Dzisiaj jest 03 cze 2024, 21:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 126  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 20:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Arni pisze:
zostaje wyrzucony z sektora KK i na przyszły sezon żegnamy się z tą osobą :)


Z sektora go nie usuniesz (to wyjaśniłem w poprzednim poście), ale reszta odbywa się tak jak napisałeś. W kolejnym rozdaniu ten ktoś nie jest już brany przez nas (Zarząd) pod uwagę, ale niestety w przypadku karnetów są to dość odległe terminy, co niestety odbija się na wizerunku KK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 8:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Ogladając powtórke meczu zauważyłem że w sektorze KK pojawiły sie osoby w barwach nijak nie pasujacych do barw klubowych,które nas obowiazuja w trakcie meczu.Smutne to ale sa to osoby zwiazane z KK od dawna.Choc na dwie godziny mozna przybrac barwy klubowe a nie żółte pstrokacizny tudzież inne kolorowe pisanki!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 8:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Tomski pisze:
Ogladając powtórke meczu zauważyłem że w sektorze KK pojawiły sie osoby w barwach nijak nie pasujacych do barw klubowych,które nas obowiazuja w trakcie meczu.Smutne to ale sa to osoby zwiazane z KK od dawna.Choc na dwie godziny mozna przybrac barwy klubowe a nie żółte pstrokacizny tudzież inne kolorowe pisanki!


tez to zauwazylem np. po lewej stronie 1 rzad pani w zoltej koszulce jeszcze pare przykladow bylo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 10:53 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Arni pisze:
a nie można byłoby zrobić np. tak że wyrzuca się daną osobę z sektora KK? niech sobie gdzieś postoi, albo posiedzi(teraz dużo wolnych miejsc jest do siedzenia), a na jej miejsce wziąć kogoś innego, znajomego (oczywiście kogoś kto ma karnet)..zawsze ktoś się znajdzie.

Widzisz Arni karnet to taka zaraza, że na nim jest napisane miejsce, które dana osoba zajmuje i jest ono przypisane do du..y tego kogoś na czas na jaki karnet jest ważny. Ja mogę kogoś takiego wywalić z sektora, ale on wróci z ochroną bądź z organizatorem zawodów, wskaże miejsce do którego jest uprawniony i cały plan usunięcia go z sektora bierze w łeb. Dlatego stanowi to taki problem, bo sytuacja jaką Ci tu przedstawiłem odbywa się w świetle i zgodnie z prawem oraz co gorsza na korzyść usuwanego delikwenta.



Czlonkowie KK kupuja karnet na specjalnych warunkach, dlatego ze sa w KK i zakceptowali statut w ktorym jest wzmianka o tym jak nalezy przychodzic ubranym na mecz. Mimo ze np za wstep do muzeum/teatru/kina/dyskoteki/itd placisz, nie przestrzegajac ogolnie przyjetych zasad (lub regulaminu) mozna zostac bardzo szybko usunietym z tego miejsca.


Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 10:59 przez ostry2k, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 12:45 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Mecz ogladalem w tv i chyba mignal mi szef KK rowniez nie ubrany w barwy klubowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 20:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Czesio pisze:
Mecz ogladalem w tv i chyba mignal mi szef KK rowniez nie ubrany w barwy klubowe.


Brawo za spostrzegawczość. Owszem na ostatnim meczu nie miałem koszulki klubowej, bo wpadłem na mecz prosto z trasy, jaką robiłem. Nie jest to przestępstwo, gdyż uznaliśmy wszyscy, że jeden raz, to nic wielkiego, gorzej gdyby działo się to notorycznie. Myślę, że członkowie KK wybaczą mi, to że po raz pierwszy w tym sezonie nie miałem koszulki KK.
Pozdrawiam.

[ Dodano: Pią Maj 08, 2009 10:22 pm ]
W czwartek 14.05.2009r. o godzinie 18.00 w MDK w sali kinowej odbędzie się spotkanie Prezesa KS Turów - Pana Jana Michalskiego z członkami KK TUR. Spotkanie to ma na celu wyjaśnienie ewentualnych problemów jakie nurtują kibiców, a przede wszystkim ma na celu zapoczątkowanie wielkiego święta koszykarskiego, jakim niewątpliwie są mecze finałowe rundy Play Off.
Spotkanie nie ma charakteru zamkniętego, więc kibice niezrzeszeni są również mile widziani.
W imieniu swoim i Prezesa Michalskiego serdecznie zapraszam na spotkanie.

