Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 18:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Grizzo^^ pisze:
Moim zdaniem to jest troszkę chore ponieważ czemu nie można puścić młodzież która ma 14 lat z wójkiem na mecz tylko musi byc matka lub ojciec, ale przepisy to przepisy

Ano dlatego, że to Rodzic odpowiada prawnie za nieletniego a nie WUJEK :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 18:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lut 2009, 16:31
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
Grango pisał to 18 lutego w czasie kiedy byłem w szkole wiec tego nie widziałem a od razu po szkole byłem sie zapisać i nikt na miejscu mnie o tym nie poinformował...
A więc gdzie moge sie wypisać ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 18:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lut 2009, 19:44
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK pisze:
Fafik2710 pisze:
Gdy się zapisywaliśmy nikt nas nie poinformował że trzeba mieć skończone 18 lat lub jechać z opiekunem prawnym więc teraz mamy się wypisać ??? jeżeli tak to jeśli można wiedzieć gdzie tego można dokonać ??


Powiem tak jeżeli jesteś tak dziwny jak ten post to rozumiem Twoje pytania ;/ a myślisz że Grango po co pisał 17 lutego w tym temacie : TUTAJ!



Tylko że ten temat nosi nazwę "Klub Kibica TUR" (niektóre osoby które nie należą do KK niekoniecznie tam zaglądały) więc informacje które są tam zawarte powinny również znajdować się w temacie "Zapisy na Anwil i Polonię"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 19:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ale grengo nie raz w tym temacie odsyłał ludzi którzy zadawali pytania dotyczące wyjazdu do tamtego tematu ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 23:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Już nie wiem gdzie mam pisać... ale czy ktos z KK pomyślał o wzięciu flag i chociaz jednego bębna? Mi to trochę komplikuje dojazd z Zawidowa... bo mógłbym sie tym zając... dajcie znać czy ktos zorganizuje sprzęt...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 9:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Grizzo^^ pisze:
Takie super ten kk ma zasady ze mnie szlak trafia, :-? żeby na wyjazd trzeba było mieć prawnego opiekuna to szok nie może być przyjaciel rodziny. Pozdrawiam ten cały powalony klub kibica. Pozdro


...powalony, to ty kolego chyba jesteś, bo tymi słowami określiłeś 146 osób, więc zastanawiam się nad wyciągnięciem konsekwencji prawnych. Admina proszę o zabezpieczenie IP tego osobnika, który ma odwagę tak zza monitora szkalować innych użytkowników forum i nie tylko. Niestety nie dam nikomu wycierać sobie gęby członkami KK tylko dlatego, że jesteś niedoinformowanym d...m. Uzupełnię twoją wiedzę o tyle, że wskażę ci źródło tych wymysłów. Jest to nic innego jak Ustawa o stowarzyszeniach, więc to ustawodawca, a nie kk ustala pewne zasady. Dla ciebie kolego - bez odbioru

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 9:55 am ]
pokemon15 pisze:
Już nie wiem gdzie mam pisać... ale czy ktos z KK pomyślał o wzięciu flag i chociaz jednego bębna? Mi to trochę komplikuje dojazd z Zawidowa... bo mógłbym sie tym zając... dajcie znać czy ktos zorganizuje sprzęt...


Pokemon nie martw się o bębny, a flag nie brałem, bo nie miałem jak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 10:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Troche mnie to też dziwi , bo jakoś czas temu jak był wyjazd sponsorowany do starogardu ,to bez problemu pojechały osoby nie pełnoletnie i bez opiekuna prawnego, wiec te zasady będą co chwilę sie tak zmieniać jak tylko kk bedzie mieć zachcianki ? Pojachało kilku młodych kibiców i nic sie nie stao , i w autobusie pan z kapeluszem ;) mówił ze te osoby mają już pierwszwnstwo do wyjazdów bo znakomicie kibicowali , a tu wyskakuje ktoś ze musi być osoba prawna, :| :| :|

podrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 12:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lut 2009, 19:44
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
mogę się dowiedzieć jak mam się teraz wypisać z tego wyjazdu na Anwil skoro nie mam 18 lat??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 13:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
cholerka, greengo jak bys tu jeszcze zaglądał to napisz czy jest szansa aby rano przed szósta zabrac chociaz ze dwie flagi z centrum, z "naszego" pomieszczenia, chodzi mi o to czy będzie ktos z ochrony dysponował kluczem... w razie czego wezme moja malutka flażkę... ;)
(nie mylić z flaszką...)


Ostatnio zmieniony 21 lut 2009, 13:19 przez pokemon15, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 13:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lut 2009, 16:31
Posty: 4
Lokalizacja: Zgorzelec
A więc jak moge się wypisać??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2009, 13:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No cóż, po prostu nie przyjdziesz i juz, 3 złote moze odzyskasz później, chociaż nie wiem kiedy grengo póścił liste do ubezpieczyciela...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2009, 21:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Warszawy informuję, że niestety nie ma już wolnych miejsc. Osoby, które zapisały się na wyjazd 14.03.2009 proszone są o uzupełnienie wszystkich potrzebnych formalności (dane+wpłata) do niedzieli (01.03.2009). Zmian i uzupełnień na liście można dokonać w barze przy basenie w Centrum Sportowym. Osoby, które nie uzupełnią danych, bądź nie uiszczą wpłaty w określonym terminie zostaną usunięte z listy bez ponownego powiadomienia.
Jako uzupełnienie dodam, że kontaktowałem się z osobą odpowiedzialną za stowarzyszenia ze strony Starostwa, które jest jednostką nadrzędną Stowarzyszeń w całym powiecie w sprawie wyjazdów osób niepełnoletnich. Sprawa wygląda tak, że na wyjazd organizowany przez stowarzyszenie (w tym wypadku KK TUR) mogą jechać wyłącznie osoby pełnoletnie, bądź osoby nieletnie posiadające pisemną zgodę opiekuna prawnego.
Jak napisałem wyżej osoby niepełnoletnie MOGĄ jechać, co nie znaczy, że na pewno pojadą, bo tę decyzję pozostawiam kierownikowi wyjazdu, który bezpośrednio odpowiada za całą grupę wyjazdową. Mam nadzieję, że rodzice są na tyle odpowiedzialni żeby nie puszczać na takie wyjazdy zbyt małych dzieci, które nie są jeszcze na tyle samodzielne, aby samemu poruszać się w obcym mieście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 13:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lut 2009, 12:05
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie do Grengo
Czy jest możliwość zorganizowania 2 autokaru do Warszawy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 15:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
PGE_Turów pisze:
Mam pytanie do Grengo
Czy jest możliwość zorganizowania 2 autokaru do Warszawy


pytalem sie wczesniej o to a grengo napisal ze nie bo ten jest sponsorowany chyba ze znajdziesz sponsora (cos takiego)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2009, 15:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lut 2009, 12:05
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
aha dzięki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..