Dzisiaj jest 04 maja 2024, 14:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 12:26 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Z tego co wiem na spotkaniu zostało zadane pytanie o które prosiłem, dotyczące dalszej współpracy z PGE. Odpowiedź jednego z członków zarządu ( kogo?) brzmiała: "jest szansa na sponsoring 2-3 letni. Moje pytanie do bedących na spotkaniu brzmi , czy bardziej:
- jest szansa wy....ać szympansa?
- już są podpisywane jakieś konkretne dokumenty i zarząd klubu jest w trakcie finalizowania umowy?

Proszę o odpowiedź.


Na to pytanie odpowiedział Pan Kozłowski. Prowadzone są rozmowy na temat umowy 2-3 letniej, ale poza tym więcej nie wiemy. Nie podał żadnych szczegółów, poza tym że czekają na odpowiedni moment żeby te rozmowy poszły "krok do przodu". Jak sam powiedział, trudno jest rozmawiać ze sponsorem o takich sprawach w okresie słabej postawy drużyny.

Więc o finalizowaniu umowy póki co nie ma mowy.
Mam nadzieje, że ten "moment" nastąpi, który posunie rozmowy do przodu.
A ja się pytam "co się stanie jak odpowiedniego momentu" nie będzie???????(oby to nie nastąpiło)
Niestety na to nie znam odpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 12:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Czytam te wszystkie zajadłe opinie i znów nie mogę się pogodzić z poziomem dyskusji na tym forum.
Z kibiców Turowa należących do KK staracie się zrobić jakichś nieudaczników, którzy nie tylko nie umieją kibicować, ale też nie rozumieją koszykówki, sytuacji drużyny, nie popierają swoich koszykarzy i w ogóle nie zależy nam na poprawieniu atmosfery w drużynie.

W swoich opiniach znów szerzycie nienawiść, opluwacie i wyzywacie uczciwych ludzi.
To jest standard niektórych np. gregora - 85 i szamo.

A ja uważam, ale nie wiem czy przekonam kogokolwiek i nie zależy mi na tym, że jest dokładnie odwrotnie: uwielbiam koszykówkę w Zgorzelcu i martwię się jak wszyscy kibice o sytuację w naszej drużynie.
I wiem, że wszystkim pozostałym kibicom KK zależy na dobrej atmosferze w drużynie, ponieważ po to są w tym Stowarzyszeniu. To zostało dosadnie przedstawione na zebraniu z zawodnikami, trenerem i prezesem M.

Czy wątpliwości zostały wyjaśnione, to już inna para kaloszy - każdy sam oceni czy takich odpowiedzi oczekiwał i czy mu to wystarczy.

Ale wyjaśnienia były (przytoczę tylko niektóre) :
Dlaczego Witka został w ten sposób potraktowany?
Odp. owszem niezręcznie, ale to nie było jego pierwsze zachowanie i miał już wcześniej naganę i upomnienia. Decyzję podjęli trener i prezes KK wspólnie. Zawodnicy pieniądze otrzymują, nie ma sytuacji, że od stycznia im się nie płaci (więc powielanie bzdur, że nie otrzymują wypłaty było zwykłym kłamstwem).
Dlaczego Wójcik siedzi na ławce - bo lepsi na jego pozycji otrzymywali więcej minut.
Dlaczego nie mamy dobrego rozgrywajka - bo dziesiątki rozgrywających było oglądanych w trakcie poszukiwań - i nie nadawali się ze względu na niskie umiejętności.
Dlaczego właśnie Loyd - przecież jego forma jest słaba? To prawda - nie zgrał się jeszcze z drużyną, ale ma bardzo dobry potencjał, który pokazuje na treningach. To samo dotyczy Johnsona.
Dlaczego nie Edney? Bo owszem, był wolny, ale nie trenował i nie grał przez 8 miesięcy - zajął się jakimś własnym biznesem.

Z zebrania wyniknęła jedna oczywista prawda, że wszyscy: zawodnicy, trener, prezes KS Turów, kibice KK - są naprawdę mocno przejęci obecną sytuacją, wszystkim to leży na sercu, i jest wielka chęć aby to zmienić, oczywiście należy się zgodzić, że w takich warunkach a nie innych. Wszyscy mają nadzieję i wierzą w to, że drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.

Tak więc szydzenie i ciągłe "pierdzenie" że Tomczanowi i innym z KK na niczym nie zależy to ordynarna hucpa.

Prezes M. przyznał, że nie jest przyspawany do stołka i w razie czego jest do dyspozycji zarządu.

A poza tym czuję się w obowiązku niektórym przypomnieć, bo chyba nie wiedzą, że Klub Kibica to Stowarzyszenie czyli dobrowolne zrzeszenie ludzi, których łączy wspólny cel, wspólna pasja działania i którzy się nawzajem wspierają.
Nie jesteśmy tu za karę.
Jeżeli ktoś czegoś nie potrafi, czegoś dopiero się uczy i robi błędy - to pozostali członkowie Stowarzyszenia powinni go wspierać, pomagać, a nie szykanować we wszystkich wypowiedziach.