Prezes KK TUR Krzysztof Bajda


[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 2:57 pm ]
KK TUR organizuje wyjazd do Sopotu na mecz nr 5 i mam nadzieję, że będzie to wyjazd po tytuł. Odbędzie się on niezależnie od wyniku dwumeczu w Zgorzelcu dzięki zwycięstwu naszej drużyny nad Asseco w dniu wczorajszym.
Wyjazd z pod CS we wtorek (19.05.2009) o godz.21.00. Zbiórka najpóźniej na 15 min. przed odjazdem w związku z potrzebą podpisania zobowiązania wyjazdowego. Koszt wyjazdu to 3 zł ubezpieczenie. Decyduje kolejność zapisów jednak pierwszeństwo wyjazdu mają członkowie KK TUR. Zapisy tradycyjnie "u Świstaka", a miejsc coraz mniej (autobus mieści tylko 49 osób).


[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 2:47 pm ]
UWAGA!!!

Wszystkie osoby z poza KK TUR, które zapisały się na wyjazd do Sopotu w poniedziałek od godziny 12.00 powinny sprawdzić, czy znalazły się na liście wyjazdowej. Zarząd KK TUR podjął taką decyzję zgodnie z życzeniem sponsora, że wyjazd jest sponsorowany dla Klubu Kibica TUR, a osoby z poza KK mogą uczestniczyć w wyjeździe wyłącznie jako osoby uzupełniające skład osobowy. Mimo, że decyzję taką podjęła większość członków Zarządu KK, to odpowiadam za nią ja jako Prezes tego Zarządu i wszelkie pretensje z tytułu usunięcia kogoś z listy proszę kierować pod moim adresem, a nie Świstaka, gdyż On tylko dokonuje zapisów i nie jest w żadnym stopniu osobą decyzyjną w kwestii stanu osobowego na wyjazd.

[ Dodano: Sob Maj 16, 2009 10:09 am ]
UWAGA!!!

W dniu wczorajszym konsultowałem się z kierowcą, jaka godzina wyjazdu do Sopotu byłaby wg niego najrozsądniejsza.
Wg ustaleń z kierowcą informuję, że wyjazd do Sopotu odbędzie się w środę (20.05.2009) o godzinie 0.15 spod Centrum Sportowego.


[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 11:24 am ]
UWAGA!!!
Na wyjazd załapali się wszyscy chętni, oprócz Pana Horodeckiego, który nie dopełnił formalności.


[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 11:07 am ]
[color=red]W dniu 05.06.2009 o godzinie 18.00 w restauracji "U Szwagrów" w Łagowie odbędzie się impreza towarzyska z okazji zakończenia sezonu 2008-09.
Uczestnictwo w imprezie wyłącznie dla członków KK (dopuszcza się obecność żony lub męża członka KK). Koszt imprezy to 20 złotych /osoba. Wpłaty i zapisy przyjmowane są do dnia 31.05.2009 w kiosku Kolporter obok kina Grunwald.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zarząd KK TUR
[/color]


Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 10:08 przez grengo, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2009, 10:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dniu 05.06.2009 o godzinie 18.00 w restauracji "U Szwagrów" w Łagowie odbędzie się impreza towarzyska z okazji zakończenia sezonu 2008-09.
Uczestnictwo w imprezie wyłącznie dla członków KK (dopuszcza się obecność żony lub męża członka KK). Koszt imprezy to 20 złotych /osoba. Wpłaty i zapisy przyjmowane są do dnia 31.05.2009 w kiosku Kolporter obok kina Grunwald.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zarząd KK TUR[/b]


Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 10:07 przez grengo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 18:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 gru 2006, 9:55
Posty: 6
Poniższy tekst skopiowałem ze strony http://ksturow.pl/turow.php?str=1&news=320

"Zgorzelec, 21.05.2009
Impreza zakończeniowa KK TUR

W dniu 05.06.2009 o godzinie 18.00 w restauracji "U Szwagrów" w Łagowie Zarząd KK TUR organizuje imprezę towarzyską z okazji zakończenia sezonu 2008-09.

Uczestnictwo w imprezie wyłącznie dla członków KK (dopuszcza się obecność żony lub męża członka KK). Koszt imprezy to 20 złotych/osoba. Wpłaty i zapisy przyjmowane są do dnia 31.05.2009 w kiosku Kolporter obok kina Grunwald.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zarząd KK TUR
K. Bajda"

Mam pytanie do Krzysztofa, czy to Zarząd KK TUR organizuje imprezę, czy Klub Kibica TUR, bo jeżeli sam Zarząd za swoje prywatne środki, to przepraszam za pytanie, a jeżeli KK TUR, to proszę o korektę, bo zaczyna to wyglądać co najmniej dziwnie.
KK to nie tylko zarząd!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 19:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
andrzej2212 pisze:
Mam pytanie do Krzysztofa, czy to Zarząd KK TUR organizuje imprezę, czy Klub Kibica TUR, bo jeżeli sam Zarząd za swoje prywatne środki, to przepraszam za pytanie, a jeżeli KK TUR, to proszę o korektę, bo zaczyna to wyglądać co najmniej dziwnie.
KK to nie tylko zarząd!


