Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 6:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sie 2014, 14:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Pierwszy mecz gramy u siebie
04.10 Czarni
11.10 Tarnobrzeg wyjazd
18.10 Rosa dom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2014, 14:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Czyli pierwsze spotkania w blaszaku?
Cze nie lepiej żebyśmy np się pozamieniali i pierwsze kilka spotkań grali na wyjeździe i pierwszy mecz u nas żeby był w nowej hali?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2014, 14:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko że hale otworzą pewnie przed świętami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2014, 14:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Spokojnie - jeszcze nie ma oficjalnego terminarzu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 7:29 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zielonopagórkowcy znowu napinają się i pompują balon:

Steve "Mister 68" Burtt - czy to będzie transfer roku w TBL?

Ciekawe, czy to wszystko skończy się tak, jak w zeszłym sezonie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 11:22 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Aczkolwiek duet z Horsley'em może okazać się bardzo zabójczy i nie ma co ich lekceważyć.
ZG poważnie się wzmocniła i to jest fakt. Mają 2-klasowych rozgrywających jak na TBL. Do nas tak naprawdę przyszedł tylko Moldoveanu, co uważam za poważne wzmocnienie, przykro mi ale Eyenga nie jest dla mnie wzmocnieniem drużyny. Posiadamy tylko jednego rozgrywającego (nie liczę Wiśni i Jaramaza), jestem trochę zawiedziony, że nie zakontraktowano klasowego PG.
No, ale wszystko okaże się w "praniu", kto rzeczywiście będzie mocny. Pomimo, że nie za bardzo lubię Stelmetowców to życzę im awansu do koszykarskiej LM.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 12:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Eyenga dla pagórkowców według Was był wzmocnieniem a dla nas nie jest. natomiast niewiadomego pochodzenia lekko zużyty amerykanin to wmocnienie na maxa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 12:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wydaje mi się, że trener poradzi sobie z tymi niby asami sezonowców :P
Hosley'a zna, więć będzie wiedział jak go poskromić, natomiast Burtt nie jest jakąś mega gwiazdą, której nikt nie zatrzyma. Nasz drużyna jest już w dużej mierze zgrana i wystarczy wdrożyć nowych zawodników w nasz system gry. Dzięki temu szybko można zielonopagórkowcom wybić myśl zwycięstwa z nami :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 12:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Eyenga dla pagórkowców według Was był wzmocnieniem a dla nas nie jest. natomiast niewiadomego pochodzenia lekko zużyty amerykanin to wmocnienie na maxa


Przed sezonem dla niektórych może i tak, ale po kilku meczach już nie. Stelmet brał w ciemno a my bierzemy zawodnika który tak naprawdę nie sprawdził się w TBL. Śmieszą mnie teraz głosy ludzi z klubu jaki Eyenga jest dobry, jak kilka dni przed zakontraktowaniem uważali że jest za słaby na naszą drużynę.
Co do Burtta to jak dostanie taką rolę jak Hodge w Stelmecie to będzie lepszy od niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 12:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
W Stelmecie w dużej mierze wszystko będzie zależało dwóch rzeczy. Po pierwsze, czy Adamek da radę to ogarnąć i po drugie, czy SB i QH będą grać dla drużyny czy dla siebie. Wszyscy robią z QH i SB mega gwiazdy, a oni tak naprawdę niczego jeszcze nie osiągnęli. SB grał w słabiutkim Spartaku SP, a QH ma jeszcze gorsze statystyki od AirKongo. 44% za 2 i 24% za 3. Do tego 3 straty na mecz. Czym się tu podniecać? Do tego należy pamiętać, że Turów obecny a ten z przed dwóch lat to zupełnie inne ekipy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 13:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
longer003 100% zgodności - dlatego wcześniej pisałem, że sezonowcy ponownie pompują balon.
Po nieudanych eliminacjach do EL ( kibicuje im, ale jestem też realistą ) cała ta ekipa nie będzie taka waleczna - zejdzie z nich powietrze i zaczną grymasić - zabraknie pewnie dodatkowo premii za wywalczenie prawa do gry w EL -> wszyscy doskonale wiedzą, że obcokrajowcy przyjeżdżają tu tylko po kasę, a jak zobaczą, że mogą miej zarobić, to zaczynają się kłopoty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 13:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
longer003 pisze:
W Stelmecie w dużej mierze wszystko będzie zależało dwóch rzeczy. Po pierwsze, czy Adamek da radę to ogarnąć i po drugie, czy SB i QH będą grać dla drużyny czy dla siebie. Wszyscy robią z QH i SB mega gwiazdy, a oni tak naprawdę niczego jeszcze nie osiągnęli. SB grał w słabiutkim Spartaku SP, a QH ma jeszcze gorsze statystyki od AirKongo. 44% za 2 i 24% za 3. Do tego 3 straty na mecz. Czym się tu podniecać? Do tego należy pamiętać, że Turów obecny a ten z przed dwóch lat to zupełnie inne ekipy.


Ja również z rezerwą podchodzę do hitowych transferów SZG, gdyż Burtt ma bardzo dużą tendencję do robienia głupich strat - z zespołami cokolwiek lepiej broniącymi na obwodzie zrobić 5 strat to dla niego żaden wyczyn, a zdarzały się spotkania, że gubił i 7 piłek na mecz...
Inna sprawa to Qiu - początek sezonu miał nie najgorszy, ale im dalej w las tym większa bieda, a same włoskie PO to już dramat w jego wykonaniu i statystyki na poziomie 36,7% za dwa punkty i 9% za trzy, same półfinały zaś to odpowiednio 32,5% i 6,6% ...
Dla mnie najciekawszym zawodnikiem, który do nich dołączył to zdecydowanie Troutman....
Na marginesie ciekawy jestem czy do końca sezonu dotrwają i QH i SB...

Nawiązując do ostatniego zdania - właśnie większość zapomina, że gra się tak jak pozwala przeciwnik i na tle naszego obwodu 2012/13, w dodatku zajechanego fizycznie treningami QH mógł rozwinąć skrzydła, ale ani tak słaby obwód, ani błędy z ówczesnego sezonu nie zostaną już powtórzone...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 13:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
na tle naszego obwodu 2012/13, w dodatku zajechanego fizycznie treningami QH mógł rozwinąć skrzydła, ale ani tak słaby obwód, ani błędy z ówczesnego sezonu nie zostaną już powtórzone...


W zeszłym sezonie wnioski były już wyciągnięte, dlatego nasza gra w finałach wyglądało znacząco lepiej, niż sezonowców. Mam nadzieję, że w tym sezonie całe to dwuletnie doświadczenie zaprocentuje jeszcze bardziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 16:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Mimo wszystko przyda nam się jeszcze rozgrywający,Hodge jest wolny :)
Naszą przewagą jest znajomość systemu Rajkovicia i zgranie.Pytanie co wygra,indywidualności czy zespół?
Ja mam nadzieję na powtórkę z finałów NBA 2014.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2014, 20:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lip 2013, 13:22
Posty: 38
Turów fan pisze:
Mimo wszystko przyda nam się jeszcze rozgrywający,Hodge jest wolny :)
Naszą przewagą jest znajomość systemu Rajkovicia i zgranie.Pytanie co wygra,indywidualności czy zespół?
Ja mam nadzieję na powtórkę z finałów NBA 2014.

Niestety Walter w Petersburgu :/ Za to Kulig w meczu z Niemcamy wymiata ! 16 pkt w 9min.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 95 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..