Dzisiaj jest 06 maja 2024, 23:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 8:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
makaron pisze:
Najważniejsze, że jest duża szansa na wybór prezydenta, który jako to już wcześniej forumowicze napisali, będzie "wentylem bezpieczeństwa" wobec nieudolnych rządów i zmian ustaw liberałów z PO.


a alternatywą do tego nieudolnego rządzenia jest : patos narodowo-socjalistyczny zakropiony gorącym woskiem ze zniczy.

Jedna i druga opcja jak dla mnie jest zła. Niestety, ale żaden inny kandydat w tej "polskiej histerii" PO kontra PiS nie ma szans przebicia. Powtarzam niestety...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 8:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Hakeem pisze:

Jeżeli oddałeś głos to sobie krytykuj, do tego przecież masz pełne prawo :P


Co Ty z tym prawem? Napisz gdzie to wyczytałeś , że jeśli nie głosowałem wcale to mam , albo nie mam prawa krytykować. To takie Twoje zdanie i możesz się z tym nie zgadzać i machnąć na mnie ręką. Ja jednak robię to co uważam bo na tym polega demokracja, do której defakto nasz naród nie w pełni dorósł. Po kilku ostatnich wyborach nie widzę pozytywnych zmian w żadnym resorcie kto by nie rządził, więc doszedłem do wniosku że jedyną moją korzyścią będzie oszczędność butów nie zdzierając ich w drodze na wybory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 9:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
MARUNIO pisze:
Ja jednak robię to co uważam bo na tym polega demokracja, do której defakto nasz naród nie w pełni dorósł

Sam do siebie pijesz? :lol:
Cytuj:
Demokracja - ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli)

Zaczyna mnie martwić brak wiedzy co niektorych o tym co to jest demokracja. To, że nie idziesz na wybory, demokratyczne nie jest, taki ustrój mieliśmy do 1989r, władze stanowił 'jeden' człowiek którego nie wybieraliśmy. Właśnie tacy ludzie jak Ty Marunio cofają się wstecz nie korzystając z demokracji. ]:->


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 9:03 przez Marcopollo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 9:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Marcopollo pisze:
Ty się śmiejesz? Ja uważam, że głos nieważny jest jest również ważnym elementem wyborów, wyraża zainteresowanie społeczeństwa, ale z braku odpowiedniej opcji wyboru oddajesz głos nieważny.

Zgadzam się bo przecież wśród tych 10 kandydatów można nie znależć swojego ale pójście świadczy o zainteresowaniu się losami Ojczyzny.Ojczyzna to nasz zbiorowy obowiązek.Zatem kampanię czas zacząć.

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 10:12 am ]
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 9:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Wiesz Marcopollo jeżeli ktoś próbuje mi wmówić że do czegoś nie mam prawa, to nie dosyć że mnie drażni , to chyba używa złego słowa.
Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem wcześniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 10:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Najnowsza strona Bronisława Komorowskiego-POLECAM.
http://bronislawkomorowski.info.pl/
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 14:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2006, 21:12
Posty: 531
Lokalizacja: ZGORZELEC
Grzesiu - skąd u Ciebie tyle goryczy ? na spotkaniach czwartkowych jeżeli coś mówiłeś to dawałeś argumenty , czasami mnie przekonywały czasami nie . Ale teraz te obrazki o jeleniach ? Podaj argumenty aby głosować na Twój typ a nie wymiataj przeciwników - bo zostanie tylko jeden , jak na nieśmiertelnych :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 14:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Robert Gruszecki pisze:
Grzesiu - skąd u Ciebie tyle goryczy ?

Jaka gorycz? Nie zaczynaj skupiać się na autorach postów tylko na temacie.Wybory to twarda walka a nie sielanka jak na spotkaniach czwartkowych.A argumentów przeciwko PO i jej kandydatów na jakikolwiek urząd przynosi nam dziesiątki każdy dzień. Owoce tego mamy również na naszym podwórku zgorzeleckim.Ja wiem że niektórzy nie mogą obiektywnie patrzeć na temat PO z różnych względów dlatego ogranicz się do dyskusji na temat a nie do wycieczek osobistych pod moim i nie tylko adresem wszak to nie ja czerpię profity od obecnie panującej "WADZY"PO.
]:->

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 3:32 pm ]
Robert Gruszecki pisze:
Podaj argumenty aby głosować na Twój typ a nie wymiataj przeciwników - bo zostanie tylko jeden , jak na nieśmiertelnych :lol:

Tutaj Grucha masz kilka argumentów :smt058
]:->

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 3:33 pm ]
Prawda czy fałsz? Odpowiedz sobie sam.
]:->


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 14:23 przez CICHY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 16:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Hakeem pisze:
Zrobić Ci przecież nie mogę nic. Ale po co krytykujesz kogoś , kogo nie wybrałeś w demokratycznych wyborach. Przecież nie jest to twój wybór więc , nie ma sie co czepiać.
Prawo do krytykowania mam z samej racji posiadania obywatelstwa polskiego i tego, że żyję w tym kraju a nie z tego, że uczestniczę czy też nie w wyborach. Prawo wyboru jest moim prawem a nie, jak by chcieli niektórzy: 'obowiązkiem'.
Nie ważne, kto wybrał tego, kogo krytykuję, ważne że rządząc wpływa także na moją sytuację, więc albo go aprobuję, albo nie. To jest moje niezbywalne prawo, tak jak i prawo wypowiedzi (krytyki).

ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU
jak mawiają: wolniej jedziesz, dalej zajedziesz :grin:


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 16:12 przez Chuck Norris jr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 18:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Cytuj:
ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU

Mam nadzieję że masz wyznaczone granice tej wolności?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 19:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawe wyniki głosowania, pytanie 'Na kogo zagłosujesz podczas wyborów' na jednym portalu zobacz tutaj Głosujących sporo, miarodajne? Mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie inaczej to wyglądało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 22:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://www.youtube.com/watch?v=3tOZvDO1 ... re=related
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 8:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Marcopollo pisze:
Ciekawe wyniki głosowania, pytanie 'Na kogo zagłosujesz podczas wyborów' na jednym portalu zobacz tutaj Głosujących sporo, miarodajne? Mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie inaczej to wyglądało.

to prawda, 6% to trochę mało, ale tak jak piszesz - trzeba mieć nadzieję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 10:52 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Janusz Korwin Mikke trzecie miejsce 6% :smt026 cieszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2010, 15:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
W 2005 roku B Komorowski krytykował A Kwaśniewskiego za udział w defiladzie w Moskwie. Dzisiaj sam pojechał i to w jakim towarzystwie.
http://www.google.pl/#hl=pl&lr=lang_pl& ... 2e5b3369a8
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..