A dla tych co nie wiedzą w jakim celu zostało utworzone Stowarzyszenie KK "Tur "cytuję ze Statutu:

"Rozdział II
Cele i środki działania
§8
Celami Stowarzyszenia są:

1. Działanie na rzecz Stowarzyszenia i Klubu Sportowego "Turów";
2. Zapobieganie przemocy podczas imprez sportowych poprzez kreowanie wizerunku kibiców kulturalnym dopingiem, właściwym zachowaniem w czasie imprez sportowych oraz utrzymywaniem przyjacielskich stosunków z kibicami innych klubów sportowych;
3. Wszechstronne propagowanie informacji dotyczących Stowarzyszenia i Klubu Sportowego „Turów”;
4. Promocja i popieranie działań podejmowanych przez Klub Sportowy „Turów~” oraz Stowarzyszenie;
5. Ochrona godności i dobrego imienia Klubu Sportowego „Turów” i Stowarzyszenia.

Tak więc po wyjaśnieniach, które uzyskałam od mojego męża obecnego na zebraniu (jakby się kto czepiał to wyprzedzę - na zebraniu nie byłam, ale nie mam powodu żeby nie ufać w jego relację, ) - uważam, że teraz bardziej niż zwykle gorący doping kibiców jest potrzebny i dlatego rezygnuję z transparentu, o którym pisałam wcześniej.

Co nie znaczy, że inni kibice poza sektorem KK nie mogą przynieść własnych transparentów.

z kibicowskim pozdrowieniem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 13:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
bozenka pisze:
Odp. owszem niezręcznie, ale to nie było jego pierwsze zachowanie i miał już wcześniej naganę i upomnienia. Decyzję podjęli trener i prezes KK wspólnie.


Że co proszę????? Tomczan zwalnia nam zawodników??..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 13:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 paź 2008, 11:17
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Zrobiłam błąd, przepraszam, oczywiście miało być prezes KS.

Jaro28: wykaż odrobinę dobrej woli i nie czepiaj się szczegółów, a zrozumiesz całość mojej wypowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 13:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Tomczan zwalnia nam zawodników??..


zwykła pomyłka bozenki - oczywiście, że nie prezes KK a prezes klubu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 13:31 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
bozenka pisze:
Czytam te wszystkie zajadłe opinie i znów nie mogę się pogodzić z poziomem dyskusji na tym forum.
Z kibiców Turowa należących do KK staracie się zrobić jakichś nieudaczników, którzy nie tylko nie umieją kibicować, ale też nie rozumieją koszykówki, sytuacji drużyny, nie popierają swoich koszykarzy i w ogóle nie zależy nam na poprawieniu atmosfery w drużynie.

Nikt nie starasie robic sie z zarzadu kk(bo tak to rozumiem) nieudacznikow . Tomczan stwarza takie wrazenie swoim lizaniem pupki.
Tu nie chodzi o druzyne tylko o prezesowstwo KS Turow.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 13:33 przez Czesio, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 13:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
bozenka pisze:
Dlaczego właśnie Loyd - przecież jego forma jest słaba? To prawda - nie zgrał się jeszcze z drużyną, ale ma bardzo dobry potencjał, który pokazuje na treningach.


Potencjał to może mieć nawet dziecko !!! Loyd przecież nie zapomniał jak sie gra w koszykówkę. W Stali jakoś dziwnie mu sie dobrze grało , nawet przeciw mocnym drużynom , a u nas co zapomniał ???

Cytuj:
Dlaczego nie Edney? Bo owszem, był wolny, ale nie trenował i nie grał przez 8 miesięcy - zajął się jakimś własnym biznesem.


Z tym akurat sie zgodzę !!!
bozenka pisze:
Dlaczego Wójcik siedzi na ławce - bo lepsi na jego pozycji otrzymywali więcej minut.


Hmmm może i lepsi , ale na kilka minut gry to Adam zasługuję , choćby nawet aby udowodnić to !!!
bozenka pisze:
Z zebrania wyniknęła jedna oczywista prawda, że wszyscy: zawodnicy, trener, prezes KS Turów, kibice KK - są naprawdę mocno przejęci obecną sytuacją, wszystkim to leży na sercu, i jest wielka chęć aby to zmienić, oczywiście należy się zgodzić, że w takich warunkach a nie innych. Wszyscy mają nadzieję i wierzą w to, że drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.


Tak masz rację , każdy chcę tylko i wyłącznie dobra PGE Turowa Zgorzelec, ale póki prezesem jest J.Michalski i spółka to , to dobro staję sie luksusowe a co za tym idzie mało realne !!!


bozenka pisze:
W swoich opiniach znów szerzycie nienawiść, opluwacie i wyzywacie uczciwych ludzi.
To jest standard niektórych np. gregora - 85 i szamo.


Proszę odpuść sobie wpisy o szerzeniu nienawiści. Nie każdy musi sie tu na forum przyjaźnić , chyba mam prawo do wyrażenia swojej opinii na temat niektórych forumowiczów , a to nie jest nienawiść lub coś o czym ty myślisz.


