Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2008, 20:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Na mecz 02.04. 2008 pozostało tylko 10 wolnych miejsc w autokarze dlatego chętni na wyjazd powinni zgłosić się niezwłocznie do Świstaka. Ostateczny termin zapisów to 30.04.2008 do godziny 12.00. O ile nie będzie chętnych na wyjazd w liczbie wypełniającej autobus, to może nie dojść do niego w ogóle w sposób zorganizowany. O tym czy wyjazd się odbędzie informacje podamy jutro około 14.00.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2008, 16:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
W piatek pospolite ruszenie, a z tego co wiem jutro nie bedzie nawet pospolitego ruszenia i kk nie bedze kibicowac swojej UKOCHANEJ druzynie! Wstyd na calej lini! Po co ten KLUB tak zwany do niedawna KLUBEM KIBICA! Nie dziw, Ze na e-baskecie pisza o nas PGR!!! To prawdziwy PGR! Kibice ze Slaska bija nas o 4 klasy! Szkoda gadac! Mam nadzieje, ze zawodnikom na nas i na naszej obecnosci nie zalezy i zagraja dla siebie po MP! W klubie kibica same dziadki wpierd... czekoladki- przed telewizorem!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2008, 19:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Cytuj:


W piatek pospolite ruszenie, a z tego co wiem jutro nie bedzie nawet pospolitego ruszenia i kk nie bedze kibicowac swojej UKOCHANEJ druzynie! Wstyd na calej lini! Po co ten KLUB tak zwany do niedawna KLUBEM KIBICA! Nie dziw, Ze na e-baskecie pisza o nas PGR!!! To prawdziwy PGR! Kibice ze Slaska bija nas o 4 klasy! Szkoda gadac! Mam nadzieje, ze zawodnikom na nas i na naszej obecnosci nie zalezy i zagraja dla siebie po MP! W klubie kibica same dziadki wpierd... czekoladki- przed telewizorem!!!

Kto broni Ci jechać,pakuj się w auto i jedź człowieku i nie marudź.Czy ty myślisz że KK Tur ma na stanie własny autobus i może jeździć kiedy chce i dokąd chce.Pomyśl trochę i dopiero pisz dyrdymały.Jeżeli jesteś kibicem Turowa to zoorganizuj sobie wyjazd i nie oglądaj się na innych :smt084 .Pojedź do Wrocka i kibicuj,kibice Turowa to nie tylko KK Tur.Może warto aby każdy coś od siebie dał dla drużyny :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2008, 20:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
mauzer chętnie pojadę na wyjazd zorganizowany przez Ciebie. Pokaż co możesz zrobić dla drużyny. A może z Ciebie tylko zwykły burak jest, co to potrafi tylko narzekać ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2008, 20:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Ludzie czy wyście zwariowali . Po takich postch zarząd KK powinien natychmiast się rozwiązać . namawiać na wyjazdy własne kibiców do wrocławia może ewentualnie Saszo ale nie KK ? Macie jakieś zastrzeżenia do prezesa , zdrada, hańba , poddaństwo dla Śląska, podnóżek Schetyny itp. A co myśleć o Was jeżeli na najważniejszy mecz sezonu nie organizujecie wyjazdu? Kupił was fanklub WKS - idąc waszym tokiem rozumowania. Oczywiście przesadzam w treści ale to chyba koniec klubu - na szczęście narazie kibica.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 maja 2008, 21:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Po takich postch zarząd KK powinien natychmiast się rozwiązać .

A niby dlaczego?
bog180 pisze:
A co myśleć o Was jeżeli na najważniejszy mecz sezonu nie organizujecie wyjazdu?

O ile bog180 chodzisz na mecze to słyszałeś pewnie nie raz, jak Janusz Pawul ogłaszał zapisy chętnych na wyjazd do Wrocławia. I nie były to zapisy dla członków KK, ale dla wszystkich chętnych i wiesz jak wygląda zainteresowanie jutrzejszym (poniedziałkowym) meczem? Zapisanych jest 30 osób spośród +- 4000 kibiców w naszym mieście. Jak sądzisz co jest tego powodem panie wszystkowiedzący i zwalniający zarząd KK. Czy my(zarząd) mamy odpowiadać za wszystkich kibiców w mieście? Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś, bo jest to śmieszne.Nie wiem jaką Ty posiadasz wiedzę nt.KK, ale ja jako prezes KK wiem, że nie mam ani środków ani tym bardziej prawa do zmuszania kogokolwiek do wyjazdu na mecz, jak mówisz najważniejszy w sezonie. Ja osobiście uważam, że ten najważniejszy mecz jest jeszcze przed nami(uzupełniając Twą wiedzę powiem, że mówię o meczu ostatnim w finale), a wracając do wyjazdu i jego organizacji podaj mi kolego sposób na wyjazd ludzi pracujących, bo gdy mecz jest rozgrywany o 18.00 we Wrocławiu, to pracując w kopalni czy elektrowni na pierwszą zmianę nie jesteś w stanie normalnie wracając do domu dotrzeć do Orbity (nie posiadając własnego, szybkiego samochodu). Gdybyś choć trochę orientował się w sposobie zorganizowania wyjazdu zbiorowego, to pewnie nie zwalniałbyś nikogo. Ale jeżeli masz taką wiedzę, to ja Cię bardzo proszę o zorganizowanie wyjazdu w takim układzie dni jaki mieliśmy okazję przeżyć ( długi weekend + mecz w pierwszym dniu pracy tuż po nim). Jeżeli Ci się to uda, z miejsca odstąpię Ci swoją funkcję w KK i obiecuję nie dogryzać tak jak Ty to robisz, bo jestem otwarty na krytykę pod warunkiem, że ona coś sobą wnosi do tematu.

