Dzisiaj jest 04 maja 2024, 17:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:16 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
DINO pisze:
Poprostu PGE skompromitujecie w telewizji i sponsor będzie miał dość i się wycofa ze sponsorowania a wtedy będzie po TUROWIE.Kibicować trzeba!!!

Ty czytasz co piszesz? My skompromitujemy PGE? Cały zarząd kompromituje siebie i PGE a przez protest chcemy pokazać że nie jest nam obojętne to co robią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Tomczan pisze:
Ja, jako obecny Prezes Zarządu Klubu Kibica "TUR" jestem za wszelkimi akcjami wspomagającymi naszych koszykarzy!
Doping jest naszą formą pomocy w każdym momencie, czy jest dobrze, czy źle... .


Uwierz ja też tak myślałem i chociaż po porażce z polonią 2011 byłem wkurzony to sam byłem za tym żeby wesprzeć drużynę u siebie , w tym celu napisałem w innym temacie do grupy z balkonu czy byśmy się nie spotkali i razem nie pokrzyczeli . Akcja się udała i grupa dawała radę . Na meczu ciszy przez pierwszą kwartę nie było mnie bo zachorowałem i milczał bym przez cały mecz , ale na meczu w PP a Anwilem też byłem bo wiedziałem że drużynie przyda się wsparcie i też było super ( to znaczy że dawaliśmy rade ) i uwierz że za każdym razem jak oglądam na naszej hali TURÓW to nie żałuje gardła z reszta nigdy nie żałowałem jak nasi graja . Zalewa mnie jednak jak patrze kto prowadzi ten klub ( prezes ) i jakich ma pomocników . Ta nieudolność w transferach , nieudolność w ściąganiu trenerów , nieudolność w ograniczaniu się do jednej agencji z której wzmocniły nas takie sławy jak Loyd , Rindin , Glavas , TJ itp . I chciał bym pokazać nie chodzi tu o koszykarzy bo oni zawsze na mnie mogą liczyć ale pokazać zarządowi że zepsuli klub który powoli stawał się znaczącym klubem w europie . Pokazać że jak nie będą tych stanowisk piastować osoby kompetentne ( patrz zmiany w Asseco ) to nigdy nic nie ugramy . Niech dociągną już sezon do końca ale na koniec niech czym prędzej się zwolnią i niech przyjedzie ktoś kto szybko ustali warunki sponsoringu z PGE zakontraktuje PIERW dobrego trenera a potem pomoże trenerowi kompletować skład .

Poza tym Tomaczan jednak wyrzuty sumienia zmusiły mnie do tego by Cię przeprosić za moje wpisy pod twoim adresem ale jak widzisz sytuacja w klubie każdego wkurza a brak czasami jednoznacznych wytłumaczeń od kogoś kto zarządza KK nie pomaga w zachowaniu spokoju . Działaj po swojemu na koniec sezonu będę mógł powiedzieć czy jest z waszej strony ok czy odwrotnie . Życzę tego pierwszego i żeby się wszystko ułożyło . Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 sty 2010, 20:30
Posty: 5
Lokalizacja: Zgorzelec
a może by tak normalnie kibicować tylko rzucić coś w stronę prezesa michalskiego (nie mam na myśli jakiegoś przedmiotu żeby nie było xD)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
ksturow.pl pisze:
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

owned...

rozumiem ze z dymisji Urlepa nic nie wyszlo i to Andrej poprowadzi dzis zespol przeciwko Kotwicy? No to bedzie ciekawie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 11:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
MrDax99 pisze:
Niech dociągną już sezon do końca ale na koniec niech czym prędzej się zwolnią i niech przyjedzie ktoś kto szybko ustali warunki sponsoringu z PGE zakontraktuje PIERW dobrego trenera a potem pomoże trenerowi kompletować skład .


Nie zgadzam się ! Przepowiadam wam że Turów w całym tym bałaganie i amatorce w zarządzaniu z taką kasa jaka ma posiada dobrych zawodników, na miarę mistrza a na pewno finału. Szkoda tylko że Turów napotka na Gdynie w półfinale i odpadniemy. Pogramy o brąz i pewnie go zdobędziemy.
Ja sie pytam tylko w jakim stylu ?
Jakimi kosztami i ile wstydu trzeba było znieść i nie dlatego że "raz się wygrywa a czasem przegrywa" tylko z powodu błędów zarządu i Michalskiego.

Po zakończonym sezonie wszyscy będą głośno pisać , gadać ,(Tomczan pierwszy) że to i tak sukces! że nie zawsze będziemy w finale, że to sport, i inne dyrdymały. Po to tylko aby presesik i świta nadal bawili się w amatorkę sportów zawodowych.


Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 11:27 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 11:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
przynajmniej kwarta i husteczki. stary, dobry sprawdzwony hiszpanski zwyczaj. pomachajcie Jankowi i spolce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 11:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2010, 18:11
Posty: 6
Lokalizacja: Zgorzelec
Dlaczego Tomczan nie reagowałeś na meczu z Polonią ,jak część pajaców z KK kibicowała koszykarzom Polonii? Rozumiem kwartę bez dopingu ale żeby kibicować przeciwnikowi? To co wtedy nie było potrzeby wspierania naszych zawodników? A teraz jak mamy pokazać co myślimy o Michalskim i reszcie to lepiej nie , bo mamy wspierać naszych zawodników.Co mamy zachowywać się dostojnie?Zawodnicy nie są takimi idiotami,żeby nie wiedzieli o co chodzi.Pamiętajmy o Robercie i wyraźmy to na meczu! Precz z dostojeństwem! Mecz to emocje i okażmy je. Szamo ostro ale popieram.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 12:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2009, 10:21
Posty: 49
Lokalizacja: PIEŃSK
DO 4MA-napisałem że PGE zaczął rozliczać zarząd a dalsze drastyczniejsze decyzje podejmie co do zarządu niebawem.A PROTESTY WSTYLU WYJŚCIA I NIEKIBICOWANIA PRZEZ DWIE KWARTY ZASZKODZIŁY BY BARDZO OGROMNIE KLUBOWI a zarząd dostaje i dostanie za swoje od PGE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 12:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 maja 2009, 14:08
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszelkie apele o zakończenie konfliktu nie pomagają.
To już nie są wycieczki personalne, ale opluwanie się coraz większym błotem.
Panowie grengo i Tomczan - dogadajcie się wreszcie poza forum, po co drążycie te tematy przez tyle miesięcy ? Prawie we wszystkich wątkach o naszym klubie znajduję Wasze polemiki personalne, może już wystarczy ?
Pozdrawiam kibiców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 12:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2009, 10:21
Posty: 49
Lokalizacja: PIEŃSK
GrzechuNara-POPIERAM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 12:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
DINO pisze:
DO 4MA-napisałem że PGE zaczął rozliczać zarząd a dalsze drastyczniejsze decyzje podejmie co do zarządu niebawem.A PROTESTY WSTYLU WYJŚCIA I NIEKIBICOWANIA PRZEZ DWIE KWARTY ZASZKODZIŁY BY BARDZO OGROMNIE KLUBOWI a zarząd dostaje i dostanie za swoje od PGE


Przestań pie....ć DINO że takie protesty mogą zaszkodzić klubowi. Jedyna co szkodzi na dzień dzisiejszy to jest jego zarząd wzajemnej adoracji !!!

Zresztą powiedz-wytłumacz mi w jaki sposób to może zaszkodzić ?? PGE przestanie być sponsorem ?? Jak tak sie stanie to na bank nie będzie to z powodu, zachowania kibiców , a po prostu z czystego zysku jak będzie miał przez wejście do Wrocławia.

Więc następnym razem zanim usiądziesz przed kompem , przemyśl dwa razy to co chcesz napisać !!! Bo twoje wpisy nie są poparte jakimikolwiek argumentami !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 13:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2009, 10:21
Posty: 49
Lokalizacja: PIEŃSK
Hakeem-niewszystko mogę napisać co wiem ale odpowiem tak pożyjemy zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 13:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 20 lis 2006, 19:19
Posty: 133
Hakeem pisze:
Przestań pie....ć DINO że takie protesty mogą zaszkodzić klubowi. Jedyna co szkodzi na dzień dzisiejszy to jest jego zarząd wzajemnej adoracji !!!

Zresztą powiedz-wytłumacz mi w jaki sposób to może zaszkodzić ?? PGE przestanie być sponsorem ?? Jak tak sie stanie to na bank nie będzie to z powodu, zachowania kibiców , a po prostu z czystego zysku jak będzie miał przez wejście do Wrocławia.


Hakeem masz rację wzajemnie się wspierają nie dbając o klub i chyba się nic się nie zmieni.
Być może wyprowadzą się z Turowa (PGE).Komuś na tym zależy...
Jakby tak kibice opuścili parę meczy to byłby widoczny znak dezaprobaty działalności zasr..ych działaczy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 13:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
DINO pisze:
Hakeem-niewszystko mogę napisać co wiem ale odpowiem tak pożyjemy zobaczymy.


Ja również nie wszystko mogę napisać , choć bardzo bym chciał. Ale przynajmniej nie pisze głupot. Zatem jeżeli nie możesz wszystkiego nam tu przedstawić to nie pisz nic !!! I będziemy wszyscy spokojni , a nie dorzucasz tylko do ognia !!!

Poza tym protest protestem , prawda jest taka że narobimy tylko wstydu zarządowi Turowa i pokażemy iż zależy nam na losach ukochanego klubu.
Bo prawda jest taka że ta akcja nie będzie miała jakiegoś większego znaczenia dla sponsora , którym jest PGE. Ich interesuje głównie wynik końcowy , swojej inwestycji w zgorzelecką koszykówkę !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 13:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
DINO pisze:
Hakeem-niewszystko mogę napisać co wiem ale odpowiem tak pożyjemy zobaczymy.


A czy ja mogę ładnie poprosić o źródło tych newsów? rozumiem, że pracujesz w sklepie, jak Twój e-mail wskazuje... może, któryś z klientów przyniósł takie super rewelacyjne newsy 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..