Dzisiaj jest 04 maja 2024, 21:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 maja 2009, 19:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
andrzej2212 pisze:
Krzysiek, dziękuję za korektę tutaj, lecz gdybyś spróbował czytać ze zrozumieniem, to z pewnością doczytasz, że chodziło mi przede wszystkim o stronę: http://ksturow.pl/turow.php?str=1&news=320 gdzie pod informacją jest Twój podpis.


I tu wyjaśnienie:
Mój podpis tam widnieje gdyż jako Prezes KK TUR jestem moderatorem działu "kibice", a info na głównej pojawia się automatycznie, to taka jej zaleta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2009, 21:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo zapomniałeś chyba jeszcze podać,że wszystkich oczywiście obowiązują barwy klubowe ;-) ;-) ;-)
Bez nich ani rusz... . :smt026 :smt026 :smt026
To tak na marginesie tego co kto i w jaki sposób coś podpisał i,jak kogoś zaprosił oraz kto jest kim i dlaczego a i owszem dlaczego tam a nie tu.
Pozdrawiam.
:P :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2009, 22:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Grengo zapomniałeś chyba jeszcze podać,że wszystkich oczywiście obowiązują barwy klubowe ;-) ;-) ;-)
Bez nich ani rusz... . :smt026 :smt026 :smt026


Akurat Twoja aluzja ma się nijak do sytuacji, ale brnij dalej w niewiedzę... A no i baw się dobrze przy kolejnych próbach roboty pod górkę...

Jak dla mnie "mniód" ... (celowo z błędem, ale jak brzmi)


Ostatnio zmieniony 25 maja 2009, 22:51 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2009, 15:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
A no i baw się dobrze przy kolejnych próbach roboty pod górkę...


Dziwi mnie Twoja podejrzliwość i doszukiwania się teorii spiskowej. :roll:
Nigdy nie robiłem nikomu pod tzw."górkę", jak twierdzisz :|
Daj sobie na luz bo to się może przerodzić w fobię. :cry:
Myślę,że tą krótką ripostą z mojej strony skończymy polemikę na temat robienia komuś pod "górkę".
Pozdrawiam :smt058 :lol: :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2009, 20:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Dziwi mnie Twoja podejrzliwość i doszukiwania się teorii spiskowej. :roll:
Nigdy nie robiłem nikomu pod tzw."górkę", jak twierdzisz :|

Nie twierdzę i się nie doszukuję, ale to można wywnioskować z treści Twoich wpisów, ale
Tomczan pisze:
tą krótką ripostą z mojej strony skończymy polemikę na temat robienia komuś pod "górkę".


i tu się zgadzamy obydwaj.

Pozdrawiam i do zoo "U Szwagrów" :smt058 :smt026 :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2009, 22:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
A Ja chciałem się dowiedzieć czy będą nabory do KK przed nowym sezonem ????? Pozdrawiam.. :roll: :smt026


Ostatnio zmieniony 27 maja 2009, 11:09 przez Klaudi, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 maja 2009, 13:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Klaudi pisze:
A Ja chciałem się dowiedzieć czy będą nabory do KK przed nowym sezonem ?


Niewykluczone, ale na obecną chwilę nie potrafię tego precyzyjnie określić, gdyż jeszcze nie było posiedzenia Zarządu kończącego ten sezon.
Pozdrawiam,
Krzysztof Bajda


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 maja 2009, 19:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
grengo pisze:

Niewykluczone, ale na obecną chwilę nie potrafię tego precyzyjnie określić, gdyż jeszcze nie było posiedzenia Zarządu kończącego ten sezon.
Pozdrawiam,
Krzysztof Bajda


A ja mam pytanie, czy będzie podana gdzieś informacja o ewentualnym naborze? (np. strona Turowa albo tu na forum)
Pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 maja 2009, 20:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
katrin89m pisze:
grengo napisał/a:


Niewykluczone, ale na obecną chwilę nie potrafię tego precyzyjnie określić, gdyż jeszcze nie było posiedzenia Zarządu kończącego ten sezon.
Pozdrawiam,
Krzysztof Bajda


A ja mam pytanie, czy będzie podana gdzieś informacja o ewentualnym naborze? (np. strona Turowa albo tu na forum)
Pozdrawiam ;)


Jeżeli będzie podjęta jakakolwiek decyzja, to obiecuję, że informacja o niej pojawi się tutaj na forum oraz na stronie głównej KS Turów w zakładce "Kibice", niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiemy jako Zarząd.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2009, 19:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Klaudi pisze:
A Ja chciałem się dowiedzieć czy będą nabory do KK przed nowym sezonem ????? Pozdrawiam.. :roll: :smt026


katrin89m pisze:
A ja mam pytanie, czy będzie podana gdzieś informacja o ewentualnym naborze? (np. strona Turowa albo tu na forum)
Pozdrawiam ;)


Widzisz Grengo - kandydaci są i pewnie nie są to karneciarze :) Przyjęcia i weryfikacja członków to "Wasza broszka", ale wydaje mi się celowa poważna weryfikacja po tym sezonie i wprowadzenie na przyszłość jakiś lepszych procedur, kontroli i sankcji. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2009, 22:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
paawlus pisze:
Widzisz Grengo - kandydaci są i pewnie nie są to karneciarze Przyjęcia i weryfikacja członków to "Wasza broszka", ale wydaje mi się celowa poważna weryfikacja po tym sezonie i wprowadzenie na przyszłość jakiś lepszych procedur, kontroli i sankcji. Pozdrawiam.

No napewno nie Ja bez karnetu byłam na prawie wszystkich meczach :lol: oczywiscie w Zgorzelcu :smt026
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2009, 22:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Ja z bratem również byliśmy na większości meczów nie posiadając karnetów a dojeżdżamy z okolic Świeradowa, ale dla TUROWA zrobimy (prawie) wszystko :] A do KK chcemy przystapić by działać i przede wszystkim kibicować bo stać i oglądać mecz to może sobie zwykły nie zwiazany emocjonalnie kibic a nie jak niektórzy w tym sezonie członkowie KK... Ale nie mnie to oceniać...

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2009, 14:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Klaudi pisze:
paawlus pisze:
Widzisz Grengo - kandydaci są i pewnie nie są to karneciarze Przyjęcia i weryfikacja członków to "Wasza broszka", ale wydaje mi się celowa poważna weryfikacja po tym sezonie i wprowadzenie na przyszłość jakiś lepszych procedur, kontroli i sankcji. Pozdrawiam.



Szczerze przyznaje sie ze z powodów osobistych ja sam przykładowo opuszczałem wiele meczy.
Jednak mam chęć przystąpienia do KK nie z powodu właśnie karnetów , a z chęci pokazania woli kibicowania. W tłumie osob kibicuje sie naprawdę świetnie , ale jest kilka osób ( takich jak ja) które pragną pokazać więcej.
Chcą krzyczeć głośniej , kląskać i śpiewać.
I mam duża nadzieje Iz w tym roku także rusza nabory na członków KK.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 maja 2009, 5:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
"Odświeżenie" sektora KK jest niezbędne. Potrzebna młoda, świeża krew, potrzebne są również i nowe pomysły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sie 2009, 19:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2009, 23:10
Posty: 113
Lokalizacja: Bogatynia
a ja z uporem maniaka chciał bym się dowiedzieć co z naborem do KK?? jest jakaś szansa ?? :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..