Kolego proszę Cię abyś w przyszłości nauczył się czytać ze zrozumieniem.
Po pierwsze: co w tym dziwnego, że to Zarząd organizuje?.
Po drugie: to, że zaprasza na imprezę Zarząd jasno wskazuje na organizatora, ale nie muszę tu wypisywać, że zaprasza Zarząd KK na imprezę organizowaną przez Zarząd w imieniu całego KK i wyłącznie dla członków KK - no chyba, że Ty potrzebujesz takiego wyjaśnienia, to proszę bardzo. Nie wiem tylko co to zmienia.
A tak w kwestii uzupełnienia, to powiem tylko tyle: patrząc przez pryzmat ostatnio organizowanych MPKK, gdybym miał liczyć na organizację imprezy przez jak to nazywasz Klub Kibica TUR, a nie członków Zarządu, którzy się najbardziej w to angażują, to zamiast imprezy, 6 czerwca byłyby tu pytania typu: dlaczego Zarząd organizował i imprezy nie było? Resztę dopowiedz sobie sam.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tą korektą? Może wyjaśnij.
A może brakuje Ci dopisku: "i zaproszonych gości"?

A może chodzi Ci o te 20 zł, za które musimy nabyć to, czego normalnie nie można wpisać w koszty imprezy (polskie prawo na to nie zezwala).

A już tak na koniec powiem, że Zarząd organizuje za środki KK TUR imprezę dla jego członków, czy jeszcze coś wyjaśnić, czy dalej zamierzasz kopać?
Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 19:46 przez grengo, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 19:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
andrzej2212, nie za bardzo rozumiem o co Ci chodziło zbytnio ;/ jednak ja nie o tym chodzi mi o tą część tekstu grengo :

grengo pisze:
gdybym miał liczyć na organizację imprezy przez jak to nazywasz Klub Kibica TUR, a nie członków Zarządu, którzy się najbardziej w to angażują,


Muszę powiedzieć że nie do końca się z tym zgodzę. Bo oprócz zarządu który naprawdę zapiep*zał byli także członkowie klubu kk tur którzy też nie mniej robili i pomagali. I nie chodzi mi tu typowo o mnie tylko o wszystkich z kk którzy brali udział w MPKK a trochę ich było ;) Tyle mojego na ten temat ;p PoZdRoooofka ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 20:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MKU drogi. Racji masz trochę, że ludzie spoza zarządu również pomagali. Jednak nie możesz zaprzeczyć, że to Zarząd zorganizował imprezę. Przed kilka miesięcy to oni uganiali się za sponsorami, formalnościami i innymi "pierdołami" które były potrzebne do tego, żeby mówić o imprezie. Później doszedł sam czas mistrzostw, podczas których nie tylko Zarząd, nie tylko członkowie, ale również ludzie spoza KK pomagali - chwała wszystkim za to :)

A na przyszłość chciałbym rzec - nie czepiajmy się sami siebie nie wiadomo o co. Jak brakuje komuś podpisu pod ogłoszeniem, to niech napisze jakieś swoje, podpisze się i umieści w necie... chociażby tu na forum. I już.

P.S. Grengo następnym razem pod takim ogłoszeniem, że na coś zaprasza Zarząd oraz KK TUR zamieść listę członków KK oraz Zarządu wraz z pełnioną funkcją, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2009, 21:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Greengo, a nie dało by sie tego terminu przenieśc na nastepny piatek?????????????? czyli na 12 czerwca ??????????????????????????????? albo chociaż na sobotę 6 ???????????????????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2009, 9:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 gru 2006, 9:55
Posty: 6
Krzysztofie, uporządkujmy sobie pewne kwestie. Nie musisz mnie uczyć czytania ze zrozumieniem, bo o dziwo umiejętność takową posiadam i wiem, co przeczytałem. Chodzi mi jedynie o precyzyjne wyrażanie się.
Reasumując, powinno być, że imprezę organizuje nie "Zarząd KK TUR", tylko "KK TUR".
Wszystko w temacie i proszę nie dorabiać ideologii spiskowych, nie mieszać tu żadnych 20 zł, jak też nie powoływać się na tak zwane "MPKK", bo ja jako członek KK nie czuję się reprezentowany na tych tak szumnie zwanych "Mistrzostwach" ze względu na uczestnictwo w nich ludzi zupełnie z naszym klubem nie związanych, co mam nadzieję zostanie wyjaśnione. Ale to już inna baśń.
Amen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2009, 10:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
BR3MEK pisze:
Muszę powiedzieć że nie do końca się z tym zgodzę. Bo oprócz zarządu który naprawdę zapiep*zał byli także członkowie klubu kk tur którzy też nie mniej robili i pomagali.


