Dzisiaj jest 06 maja 2024, 9:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lis 2014, 15:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:56
Posty: 22
Mam wrażenie, że przez zatrudnienie Saso JJ bardziej chciałzagrać nam na nosie niż poukładać swoje puzzle. To by tłumaczyło dlaczego w wywiadzie dzień wcześniej mówi, że nie chce zmieniać adamka, ale również tłumaczyłoby dlaczego tak nonszalancko wydaje kase na pensje dla trenerów. O ile pamięć mnie nie myli to obecnie 4 trenerów bierze pensje za prowadzenie drużyny, w tym też Uvalin. Nie od dziś wiadomo, że JJ lubi nas denerwować i chwytać za bolący punkt.

Może się mylę, ale jestem raczej spokojny o wyniki. Warsztat Rajko jest na taki samym poziomie jak nie już wyższym od Saso! Filipovski prawie 3 lata nie prowadził drużyny (z tego co piszą portale - ja wiem o ostatnim roku) także coś mu nogawką też na pewno uciekło. Poza tym ma do poskładania nie łatwy zlepek indywidualności, gdzie połowa składu chce być liderem. Ma też do okiełznania gwiazde Koszarka, z którym miał właśnie u nas do czynienia. Zobaczymy - czas pokaże, ale na tą chwilę luzik (po początkowym wkur...niu).

Szkoda bo najwięcej traci w oczach Saso jako legenda Turowa!!!

PS. Wie ktoś co z Michałem? Kiedy Wiśnia wraca?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 17:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zastanawiam się, jak SF odnajdzie się w tej całej walce JJ z Turowem? Może będzie chciał się odegrać na klubie za chyba niezbyt fajne rozwiązanie kontraktu po akcji w Koszalinie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 17:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Myślę że Saso nie ma nic za złe klubowi, ostatnio wywiadzie mówił same dobre rzeczy. Przykro się będzie go oglądało na ławce największego rywalala ale co zrobić, ten sport to niestety biznes i ja nie mam mu tego za złe.Wie ktoś co z Chylem i kiedy wróci Wiśnia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 19:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 cze 2008, 15:26
Posty: 92
Lokalizacja: Pieńsk
Cytuj:
Myślę że Saso nie ma nic za złe klubowi, ostatnio wywiadzie mówił same dobre rzeczy. Przykro się będzie go oglądało na ławce największego rywalala ale co zrobić, ten sport to niestety biznes i ja nie mam mu tego za złe.

Dokładnie, nie można się obrażać na niego, za dużo dla koszykówki w Zgorzelcu zrobił. Sportowo to dla Nas zła wiadomość, bo Filipovski ten sodoma i gomora w Stelmecie ogarnie i będą dużo mocniejsi a jeszcze mówi się że będą zmiany wśród zawodników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2014, 20:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Generalnie ruch oczekiwany/zmiana trenera/ i osoba Saso również od dłuższego czasu przewijała się w kuluarach, z pewnością bardzo dobry ruch i dla SZG, i dla całej ligi bo wraca bardzo dobry trener, a jak (nie)dawał sobie rady dotychczasowy trener wszyscy widzieli...

Wielu już próbuje szukać analogii między dzisiejszą ekipą zielonogórską do ówczesnego Turowa, aczkolwiek wstrzymałbym zapędy, bo z całym szacunkiem ale nie widzę w składzie wicemistrzów Polski talentów na miarę Logana czy Kelatiego...