Poza tym każdy wie co to jest Stowrzyszenie KK i naczym polega jego działalność , więc twoje wypociny z statutu akurat nie są potrzebne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2010, 13:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 sty 2009, 21:49
Posty: 261
Lokalizacja: Dolny Śląsk
zahaczając o 5 punktów z wypowiedzi Urlepa

Problem super coacha jest to ze nie potrafi sie przyznać do błedu. ta sama płyta grana po raz kolejny, mimo większego budżetu niż w Asco. Ściągnął tych co chciał. Thompsona, Wallace'a, Loyda, Glavasa i super gwiazdę uczelni LSU - rekordziste w blokach.., a tak naprawde nikt z nich nic wielkiego nie wniósł i raczej nie wniesie. wszystkie transfery to życzenia Andreja i po rekomendacji super kolegów agentów. efekt jeszcze gorszy, bo kasa idzie, a wyniki mówią same za wszystko.
Witkę trenował ponad 4 lata i nie potrafił mu wytłumaczyć swojej koncepcji gry?bo biadoli o staniu na obwodzie. zapomniał języka w gębie?
Urlep to stary manipulant i coraz gorszy , nie kształcący się trener. efekty widzieliśmy pod koniec pracy w Śląsku, jak nie potrafił rozgryzć taktyki Filipovskiego (mając super gwiazdy Hamiltona i Olivera z NBA), a także końcówkę sezonu w Kwidzynie.
Jakby zostawił Deana (może i Leończyka?) i nie dobierał takiej liczby Amerykanów to i chemia byłaby w porządku i na efekty nie trzeba by było długo czekać. a teraz tak naprawdę nikt nie wie, z nim samym na czele, dokąd to zmierza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
bozenka pisze:
Zawodnicy pieniądze otrzymują, nie ma sytuacji, że od stycznia im się nie płaci (więc powielanie bzdur, że nie otrzymują wypłaty było zwykłym kłamstwem).

Z zebrania wyniknęła jedna oczywista prawda, że wszyscy: zawodnicy, trener, prezes KS Turów, kibice KK - są naprawdę mocno przejęci obecną sytuacją, wszystkim to leży na sercu, i jest wielka chęć aby to zmienić, oczywiście należy się zgodzić, że w takich warunkach a nie innych. Wszyscy mają nadzieję i wierzą w to, że drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.


Niby byłam na tym samym zebraniu, ale ja odebrałam odpowiedz Pana Michalskiego dot. zaległości w inny sposób. Nie odpowiedział od razu że nie ma takiej sytuacji, tylko zaczął gadać o jakiejś sytuacji w klubie w która nie chce się teraz tzn. "na zebraniu" zagłębiać, o czym jednak później powiedział wraz z Panem Kozłowskim (chodzi o jakis dług zaciągnięty przez Krygiera który teraz musza spłacać z odsetkami i stad jakieś zawirowania z kasą - ile w tym prawdy oni sami tylko wiedzą). Później tylko powiedział że pensje są wypłacane od początku sezonu, ale na temat terminowości ich wypłacania nic nie powiedział.

