Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 mar 2015, 20:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Denis Ikovlev 100% :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2015, 21:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Kyryło Natiażko - tylko 15 min. na parkiecie ???
Damian Kulig - tylko 7 rzutów w ciągu 22 min. ???
Michał Chyliński - 30% skuteczność !!!
Jakub Karolak - niespełnych 5 min. na boisku !!!
Filip Dylewicz - gra równie dobrze jak niegdyś robił to w naszych barwach Robert Witka !!!
Miodrag Rajković - jeżeli nie sprzedał tego meczu, to powinien szukać nowego pracodawcy !!!
:smt021 :smt021 :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2015, 21:25 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Collins na instagramie pisze, że kibice Śląska to najlepsi kibice w Polsce jakich widział do tej pory i że odegrali sporą rolę w zwycięstwie swojej drużyny. Szkoda, że w Zgorzelcu takich już nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2015, 22:15 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
urys pisze:
Collins na instagramie pisze, że kibice Śląska to najlepsi kibice w Polsce jakich widział do tej pory i że odegrali sporą rolę w zwycięstwie swojej drużyny. Szkoda, że w Zgorzelcu takich już nie ma.


I tu ma 100% rację, u nas oprócz 1 sektora KK których doping w nowej, dużej hali po prostu rozmywa się, to mamy widownie z C.K. Norwida w Jeleniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2015, 22:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
Fajnie sie gada...wyjdzcie sami i postarajcie sie wygrac...wiem ze zaraz powiecie ze to profesjonalisci bla bla bla... a czy wam zawsze w pracy wszystko idzie po waszej mysli? Nie wydaje mi sie..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2015, 22:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Lojek9013 pisze:
Fajnie sie gada...wyjdzcie sami i postarajcie sie wygrac...wiem ze zaraz powiecie ze to profesjonalisci bla bla bla... a czy wam zawsze w pracy wszystko idzie po waszej mysli? Nie wydaje mi sie..

Kpisz, czy chcesz być kpiarzem???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 6:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
A może Colins by coś napisał o zawodnikach , bo w śląsku takiego egoisty nie było widać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 7:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Akurat ze słowami Collinsa co do kibiców z Wrocławia się zgodzę. To ich w części zasługa, że Śląsk wyrwał końcówką zwycięstwo. W Zgorzelcu mamy bardzo słaby doping i to trzeba sobie prosto i jasno powiedzieć. Tam jest tradycja, i duże oczekiwania na powrót na szczyt. U nas mam wrażenie jest swego rodzaju "przerost ambicji nad treścią". Sam z siebie doping się nie zrobi. Potrzeba nakładu pracy, zaangażowania, ambicji i co by nie mówić poświęcenia i oddania. A kto tak naprawdę utożsamia się z tym klubem, barwami? Garstka. Kto jest zaangażowany w doping? Nieliczni. Nie patrzmy na Collinsa - patrzmy na siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 10:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
hakunamakata pisze:
Akurat ze słowami Collinsa co do kibiców z Wrocławia się zgodzę. To ich w części zasługa, że Śląsk wyrwał końcówką zwycięstwo. W Zgorzelcu mamy bardzo słaby doping i to trzeba sobie prosto i jasno powiedzieć. Tam jest tradycja, i duże oczekiwania na powrót na szczyt. U nas mam wrażenie jest swego rodzaju "przerost ambicji nad treścią". Sam z siebie doping się nie zrobi. Potrzeba nakładu pracy, zaangażowania, ambicji i co by nie mówić poświęcenia i oddania. A kto tak naprawdę utożsamia się z tym klubem, barwami? Garstka. Kto jest zaangażowany w doping? Nieliczni. Nie patrzmy na Collinsa - patrzmy na siebie.