Ja akurat do sentymentalnych ludzi nie należę, więc ze spokojem podchodzę do tej zmiany, bo jak pisałem wyżej było pewne, że nastąpi, jeśli SZG miało o coś jeszcze walczyć w tym sezonie... ciekawy jestem jak zafunkcjonuje ekipa pod Saszką, jedno jest pewne z pewnością będzie ciekawiej, bo takiej padaki jaką grali nie szło oglądać ;)

Co do zmian w składzie naszego rywala - po co skoro wszem i wobec głoszono przed sezonem, że nikt im nie podskoczy i wciągną nosem ligę nawet z tak przeciętnym trenerem jak AA :smt033
a na serio wiele pewnie będzie zależeć od zasobności kasy... ewentualnie tego, który z wysoko zarabiających zawodników poleci...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 9:55 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Na jakim kanale, oprócz C+ Family, będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz?
CT sport tym razem puszcza inny mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 10:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Zawsze przez meczem na stronie euroligi pojawia się rozpiska z kanałami na którym można zobaczyć mecz.
Ale teraz zobaczyłem i jeszcze na jutrzejsze mecze nie ma. Pewnie niedługo się pojawi, trzeba obserwować stronę

A jutrzejszy mecz nie jest na c+ family tylko na c+ sport.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 15:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2014, 21:38
Posty: 28
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 15:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli ten człowiek chce składać życzenia, to niech najpierw się dokładnie dowie w jakich rozgrywkach bierze udział nasza drużyna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 16:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Irek się tylko kompromituje
Dodatkowo nazwa drużyny to PGE Turów a nie PGR
Moze on jeszcze żyje w czasach kiedy były PGR...

Sprawdziłem teraz i na stronie euroligi jest dostępna lista tv w których mecz będzie pokazany.


Dzisiaj grają też sezonowcy. Komu będziecie kibicować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 18:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty pisze:
a nie PGR


To mi umknęło ...
"PGR" - pozostawię to bez komentarza - może być to celowy przytyczek, a zawsze może się wykpić, że to przypadek ;)

zgc_qwerty pisze:
Dzisiaj grają też sezonowcy. Komu będziecie kibicować?


Za czasów dominacji PROKOM'u kibicowałem im w EL, pomimo że mocno z nimi rywalizowaliśmy - w dodatku polski zespół i inaczej nie można było ;)
Teraz sytuacja się zmieniła. Sezonowcy wraz ze swoim prezesikiem nie mają u mnie poszanowania i dlatego nie kibicuje im. Sytuacji nie zmieni nawet fakt, że teraz trenuje ich SF.

zgc_qwerty pisze:
Sprawdziłem teraz i na stronie euroligi jest dostępna lista tv w których mecz będzie pokazany.

Ta lista zawsze jest podawana, ale mi chodzi o to, czy ktoś ma info na temat "dostępnej" transmisji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 21:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2014, 9:28
Posty: 38
https://www.youtube.com/watch?v=70DHoqr ... e=youtu.be :smt082 :smt082 :smt082


Oprócz tego zapraszam wszystkich na transmisję jutrzejszego meczu z Milanem, do pizzerii " Da Franco " !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 22:04 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Biedny Adamek :lol:
Niestety SF cudu dziś nie zdziałał i sezonowcy mogą się pożegnać z EC

Jest reakcja klubu na gratulacje Anisia

Wezwanie do zaprzestania używania znaku Turowa

Chris ponownie na szczycie najlepszych akcji:

TOP 5 akcji 6. kolejki TBL


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2014, 22:38 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
No muszę się wam przyznać że także przestałem kibicować Stelmetowi. Oczywisciemto wina zachowania właściciela tego klubu.
Trenuje teraz ich Saso, no ale mój stosunek do tego klubu się nie zmienia


Wiedziałem że dzisiaj przegrają, dlatego postawiłem na ich przegraną parę groszy (kurs był dobry). No więc jutrzejszy obiad funduje mi marna gra Stelmetu :twisted:

Jutro ściskam kciuki za Turów. Oby po pierwszej wygranej poszli za ciosem i kolejne zwycięstwo żeby było nasze. Myśle że teraz pójdzie już z górki. Najtrudniej było się przełamać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2014, 20:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lip 2005, 10:19
Posty: 20
Damian Kulig, koszykarz wagi ciężkiej: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65036,16953124,Jak__Lapa__z_Piotrkowa_dorosl_do_Euroligi__Damian.html#MT_3zdj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..