Dzisiaj jest 07 maja 2024, 0:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 paź 2014, 8:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Zielony9 pisze:
jimisan ja nie piszę o umiejętnościach ale o możliwościach w perspektywie współpracy z trenerem Rajkovicem,

... jednakże nie zamierzam się z Tobą spierać w tej sprawie bo to Tylko mój typ i sprawy nie było, nie ma i raczej nie będzie - choć żałuję.

Nie wiem tylko dlaczego uważasz jego żądania finansowe za pazerne - skąd masz takie informacje ?

- chłopak gra w Treflu, który na przestrzeni ostatnich lat nie jest potentatem finansowym...

Twoja wypowiedz - jest typowo "polska" - ja rzuciłem coś na tapetę a ty to od razu zniszczyłeś ... !!! - teraz to taka moda, trochę jak polityka polskiej opozycji - nie obchodzi mnie co mówisz i dlaczego, ale jestem na "NIE".

Powiem szczerze że jestem fanem graczy młodego pokolenia w Polsce: Ponitka, Waczyński, Michalak, Karolak, Kostrzewski i pokazują że moja wiara jest w pełni uzasadniona..

Wcale nie jestem przeciwnikiem Chyla i nie chciałbym go nikim zastępować - wręcz przeciwnie chcę żeby został ikoną klubu !!!

A to co Michalak mógłby pokazać to pokazałby tylko czas spędzony w naszym klubie i współpraca z trenerem Rajkovicem, a nie Twoja osobista ocena !!!

Pozdrawiam
Obiektywny :)

Michalak niech najpierw pokaże, że potrafi grać, bo w Treflu przy słabym składzie nie pokazuje nic. A nawet WIELKIE NIC!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 9:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Sroka kilka lat temu próbował zatrudnić się w Turowie. Wybrano wtedy innego zawodnika. Moim zdaniem klub stanął w sytuacji bez wyjścia. Gdyby nie kontuzje Marcin nie miałby szans na kontrakt. Widać, że kontuzje Polaków są poważne a limity trzeba wypełnić. Zycie Turowa nie rozpieszcza i zatrudnienie Sroki to krzyk bezsilności. W czym może się przydać Marcin. Trochę zagra w obronie i może być przydatny w podku...niu rywali. Mam nadzieje że jego przyjście nie będzie kukulczym sroczym jajem. Plaga kontuzji wymusiła taki kontrakt nie mam co do tego watpliwasci. Gdyby nie to na sf pszyszedlby ktoś zdecydowanie lepszy. A tak awaryjnie trzeba płacić M.Sroce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 10:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lis 2013, 17:09
Posty: 43
Ma ktoś konkretniejsze informacje na temat przerwy Wiśniewskiego?
Dłuższa przerwa to znaczy do stycznia, do play-off'ów, do finałów czy do końca sezonu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 10:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2014, 9:28
Posty: 38
Serdecznie zapraszam kibiców 31 października o 20.40 do pizzerii "Da Franco" na transmisję ze spotkania z zespołem FC Barcelona :) :smt023 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 10:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiśnia ma prawdopodobnie problemy z wiazadlem krzyzowym. Rokowania co do jego zdrowia są skrajne. W najgorszym wariancie może być to koniec sezonu dla Łukasza. Jak dodamy do tego absencje Kostka do co najmniej nowego roku i dalej to nie dziwi zainteresowanie M.S.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 14:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
W tamtym roku mieliśmy pecha do kontuzji, ale w tym to już prawdziwy dramat, a sezon tak naprawdę dobrze jeszcze się nie zaczął.
W tamtym roku jakoś sobie z tym poradziliśmy i zdobyliśmy mistrzostwo. Jeżeli w tym roku ma to wyglądać podobnie, to nie mam nic przeciwko - szkoda jedynie tylko kontuzji zawodników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 19:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Nasze chłopaki : strata za stratą i nie potrafią zatrzymać jednego zawodnika , który jak dalej tak będzie grał, to wygra Piernikom mecz. Dobrze, że nie oglądam tego meczu, bo patrząc na tabelkę i tak jest zbyt dużo nerwów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 cze 2008, 15:26
Posty: 92
Lokalizacja: Pieńsk
Męczymy się z Toruniem niemiłosiernie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 19:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
rt @MiskoRaznatovic: "Chris Wright 1988 born, small forward is the new player of Polish champion, PGE Turow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 19:59 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz wygrany w bardzo średnim stylu, ale najważniejsze jest zwycięstwo :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 21:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 maja 2007, 3:33
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Chris Wright

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YaS6jw9T_Y

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... YL0v9BnVYI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 21:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Zielony9 pisze:
jimisan ja nie piszę o umiejętnościach ale o możliwościach w perspektywie współpracy z trenerem Rajkovicem,

... jednakże nie zamierzam się z Tobą spierać w tej sprawie bo to Tylko mój typ i sprawy nie było, nie ma i raczej nie będzie - choć żałuję.

Nie wiem tylko dlaczego uważasz jego żądania finansowe za pazerne - skąd masz takie informacje ?

- chłopak gra w Treflu, który na przestrzeni ostatnich lat nie jest potentatem finansowym...

Twoja wypowiedz - jest typowo "polska" - ja rzuciłem coś na tapetę a ty to od razu zniszczyłeś ... !!! - teraz to taka moda, trochę jak polityka polskiej opozycji - nie obchodzi mnie co mówisz i dlaczego, ale jestem na "NIE".

Powiem szczerze że jestem fanem graczy młodego pokolenia w Polsce: Ponitka, Waczyński, Michalak, Karolak, Kostrzewski i pokazują że moja wiara jest w pełni uzasadniona..

Wcale nie jestem przeciwnikiem Chyla i nie chciałbym go nikim zastępować - wręcz przeciwnie chcę żeby został ikoną klubu !!!

A to co Michalak mógłby pokazać to pokazałby tylko czas spędzony w naszym klubie i współpraca z trenerem Rajkovicem, a nie Twoja osobista ocena !!!

Pozdrawiam
Obiektywny :)


Nie bardzo rozumiem cóż Cię tak wzburzyło, napisałeś swoje zdanie, ja swoje i tyle, co więcej nie narzucam Ci swojego...

pokrótce zaś - MM to istotny zawodnik Trefla, reprezentant kraju - i dlatego jest to zawodnik zdecydowanie za drogi jak na to co sobą reprezentuje...
tak jak pisałem mamy Karolaka, mamy Kostka jak sam wspomniałeś, pojawił się Gospodarek, jak dla mnie perspektywicznych graczy póki co wystarczy...

Nie przywiązywałbym się za bardzo do Kici, bo jeśli dobrze pokaże się w Europie, to go nie zatrzymamy na następny sezon...

Sroka to bzdura, jest Wight - bardzo ciekawy gracz, co istotne jak wieść niesie, to świetny obrońca - super, bo na 3-ce brakuje nam strasznie dobrego defensora...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 21:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Bardzo fajny grajek,przyda się dobry plaster i ktoś do wykończenia kontr.Ciekawe kto pójdzie w odstawkę bo mamy za dużo obcokrajowców, chociaż przy tej liczbie meczów każdy zdąży pograć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2014, 8:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Trener kadry Mike Tylor chwali nowy nabytek Turowa:

http://polskikosz.pl/news/111419/plk__t ... urowa.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2014, 8:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawa opinia trenera kadry :
http://www.polskikosz.pl/news/111419/pl ... urowa.html
Czy mamy PEREŁKĘ ? :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..