Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 5:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 11:16 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Tomski pisze:
Czyzbys starał sie kogos sprowokować? :roll:

Nie. Nawet mi to przez myśl nie przeszło. Nie gustuje w e-napinkach ...
Cytuj:
Faktycznie kibice z Walbrzycha dopingowali caly mecz i byli najlepiej zorganizowana grupa jaka przyjechala do nas na mecz w obecnym sezonie. Jesli ktos np stal na balkonie kolo ich sektora to moglo mu sie wydawac ze w pewnych momentach sa glosniejsi od nas. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, taki podpis ktos z forumowiczow i pasuje to do opisasnej sytuacji.

Tak się akurat składa, że byłem przy samym sektorze KK "Tur". Chodzi mi dokładnie o momenty w meczu, w których nikt nie znał jak będzie wyglądać ten mecz.
I trzeba popatrzeć na wiele spraw odnośnie KK "TUR" - obiektywnie.
Tomski pisze:
Zastanawiam sie czy w ogóle byłes na tym meczu!Jak dla mnie wypisujesz głupoty.

Gdyby mnie nie było na tym meczu, nie pisał bym nic. Nawet tych spraw, które wg. Ciebie to głupoty.

Grengo - żadnego nadużycia nie popełniłem :) Po prostu jeżeli jest dział na forum KK "TUR", to warto tutaj też napisać kilka istotnych spraw publicznie. Nie byłem na kilku ostatnich zebraniach. Akurat złożyło się tak, że miałem ważniejsze sprawy w dniu, w którym wypadały zebrania. Natomiast jeżeli na zebraniu frekwencja dopisała w ilości 145 osób, a ja jako jedyny nie byłem na zebraniu, to przepraszam za zamieszanie i podczas któregoś najbliższego meczu postaram dowiedzieć się jakie zapadały ważne komunikaty podczas zebrań KK "Tur" :)

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 12:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Podzielam zdanie, że forum jest po to aby wyrazić swoje zdanie i opinie.
Dlatego jeżeli ktoś jest spoza KK a ma fajny pomysł na oprawę meczów,
jakiś pomysł coby zmienić na lepsze to powinien tutaj w tym miejscu
pisać. Najgorsze jest stać w miejscu. Bo jak się stoi w miejscu to się
tym samym cofa- powiedział jakiś filozof.
Tak więc proponuję zebrać się w sobie i bez względu na orientacje KK czy
nie KK propozycje rzucać. A grengo po prostu powie czy stać nas na ten
czy inny pomysł, czy nie odbiega od standardów i co na to P. Michalski.

PS. Wymagamy dużo od zawodników- a ch..ja robimy sami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 18:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
PrzecPolitWSpor pisze:
Grengo - żadnego nadużycia nie popełniłem :) Po prostu jeżeli jest dział na forum KK "TUR", to warto tutaj też napisać kilka istotnych spraw publicznie.

Ale nie wszystkie...
PrzecPolitWSpor pisze:
Akurat złożyło się tak, że miałem ważniejsze sprawy w dniu, w którym wypadały zebrania.

Mogło się tak zdarzyć, że nie mogłeś...
Pozdrawiam...

hakunamakata pisze:
Podzielam zdanie, że forum jest po to aby wyrazić swoje zdanie i opinie.
Dlatego jeżeli ktoś jest spoza KK a ma fajny pomysł na oprawę meczów,
jakiś pomysł coby zmienić na lepsze to powinien tutaj w tym miejscu
pisać.

hakunamakata pisze:
A grengo po prostu powie czy stać nas na ten
czy inny pomysł, czy nie odbiega od standardów i co na to P. Michalski.


Jestem jak najbardziej "ZA" i obiecuję przekazać ciekawe pomysły Prezesowi Michalskiemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2009, 21:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Panowie!!! OK.Poruszajmy tu ważne tematy dla KK ale drażliwsze tematy pozostawmy na spotkania w MDK. Róbmy dobre wrażenie na każdym kibicu w Zgorzelcu.Zachowujmy się ,jak stare dobre małżeństwo.
Mama zawsze mi powtarzała,że "...co się dzieje w domu nie mów nikomu".
Ale tutaj pasuje jeszcze coś- NIE SRA SIĘ WE WŁASNE GNIAZDO.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 15:29 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
wiadomo już kiedy karnety dla KK na PO będą do odbioru?;>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 16:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 gru 2008, 17:57
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Mate_00 pisze:
wiadomo już kiedy karnety dla KK na PO będą do odbioru?;>


Już są


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 18:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Karnety dla KK już są u mnie , odbierajcie jak najszybciej , bo w piątek będzie mnie trudno zastać !!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2009, 20:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Od dzisiaj od godziny 9.00 są do odebrania karnety na rundę PO dla członków KK TUR. Jak zwykle są one do odebrania w kiosku KOLPORTER u"Świstaka". Osoby, które nie odbiorą karnetu do piątku do godz.16.00 mogą odebrać go w każdym innym terminie oczywiście po uiszczeniu składki członkowskiej.
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek na meczu. :smt026


[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 11:18 pm ]
Członkowie KK TUR, którzy chętnie pomogą przy organizacji V MPKK nie tylko słownie, ale i fizycznie proszeni są o stawienie się w środę 8.04.2009 o godz. 17.00 pod MDK w Zgorzelcu.Szczególnie podkreślam słowo "chętni", gdyż nie mam zamiaru nikogo prosić na siłę.

