Dzisiaj jest 03 maja 2024, 20:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2015, 21:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
red_panter ‏@ankle_breaker9 29 min.29 minut temu

Jovan Novak potpisao za Turow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 22:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
w sumie jak wyszło to mogę i ja potwierdzić, że obił się o uszy, czyli były już zatem gracz Vojvodiny Novi Sad, nie jestem pewien, ale nie on jedyny ze stranierii ma być na rozegraniu już praktycznie z pergaminem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 7:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to robi się ciekawie - jeżeli to ma być nasza pierwsza 1, to cieniutko będzie z nami, chyba że to będzie zmiennik, a Gospodarek ponownie jako backup - inaczej sobie tego nie wyobrażam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 7:59 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
No to robi się ciekawie - jeżeli to ma być nasza pierwsza 1, to cieniutko będzie z nami, chyba że to będzie zmiennik, a Gospodarek ponownie jako backup - inaczej sobie tego nie wyobrażam.


Nie no proszę, będzie ciekawie. Z tego co widać bardzo często stosuje "teorię chaosu" - więc jak będzie miał dzień zaskoczy przeciwnika nieprzewidywalnością..... Oby naszych zawodników też nie zaskakiwał....
Poniżej to chyba on....
https://www.youtube.com/watch?v=WLJq_KTMYq4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 8:04 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Już taki jeden nieprzewidywalny wynalazek mieliśmy w postaci Aleksić'a i na tym powinniśmy zakończyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 8:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Z Aleksiciem bym go nie porównywał bo byli na zupełnie innym etapie kariery, zaryzykował z nim Rajko bo znał go doskonale z Serbii i wierzył, że w końcu wystrzelił - nie wyszło, bywa... Ten młodziak bardziej wygląda jak Jaramaz, czyli jest dopiero na początku swojej kariery czy da radę, czy nie się okaże, po za tym nie wiem czy on bardziej nie jest szykowany na dwójkę niż na jedynkę, ale to okaże się za moment, w każdym bądź razie na jedynkę szykowany jest typowy jak to się ładnie nazywa first pass z ograniem w jednej ze słabszych lig europejskich... lada chwila się okaże czy wypaliło, czy nie...

Na marginesie żale, płacze na to co będziemy kontraktować sensu wielkiego nie mają, priorytetem ma być spłacanie długów w tym sezonie, a nie walka o mistrzostwo, radzę się z tym pogodzić jeśli jeszcze do kogoś to nie dotarło -> będzie mniej rozczarowań...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 9:03 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
priorytetem ma być spłacanie długów w tym sezonie, a nie walka o mistrzostwo


Z tym to chyba się już wszyscy pogodzili - mam nadzieję, że w odpowiednim momencie zdecydowali się na uzdrowienie sytuacji w klubie, czyt. nie za późno ;)

Ciekawy jestem, jak zniosą taką sytuację sezonowcy, bo niewątpliwie i u nich przyjdzie taki czas, o czym dokładnie jj wie i dlatego stara się ściągać coraz to nowych sponsorów, aby zasypać dziurę finansową -> musi jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w końcu przyjdą ciężkie czasy i wtedy to będzie wielki płacz i ujadanie, że oni nie mają wsparcia spółki państwa :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 10:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 gru 2009, 22:09
Posty: 82
Lokalizacja: z domu
http://basketball.eurobasket.com/player ... Sad/216864


Mam nadzieje że to nie będzie kontrakt na rok a podpiszą go przynajmniej na 2 z opcją przedłużenia gość ma 21 lat więc to melodia przyszłości. Może coś z niego będzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 10:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
hehe w Polsce zawodnik 21-no letni jest melodią przyszłości, w lidze serbskiej już w wieku bodajże 18tu czy 19tu lat grał po 20 minut w lidze... a u nas o 25-6cio latkach mówi się młodzi, perspektywiczni gracze :oops: ...

a potem zdziwienie, że świat odjeżdża...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 10:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 gru 2009, 22:09
Posty: 82
Lokalizacja: z domu
Bardziej chodziło mi o to że się rozwinie jak Jare i nie będzie trzeba każdy rok negocjować z nim kontraktu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 10:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
spoko, ja z kolei pisałem ogólnie o lidze w naszym kraju-raju...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 11:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 cze 2015, 9:02
Posty: 29
manzir pisze:
jimisan pisze:
priorytetem ma być spłacanie długów w tym sezonie, a nie walka o mistrzostwo


Z tym to chyba się już wszyscy pogodzili - mam nadzieję, że w odpowiednim momencie zdecydowali się na uzdrowienie sytuacji w klubie, czyt. nie za późno ;)

Ciekawy jestem, jak zniosą taką sytuację sezonowcy, bo niewątpliwie i u nich przyjdzie taki czas, o czym dokładnie jj wie i dlatego stara się ściągać coraz to nowych sponsorów, aby zasypać dziurę finansową -> musi jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w końcu przyjdą ciężkie czasy i wtedy to będzie wielki płacz i ujadanie, że oni nie mają wsparcia spółki państwa :lol:


Widzę kuper nadal boli :) Ty się o JJ i Stelmet nie bój. Wieszczyliście już X razy naszą upadłość? A tu kto upada? No kto? :) :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 11:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
V1nc3nt pisze:

Widzę kuper nadal boli :) Ty się o JJ i Stelmet nie bój. Wieszczyliście już X razy naszą upadłość? A tu kto upada? No kto? :) :) :)


Jesteście naszymi dłużnikami, więc nie dziw się, że się obawiamy czy nie upadniecie i nie stracimy siana które nam wisicie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 11:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Co za gość, że chce mu się wchodzić na cudze forum - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2015, 12:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
V1nc3nt pisze:
Widzę kuper nadal boli :) Ty się o JJ i Stelmet nie bój. Wieszczyliście już X razy naszą upadłość? A tu kto upada? No kto? :) :) :)

To chyba nie tak do końca tylko my, bo u was też sporo było/jest takich narzekających kibiców, a powiedział bym, że chyba nawet było ich więcej w swoim czasie. A tak poza tym, jak pogracie o najwyższe cele w lidze przez tyle lat, co Turów, to zobaczymy jak to będzie u was wyglądać, bo na razie to nie mamy się co równać, a póki co, to bazujecie na entuzjazmie JJ-a.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..