Co do tej oczywistej prawdy niestety ja nie odczułam tego żeby prezes byl bardzo przejęty tą całą sytuacją, odpowiadając na coniektóre nasze pytania to w ogóle miałam wrażenie że przygotował sobie to juz wcześniej i nauczył sie na pamiec, ale może ja sie tylko czepiam... moze inaczej odbieram to wszystko niz inni..... Przedstawiłam tu tylko swoją własną opinie.....
Ze sportowym pozdrowieniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Pytania na spotkanie Klubu Kibica „TUR” z przedstawicielami Zarządu K.K.S.TURÓW Zgorzelec, Trener drużyny oraz delegacją zawodników, w dniu 04.03.2010. w hali Centrum Sportowego przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.
Pytania do Urlepa:
1. Dlaczego po dwóch miesiącach, które Pan potrzebował na wypracowanie kierunku rozwoju drużyny, nadal ta gra wygląda, jakby grali w niej w większości amatorzy ?
Trener odpowiedział, że zastał zespół w totalnym rozkładzie i amatorami nie są. Każdy stara się dać z siebie tyle ile może ale czasami nie wychodzi.
2. Dlaczego każdy transfer, za którym Pan nalegał okazał się totalną porażką? Mam tu na myśli zwolnienie Deana, Witki oraz zakontraktowanie TJ, Glavasa, Rindina, Loyda za wyjątkiem jednego trafionego transferu Brandona Wallace’a.
Glavas i Rindin trenują tutaj za małe pieniądze. Zgodzili się na to. TJ miał jakieś problemy z kolanem, Dean się nie sprawdził a o R. Witce powiedział tylko, że gdyby ktoś z nas krytykował pracodawcę to liczyłby się z tym, że pracodawca mu da premię czy zwolni? I tu propozycja do oponentów, jeśli pracują, spróbujcie tego i opiszcie efekty.
3. W jakim celu takie zmiany skoro nic dobrego nie wnoszą do gry drużyny ?
Rindin jest przewidziany na przyszły sezon. Może być wykorzystany jeszcze w PO(to nie partia! Choć jest wysoki i wyróżniałby akurat tą partię). A zmiany były konieczne w związku z pytaniem 2. . Natomiast co do Jarmakowicza i reszty to uznano, że lepiej niech się rozwijają w I lidze. Leończyk nie pasował do strategii.
4. Dlaczego Adam Wójcik po bardzo udanym spotkaniu w Poznaniu siedzi na ławce i ma tak mało minut w grze ?
Adam jest uzupełnieniem wysokich Amerykanów. Zresztą na treningu było widać z kim trenował. Trener nadal uważa, że Adam ma formę ale… .
5. Czy prawdą jest, ze Robert Witka miał zakaz wchodzenia pod kosz i jego rolą było stawianie zasłon ?
Nie, totalna bzdura.
6. Czy prawdą jest głosowanie, jakie odbyło się w trakcie lub przed treningiem, w którym się wypowiadali koszykarze odnośnie współpracy z Panem ?
Tak.
7. Jeżeli jest to prawda, to co było głównym pytaniem w głosowaniu i jakie będą tego następstwa ?
Są to wewnętrzne sprawy drużyny. Brak konkretów.
8. Dlaczego faworyzuje Amerykanów? Dlaczego mieli przed Świętami 7 dni wolnego a Polacy 2-3 ?
Taką decyzję podjął Obradovic.
9. Czy te wszystkie zawirowania, konflikty, ogólny zły klimat to efekt konieczności spadania w dół tabeli na 6-7 miejsce ?
Nikt o tym nie myśli.
10. Czy w takiej strategii możemy dopatrywać się słabszej postawy drużyny z pewnymi wyjątkami, którzy nie zgadzają się chyba z tym?
Nie ma takiej strategii, aby być na konkretnych miejscach. Zawodnicy starają się ale czasami coś nie idzie tak.
11. Jakim głównymi powodami było zatrudnienie Pana, jako trenera drużyny ?
Odwołał się do decyzji Zarządu. Padło również moje pytanie czy trener ma tylko trenować, czy też ma scalać drużynę? Zgodził się z tym drugim. Ewa D. też przywołała przykład gry kilku sezonów temu. Trener miał nadzieję, że to samo będzie teraz.
12. Czy istnieje lub istniał jakikolwiek ostatnio konflikt na lini Pan-Adam Wójcik ?
Nie.
13. Jakie są powody zwolnienia Roberta Witki i dlaczego odważył się na takie komentarze?
Miał już kilka niby upomnień. Zachowywał bierną postawę w meczach(jeden dobry mecz to za mało) i patrz pyt.2.
14. Czy drużyna stanowi jedność?
Jeszcze nie.
15. Czy zamierza Pan kontynuować pracę w Turów Zgorzelec w następnym sezonie?
Zależy od propozycji .
Pytania do Wójcika:
1. Co Ty, jako kapitan robisz w celu polepszenia atmosfery w drużynie?
Rozłożył ręce. Powiedział, że starają się grać lepiej i nie po to jadą na mecz aby przegrywać.
2. Czy prawdą jest, że w ostatnich tygodniach nie potrafiłeś znaleźć porozumienia z trenerem?
Nie.
3. Jak, będąc sam zawodnikiem, możesz wytłumaczyć nam beznadziejną postawę drużyny podczas meczy wyjazdowych?
Starają się. Na miejscu mieli Gdynię w zasięgu. Tutaj są kibice. Padło pytanie czy na wyjazdach nas, Kibiców dostrzegają? Odparł, że tak i dziękuje za doping ale niestety coś zgrzyta jeszcze lecz jest dobrej myśli i obiecuje w imieniu zespołu walkę.
4. Czy jesteście tylko zespołem na parkiecie czy też stanowicie drużynę także po treningach i meczach?
Każdy ma rodzinę, dzieci, narzeczoną czy dziewczynę. Dzwonią do siebie.
5. Czy cała drużyna ma świadomość rozgoryczenia wśród Kibiców w związku z fatalną grą zespołu?
Jak najbardziej.
6. Jak odebraliście i jakie były komentarze wśród koszykarzy po ostatnim proteście Klubu Kibica „TUR” w związku ze słabą postawą Waszą na meczach wyjazdowych, gdy 1 kwartę siedzieliśmy bez dopingu?
