Dzisiaj jest 04 cze 2024, 22:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 cze 2007, 23:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
no panowie i panie "poloneza czas zacząc"
ostatni trening na naszym gruncie we wtorek w czwartek wieczór jeszcze trening w ostrowie i piątek rano-LETS GET READY TOO ROUMBLE!~!-(moze i z błędem ale sie starałem :grin: -JAK TO SIE K....A PISZE?)
trzymcie kciuki kochani !!!!!!!
nie wiem jak reszta JA dam z siebie 368%(tylko kto mi reanimacje zrobi?)
KK KNUR!!!!!!!!!!!!
puchar wraca z nami do ZGORZELCA!!!!!!!!!!!!!

BUZIACZKI DLA ADMINKOW I ZIOMKóW OD WAS TRZYMCIE KCIUKI ZEBY SIARY NIE BYłO
(topór zakopany do konca turnieju ) :smt058

LOVE&PEACE DO 11 CZERWCA!!!!!!!!! :smt049

[ Dodano: Pon Cze 04, 2007 11:41 am ]
dla zainteresowanych przesyłam linki do zdjec hal w których bedziemy grali-ale lotniska!!!!!!!!!!!
http://www.olk.osw.pl/foto.htm
http://www.gim1.osw.pl/Default.aspx?tabid=753

TRENER POTRZEBNY RESPIRATOR -PRZECIERZ MY TAM UMRZEMY!!!! :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2007, 22:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2006, 10:37
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
z forum
MISTRZOSTW POLSKI KLUBÓW KIBICA

[shadow=red]

pisze
agasi
Junior[/shadow]
na chwile obecna to nie wiem czy wszyscy ze Zgorzelca beda mieli gdzie spac my 10 noclegow zapewniamy natomiast o innych osobach powyzej tej liczby nadal nic nie wiem...inne ekipy zdazyły przysłac listy imienne na noclegi ale u was nadal totalny haos jesli bedziecie grali tak jak działacie w sferze organizacyjnej to nie wroze wam wyjscia z grupy...pozdrawiam

halo halo

coś mi tu nie gra
ostatnio wszystko było wyprostowane ale widzę że nadal ktoś daje "cztery litery"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2007, 5:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
i wyprostowane jest znowu chodziło o liste zakwaterowania tylko nikt w ostrowie nie pomyslał ze bedzie taka sama jak lista zawodników a druga rzecz to kasa za dodatkowy nocleg gdyz bedziemy tam juz z czwartku na piątek ale z tego co marek mówił temat jest załatwiony takze zadnych powodów do niepokoju nie widze

NIE MARTWCIE SIE KOCHANI WYGRAMY WAM TEGO MISTRZA!!!! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2007, 10:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:27
Posty: 8
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
nie bój się Pawełku, w Ostrowie za organizację takiej imprezy biorą się tylko ludzie myślący, a że dla Was problemem jest przesłanie listy imiennej(z tego co wiem to jest Was 10+2 i właśnie o te dwie dodatkowe osoby chodziło). Nie rób zamieszania :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2007, 15:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
nie wiem jak w poznańskim ale u nas matmy uczyli w szkole i z tego co naliczyłem to w składzie jest podane 11 nazwisk a logika nakazuje wziąc trenera-alwara-pod uwage i jak by nie liczył wychodzi 12 nazwisk -bedziecie wiedziec na przyszłosc tylko po co jak nastepne mistrzostwa kk bedą u nas :smt044
buziaki my tez was kochamy!!!!!!!!!!!1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2007, 20:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
no to jutro już jedzimy na MPKK aby walczyć tylko i wyłącznie o jeden cel - mistrzostwo !!!
prosze wszystkich aby czymali za nas sciuki a my damy z siebie wszystko aby wygrać .
pozdrawiam wszystkich !!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 10:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Słyszałem ze zajęliście 2 miejsce - Gratuluje ( czyżbyście przegrali z Prokomem ? )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 12:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2007, 12:22
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Z tego co mi wiadomo to chłopaki przegrali w połfinale z Prokomem jednym punketm.W meczu o trzecie miejsce pokonali Unie i wywalczyli brązowe medale.Gratulacje dla całej drużyny!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 13:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=7& ... _id=198582

