czekam na jasną deklarację dotyczącą diet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 11:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Witam ten temat był już podejmowany zapraszam do lektury na zgorzelec.info :grin:
Obrazek

tutaj jest link do artykułu, pamiętam było w gazetce dużo więcej opisane, niestety nie mam skanera :(
http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=765&id=15036

Temat obniżenia diet radnym miejskim też był na tapecie ( zapraszam z 15 stron wstecz), ale było to w kontekście finansowania uruchomienia w szkołach gabinetów lekarskich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 12:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A gdzie ta oszczędność? Przedterminowe wybory będą kosztowały sporo pieniędzy - obwieszczenia, pracownicy komisji wyborczych itp. Za to Aniszkiewicz nie zapłaci. To działanie na niekorzyść mieszkańców i budżetu miasta. Świetny pomysł...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 12:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Widzisz GOBO, tylko że gdyby dzisiejszy burmistrz miał tyle odwagi osobistej co Aniszkiewicz to po wpadkach ze strefą ekonomiczną, zalewem, budową hali na terenach podmokłych itp itd znasz listę
zarzutów podał się do dymisji koszty byłyby dużo mniejsze. Nie spodziewałam się jednak, że Ty ślepy w swym zachowaniu POplecznik dzisiejszej władzy weźmiesz pod uwagę zwycięstwo Aniszkiewicza w wyborach. Jest widzę progres :) i dobrze.
Z pracy piszesz ? szczęściarz ja mam urlop :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2014, 19:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
gobo007 pisze:
Przedterminowe wybory będą kosztowały sporo pieniędzy


Przedterminowe wybory w niektórych przypadkach mogą się okazać tańszym rozwiązaniem niż rządy nieudolnego burmistrza przez całą kadencję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..