Była pewna konsternacja wśród zawodników. W przerwie meczu doszło do nich dlaczego K.K. tak się zachował. Ale na samym początku byli zaskoczeni, tym bardziej, ze już przyzwyczailiśmy ich do naszego dopingu.
7. Zostało kilka meczy, w tym arcytrudne do wygrania w Gdyni i Słupsku. Czy podejdziecie do nich na 100% czy już zakładacie, że mało prawdopodobne jest ich wygranie, jak miało to miejsce w przypadku komentarza przed meczem w Starogardzie Gd. ?
Nikt tak w drużynie nie myśli! Chcą wygrywać i wierzą w to, ze mogą. Asseco było w zasięgu ręki u nas. Najpierw tracą punkty a potem muszą gonić.
8. Czy zamierzasz grać w przyszłym sezonie w Zgorzelcu?
Zawsze takie decyzje podejmuje po skończonym sezonie.
Pytania do Wysockiego:
1. Czy przy rzekomych podziałach na graczy krajowych i zagranicznych, do której grupy Ci bliżej?
Umie po angielsku i po polsku z każdą grupą się dogada. Aczkolwiek nie ma takich podziałów.
2. Dlaczego nastąpił tak ostry konflikt z Obradovicem ?
Jest człowiekiem emocjonalnym i nie lubi, jak cos idzie nie tak. Było też o machaniu rękami przez trenera na co spojrzał się Urlep i nastąpiła salwa śmiechu. Ma charyzmę i wiarę w swoje umiejętności.
3. Czy widząc, jak jest w drużynie widzisz siebie w reprezentowaniu naszych barw w następnym sezonie?
Bardzo mu się tu podoba. Kibice są super. Mieszka w Goerlitz i są tu tanie domy. Wypowiedź dyplomatyczna była.
4. Co zrobiłbyś, aby w drużynie było, jak w rodzinie? Żeby drużyna stanowiła jedność, pięć palcy zaciśniętych w pięść, na której każdy się zatrzyma?
Ma nadzieję swoimi emocjami i radością z grania zarazić innych.
Pytania do przedstawicieli Zarządu K.K.S Turów Zgorzelec:
1. Dlaczego tyle zmian w klubie?
Było to podyktowane tym, że Obradovic upierał się przy 2 dwójkach i nie szukał jedynki. Co do Polaków to został przyjęty tylko Leończyk, który nie pasował do koncepcji Urlepa i Wójcik. Inne zmiany były podyktowane rozgardiaszem wprowadzonym przez poprzedniego trenera.
2. Dlaczego Zarząd nie weźmie odpowiedzialności za wyniki i zamieszanie w klubie?
Zarząd (Prezes Michalski) bierze całą odpowiedzialność za to co się dzieje i w każdej chwili może podać się do dymisji. Lecz, jak na razie stara się pracować z tym co ma w takich warunkach, jakie są.
3. Dlaczego Robertowi Witce nie udzielono reprymendy tylko zaraz zwolniono?
Miał upomnienia.
4. Czy zła atmosfera udzieliła się tylko Witce, czy też inni zawodnicy zaczną być szczerzy?
Atmosfera w drużynie jest normalna. Fakt, że po zwolnieniu Witki był krotki szok.
5. Dlaczego zawodnicy nie dostają wynagrodzenia od początku roku i czy to nie jest powód ich huśtawki formy?
Klub przechodzi pewne trudności ale z wypłatami nie zalegał.
6. Dlaczego klub zatrudnił P. Lizaka ,i w jakim charakterze, skoro boryka się z problemami finansowymi?
P. Michał Lizak nie jest zatrudniony w klubie. Problemy finansowe są związane z zaległościami wobec US z lat poprzednich do 2008 licząc. Sprawa jest ciągle otwarta ale chodzi o dość sporo.
7. Proszę podać podział zadań w klubie. Jak jest rola i kompetencje Pana Łuczak, Pana Olszaka, Pana Lizaka i Pana Michalskiego? Czym zajmują się dokładnie te osoby?
Bez komentarza
8. Czy widzicie Panowie zagrożenie dla istnienia klubu spowodowane wyjątkowo słabymi wynikami sportowymi?
Nie ma takiego zagrożenia. Cały czas negocjują warunki ale do tego, aby mieć atuty w rękawie trzeba wygrywać. Czym gorsze miejsce tym mniej atutów do utargowania czegokolwiek.
9. Kto dokonał wyboru zawodników przed sezonem?
Tylko dwóch Polaków. Wójcik, Leończyk – Zarząd. Witka i Roszyk mieli kontrakty dwuletnie.
10. Czy główny sponsor PGE zajął jakiekolwiek stanowisko w związku z obecną sytuacją?
Są negocjacje i patrz pytanie 8.
11. Dlaczego Obradowic został trenerem i czy miał jakikolwiek wkład w budowę składu?
Był dla większości autorytetem. Gortart wyrażał się nawet w samych superlatywach.
12. Czy klub stać na płacenie koszykarzom, którzy nie grają( Glavac, Rindin)?
Są to bardzo niskie koszty związane z utrzymaniem.
13. Czy w przypadku niewypełnienia zobowiązań sportowych, tzn. : odpadnięcie Turowa z Pucharów w fazie grupowej, słaba gra w finale PP, odpadnięcie z rozgrywek wcześniej niż zakładano-finał PLK bez nas, Zarząd poda się do dymisji?
Nic nie stoi na przeszkodzie. Lecz odnośnie finału to wszyscy wierzymy w przebudzenie i w to, że w nim zagramy.
14. Dlaczego nie zatrudniono Edneya, lub zawodnika o podobnym profilu zawodowym i umiejętnościach?
Nie grał od 8 miesięcy a teraz jest instruktorem czy kimś takim. Odnośnie innych w dobie kryzysu z poprzedniego roku były wygórowane żądania płacowe.
15. W jaki sposób klub, trener, zawodnicy chcą zmienić atmosferę w klubie?
Wszyscy czekają na taki „PSTRYK”, jak to określił Konrad Wysocki. Iskra się pojawi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
bozenka napisał/a:
W swoich opiniach znów szerzycie nienawiść, opluwacie i wyzywacie uczciwych ludzi.
To jest standard niektórych np. gregora - 85 i szamo.


