Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 0:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2015, 17:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2014, 9:28
Posty: 38
jimisan, NIE ROZUMIESZ. Chodzi mi, że jeżeli byłby protest zrobiony, aby obalić rządy WŁ w Naszym klubie, Ty powiesz, że chodzisz na mecze dla Turowa, a nie dla rządów WŁ... :) I przez takie zachowanie nie będzie lepiej, a nie tak jak wspomniałeś przez to że chodzisz na wszystkie mecze.. Myślisz, że ja nie chodzę na wszystkie mecze, czy co? No właśnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 17:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 lip 2013, 18:32
Posty: 128
Z tego co pamiętam to podczas pierwszego meczu na nowej hali było mówione że nie ma proporczyka mistrzowskiego bo jest mapping i na następnym meczu miał być.Mijają kolejne miesiące a dalej nic nie ma i raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 17:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
na marginesie, za chwilę może się okazać, czy lepiej było wydać kasę na prawa transmisji i przekazać je za darmo jakieś telewizji, czy jednak przysknerzyć i wydać je inaczej...


Czyżby kogoś pod kosz nam szykowali?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 19:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Zamiast szykować kogokolwiek pod kosz wolałbym, aby wpierw wszystkie zobowiązania wobec zawodników zostały uregulowane. Co da zakontraktowanie gracza pod kosz, który tani z pewnością by nie był, jak obecnie grający mieliby "pusty portfel". Nie wiemy jak klub stoi z finansami. Można się domyślać, że się nie przelewa. Granie na kredyt , to duże ryzyko. Nie zdziwię się, jak zagramy do końca tym co mamy, coby nie przeszarżować z finansami. Podkoszowy na pewno by się przydał, ale zgodnie z tradycją wzmocnienie ( jeżeli nastąpi ) będzie pod koniec zamknięcia okienka transferowego. Łuczak tak do tej pory robił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 20:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko że bez centra możemy nie obronić mistrzostwa, a wtedy będzie mniejsza kasa w następnym sezonie.
Kolejna kwestia to sponsorzy, pojawili się jacyś nowi w sezonie z pucharami i na nowej hali czy Łuczakowi nie chce się szukać bo jest pewna kasa od PGE?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2015, 21:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
jestemsoba pisze:
jimisan, NIE ROZUMIESZ. Chodzi mi, że jeżeli byłby protest zrobiony, aby obalić rządy WŁ w Naszym klubie, Ty powiesz, że chodzisz na mecze dla Turowa, a nie dla rządów WŁ... :) I przez takie zachowanie nie będzie lepiej, a nie tak jak wspomniałeś przez to że chodzisz na wszystkie mecze.. Myślisz, że ja nie chodzę na wszystkie mecze, czy co? No właśnie.



Po pierwsze - jakbyś trochę pogrzebał tu i ówdzie to widziałbyś, że sam nie raz i nie dwa dawałem jasne świadectwo tego czy uważam Waldiego za człowieka odpowiedniego na tym stanowisku.

Po drugie - wielu wydaje się, że doskonale wie co jest problemem klubu... że wystarczy zmienić jednego człowieka i problemy znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki... nidyrydy

Po trzecie - panuje wśród wielu opinia, że dzisiejsze i wczorajsze problemy klubu wynikają tylko i wyłącznie z pracy aktualnego zarządu klubu - a niestety nie ma nic bardziej mylnego - z roku na rok przychodzi klubowi płacić, za luźno prowadzoną politykę finansową na przestrzeni wielu ostatnich lat, kiedy to zarząd był świetny, a klub był zarządzany w sposób niemal idealny...

Po czwarte pozwolę sobie zacytować i wyłuszczyć:

hakunamakata pisze:
...