[ Dodano: Nie Maj 04, 2008 10:58 pm ]
do mauzer:

biedny chłopcze jesteś, bo nie masz po prostu odwagi, by wyjść zza monitora i pokazać jak robi się to o czym wypisujesz schowany pod nickiem.
Odpowiedź na Twój wpis znajdziesz w mojej odpowiedzi skierowanej do bog180, którego posty często czytałem, ale nie spodziewałem się po nim takiego spłycenia tematu.

[ Dodano: Nie Maj 04, 2008 11:04 pm ]
bog180 pisze:
Oczywiście przesadzam w treści ale to chyba koniec klubu - na szczęście narazie kibica.

Tak na koniec bog180 dodam tylko, że to dopiero początek zmian jakie czekają KK po zakończeniu tego sezonu. Zdradzę Ci, że będzie ogłoszony nabór chętnych do wstąpienia do KK i bardzo chętnie ujrzałbym Ciebie wśród tych krzyczących fanów Turowa, a nie tylko piszącego na forum. Zapraszam również wszystkich innych ludzi sceptycznie nastawionych do KK i udzielających na forum "złotych rad" - przyjdźcie i pokażcie jak należy dopingować i pracować na rzecz KK, aby nikt Wam nie mógł nic zarzucić. Pokażcie, że macie ja** a nie tylko wydmuszki. Zapraszam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2008, 6:15 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Ale poruszenie! Może wyjaśnię o co mi chodziło. Nie mam zastrzeżen do zarządu KK, jak równiez do organizowanych przez KK wyjazdów. Mam zastrzezenia do członków KK, tych co tak oknami i drzwiami uderzali do znanego wszystkim kiosku po zdobycie upragnionego karneciku-ale wtedy było chętnych. Wiem, że trzeba było w srode juz okreslić się, czy bedzie zapotrzebowanie na autobus, czy nie-duże utrudnienie w organizacji wyjazdu, jednak gdyby byli chetni, doszłoby do niego! Jeszcze raz powtórze, nie pije do zarzadu KK i tych co organizacja wyjazdów zajmuja się od strony logistycznej. Trudno mi jednak pisac, że mamy zaj... KK, do którego należą osoby oddane klubowi, skoro nie było 45 chetnych na wyjazd. Na marginesie-w piatek brałem wolne na wyjazd, dzisiaj też miałem zamiar tak zrobić i byłem jednym z tych co chcieli jechać. Nie mam zamiaru jednak siadac posród kibiców Slaska. Przyzwyczajony jestem, ze jadę z grupa, która nie siedzi na trybunach i je czekoladki. Pozdrawiam! I juz nie napinajcie dalej tego tematu! Stało sie! Też uważam, że najważniejszy mecz jeszcze przed nami!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2008, 8:27 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
dodam tylko, że to dopiero początek zmian jakie czekają KK po zakończeniu tego sezonu. Zdradzę Ci, że będzie ogłoszony nabór chętnych do wstąpienia do KK

Może ci, którzy distrzegają niedociągnięcia pracy Klubu i o nich piszą, wsparli by jego szeregi?
Byłoby to z pożytkiem dla zgorzeleckiej koszykówki :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2008, 10:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo napisałeś o ludziach pracujących na pierwsza zmainę. Ja dodam, że gro z nas pracuje w kopalni i elektrowni również w systemia zmianowym, co całkowicie komplkiuje na możliwość wyjazdów na mecze w całym sezonie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2008, 13:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Co tu mówić o wyjeździe do Wrocka,skoro 2/3 hali w trakcie meczu w Zgolu siedzi cicho.2/3 kibiców w ogóle nie dopinguje.Jedynie okrzyk PAJACE wszystkim wychodzi ekstra,a przecież nie to w tym wszyskim chodzi.To nie tylko KK Tur jest przeciętny w dopingowaniu,cała hala daje ciała na całej lini.Byle 70 osobowa grupa kibiców innej drużyny potrafi zagłuszyć całą halę.KK Tur jest od prowadzenia dopingu natomiast cała reszta powinna wspierać,a tak niestety nie jest.Ale co tam -w górę uszy kołki-trzymajmy kciuki za naszych w dniu dzisiejszym i NIECH MOC BĘDZIE Z TUROWEM :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 maja 2008, 22:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
O czym my tutaj rozmawiamy??? Byli nasi na meczu !!! Było widać i słychać !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..