Proszę odpuść sobie wpisy o szerzeniu nienawiści. Nie każdy musi sie tu na forum przyjaźnić , chyba mam prawo do wyrażenia swojej opinii na temat niektórych forumowiczów , a to nie jest nienawiść lub coś o czym ty myślisz.


dzieki za wsparcie :D co do bożenki to odpowiedz dał już Ci Hakeem.. a nikogo nie opluwam i nie szerze żadnej nienawiści, poprostu mówie to co widze a czego być może Ty nie chcesz widzieć. zresztą jak sie okazało po spotkaniu więcej użytkowników podzieliło moje zdanie na temat Tomczana więc w tej kwestii zwrócenie mi przez Ciebie uwagi jest bezpodstawne. myśl tam sobie co chcesz ale nie broń innym własnego zdania. forum jest własnie od tego a zaistniała sytuacja pokazuje że są tu ludzie którzy nie są ciemną masą i nie wierzą juz w czcze obietnice i dalsze nawijanie makaronu na uszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
mauzer pisze:
Zawodników będzie czas powiadomić o co kaman!

Zawodnicy już są powiadomieni. To jest pewne info! pisałem o tym kilka postów wyżej :)

bozenka pisze:
(więc powielanie bzdur, że nie otrzymują wypłaty było zwykłym kłamstwem).

Kłamstwa to wcisnęli na zebraniu. Od 1 stycznia do 1 marca 2010 roku zawodnicy nie otrzymali jeszcze wypłat. Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich (wątpię), ale części na pewno.

bozenka pisze:
Dlaczego Wójcik siedzi na ławce - bo lepsi na jego pozycji otrzymywali więcej minut.

Jeśli słyszę od zawodnika, że Wójcik na treningach "objeżdża" Johnsona, Wallace i Wrighta, to przepraszam, kto jest jeszcze od nich lepszy???

bozenka pisze:
Dlaczego właśnie Loyd - przecież jego forma jest słaba?

Na to pytanie znam odpowiedź. Bo miał dobre staty, jest czarny. Stal zapewniła już sobie utrzymanie w lidze i w ramach oszczędności chętnie się go pozbyła. Turów łyknął, bo Urlep lubi czarnych, a Michalskiemu podobały się statystyki.

bozenka pisze:
Dlaczego nie Edney? Bo owszem, był wolny, ale nie trenował i nie grał przez 8 miesięcy - zajął się jakimś własnym biznesem.


Ekhm. A jak było rok temu? Przyszedł... bez treningów itp. a co robił z młodszymi od siebie, przygotowanymi idealnie do sezonu przeciwnikami. Poza tym należy pamiętać, że taki Edney to nie tylko zawodnik, który "zagra" na parkiecie. To jest mentor "Profesor" i generalnie człowiek, który nawet siedząc na ławce, pomoże swojej drużynie. Dlatego akurat tłumaczenie takie, jest śmieszne. PS. pewna osoba z klubu, była w stałym kontakcie z Tyusem i on chciał przyjechać do nas i grać, jak jeszcze nie było Loyda.

bozenka pisze:
Z zebrania wyniknęła jedna oczywista prawda, że wszyscy: zawodnicy, trener, prezes KS Turów, kibice KK - są naprawdę mocno przejęci obecną sytuacją, wszystkim to leży na sercu, i jest wielka chęć aby to zmienić, oczywiście należy się zgodzić, że w takich warunkach a nie innych. Wszyscy mają nadzieję i wierzą w to, że drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.


Pięknie powiedziane. Tylko jedno ale... nie pokrywa się z prawdą.
Zawodnicy chcieliby coś ugrać, bo lepiej pracy się szuka odchodząc z zespołu v-ce mistrza, niż z zespołu 6 w tabeli, ale cudu nie będzie. Trener ma w d. tą sytuację, ciągle narzeka, smęci i wiecznie ma pretensje do Polaków. Prezes... sam nie wiem, czy on w ogóle ma jakieś zdanie na ten temat, przecież on się na koszu nie zna, na biznesie też nie. A Kibice... no chyba tylko oni mogą być przejęci, bo jakieś 99% z nich mieszka w Zgorzelcu i jak klub "upadnie" to będą "smutni".

Moim zdaniem, jeśli Urlep zostanie na stanowisku trenera. To odpadną w 1 rundzie PO.

aaa... jeśli chodzi o to co powiedzieli o Witce, że ukarali go wcześniej itp. To owszem. Wiecie za co? Za "brak aktywności na ławce". Dowalili mu po kieszeni. I niech mi ktoś powie, że to nie jest czepianie się jednego gościa (Robsona)?

P.S. Jak Urlep może mówić, że była to decyzja klubu, że go zwolnili, jak nawet na oficjalnej stronie klubu wypowiadał się, że Witka się opierdziela na treningach i nie jest zaangażowany. To co? Urlepa nie zapytali o zdanie? A jak zapytali, powiedział, że chce go w zespole, to co? Przeciwstawili mu się? Nie wierzę...

Widać, że dużo ludzi łyknęło wszystko co usłyszeli na spotkaniu...