Sugerujesz zbojkotowanie meczu? To pomoże i przyczyni się do poprawy i lepszego wizerunku dla klubu?
Nie podoba mi się jak ludzie związani z polityką wykorzystują ogólnie rozumiany sport do celów politycznych. Sport jest popularny, więc wielu szuka łatwego poparcia, czy możliwości wkomponowania się w coś co pomoże im w wyborach. I to mnie faktycznie wkurza. Ale podobnie jak jimisan nie przychodzę na mecze dla Waldka. Z Turowem jestem od małego, temu klubowi kibicuję, i czy rządzi PiS, PO , Partia Mocnego Bełta, Czy klub Wesołego Szampana pragnę i chcę sukcesu, zwycięstw Turowa i zobaczyć dobre widowisko sportowe. A to, że ma Waldi kibiców w poważaniu to o nim tylko świadczy. Posada, którą ma, nie jest mu dana raz na zawsze.


Po piąte dopóki Waldiego będą broniły wyniki i styl gry zespołu, a on sam poważnie nie umoczy to możemy go wszyscy cmoknąć - brutalna prawda...

Na koniec na prawdę chciałbym, aby jedynymi problemami naszego klubu spędzającymi sen z powiek nam kibiców była szara ściana, brak wykładzin i surowy beton na hali, brak reklam, czy plakatów promujących mecze, brak proporczyka(po co włazić pod dach - powiesi się od razu dwa ;) ), słaby marketing(choć tu uważam, że w bólach, ale postęp się rodzi), czy nawet to kogo Waldi ma w doopie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2015, 19:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawostka : Mike Teylor w Rosie Radom rozgrywa świetny mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 14:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lut 2015, 14:12
Posty: 14
Ponoć klub nie może powiesić proporczyka mistrzowskiego pod dachem hali bo straci gwarancję ;D Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem to od osób związanych z klubem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 14:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2014, 12:25
Posty: 25
Bzdura na resorach !!! Co jeszcze Ci ludzie są w stanie wymyślić żeby ukryć swoją niekompetencje. Nie chce nikogo obrażać ale prawda jest taka: mamy w Zgorzelcu MISTRZA POLSKI, klub który nieźle radzi sobie w pucharach ale.................................... 3 Panów dało już tyle razy pupy i niczego się nie nauczyli. Masz chamie nową hale i się ciesz! Proporce mistrzowskie, reklama spotkań, pomoc klubu w oprawie meczów itp. itd. Nikogo to nie obchodzi tylko kilku fanatyków którym ciągle się zarzuca że " za słabo kibicują "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 15:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2014, 11:59
Posty: 26
Zarządzanie klubem odzwierciedla całkowicie sposób rządzenia krajem nad Wisła.

Niekompetencja, zarozumiałość, prywatne interesy, działacze z nadania politycznego.

Kibice dla nich to zło konieczne.

Marketing klubu a przez to miasta nie istnieje !

Mam wrażenie ze tytuł mistrza wcale nie był upragnionym celem bo wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami a przy srebrze czy brązie kasa i tak była.


Przypomnę swoja wcześniejsza wypowiedz w innym temacie:

"

A jak to jest z ta druga tablica która jest potrzebna do rozgrywek euroligi ?

Według Pana Łuczaka miała być zainstalowana 3 grudnia 2014:

"Przeszkodzą okazały się kwestie techniczne, m.in. brak dwóch tablic o jednakowych parametrach, wymiarach i możliwościach. - Między TBL, a Euroligą są trochę inne wymagania. W Polsce wystarczy jedna, pełnowymiarowa, nazwijmy to, tablica z nazwiskami, a druga może być tylko z punktacją i czasem. Tymczasem Euroliga wymaga dwóch pełnowymiarowych. Niestety, na pewne rzeczy nie mamy wpływu i dwie jednakowe tablicę będą w PGE Turów Arenie zamontowane dopiero w środę, czyli jutro - dodaje Łuczak."

Pełny tekst można przeczytać tutaj:

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... wa-na-euro "



Czy ta wypowiedz była kłamstwem czy może tablica została już zamontowana ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 15:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
asdat0r pisze:
Ponoć klub nie może powiesić proporczyka mistrzowskiego pod dachem hali bo straci gwarancję ;D Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem to od osób związanych z klubem.


Żenujące tłumaczenie - dobrze, że nie stracili gwarancji po podwieszeniu konstrukcji na "ceremonię" otwarcia hali :lol:

dredek pisze:
Czy ta wypowiedz była kłamstwem czy może tablica została już zamontowana ?