Bremku polecam mój ostatni wpis na blogu: http://kbajda.blogspot.com/.

andrzej2212 pisze:
Reasumując, powinno być, że imprezę organizuje nie "Zarząd KK TUR", tylko "KK TUR".


W dniu 05.06.2009 o godzinie 18.00 w restauracji "U Szwagrów" w Łagowie KK TUR organizuje imprezę towarzyską z okazji zakończenia sezonu 2008-09.

Uczestnictwo w imprezie wyłącznie dla członków KK (dopuszcza się obecność żony lub męża członka KK). Koszt imprezy to 20 złotych/osoba. Wpłaty i zapisy przyjmowane są do dnia 31.05.2009 w kiosku Kolporter obok kina Grunwald.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zarząd KK TUR

Teraz może być? :twisted: :smt084

Nie wiem tylko, co to zmienia, ale OK. Dla mnie bez różnicy o ile Cię zadowala.

andrzej2212 pisze:
jak też nie powoływać się na tak zwane "MPKK", bo ja jako członek KK nie czuję się reprezentowany na tych tak szumnie zwanych "Mistrzostwach" ze względu na uczestnictwo w nich ludzi zupełnie z naszym klubem nie związanych, co mam nadzieję zostanie wyjaśnione.


również polecam mojego bloga: http://kbajda.blogspot.com/.

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 11:10 am ]
tur16 pisze:
P.S. Grengo następnym razem pod takim ogłoszeniem, że na coś zaprasza Zarząd oraz KK TUR zamieść listę członków KK oraz Zarządu wraz z pełnioną funkcją, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony :)


Tak zrobię :smt082 :smt082 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2009, 23:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 gru 2006, 9:55
Posty: 6
Krzysiek, dziękuję za korektę tutaj, lecz gdybyś spróbował czytać ze zrozumieniem, to z pewnością doczytasz, że chodziło mi przede wszystkim o stronę: http://ksturow.pl/turow.php?str=1&news=320 gdzie pod informacją jest Twój podpis.
Dziękuję też za próbę wskazania mi przyczyny uczestnictwa w MPKK ludzi z poza rzeczonego KK na Twoim blogu, który jest dla mnie niewątpliwie ucztą intelektualną (bez sarkazmu z mojej strony), gdzie napisałeś, że pozwolę sobie zacytować:
„ […]Tak, racja tylu zagrało, bo tylu trenowało. Zainteresowanie członków KK Mistrzostwami Polski było tak duże, że aż trzech, w porywach do pięciu przychodziło na treningi, więc o czym my mówimy.[…]”
Na chwilę obecną taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje (nie wiem jak innych), a o szczegóły zapytam na najbliższym zebraniu, w myśl zasady, że sprawy KK powinny być wyjaśniane w gronie KK.
Dlaczego wytknąłem Ci tę „pomyłkę”? Odpowiedź jest pośrednio … na Twoim blogu.
„ […]. Tak "kibice z KK TUR" to wy zawiedliście. Ostatnio nawet tłumaczyłem to jednemu członkowi zarządu, który uważa się za "głos ludu".[…]”
Odniosłem wrażenie, że zwykli członkowie KK nie powinni polemizować z „Absolutem” w postaci Zarządu, którego to decyzje są jedynie słuszne, który to Zarząd sam organizuje dla nas szaraczków igrzyska w postaci imprezy towarzyskiej, i w ogóle jak coś jest OK. to Zarząd zrobił, a jak jest daleko od OK. to zawiedli kibice, ci zwykli oczywiście.
Krzychu, raz jeszcze proszę nie traktuj tego jak atak , tylko jak koleżeńskie wytknięcie nieścisłości, może nieświadomej, i przypomnienie Tobie, że wszyscy jesteśmy członkami tego samego KK, a Zarząd jest ”tylko”, lub „aż” Naszym przedstawicielem i powinien być jak żona Cezara.
Z partyjnym pozdrowieniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..