P.S.2. Czy ktoś liczył na to, że Wójcik lub Konrad powiedzą "tak jest konflikt w drużynie. trener faworyzuje czarnych. dostali na święta 7 dni wolnego, a my 2,5. ale to nic, przecież to urlep, on wie co robi, bo to dobry trener. nie lubimy się generalnie, ale dla pracy w klubie robimy wyjątek i pracujemy razem w radosnej atmosferze. czujemy się jak jedna rodzina, chociaż pierwszy raz w naszej karierze, w klubie nie było wigilii dla zespołu. bardzo chcemy zdobyć mistrzostwo polski, ale w pre-play-offach chyba trafimy na Basket Poznań, a jak wiadomo oni też chcą mistrza i dlatego będzie nam ciężko"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 pisze:
zresztą jak sie okazało po spotkaniu więcej użytkowników podzieliło moje zdanie na temat Tomczana

Mam nadzieję ,że piszesz o spotkaniu wczorajszym.
Jeżeli tak to było pół sektora K.K. .
Wskaż mi większość.
Po zebraniu w świetle wypowiedzi koszykarzy i trenera, zapytałem się zebranych czy robimy, jako K.K. akcję z wejściem na drugą kwartę. Zasugerowałem wręcz, że bardziej jest im potrzebne nasze wsparcie niż pokazywanie środkowego palca Zarządowi K.K.S., co i tak nic nie wniesie do gry zespołu. Zgodzono się, że dopingujemy od początku.
Nie róbmy karty przetargowej z zespołu(aż strach pisać teraz drużyna, bo niektórzy opacznie to przyjmują). Dopingujmy tak, abyśmy walczyli z Asseco w finale. Każdemu to wyjdzie na zdrowie. Sponsor się nie odwróci i pieniądze będą na przyszły sezon. Jeśli skupimy się na walce z działaczami klubu a nie na dopingu to efekt będzie zgoła odmienny.
Co do odpowiedzi na pytania to mogą one być w swej treści czasami lakoniczne ale tyle pamiętam lub, jak kto chce, tyle chcę pamiętać . :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
bozenka pisze:
Czytam te wszystkie zajadłe opinie i znów nie mogę się pogodzić z poziomem dyskusji na tym forum.


Nie czytaj, będziesz zdrowsza.

bozenka pisze:
Z kibiców Turowa należących do KK staracie się zrobić jakichś nieudaczników, którzy nie tylko nie umieją kibicować, ale też nie rozumieją koszykówki, sytuacji drużyny, nie popierają swoich koszykarzy i w ogóle nie zależy nam na poprawieniu atmosfery w drużynie.


Zdecyduj się kobieto, bo wszystko jest na NIE... od poprawienia atmosfery w drużynie są zawodnicy i kadra trenerska, a nie kibice... popierać koszykarzy możecie na meczu... że niektórzy nie umieją kibicować, czy też nie znają i/lub nie rozumieją koszykówki - cóż są i tacy...

bozenka pisze:
W swoich opiniach znów szerzycie nienawiść, opluwacie i wyzywacie uczciwych ludzi.
To jest standard niektórych np. gregora - 85 i szamo.


Przykro nam, że Tomczan jest oślepiony blaskiem panującego nam najjaśniejszego Jana M.

bozenka pisze:
A ja uważam, ale nie wiem czy przekonam kogokolwiek i nie zależy mi na tym, że jest dokładnie odwrotnie: uwielbiam koszykówkę w Zgorzelcu i martwię się jak wszyscy kibice o sytuację w naszej drużynie.


Martwisz się i nic nie robisz... też jakiś wybór, ale nie wierze, że tym trzymaniem rąk w kieszeni wiele zdziałasz. Aha i nie przekonałaś chyba zbyt wielu osób, nie podając żadnych konkretnych argumentów ku temu.

bozenka pisze:
I wiem, że wszystkim pozostałym kibicom KK zależy na dobrej atmosferze w drużynie, ponieważ po to są w tym Stowarzyszeniu. To zostało dosadnie przedstawione na zebraniu z zawodnikami, trenerem i prezesem M.


W kółko klepiesz to samo...

bozenka pisze:
Czy wątpliwości zostały wyjaśnione, to już inna para kaloszy - każdy sam oceni czy takich odpowiedzi oczekiwał i czy mu to wystarczy.

Ale wyjaśnienia były (przytoczę tylko niektóre) :


Po przeczytaniu pierwszego zdania z tego cytatu myślałem, że obejdzie się bez wyjaśnień, ale jednak...

bozenka pisze:
Dlaczego Witka został w ten sposób potraktowany?
Odp. owszem niezręcznie, ale to nie było jego pierwsze zachowanie i miał już wcześniej naganę i upomnienia. Decyzję podjęli trener i prezes KK wspólnie.


A ktoś napisał, że trener Urlep wypowiedział się, że była to tylko i wyłącznie decyzja Prezesa Michalskiego, a nie trenera Urlepa... aha i dobrze, że wyjaśniłaś, że chodziło Ci o Prezesa Michalskiego, a nie Prezesa KK (Tomczana), bo wtedy by to tak proste było, przecież Tomczan by na forum bronił samego siebie, a nie Prezesa Michalskiego... w sumie to za pierwszym razem pomyślałem, że coś w tym jest i bozenka, rację ZAWSZE MA!

bozenka pisze:
Zawodnicy pieniądze otrzymują, nie ma sytuacji, że od stycznia im się nie płaci (więc powielanie bzdur, że nie otrzymują wypłaty było zwykłym kłamstwem).