To nie jest sprawa chęci, czy braku zaangażowania w doping, to jest coś innego. Sam siedzę zwykle w bocznych sektorach i wielokrotnie zarówno ja, jak i siedzący obok mnie próbujemy poderwać kibiców dopingiem ale udaje się to tylko przez chwilę. Nie wiem, czy jest to specyfika tej hali, czy nadgorliwość bębniarza w KK ale po kilku sekundach okrzyków, czy klaskania gubi się rytm i wszystko brzmi jak karabin maszynowy. Czy nikt nie zwrócił na to uwagi? Ja mam wrażenie, że bębniarz powinien bardziej wsłuchiwać się w rytm okrzyków, czy oklasków kibiców, a nie walić bez opamiętania, bo mam wrażenie że robi sobie czasami wyścigi z resztą kibiców, kto szybciej wybije rytm. Niech posłucha czasami, że publiczność, nie nadąża, a może w tej hali spóźnia się dźwięk, nie wiem. Efekt tego jest taki, że po pewnym czasie w moim otoczeniu kibice patrzą na siebie zrezygnowani i po chwili przestają dopingować, bo efekt tego staje się przeciwny od zamierzonego.
Może to jednak pora do powrotu, do starych sprawdzonych okrzyków z przed lat. Starsi kibice pamiętają chyba jak kiedyś cała hala krzyczała po prostu "Tuuuuuuurów! Tuuuuuuurów!" albo po prostu "Turóóóów Zgorzeeeelec!" Uważam, że takie krótkie i proste okrzyki sprawdzą się bardziej niż np. "Szły mróweczki..." Ktoś tutaj wcześniej napisał o kibicowaniu wczoraj w Orbicie. Przecież oni krzyczeli proste, łatwe dla wszystkich i sprawdzone "WKS!", a cała hala nagle odżyła. Sztuka w tym, aby nasz bębniarz podał rytm, a po tym go utrzymywał albo czasami zwalniał wsłuchując się w kibiców, a nie starał się ich zagłuszyć narzucając swoje tempo, bo czasami reszta po prostu nie nadąża i to właśnie bardzo zniechęca. Może ne wszyscy się zgodzą z tym co piszę ale takie same uwagi mają kibice siedzący obok mnie, więc chyba coś w tym jest. A może ktoś ma inne propozycje? A tak na marginesie, to przepraszam bębniarza, bo nie mam nic do niego, to tylko taka moja propozycja w celu polepszenia naszego dopingu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 11:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Hektor
1. Pełna zgoda co do krótkich przyśpiewek - TURÓW, HEJ, .......itd.
2. Sektory B - zwłaszcza B2, B3 powinni zajmować kibice chcący kibicować. Tam powinno być gniazdo szerszeni. Jak z tych sektorów pójdą decybele, reszta hali powinna pójść za ciosem. Powinna ale czy pójdzie to już inna para kaloszy.
3. Na rewolucję nie ma czasu. Nie zmieni się struktur i mentalności KK. Po prostu trzeba zebrać się do kupy i udowodnić Collinsowi, że w Zgorzelcu też można, że Zgorzelec też potrafi.
W ZGORZELCU POZOSTAŁY JUŻ TYLKO MECZE WAŻNE. AZS- walka o 2 miejsce, zwycięstwo dające przepustkę na miejsce nawet 1 po RS. STELMET - czy trzeba ten mecz reklamować? Walka o honor i prestiż. A potem już pozostaną mecze o wszystko, czyli play-off.
Uważam, że do tego czasu można było się wozić, opier......ć. Od 4 kwietnia pełna mobilizacja i pełna moc w gardłach i rączkach. Tak to widzę.
Pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 11:49 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
No tak, drużyna gra wspaniale wszystko jest super - wszystkiemu winni tylko ci niedobrzy kibice.

Placa za bilety na hale, utrzymują ja tym samym ale dopingować im się niechce a do tego jak im się coś nie spodoba to wygarną prawdę.

:smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 14:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Hektor@ bębniarz w KK ma góra 12 lat, więc o czym my rozmawiamy...
A tak na marginesie, jeszcze nie tak dawno mieliśmy trzy bębny. Dlaczego więc używamy tylko jeden?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2015, 18:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Używają jednego bębna, ponieważ nie ma chętnych do bębnienia.

Czasami doping wygląda u nas całkiem dobrze - warunkiem tego jest zaangażowanie i równy doping ze strony KK - łatwiej wtedy podłączyć reszcie hali, jeżeli widzą entuzjazm w tym, co robi KK - dzisiaj wygląda to tak, jakby robili to za karę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 18:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
urys pisze:
Collins na instagramie pisze, że kibice Śląska to najlepsi kibice w Polsce jakich widział do tej pory i że odegrali sporą rolę w zwycięstwie swojej drużyny. Szkoda, że w Zgorzelcu takich już nie ma.


Drogi użytkowniku urys - hamuj!

To co ostatnio wypisujesz tutaj czy na Twitterze to woła o pomstę do nieba.
Tyle jadu i agresji wylewasz na klub i zawodników...

Mimo, że masz powód do złości, ale zachowywać się w ten sposób to wiocha większa niż wyprawia klub.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 mar 2015, 18:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2012, 19:48
Posty: 24
Lokalizacja: Olszyna
A tymczasem wietrzyk wieje, a hala ulega rozpadowi, a Collins się cieszy na Insta:

https://instagram.com/p/05e813mae4/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..