Pewnie zrezygnowali z montażu drugiej tablicy, jak się dowiedzieli, że telebimy mogą pełnić tą funkcję -> tym sposobem mamy nawet trzy tablice i przy okazji zaoszczędzili trochę kasy - to można nawet zaliczyć na plus. Szkoda tylko, że nie ma kompetentnych osób, które są w stanie ogarnąć główną tablicę i te dwie tablicotelebimy -> kompromitacja z filmikiem przy okazji powrotu JPP i wczytywaniem składu drużyny przeciwnej przed każdym meczem. Mam nadzieję, że w końcu to ogarną - najbliższy sprawdzian już w środę 8)
Nagłośnienie też nie powala, szczególnie w momencie kiedy występują chirliderki - lepiej wtedy nie rozmawiać, żeby nie zagłuszać mużyki :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 17:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lis 2009, 12:20
Posty: 37
Lokalizacja: Zgorzelec
Fajnie by bylo gdyby klub kibica podczas prezentacji naszej druzyny nie wybijal rytmu na bebnie. Pozwolcie hali klaskac bo ten rytm z bebna jest za wolny i wychodzi ostry balagan. Warto zwrocic na ten drobiazg uwage juz w srode.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 22:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lut 2015, 14:12
Posty: 14
manzir pisze:
asdat0r pisze:
Ponoć klub nie może powiesić proporczyka mistrzowskiego pod dachem hali bo straci gwarancję ;D Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem to od osób związanych z klubem.


Żenujące tłumaczenie - dobrze, że nie stracili gwarancji po podwieszeniu konstrukcji na "ceremonię" otwarcia hali :lol:

dredek pisze:
Czy ta wypowiedz była kłamstwem czy może tablica została już zamontowana ?


Ja wiem to od znajomego dobrego. Ogolnie rzecz biorac konstrukcja hali jest nieprzemyslana. Co do telewizji to jest taka ciekawostka, ze nie ma gniazdek z pradem i trzeba ciagnac przedluzaczami :D Panowie z Polsatu sie mocno zdenerwowali na prezesa za cofniecie rekomendacji TVT, bo jedyni robili relacje na poziomie. Klub przegral w sadzie, a polsat moze cos jeszcze zrobic.

Z hala jest smiesznie ale co poradzimy, tablica wynikow to parodia i prosi o pomste do nieba.

Ktos sledzil moze dzisiejszy mecz w telewizji? Jak to wygladalo? Nie moglem ogladac niestety, a jestem ciekaw jak poszczegolni gracze sie zaprezentowali, bo statystyki nie zawsze graja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 22:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Zagrali bez koncentracji i myśleli, że mecz sam się wygra. W momencie, jak Polfarmex zbliżał się na niebezpieczny dystans, to brali się w garść i im odskakiwali - nie obyło się bez nerwówki. Collins pokazał swój charakterek - dostał dwa techniki i QIV oglądał w szatni. Najważniejsze, że są dwa punkty - na spokojnie mogą się przygotowywać na środową bitwę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2015, 23:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
wkurza mnie kiedy czytam lub słyszę, że zawodnicy myśleli, że mecz sam się wygra. To są w bardzo dużej części zawodnicy doświadczeni i oni nikogo nie lekceważą. Nie będą w każdym meczu rzucać po 100 pkt. Czasami lepiej pójdzie, czasami gorzej. Polfarmex nie ma słabych zawodników. Wygrali wynikiem +13 na wyjeździe. Trzeba się cieszyć z wygranej. Dobrze bronili przeciwko Mitchelowi, odpuszczali Łączyńskiego za trzy, który stwarzał największe zagrożenie dzisiaj. A i sędziowanie po trochu ustawiło mecz. Gdyby Damian dłużej na boisku pogrywał to byłby wynik lepszy. A tak trzy szybkie faule go wykluczyły. To samo głupie techniki Mardego. Mecz był słaby, ale mimo wszystko do przodu. I chwała naszym zawodnikom za to!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..