Prezes Michalski tak powiedział, czy zawodnicy na spotkaniu w obecności działaczy??? Powiem Ci tak, zwykłemu kibicowi koszykarz nie zwierzy się za bardzo z takich rzeczy, bo raz umowa, dwa za duże pieniążki, trzy bo to nie jest dobrze postrzegane w środowisku.

bozenka pisze:
Dlaczego Wójcik siedzi na ławce - bo lepsi na jego pozycji otrzymywali więcej minut.


Lepsi, a którzy to? Pamiętaj, że przeciwnicy dla nas nie grają...

bozenka pisze:
Dlaczego nie mamy dobrego rozgrywajka - bo dziesiątki rozgrywających było oglądanych w trakcie poszukiwań - i nie nadawali się ze względu na niskie umiejętności.
Dlaczego właśnie Loyd - przecież jego forma jest słaba? To prawda - nie zgrał się jeszcze z drużyną, ale ma bardzo dobry potencjał, który pokazuje na treningach. To samo dotyczy Johnsona.


Jejku :smt021 potencjał na treningach też pokazywałem... wielu zawodników na treningu wykazuje potencjał, ale to nie ma później przełożenia na umiejętności na boisku w prawdziwej grze.

bozenka pisze:
Dlaczego nie Edney? Bo owszem, był wolny, ale nie trenował i nie grał przez 8 miesięcy - zajął się jakimś własnym biznesem.


Przed przyjściem do Turowa też miał przerwę w grze i jakoś przyszedł, zagrał, pokazał co to znaczy doświadczenie. Może po prostu ma takie samo zdanie o tym Klubie jak Boban Mitev, Damir Milijkovic czy Robert Witka i wielu, wielu innych - Klub jest nieprofesjonalnie zarządzany. A część zawodników, która tutaj trafiała to typowe zapchajdziury. Gdzie ktoś w Klubie bierze kasę od agenta za ich zatrudnienie... bozenko, zrozum mnie dokładnie Turów jest traktowany przez niektórych jak DOJNA KROWA

bozenka pisze:
Z zebrania wyniknęła jedna oczywista prawda, że wszyscy: zawodnicy, trener, prezes KS Turów, kibice KK - są naprawdę mocno przejęci obecną sytuacją, wszystkim to leży na sercu, i jest wielka chęć aby to zmienić, oczywiście należy się zgodzić, że w takich warunkach a nie innych. Wszyscy mają nadzieję i wierzą w to, że drużyna jeszcze pokaże na co ją stać.


Taaaa... a co mieli Ci powiedzieć... buehehehe... Twa naiwność kobieto nie zna granic...
Poza tym, jest to mecz telewizyjny i Ci Panowie z Klub mają po prostu STRACHA, że przed kilkoma tysiącami telewidzów, a może i później w wieczornych wiadomościach zostanie pokazane, jak cała hala kibiców ich wyzywa i ma dość ich rządów.

bozenka pisze:
Tak więc szydzenie i ciągłe "pierdzenie" że Tomczanowi i innym z KK na niczym nie zależy to ordynarna hucpa.


Siostra bliźniaczka Tomczana :grin:

bozenka pisze:
Prezes M. przyznał, że nie jest przyspawany do stołka i w razie czego jest do dyspozycji zarządu.


Taaaaa... mhyyyy... a Świstak siedzi, bo nie było barierki...

bozenka pisze:
A poza tym czuję się w obowiązku niektórym przypomnieć, bo chyba nie wiedzą, że Klub Kibica to Stowarzyszenie czyli dobrowolne zrzeszenie ludzi, których łączy wspólny cel, wspólna pasja działania i którzy się nawzajem wspierają.


Właśnie to robimy, ale oczywiście nie widzisz, że tylko TY i Tomczan macie rację, a cała reszta się myli... najlepiej nałożyć klapki na oczy i nie widzieć, że wszyscy w około Cię opluwają.

Aha i co do wypowiedzi Tomczana, już Krzysiek poszedł z Tobą na wymianę słowną, ale to nie ma najmniejszego sensu... albo Ty jesteś tak bardzo zaślepiony swoją nieomylnością, albo po prostu jesteś taki GŁUPI.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 14:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
4. Czy jesteście tylko zespołem na parkiecie czy też stanowicie drużynę także po treningach i meczach?
Każdy ma rodzinę, dzieci, narzeczoną czy dziewczynę. Dzwonią do siebie.


Rozbroiło mnie to.
Jak był Filipovski to też wszyscy mieli rodziny, dzieci lub dziewczynę, a jednak mogli razem iść na piwo, zabawić się, pójść na obiad lub zakupy. Pierdoły ale jednak ważne. Pamiętam jak dziś, jak podjechały pod MCdonalda 3 auta klubowe i wysiadło pół naszego składu - Kelati, Logan itd. i sobie przyjechali wieczorkiem na jedzenie.
Dzwonię do siebie. Ot super, mieszka jeden obok drugiego i muszą do siebie dzwonić... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..