Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 16:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2014, 12:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Entor pisze:

Teraz chcesz wziąć kogoś a co później z nim zrobisz jak wrócą kontuzjowani? I kto będzie mu płacił?


Dokładnie, nie wspominając o tym skąd wyczarować ogarniętego Polaka...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2014, 12:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Trudno gra się z.mikroprocesor kami zwłaszcza gdy jeden z nich trafiał praktycznie wszystko. Notabene Mitchell to gracz ciekawy i godny uwagi. Kontuzje Polaków to w tej chwili największy problem i Rajkovic ma zgryz. Na szczęście Karolak i Gospodarek pokazali że mogą podstawowych graczy odciążyć. Mamy sytuację awaryjna i musimy grać tym czym dysponujemy. Ewentualne korekty w.składzie nastąpią później. Trzeba poczekać jak długo będą do zdrowia dochodzili Wiśnia i Kostek. Mecz wyszarpany ważne że wygrany. Granie w Atenach a później w blaszak u tez musiało być szokiem inny świat kosxykarski. U nas nie.ma HortoMagiko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2014, 13:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
zgorzelcer pisze:
plotka niesie, że Saso Filpovski ma być trenerem Zastalu - to już wiadomo co robił wczoraj na meczu w Zgorzelcu


Pewnie to pozostanie tylko i wyłącznie w sferze plotek 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 18:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Oglądałem kolejny mecz stelmetu w eurocup. Jedyne co można napisać to... Beka ze stelmetu w eurocup.
Jutro gramy w Eurolidze. Mam nadzieje że damy z siebie wszystko i zwyciężymy. Tylko te kontuzje. Wypadają bardzo ważni gracze w rotacji
Nie mogę doczegac jutrzejszego meczu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2014, 19:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
zgc_qwerty pisze:
Nie mogę doczegac jutrzejszego meczu


To chyba wszyscy tak mają :P

Sezonowcy odnieśli kolejną mega porażka, ale beka :lol:

Niby nie ładnie jest śmiać się z cudzego nieszczęścia, ale w tym wypadku inaczej nie można ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2014, 19:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Niestety kolejny mecz w EL przegrany, ale podobno w niezłym stylu - ja bardziej powiedziałbym, że próbowali walczyć.
Damian i Mardy nie mogą cały czas ciągnąć drużyny - niech szybko wracają kontuzjowani zawodnicy, bo będzie lipa - w PLK damy radę, ale szkoda meczów w EL.
Po dwóch spotkaniach widać, że można w 100% pokusić się o wygrane.
Trzeciego meczu "ładnie" przegranego już chyba nie zniosę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 14:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Następny rywal w el to Barcelona u siebie będzie trudno o zwycięstwo ale i o ładną porażkę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 18:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
@BartekSen
Ze Szczecina do Zgorzelca - wiewiórki donoszą ze w poniedziałek podobno zawita do nas Marcin Sroka. Wiśnia wyłączony na dluzej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 19:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2009, 10:21
Posty: 49
Lokalizacja: PIEŃSK
JEŻELI TO PRAWDA TO JEST PORAŻKĄ DLA NASZEGO KLUBU ŻE ŚCIĄGAJĄ TAKIEGO SŁABEGO,FAŁSZYWEGO DELIKATNIE OPISUJĄC GRACZA!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 19:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli to prawda to w obecnej sytuacji ze względu na kontuzje Polaków i obecną sytuacje Sroki to bardzo dobry ruch Turowa !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 20:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
jakies 3 lata temu rozmawialem z kolega o Polakach grajacych w PLK i stwierdzilem, ze to jest kwestia czasu, az Sroka zagra w Turowie. Moze to byc za rok, dwa, piec, ale jest to kwestia czasu. Jezeli plotka sie potwierdzi, to okaze sie ze mialem racje ;) Nie jestem fanem tego goscia (nadzwyczaj dyplomatycznie rzecz ujmujac), ale... w obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzac, jak sie wszyscy wykuruja to najwyzej bedzie pelnil role Stelmacha, czyli albo DNP, albo granie po 5 minut. O ile nie wyciagnie z klubowej kasy nie wiadomo jak wielkich pieniedzy, to bede w stanie go przebolec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 20:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to straszna lipa, jeżeli potwierdzą się plotki, że Wiśnia zgruzowany na dłużej :(

