Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sie 2014, 9:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 86:70 (18-14, 14-17, 23-21, 31-18)

Turów: Wiśniewski 14, Chyliński 13, Kostrzewski 12, Nikolić 11, Jaramaz 10, Dylewicz 8, Gospodarek 6, Zigeranović 5, Taylor 5, Karolak 2, Kurzyński 0.

Kutno: Mitchell 16, Dłuski 10 (12 zb), Bartosz 9, Jakóbczyk 8, Grochowski 7, Jarecki 6, Wołoszyn 6, Pabian 5, Malczyk 3,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 16:29 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Może jeszcze się pozbędziemy Eyengi :twisted: Zabłądził gdzieś w Kongo, przesunął już jeden deadline.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 17:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... -zgorzelcu

Czytając ten artykuł, zastanawiam się , czy Eyenga nas nie lekceważy ? Najpierw wypoczynek w Los Angeles , teraz Afryka a kiedy treningi ?
Turniej pucharowy z silnymi drużynami tuż, tuż - należałoby ładnie się zaprezentować,czyż nie ? Czy gra tego zawodnika dla drużyny będzie pierwszoplanowa ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 18:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
Od razu twierdziłem, że Eyenga nie pasuje tutaj, ale w sumie liczne głosy na forum przekonały mnie, że może trener ustawi jego, wykorzysta lepiej niż w Zielonej, ale widzę, że gość nie należy do ludzi podchodzących profesjonalnie do tematu. On dalej chyba myśli, że jest jakimś gwiazdorem NBA... Eh szkoda słów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2014, 19:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli teraz spóźni się kilka dni, to nic się nie stanie - pod warunkiem, że przez cały sezon mocno będzie się angażował - ja również nie byłem jego zwolennikiem ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 11:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Ciekaw jestem czy Eyenga zdąży na Mistrzowski Turniej o Puchar Prezesa PGE.
Może jednak klub powinien zacząć rozglądać się za bardziej zdyscyplinowanym zawodnikiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 14:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
W Winnym Grodzie był już zalogowany od 26 sierpnia...

http://www.sport.zgora.pl/kosz/christian-eyenga-juz-w-zielonej-gorze,d30595.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 14:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2014, 12:25
Posty: 25
A z innej beczułki był ktoś na spotkaniu w nowej hali z Panem Burmistrzem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 14:54 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Kiedy było to spotkanie i co tam zostało "obiecane"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 15:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
@MarcMundet78
@FCBbasket will play in Prague 9 years after, in round 8 vs. Turow Zgorzelec due small capacity of hall and the nearness to the Czech city.

Dziennikarz z barcelony, info ma od klubu i Euroligi, co do miasta to pewnie się pomylił, możliwe że chodzi o lotnisko. Już wiadomo czemu nie ma od dłuższego czasu żadnych wywiadów na temat hali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 15:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
nie ma wywiadów, bo się wszystko przeciąga, wg nieoficjalnych informacji ekipa budowlana ma zejść z budowy i oddać zamknięty pod klucz, gotowy obiekt na koniec października, a co za tym idzie jeśli wszystkie pozwolenia zostaną załatwione na czas, to może wyrobią się na grudzień, czy początek, czy środek, ciężko rzec, choć znając polskie realia to i to wszystko jest nieco wątpliwe... nie wiem na mój gust to dostaniemy pod choinkę mecz w nowej hali, jakoś mała wiara we mnie, że wcześniej...

na spotkanie udało mi się wkręcić, o dziwo nic nie było tam obiecywane, przynajmniej ja nie odczułem jakichś tam obietnic, ot takie obejście po całym obiekcie - hala, boisko treningowe, zaplecze, trybuny, vip-boxy, szatnie, pokoje sędziowskie... generalnie została wykończeniówka, z wodą się uporali, parkiet leżakuje, widok z każdego miejsca na trybunach bardzo dobry, ściana razi jak diabli, ma na niej wisieć słynna tablica i telebim, jeśli będzie taka potrzeba to jest możliwa dostawiana trybuna na niej, ale wszystko w nogach kibiców, jeśli nie uda się zapełniać tych miejsc które są, to i sensu wydawać kasy nie będzie... nieoficjalne informacje odnośnie terminu zdaje się potwierdzać również sam magistrat, gdyż na spotkaniu również przewijał się ostatni październik jak data oddania obiektu...

Cóż niestety, ale w EL na Lubańskiej zagramy najwyżej w przyszłym sezonie ;)
tak na marginesie przy odrobinie większym pomyślunku można było spokojnie zmieścić w tej kubaturze trybuny na te 5tyś miejsc...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2014, 16:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Waldi pewnie już od dawna wie że nie zagramy u nas, ale oficjalna informacja klubu będzie dopiero pod koniec września kiedy miała być wizytacja władz EL, a później gadanie że do końca starali się zdążyć... jest to robienie debila z kibica, który do końca czeka i wierzy że zagramy u siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2014, 17:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystko rozchodzi się o karnety - jeżeli teraz powiedzą wprost, że EL będzie tylko w Libercu, to wydaje mi się, że zainteresowanie będzie mniejsze = mniejsza kasa dla klubu.
Dlatego zwodzą ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2014, 18:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale i tak przed sprzedażą karnetów na EL będą musieli powiedzieć gdzie gramy, dlatego teraz czy za tydzień, różnicy nie robi.
Liga zaczyna się za miesiąc, wszystkie kluby sprzedają już od dawna karnety a nam jak nigdy się nie śpieszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2014, 10:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dokładnie - karnety tradycyjnie będą dostępne tydzień przed rozpoczęciem ligi - dramat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..