[ Dodano: Wto Kwi 14, 2009 10:43 am ]
KK Tur organizuje wyjazd na mecz do Słupska. Wyjazd odbędzie się w dniu 26.04.2009 (niedziela). Koszt wyjazdu to 72 zł + 3 zł ubezpieczenia. Co do ceny wejściówek podam info po jej otrzymaniu ze Słupska. Zapisów można dokonywać u Świstaka (KOLPORTER) wyłącznie z pieniędzmi. Dysponujemy tylko 49-cioma miejscami, więc nie zastanawiajcie się.


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2009, 22:19 przez grengo, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 15:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 mar 2009, 10:10
Posty: 16
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie. Co się dzieje z naszym KK? co robią w nim ludzie którzy nie mają nawet siły porządnie krzyknąć?? Od kiedy to do KK przyprowadza się małe dzieci i żony?? rozumiem..niektórzy chcą zabierać swoje dzieci na mecz, ale żeby do klubu kibica je przyprowadzać? Klub kibica powinien składać się przede wszystkim z młodych ludzi którzy mają siłę drzeć się cały mecz bez przerwy, a u nas ponad połowa to emeryci którzy po krzyknięciu paru słów dostają zadyszki(bez obrazy). Zróbcie coś z tym bo nie za dobrze to wygląda. Kiedy stoję na meczu widzę prawą stronę KK która jako tako krzyczy, klaszcze itp. A cała lewa strona nic.Nieraz coś tam klaśnie, nieraz ktoś w trąbkę dmuchnie i nic poza tym. Moim zdaniem powinna być jakaś selekcja podczas przyjmowania do KK, a nie kolega kolegi co jest na emeryturze i nie ma co robić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 15:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Arni pisze:
A cała lewa strona nic


I tu obrażasz naprawdę dobrych kibiców którzy siedzą po tamtej stronie !! Chodzi mi m.in. o mnie i parę osób siedzących nade mną !! Akurat my na każdym meczu dajemy z siebie wszystko!! Wiem że ogolnie lewa strona jest gorsza bo już się na to skarżyłem na początku sezonu jednak nie uogólniaj !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 16:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 mar 2009, 10:10
Posty: 16
Lokalizacja: Zgorzelec
Ok, przepraszam mój błąd, ale

Cytuj:
Chodzi mi m.in. o mnie i parę osób siedzących nade mną !!


właśnie...kilka osób, a powinno być kilkadziesiąt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 19:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Też tak sądzę jednak jak głośno my byśmy krzyczeli tych z przodu nic nie ruszy ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 20:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
z megafonem spróbujcie ;) jak coś to ja bardzo chętnie do KK wstąpię ;) mam donośny głos hehe i mocno klaszczę :]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 20:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 mar 2009, 10:10
Posty: 16
Lokalizacja: Zgorzelec
oczekuję jakiejś konkretnej odpowiedzi od między innymi Pana Bajdy.
Dlaczego wprowadzane są dzieci? co robią emeryci w KK? dlaczego jest tak mało młodzieży od 14-15 lat w górę? Przecież młodzi ludzie mają więcej siły do dopingowania niż taki 60-70 letni staruszek, bez obrazy, ale chyba pora odejść i ustąpić miejsca innym.


Ostatnio zmieniony 27 kwie 2009, 20:06 przez Arni, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwie 2009, 20:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Problem "klubu wesołego karneciarza" był już poruszany kilkadziesiąt razy - niestety nic się nie zmienia. Nadal dominują ludzi powyżej 40 lat (bez obrazy), a jakieś 35% poza staniem w barwach klubowych, nie bierze żadnego udziału w dopingu, nawet nie klaszcze! To są kpiny. Na miejscu grengo i zarządu wyciągnął bym z tego już dawno wnioski, a na przyszłość na trybunę przyjmował tylko tych prawdziwych i oddanych - nawet kosztem zmniejszenia ze 120 do 70-80 osób! Z akcją pozyskiwania młodych i chętnych trzeba "wyjść do ludzi", a nie tylko przez kilka tygodni sezonu ogórkowego prowadzić prawie "konspiracyjne" zapisy!

Szczerze wątpię, a by coś się miało poprawić w KK, ale nadzieja zawsze się gdzieś tli...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..