Sroka potrzebny jest nam do rotacji - ważnej roli na bank nie będzie odgrywał - jego zadanie to dać odsapnąć pozostałym - wypełni lukę po Kostrzewskim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 21:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sie 2014, 9:18
Posty: 6
Witam

...długo nic nie pisałem, ale wiadomość o S#ace mocno mnie zszokowała i po godzinie "zawieszenia" nie wytrzymałem . Na myśl przychodzi mi tylko jedno - "tonący brzytwy się chwyta" - w tym wypadku sra#i!!!
Sami jesteśmy sobie winni bo Polacy są - ja byłem i jestem za sprowadzeniem Michała Michalaka(wiem miał kontrakt, ale nie ma rzeczy niemożliwych a zawodnik jest naprawdę wart inwestycji) bo Rajkovic byłby w stanie zrobić z niego zawodnika wielkiego formatu - chłopak ma wszystko co niezbędne do gry na wysokim poziomie. Gra co najważniejsze bez kompleksów, jak dostanie piłkę to ma ogromy ciąg w stronę kosza.
Ale o tym trzeba było myśleć przed sezonem, a teraz pozostał nam Pan Sra#a.

Nie wyobrażam sobie tego gościa w koszulce z Turem - nie po tym ile inwektyw poleciało z moich ust w jego kierunku :oops:

Dyla też wprost nie cierpiałem, ale to inna bajka - sportowo jako przeciwnik był wręcz doskonały i nigdy z nim sobie nie radzilismy,... a Sra#i nie lubię bo to cham, symulant i cały czas dyskutuje z sędziami. Koszykarsko uważam że mógłby być świetnym koszykarzem ale właśnie ta głupota i chamstwo go kompletnie gubi.

Pozdrawiam i mam nadzieję że po zmianie czasu okaże się że Bartek pomylił datę prima aprilis - proszę :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 21:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
jest jak jest, z "graczami miejscowymi" jesteśmy w czarnej doopie...
Sam nie jestem fanem MS'a mówiąc delikatnie, ale po początkowym szoku nie bardzo widzę innych zawodników z passem, których można by było bezproblemowo i szybko ściągnąć...

Michalaka/abstrahując od jego kontraktu w Treflu/ nie widzę - umiejętności odwrotnie proporcjonalne do pazerności kontraktowej... tyle co on to potrafi Karolak, a Chylu zjada go na śniadanie... a od przyszłego sezonu nieco inaczej mają wyglądać limity...

PR-owo dla naszych kibiców słabo to wygląda, ale łata to na kilkanaście minut paszport i dziurę na trójce w lidze - w zależności od ilości $$$ i tego jak miałby wyglądać kontrakt nie jest to aż takie głupie jak się wielu wydaje...

choć wciąż wyglądam tak :shock: i może mnie długo nie puścić...

PS
Na marginesie przed sezonem nasza rotacja Polaków wyglądała więcej niż bardzo dobrze - wielu płakało po co Kostek i Gospodarek, że Polaków i tak już ponoć mieliśmy za dużo... życie bywa okrutne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 22:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sie 2014, 9:18
Posty: 6
jimisan ja nie piszę o umiejętnościach ale o możliwościach w perspektywie współpracy z trenerem Rajkovicem,

... jednakże nie zamierzam się z Tobą spierać w tej sprawie bo to Tylko mój typ i sprawy nie było, nie ma i raczej nie będzie - choć żałuję.

Nie wiem tylko dlaczego uważasz jego żądania finansowe za pazerne - skąd masz takie informacje ?

- chłopak gra w Treflu, który na przestrzeni ostatnich lat nie jest potentatem finansowym...

Twoja wypowiedz - jest typowo "polska" - ja rzuciłem coś na tapetę a ty to od razu zniszczyłeś ... !!! - teraz to taka moda, trochę jak polityka polskiej opozycji - nie obchodzi mnie co mówisz i dlaczego, ale jestem na "NIE".

Powiem szczerze że jestem fanem graczy młodego pokolenia w Polsce: Ponitka, Waczyński, Michalak, Karolak, Kostrzewski i pokazują że moja wiara jest w pełni uzasadniona..

Wcale nie jestem przeciwnikiem Chyla i nie chciałbym go nikim zastępować - wręcz przeciwnie chcę żeby został ikoną klubu !!!

A to co Michalak mógłby pokazać to pokazałby tylko czas spędzony w naszym klubie i współpraca z trenerem Rajkovicem, a nie Twoja osobista ocena !!!

Pozdrawiam
Obiektywny :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..