3 miejsce. gratulacje. szkoda ze sie nie udalo. bo co roku bylo bardzo blisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 14:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
Scooter gdzie to zloto, ktore obiecales? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 15:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2007, 12:22
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Lipa doceniłbyś wysiłek chłopaków i to trzecie miejsce,a nie odrazu niepotrzebne komentarze!Zastanawia mnie co Ty bys wogóle tam zdziałał a tak apropo czy Ty wogóle potrafisz grać w kosza?Bo po Twoich komentarzach raczej w to wątpie.Jeszcze raz gratuluje trzeciego miejsca i brązowych medali!!!!!Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 18:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
wszyscy zostawili całe swoje serca na tym pieprzonym boisku i gryzlismy ten stalowy parkiet zeby to wygrac zobacz osle na wyniki jakie wykrecilismy z kazdym pojechalismy min 20 pkt to nie my przegralismy a sedziowie wygrali (stary cały ostrów kibicował prokomowi)-pytanko teraz do kemota -co z szalikami łączonymi rozpruwamy?-chłopaki dali z siebie wszystko a nawet wiecej takze mozecie byc z nas dumni teraz kazdy wie co znaczy TURÓW i jego obrona sedziowie którzy gwizdali nam w meczach grupowych buli takz4e na meczu z prokomem i nie mogli uwierzyc ze tak mozna spierdolic sedziowski fach

p.s.
prosze nie likwidowac mnie z forum gdyz moje wulgaryzmy znajdują wytłumaczenie w emocjach jakie przezylismy przez te 3 dni była to jedna tak chamska wypowiedz i juz sie wiecej nie powtórzy
p.s.1
SUKCES MA MULTUM MATEK PORAZKA ZAWSZE ZOSTAJE SIEROTą
NIE LUBIE STALI!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Nie Cze 10, 2007 7:18 pm ]
dzięki za opieke SIWEMU I KASI BYLISCIE ZAJ.....SCI!!!
A RESZTE STALI UGOSCIMY JAK ONI NAS!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 18:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 sty 2007, 23:23
Posty: 37
Lokalizacja: zza krzaka
ej SCOOTER ile ty masz lat? bo przerazasz mnie swoim polskim.

nie interesuje mnie to jak zostaliscie przyjeci. (zreszta malo mnie to zaskoczylo :) ) pozdro Kemot i reszta.

ale uspokoj sie troszke. nikt ci nie pojechal a ty taki nerwowy. 12lat masz? bo chyba mi sie nie wydaje.

gratulacje za drugi medal podczas mistrzostw. srebro a teraz braz. brakuje złota do pełnej kolekcji. bo nawet 4 miejsce jest. takze za rok do roboty! jeszcze raz gratulacje!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 18:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2005, 20:42
Posty: 131
Lokalizacja: z Polmosu
oj panowie.. czarny humor a wy tu od razu wulgaryzmy.

Medal jest i jest ok. W wakacje troche pogracie razem, moze przyszle przygotowania lepiej przepracujecie i za rok moze dacie rade wyzej na podium stanac.

tyle z mojej strony!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 cze 2007, 18:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Odpowiem Ci Paweł, że nic w kwesti szali sie nie zmieniło. Jeżeli nie lubisz STALI to już twoje zdanie. Ogólnie to cieszę się, że jest medal chociaż nie najcenniejszy. Sam widziałem zaangażowanie i walkę w każdym meczu pierwszego dnia. Chłopaki wyprówali sobie flaki w każdym meczu i za to im chwała. I bardzo żałuję, że nie mogłem zostać i wspomóc ich do końca imprezy. Przez te dwa dni było poprostu zajefajnie. Jescze raz gratki.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..